Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Ha pontos a specifikáció, akkor itt amúgy sem lenne túl nagy lehetőség nagyobb felbontású kijelzőt rakni bele, mert Nem birná el az SOC.

(#22) erahurka válasza Fred23 (#20) üzenetére


erahurka
félisten

T20-at ne vegyél mert nincs rajta HD Netflix. Amúgy meg vannak jó droidos tabok, nem értem miert kell a sznobizmus még mindig. Ott a Realme Pad az egy korrekt cucc mindenhol ajánlják.

(#23) helixP válasza DS39 (#12) üzenetére


helixP
nagyúr

Nekem mindegyik életképesebb mint az iPad, mert az iOS kizáró ok.
¯\_(ツ)_/¯

[ Szerkesztve ]

(#24) Fred23 válasza erahurka (#22) üzenetére


Fred23
nagyúr

Semmi sznobizmus, de legyen FHD IPS paneles, legalább 4 GB RAM-mal, jó rendszersebességgel, jó garival, támogatással, és Widevine L1 se árt bizony.

Ezek szerint a T20 is kiesett, Realme meg számomra nem túl ismert márka, de majd rákeresek. Ha Media Marktban kapható, az erősítené a helyzetét.

Egyébként mintha a gyártók direkt arra szövetkeztek volna, hogy ne csináljon senki se normális droidos tabletet. Érthetetlen. Lehet, noti lesz a tabletből.

(#25) hegedus001 válasza DS39 (#14) üzenetére


hegedus001
aktív tag

Pad 5 árért már kapsz használtan egy iPad minit 5-öt…. USB-C, Apple pencil támogatás. Kényelmes fogás és a rendszerrel sem lesz semmi gondod 5-6 évig…. Érthetetlenek számomra ezek az androidos tabletek. Mintha tényleg összebeszéltek volna, hogy olcsón senki ne csináljon értékelhetőt. (Olcsón=150 alatt)

(#26) moma válasza janeszgol (#6) üzenetére


moma
őstag

amúgy ezeknek a nem sikerült cuccoknak a tesztje vásárlási szempontból legalább fontos, mint a sikerülteké. ettől maradnak pénzek a zsebünkben, amit meg jó dolgokra tudunk fordítani :)

we all deserve a bit of luck.

(#27) janeszgol válasza moma (#26) üzenetére


janeszgol
félisten

Ez mondjuk tök igaz.

(#28) erahurka válasza Fred23 (#24) üzenetére


erahurka
félisten

Egyébként 10"-ra szerintem a Full HD panel is kevés. De Lenovo, Realme, ezeknek van itthon is korrekt FHD tabjuk 100 alatt-körül. Mondjuk az alap iPad most elég jól és elég jó áron sikerült szóval azt se lehet mondani hogy vagy ezek vagy méregdrágán alma.

(#29) bostone válasza kovbal21 (#18) üzenetére


bostone
addikt

Melyik hazai forrásból szerezted a realme pad minit?

@erahurka:
70-100 között mennek a középkategóriás vagy annál gyengébb droidos táblagépek. Ez nem kevét. Akkor már érdemesebb egy olyan géppel szemezgetni, ami nem egyértelmű pénzkidobás. Kategóriát kell lépni, nincs más megoldás.

(#30) erahurka válasza bostone (#29) üzenetére


erahurka
félisten

Igen, ezért lenne jó egy 8-8,5"-os FHD tablet ebbe a kategóriába. Ott már nem lenne gond a ppi-vel, igaz, van akinek méretben kicsi, de szerintem jobb kompromisszum mint hogy szar a felbontás.

(#31) Rozisoft_Bp válasza hegedus001 (#25) üzenetére


Rozisoft_Bp
tag

Ezt a kategóriát kiütötte a nagyméretű telefonok hada 6,7 collal....
Én is hiába kerestem olyan tabletet ami jobb mint a 5 éve vett középgategóriásam. A legolcsóbb 180e forint volt.

[ Szerkesztve ]

(#32) kovbal21 válasza bostone (#29) üzenetére


kovbal21
csendes tag

Anélkül hogy reklámot csinálnék a cégnek, a keresőbe ennyit írtam be "Realme pad mini 4gb 64gb lte szürke". Jelenleg ,99899 hufért értékesítik a beszállítási idő nekem kb 2 hét volt, remélem tudtam segíteni😉

(#33) erahurka válasza Rozisoft_Bp (#31) üzenetére


erahurka
félisten

De miért ütötte ki? 6,7" kisebb mint a 8", ráadásul a hülye képarány miatt a megjelenített kép még kisebb, vagy el van vágva az emberek homloka. Nem mondom, van ahol jól működik a zoom (pl. a Két pasi meg egy kicsi vagy a Family Guy kiválóan nézhető), de szerintem oldalról jobban lehet levágni ha az ember nem barátja a fekete csíkoknak.

Felőlem lehetne az hogy 8-8,5", 16:10-es képarány, FHD kijelző, és nincs rajta kamera, környezeti fényérzékelő, giroszkóp, stb., csak egy kijelző Widevine L1 minősítéssel. Csak streamelni akarok rajta meg ha elég a ppi képregényeket olvasni.

(#34) Rozisoft_Bp válasza erahurka (#33) üzenetére


Rozisoft_Bp
tag

Én se örülök a dolognak. mégis azóta fogyatkoztak meg a nem gagyi kis tabletek olvasásra is alkalmas képaránnyal, mióta a phabletek viszik a prímet a telefonoknál.

(#35) janeszgol válasza erahurka (#33) üzenetére


janeszgol
félisten

Raadadul ha kimondottan filmre kell, akkor oled. 150k alatt nincs oledes tablet.

(#36) erahurka válasza janeszgol (#35) üzenetére


erahurka
félisten

Nálam belefér az IPS is, OLED így, OLED úgy, de a telefonom kiejzője azért nem nyugdíjazta nálam se a notit se a tabletet élmény szempontjából.

Amúgy ha OLED, akkor vannak egész korrekt áron ilyen kijelzős notik mostanában, kár, hogy a Windows-t elég mostohán kezelik a streaming szolgáltatók. Nem mintha nem élnék más lehetőségekkel, de ha már kiadok annyi pénzt eszközért és fizetek valami streaminget, akkor a teljes élményt szeretném, nem böngészős 720p-t.

(#37) Gerr0XL


Gerr0XL
csendes tag

Véleményem szerint ez a tablet normális esetben nem érne többet 30-35000 ft -nál, de még a jelenlegi helyzetre való tekintettel sem tudnék 50000 ft -nál többet kiadni érte. Viszont a kezdeményezés tetszik amit a T széria képvisel, azaz hogy kap a vásárló egy vegytiszta androidos tabletet szoftveres támogatással és korrekt hardverrel, elfogadható ár-ár aránnyal. Sajnos, a T10 sem a hardveres oldalon, sem pedig az ár-érték arányt tekintve nem egy jó ajánlat.

[ Szerkesztve ]

(#38) doooo válasza Fred23 (#24) üzenetére


doooo
veterán

Ott a Tab S7 FE (Wifi) az olcsóbbak közül (persze nem 80k, mert annyiért már semmi normális nincs (most minden megdrágult még jobban, ezek a tabok is), de azért mondom ezeket, mert szerinted többért sincs normális androidos tab, márpedig kétségtelenül van).
Meg persze a Tab S8/+/Ultra. Amik a legjobbak az Androidos tabok közül.

De van a Lenovonak is pár jó ajánlata, amiket viszont néha nehéz Európában, de főleg Magyarországon megtalálni, de ha sikerül, általában a Samsungon kívül egyedül azok érdemesek valamire.

(#39) Graphics válasza Fred23 (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

BBK cégcsoport. Elég ismert pedig.

Vagy úgy mondom, elég nagy. :)

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#40) janeszgol válasza erahurka (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

És a Realme Pad L1-es. Az a tab jó. Az SoC hozza a minimumot, L1 adott, nagy az akku (8300 mAh), IPS a panel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.