Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Várható volt, hogy felszállnak a vonatra ők is.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2) meszike91


meszike91
senior tag

Csak ne rt-s legyen a tablet :N

du, du hast, du hast mich

(#3) Воланд


Воланд
titán

zsir, vegre lesz wp phablet.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) Kasya


Kasya
nagyúr

Tavaly karacsony elott is ezt hallottuk :)

(#5) virkir válasza Воланд (#3) üzenetére


virkir
veterán

Inkább tablet lenne.
Ha kivonjuk a telefonfunkciókat akkor egész jó rendszer lenne a wp táblákra. Ha még az árazása se szállna el.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#6) Cyberpunk válasza Воланд (#3) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Jókora csempék. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) danikollar válasza Kasya (#4) üzenetére


danikollar
őstag

Csak most lesz is belőle valami.

(#8) INTELligent


INTELligent
senior tag

Remélem nem rt-s lesz...

Flickr: https://bit.ly/2wtfNl5 || https://500px.com/photofan96 || Strava: https://bit.ly/2QzLnok

(#9) anulu


anulu
félisten

remélem 8.1, vékony, tisztességes aksival, és az iPaddel konkorens árban. tudom, szép álmok, de ezek alap feltételek, hogy sikeres legyen/lehessen.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Várható lépés volt tőlük is hogy egy kis szeletet szeretnének ebből a tortából is.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#11) HawerKing


HawerKing
őstag

Remelem enis hogy lessz eszuk s teljeserteku 8.1 el jon

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#12) Deller2010


Deller2010
tag

Kiadják WinRT-vel, aztán még másik 2-3 méretű/tudású tabletet is.
Majd 1-1,5 év múlva jön váltás W8.1-re (mint valami világszenzációt bejelentik), némi magyarazákodással meghintve, hogy miért is kell leváltani az RT-t és hogy ez mekkora meló volt a M$ és a Nokia részéről és milyen jó is lesz majd így a felhasználóknak. :F
Ne legyen igazam...

| regular IT guy |

(#13) helixP válasza domperke (#10) üzenetére


helixP
nagyúr

Csak pöttyöt elment a vonat nem...?
Szerintem csak azok fognak Win-es tabletet venni, akiknek fontos az ökoszisztéma a már meglévő Win-es telefonjával.
Akinek nem fontos és csak 'stand alone' akar tabletet, tuti nem Win-t vesz.

(#14) AMD Power


AMD Power
titán

Igény az lesz rá.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#15) Joubert


Joubert
tag

azta de jól néz ki ezen a képen.... :Y

Lumia 920 White T-Mobile ; Ipad Air SpaceGray

(#16) BetaBye válasza helixP (#13) üzenetére


BetaBye
tag

Szerintem nem csak azért vesz valaki ilyen tabot mert win 8 as telója sokkal inkább laptop helyett. Csak kéne egy jó árba lévő 10 inches korrekt hardverű win tablet. Persze nem rt-s hanem rendes win 8.1 es.
Én ilyenre vártam tavaly de mivel drágák voltak és még kiforratlanok, inkább vettem egy droidos táblát.

i6+ & iPad Air

(#17) AMD Power válasza Joubert (#15) üzenetére


AMD Power
titán

Az tény!:) Nekem egy Lumia 625 is jól esne.... :))

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#18) Lall


Lall
veterán

Tökömért nem tudnak 10 colos tabletet gyártani!? Sírba visznek ezekkel a semmirevaló 7 colos tabletekkel. Főleg úgy, ha kiadnak mellé egy 6 colos phabletet.

Ha nem RT lesz rajta, akkor valami olyan procit kell beletenni, ami nem zabálja le az akksit, mert egy rt tablet kb. 2x annyit bír és sokaknak ez is szempont.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#19) #19158016


#19158016
törölt tag

Ezt így ahogy van kérem szépen 4" -ban. :K

(#20) GALARDO


GALARDO
addikt

Ha RT lesz rajta, akkor kuka.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#21) mightymo3


mightymo3
tag

Az Rt-vel oltári nagyott bukott az MS, most csak van esze a Nokiának nem azzal kiadni!
Ez a 7" mi, semmi! 9--10" Snap 800, 4 magos 1,5ghz, 2gb rammal! Ennyire nehéz ezt jó külsőre visszafogott energia felhasználásra hangolni. Nekem sem kell biszembaszom bele.

(#22) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Ez a koncept igen jól néz ki! :)) Lehet ebben már a Pelican technológiás kamera lesz, ahogy elnézem, meg a kiszivárgott képek alapján.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#23) blade zte


blade zte
őstag

Ha jön egy wp8 phablet, azért az legyen a nokiánál elvárás, hogy phabletesítve lesz. Vagy kissebb lesz az összes csempe. Toll, hdmi, átalakított phabletes kezelés, valami extra azért legyen. Ne csak megint a fényképezést hypeolgassák. Ha amúgy a koncepción látható kinézete lesz, akkor azért 41mp-es kamera is valószínü. ;]

Oppo find 7 astro black

(#24) Psychopeti


Psychopeti
senior tag

Hát persze hogy ők se maradnak ki belőle...

[ Módosította: mukibuci ]

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#25) culas25


culas25
tag

Ez a baj a Microsoft-al, hogy egy olyan személy, aki nem olvas naponta tech híreket, az már azt sem tudja melyik operációs rendszerük mire jó. Legyen egy telefonra, legyen egy számítógépre, tábla esetében meg lehet ilyen is olyan is, ártól meg teljesítménytől függően. De most itt ez a köztes RT, meg még a phone 7-es is jöttek ki telefonok. Ahány eszköz annyi oprendszer :S

(#26) Router


Router
őstag

A korábbi EOS találgatásokkor már láttuk ezt az alu házat
reménykedem mert kegyetlen jól nézne ki.

http://mobilarena.hu/hir/lumia_eos_aluminium_burkolattal.html

www.reballing.hu/forum

(#27) Ádám16


Ádám16
addikt

Egy 5.5"-os WP8-cal ellátottat is adjanak, és barátok maradunk. :)

(#28) Elementh


Elementh
aktív tag

Jöhetett volna előbb is..

(#29) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Egy 5" körüli FHD telefonnal a Nokia végre tényleg csatlakozni tudna az élmezőnyhöz, ideje már. És jöhet nagyobb phablettel is (mondjuk nem nekem), valószínűleg annak is lesz piaca, ha ügyesen csinálják. Bár mivel az OS-be és a UI-ba nem nyúlhatnak bele, nem lesz egyszerű dolguk.

Annyi eszük meg csak lesz, hogy nem most jönnek ki egy RT-s tablettel. Bár szerintem a win8.1-es se lesz nagy siker, és ha még azt is hozzávesszük, mennyi tapasztalata van a Nokiának az x86-tal meg a desktop OS terén, hát nem vagyok túl bizakodó...

Nem a lényeg a fontos.

(#30) Pálin(t)ka válasza danikollar (#7) üzenetére


Pálin(t)ka
tag

Ki tudja..:D

(#31) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

Emlékszik még mindenki a Nokia Booklet-re? nekem kicsit az jut eszembe amikor meghallom a Nokia és a tablet szót egyszerre. (Jajj tudom a Booklet nem tablet, de na... nem is telefon)
Aztán a téglákkal egyébkén nem lőhetnek mellé, mert úgy látszik ez kell a piacnak az öccol, meg haccol, ráadásul régen a 2110 is bejött, és az is tégla volt. A Nokia megelőzte a korát. :D

(#32) meszike91 válasza imisomogyi (#31) üzenetére


meszike91
senior tag

Nem is tudtam róla hogy a nokia valaha is gyártott volna notebookot :B

du, du hast, du hast mich

(#33) Arni9010 válasza meszike91 (#32) üzenetére


Arni9010
aktív tag

Erről még én sem hallottam :)

(#34) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Szép ez a képecske, de remélem a valóságban nem a tetején lesz az USB.

(#35) WinPho


WinPho
senior tag

Ha neadjisten RT-s tablet lenne, akkor legalább a Nokia heréit és egyéb szolgáltatásait is tegye legalább bele (Intelligens felvétel, Pro Camera, Smart Camera, Cinemagraph, ésatöbbi) N9 formaterv, elég jó kamera, ha már Nokia (Minek egy tabletbe kamera??)

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#36) #06658560 válasza Cyberpunk (#6) üzenetére


#06658560
törölt tag

Úgy is csupasz a fürdőszoba fala. :P

(#37) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

részemről jöhet RT-vel is, csak akkor megfelelően árazzák is be! :(( (max. 100k legyen)
vagy ha drágán adják, akkor meg ne lepődjelenk meg, hogy nem veszi senke...

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#38) BenHans


BenHans
addikt

Ejj ha ez így fog kinézni, és nem RT, akkor kipróbálom ezt a winnokia phabletet. :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#39) CaptainHomer


CaptainHomer
csendes tag

Azzal lehetne igazán tuti a fürdőszoba hangulat, ha kihoznának 8.1-el tabletet ami vízálló... :)

Jó lenne már egy értelmes win tablet iOS-t unom, Droid meg tragédia. de tudom, hogy velem van ám a baj...

(#40) Ádám16 válasza CaptainHomer (#39) üzenetére


Ádám16
addikt

Surface Pro? Ativ Smart PC?

(#41) pauliboy23


pauliboy23
senior tag

Kíváncsian várom:)

(#43) Kasya válasza CaptainHomer (#39) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem veled van a baj, megnyugtatlak. A gond az, hogy a WinPho-nak is sok meg a butasaga...pedig nagyon nagy lehetosegeket latok benne. iOS-t meg majd ujra "megszeretheted/megutalhatod" a frissites utan :D

(#44) blade zte válasza #32839680 (#42) üzenetére


blade zte
őstag

Nem baj, mert ez nokia, és a nokia soha nem ront el semmit...

Oppo find 7 astro black

(#45) Glenda válasza #32839680 (#42) üzenetére


Glenda
addikt

Nekem ilyen kell, csak ARM-mal, Windows RT-vel.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#46) AMD Power válasza #32839680 (#42) üzenetére


AMD Power
titán

Lumia 925 elég fémes.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#47) #06658560 válasza AMD Power (#46) üzenetére


#06658560
törölt tag

A hátlapja olyan pocsék műanyag, hogy olyat eddig csak a K750i-men láttam telefonok között. Csak a kerete fém.

(#49) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy csak átcímkézik a surface-t. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#50) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Jó lenne egy 920 utód is (925 ugyebár csak rácfelvarrás volt), Lumia 930 5 col körüli Full HD kijelzővel, 4 mag stb. Illetve kiadhatnák a 830-at, sima HD felbontással.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.