Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27) janitor01 válasza Vamp (#25) üzenetére


janitor01
tag

Kedves Vamp.
A helyes megfogalmazás hogy a kocsikban manapság 800X több az elektronika de az áramfogyasztáscsupán 3x annyi, a meghibásodási ráták pedig, alig alig nőttek ennek ellenére. Persze ez főleg annak a köszönhető hogy a gyártás során nyolcad annyi az emberi tényező, mint régebben hiszen majd minden gépesített.
Egyáltalán nem értem, hogy miért kell mindig letámadnotok azokat, akiknek bejön ez az n+1 funkció. Elképzelehtő hogy nem akar magával horadni még eghy kis kompakt gépet sem, de ha lát egy nudista topmodelt és le akarja kapni, erre ez a gép megfelel.
Lehet, hogy nem szuper kfinomult a hallása, és nem kell neki a legjobb hangzású mp3 lejátszó ahhoz hogy ne unatkozzon míg A pontból B be ér (mondjuk aki ilyen az ne hallgason már mp3 at sem.). Sehol nem szerepelt a teszben, hogy ez jobb lenne mint a céleszközök, csak az hogy az élvezhetőség szintjét megüti, és nem kell 6 cucott a zsebében hordani minden nap.
Az senkit nem zavar, hogy a karórát a mobil mennyire háttérbe szorította. Manapság csak a szépsége miatt hord az emberek 90%-a órát, már aki hord egyáltalán, és nem a mobilján nézi meg az időt. Pedig egy svájci óra sokkal pontosabb/jobb lenne.
Ugyanígy kiszorult a kis bőr noteszke a telefonszámoknak., hiszen ma már amindeki a mobiljában (is) tároljaezeket, sőtt még cimeket tehendőket, mindenmást is.
A mobiltelefon, annak minden előnyével és hátrányával a mai emberek éeltének természetes és szerves tartozéka lett, teljesen biztos vagyok benne, hogy akár egy-két éven belül már kevesen, és füleg meyőződésből fognak külön mp3 lejátszót hordani.Technikai peroblémák ugyanis nincsenek a totális fúzió előtt. A kamera persze más tészta, hiszen itt azért van egy otika (akármilyen is).
Mondjuk a navigáció a mobilban nem feltétlenül bír nagy jövőbel ,ez inkább minden kocsiba kéne beleépíteni, nem az eszközt hordozni magunkal.

Melelsleg külön érdekes, hogy az internetezést említed, amit pl mobilról sosem tennék, maximum menetrendet ilyesmit érdemes szerintem onnan, arra meg wap nekem tökéletes volt.

Persze ez csak az én véleményem és ne vedd táamdásnak, és persze az cikk írójának köszönöm a munkát. Kicsit csalódott voltam, a cikk miatt az első 20 sor után sokkal részletesebb bemutatsát, több személyes élményt vártam volna, mert a csomagolást olyan részletesen illusztráltad/bemutattad, hogy azt hittem már végig ez a részletesség marad.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.