Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) amanoba


amanoba
őstag

Tetszik az elgondolas, hasznalhato es frissitheto alap terkepek...kerdes, hogy mennyire?

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#2) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Gyalogosnavinak megfelelő

(#3) somogyi23


somogyi23
csendes tag

örülnék, ha korábbi telókra is utólag elérhető lenne...mondjuk a C3-00-ra....

egyébként voltak olyan S40es mobilok, amire volt Nokia Maps, pl. 6303-nál külső Bluetooth modul segítségével navigációra is lehetett volna használni, de útvonalat tervezett anélkül is, térképeket lehetett hozzá szedni....

(#4) rep3at válasza somogyi23 (#3) üzenetére


rep3at
őstag

Erre emlékszem én is (volt ilyen telóm), egy-két esetben nagyon jól jöhet.

Forward thinking. كرر

(#5) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Most akkor ha jól értelmezem a GPS képes mezei készülékek is megkapják az ingyen navit.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#6) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Most akkor ez generál adatforgalmat, vagy nem?

(#7) phermous válasza kolosanyi (#6) üzenetére


phermous
csendes tag

A térképet a készülékre letöltve (wifin, pc-n keresztül) offline navira alkalmas, azaz ilyenkor már nem generál adatforgalmat. Online használat esetén nyilván igen.

7ON1

(#8) tjb007 válasza JR.CSé (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, megkapják azok is meg megkapják azok is amikben nincs GPS.
Olyan lesz mint a Google Maps csak teljesen offline lesz (plusz ha veszel egy BT GPS -t is akkor turn-by-turn navigációra is alkalmas lesz).

(#9) Don Rico


Don Rico
csendes tag

Sziasztok!Van elméletileg egy Nokia maps licence code generator nevezetű program!
De nem naon tudom sehonnan megkeríteni,létezik egyáltalán,vagy csak ˝kacsa˝ progi!
Elöre is köszi a válaszokat!Nekem egy S60 rendszerre kéne N82-s telóra

ciao Amigo!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.