Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Gerisz válasza Hujikolp (#42) üzenetére


Gerisz
addikt

Nekem péklapát kezem van ezért gyakran melléütök (meg szoknom is kell az érintő felületet), de oda megyek a szövegben ahová szeretnék, a böngészőben is lehet szerkeszteni az url-t, meg bárhol sms-t mailt.

A marketen egyébként én is *nyáztam, de aztán rájöttem, hogy én vagyok a hülye, mert ott virít a keresés ikon és bármit megtalálni.

Nekem az nem tetszik, hogy "erőltetik" a frászbukot, meg hótmélt.

A képmegosztás tényleg butaság, hogy nem tudom bluetooth-on megtenni (e-mail-ben lehet egyébként, de a bluetooth a leg kézenfekvőbb.

A szöveg mindenhol meg addig igaz míg nincs tartalmad Egyébként vannak appok amivel testre szabhatod a csempét, még "egybefüggő" képet is alkothatnak a megfelelő program segítségével., de amint feltöltöd "életre" kel.

(#52) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Szép darab, de megvárom a 8-as végződésű szintén stabil okostelót. Kinek a pap kinek a papné. Ameddig engedi a nokia, addig elhúzom a váltást.
Ez az üzemidő dolog hülyeség, erős vas eszik, ennyi. Kicsit kitolható sw átírással, de csodát ne várjunk.

(#53) Polllen válasza Pikkolo^^ (#40) üzenetére


Polllen
nagyúr

Polllen kolléga meg azt írta, hogy gyártói appok... :W A nokia maps mi? :U
Egyébként a csempéket minden wp7-s készüléken lehet változtatni, nem értem, mire gondolsz...


ronson

Ízlésről nehéz vitatkozni... :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#54) shteer válasza ronson (#46) üzenetére


shteer
titán

az a kijelző plexi valójában üveg - a jobbik fajtából

beszerezted már a razr-t? ;]

..szerintem jónak tűnik

(#55) <stdio.h>


<stdio.h>
csendes tag

Grat, jó kis teszt lett!

A teló nagyon szép, de ez a winmo engem elriaszt. Anno használtam egy Omnia 7-et 2 hónapig, de egy szenvedés volt. Ahogy tudtam meg is szabadultam tőle.

(#56) N-vidi-A válasza Liudvikas (#48) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Érdekes, mégis benne volt, csak van aki nem látja a fától az erdőt, ha már nem ott van, ahol megszokta, akkor nincs is ;)
Viszont itt legfőképp a kinézet, ami számomra érdekes, hogy szerinted nagyon csúnya, amikor volt nálam N9 ami lényegében külsőre egy Lumia 800, a szájak tátva maradtak, állak a padlót kopogtatták.
Igen, gyors, könnyen használható, testre szabható, akár egy Apple, amit használok, még-e mellett is.
Viszont tény, van hova fejlődnie, nem vagyok elvakult fan, de az sokszor zavar, amikor "elriaszt, meg használhatatlan" szóval illetnek egy-egy oprendszert.
Többek között egy újabb Symbiannal is tökéletesen elvagyok, mivel akinek arra kell a telefon, hogy telefonál, üzenetet -E-mailt küld, esetleg multimédiázik, annak tökéletes egy Phone 7 vagy egy Symbian is akár, akinek ez már nem elég, az bármibe beleköt, és az első 5 percben root-al kezdi :B
:K :R

[ Szerkesztve ]

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#57) Keeperv85 válasza N-vidi-A (#47) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Ennek nem letisztult formája van, hanem olyan, mint egy műanyag uzsonnás doboz.. Letisztult formája az új Sony Xperia S-nek van, ez meg olyan, mintha most tervezték volna az NDK-ban.. egy ezelőtt 30 évvel meg nem valósított modell helyett...

A rendszer teljesen korrekt, teszi a dolgát. Persze apróbb hiányosságok felelhetők benne, de nem vészes. Viszont pont olyan rusnya, mint a külső... 0 tervezés kellett hozzá.

(#58) N-vidi-A válasza Keeperv85 (#57) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Azt aláírom, a hátlap lehetne szebb is, de személy szerint az eleje gyönyörű...

Pár kinek a pap, kinek a paplan...

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#59) ronson válasza N-vidi-A (#58) üzenetére


ronson
őstag

Mint írtam, képet kár mutogatni róla, mert élőben teljesen más.

Nekem is tetszett addig, míg kezembe nem fogtam a Telenorban.

Szép lenne ha nem domború nagyító lencse lenne az eleje.

Csak annak aki nem látta még élőben durván domború az eleje. Ha egyenes lenne akkor szép lehetne.

[ Szerkesztve ]

(#60) N-vidi-A válasza ronson (#59) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Pont ezert linkeltem ezt a kepet, mert ezen látszik, hogy domború, ráadásul én szeretem a domború idomokat, akár itt is ... ;]

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#61) Hujikolp válasza Liudvikas (#43) üzenetére


Hujikolp
őstag

"e-mail,skydrive,facebook,twitter..."

nem volt ilyen, ezért furcsáltam, hogy csak sms.

"search gomb? marketplace app alján nagyítóikon?"

a gombra a böngésző jött be, nagyítóra már nem emlékszem.

(#62) Hujikolp válasza Gerisz (#51) üzenetére


Hujikolp
őstag

sms-t, mailt nem írtam, egyedül a böngészőben nem tudtam rendesen url-t szerkeszteni.

Ez van, nem veszem meg, azt' kész :)

(#63) Gorneck válasza Hujikolp (#61) üzenetére


Gorneck
titán

Képre bökkksz megosztás és ott kiválasztod hol is szeretnéd megosztani...

Az "ablak" gomb felett középen ott volt...szal a képernyő ott volt a nagyító...

Gorneck#1239

(#64) kpal


kpal
veterán

Jó bemutató :K ;)
Nekem is nagyon tetszik a teló de van két hiányosság ami miatt nem venném meg , nem olyan jó a kamera mint az N8 , és nincs előlapi kamara videohíváshoz .

(#65) nicu71 válasza Hujikolp (#42) üzenetére


nicu71
addikt

iphone-nál sem lehet bluetooth-olni,meg itunes nélkül sem boldogulsz,mégis lenyelki boldogan az userek a békát.
Itt zune van,na és...
természetesen van még hova fejlődni.De olyan egyszerűen kezelhető a rendszer,androidhoz képest konkrétan gyerekjáték....nem értem,hogy nem találtad fel magad! :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#66) #13260800 válasza nicu71 (#65) üzenetére


#13260800
törölt tag

a 4 és fél éves kisfiamnak adtam a Sony Ericsson Xperia X10 mini pro telefonomat. Pengén kezeli.

Ha neked egy Android problémát okoz és bonyolult a kezelése akkor szerintem tarts önvizsgálatot :D

[ Szerkesztve ]

(#67) shteer válasza #13260800 (#66) üzenetére


shteer
titán

pont neki való a mobil

neked sem ártana ;]

..szerintem jónak tűnik

(#68) port


port
csendes tag

Csak egy kérdés: nem látszanak nagyon az ujjlenyomatok rajta?

(#69) #13260800 válasza shteer (#67) üzenetére


#13260800
törölt tag

:D nem ártana valóban :) én sem vagyok "szent". Mindenesetre a mai okos telefonokról elmondható, hogy "hülye biztosak". Arra hivatkozni, hogy ezt könnyebb kezelni mint más okos telefont meglehetősen szerencsétlen érv.

[ Szerkesztve ]

(#70) shteer válasza port (#68) üzenetére


shteer
titán

ez főleg az ujjadtól függ - frissen mosott, teljesen tiszta kézzel nem. egy kis idővel nedvesedik, zsírosodik a kéz - akkor már igen

..szerintem jónak tűnik

(#71) shteer válasza #13260800 (#69) üzenetére


shteer
titán

egyik sem bonyolult - számomra. mindenkinek kényelmesebb az egyik mint a másik - ez szubjektív, kár ezen vitázni :K

..szerintem jónak tűnik

(#72) port válasza shteer (#70) üzenetére


port
csendes tag

Köszönöm, akkor egész napi használat után valószínűleg:)

(#73) mark77


mark77
tag

Kipróbáltam nem rossz. A csemézés eléggé szokatlan.
Csak nehogy a Symbianos telefonokra legyen nagyobb igény :D Stabil, fapados, kiváló szoftver ellátottasággal. Nagy a Symbian tábora.
Kár még ilyenbe beruházni. Kb a 4G s kiadásnál.

Cannibal Corpse

(#74) nicu71 válasza #13260800 (#66) üzenetére


nicu71
addikt

nem magamból indultam ki,egy kísérlet eredményét ismertettem röviden,ahol egy oviba smart telefonokat osztottak ki a dedósoknak,és a wp7 nyert a legkönnyebb kezelhetőséggel.Volt iPhone is ez lett a második aztán a droid és végül a symbian,valamiért ezt emésztették meg legtovább a gyerekek.A hozzászólásom egy másik kollégának szólt,aki nem találta wp7 marketplace-n a keresés funkciót,pedig ott van középen a search gomb.
Mint mondtam is nagyon sok mindenben fejlődnie kell még a wp7-nek ,de a kezelése az tényleg olyan egyszerű mint a faék.
köszönöm, feltalálom magam a droiddal is,de most rólam nem volt szó.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#75) #13260800 válasza nicu71 (#74) üzenetére


#13260800
törölt tag

Hiába már a gyerekek sem a régiek :D Ezeknek a felméréseknek semmiféle alapjuk nincsen. Idióta marketing fogás. A családban van Symbian teló is a gyerkőcöknek semmiféle problémát nem okoz azokon sem elindítani a kedvenc kis alkalmazásaikat. Marketing hülyeség semmi több.

(#76) simonzé válasza #13260800 (#75) üzenetére


simonzé
addikt

Ez a vizsgálat inkább azt nézte, hogy melyik rendszer a legintuitívabb. A winPhone7-et sokan dícsérik, de még ez a teszt sem ültette a fejembe a gondolatot, hogy ú ez kéne...
Semmiben sem ad többet a win+Nokia kombó, mint az Android+neves gyártó kobó, árban pedig kb az iphone kategóriájában van. Márpedig ha alig többért megkapom a másik két rendszer "csúcskészülékét", akkor egy WP7-es telefonnak nálam esélye sincs.

I don't fit in. I fit out.

(#77) Scroll Lock


Scroll Lock
tag

A Unibody kialakítás azt jelenti, hogy a készülék burkolata teljesen egyben van? Ergo nem lehet szétszedni?

(#78) Воланд válasza Scroll Lock (#77) üzenetére


Воланд
titán

igen azt jelenti, hogy egyben van. ettol fuggetlenul szet lehet szedni, de nem ajanlott.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#79) KütyüShop


KütyüShop
csendes tag

Hááát. Valahogy nem tetszik ez a WP7 ... :/

Üdv, KütyüShop.

(#80) shteer válasza KütyüShop (#79) üzenetére


shteer
titán

viszlát :)

..szerintem jónak tűnik

(#81) Scroll Lock


Scroll Lock
tag

A Lumia 800-hoz hasonló N9-en vajon megoldható lenne a Windows Phone futtatása?
A specifikációkat tekintve nem tartom lehetetlennek:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#82) shteer válasza Scroll Lock (#81) üzenetére


shteer
titán

már csak a kijelző felbontása miatt sem

..szerintem jónak tűnik

(#83) Domxc


Domxc
senior tag

Páran említették a helyesírási hibákat, ez teljesen jogos siettem egy kicsit a teszttel, mert az angliai kiruccanásom előtt még meg akartam írni, egyébként köszönöm szépen mindenkinek. :R

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#84) n3w


n3w
csendes tag

fujj :O

n3w

(#85) Custer


Custer
tag

Sziasztok!

Bocsi, ha off, de látom ez a topic gyakran használt :)

Pár napja lettem Lumia 800 tulajdonos, szóval elég kezdő WP használó vagyok.

Van 1-2 gondom a telefonnal, amire sehol nem találtam magyarázatot.

1. Akkumulátor: Tudom, hogy ezen a téren (is) problémái voltak a telefonnak, de a hírek szerint ez megoldódott. Nálam az a helyzet, hogy mikor leveszem töltőről, 12-13 üzemórát ír a telefon, amihez nagyjából tartja is magát. A kérdésem az az, hogy ez normális?
Sok appot kikapcsoltam, amik meríthetik, pl a telefon követése, helymeghatározó, stb.
E-mail kliens fut mindig, Viber, és Facebook.

2. Facebook: Tetszik ez a beépített üzenetküldő/értesítő rendszer, csak sajnos nálam elég hézagosan működik. Főleg az értesítések nem nagyon jönnek meg. Volt, hogy 2 napig nem történt semmi, pedig valójában kellett volna.
Az üzenetek sem nagyon jönnek meg. Tudom, chat formában küldött szöveget küld csak el, de ezek sem mindig jönnek meg. Az e-mail kliens tökéletesen működik, szóval a netkapcsolat szerintem nem lehet a ludas.

A válaszokat előre is köszönöm! :)

Amíg a zene szól, az ösztöneid uralnak,de amint elhallgat, a tudatod ismét korlátoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.