Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Picike8


Picike8
aktív tag

Szép teló, én a kistesója vásárlásán gondolkodom... :-) A teszt jó, kicsit rövid. :K

elsőőő

(#2) ronson


ronson
őstag

Az üzemidőn kár lovagolni az okostelefonok esetén. Azt nemigen lehet nagyon megnövelni, mert az akkumulátor cellák mérete, a teljesítmény függvényében adott, tehát nagyobb esetleg a készülék méretének a növelésével lehetséges általában.

Én már több mint egy éve használom a Galaxy S-t úgy, hogy este fekvéskor töltőre dugom, reggel leveszem, így sosem ér meglepetés és nem okoz kényelmetlenséget.

(#3) zoli62


zoli62
addikt

Csak a telefonálás internetezés befejezése után nem lehet megnézni a beszélgetési és forgalmi adatokat. A telefon maga szép.

(#4) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Kicsit rövidre sikerült a teszt...de korrekt köszi. :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5) randras


randras
veterán

Elég sok a fölösleges vessző, a nyelvtani hiba, a telefon viszont jó, csak nem nekem ;]

Használd egészséggel!

(#6) szp1


szp1
addikt

Az üzemidőt megnyújthatod egy kissé, ha fekete háttérrel használod a menüket. Amoled-nél ez számít.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#7) hito


hito
nagyúr

Remek tesztfotók ;]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#8) vicze


vicze
félisten

Amúgy a készüléknek elég furcsa része, a fehér (bármelyik színhez) töltőrész(fej vagy mi), ami korong alakú és és nagyon nagyon furcsa kialakítású. Mikor először megláttam percekig csak néztem és azon agyaltam, hogy ezt ki és miért gondolta, hogy ez így jó?

[ Szerkesztve ]

(#9) zoo8800


zoo8800
veterán

Azokat a tesztfotókat viccnek szántad? :D
Légyszi, cseréld le őket 8 MP fotókra.

rip and tear, until it is done

(#10) Tomy Yayo válasza szp1 (#6) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Pont ugyanezt akartam írni én is :) De nekem pl. Omnia 7-nél erről még valami kis tájékoztató szöveg is van a menüben azt hiszem. Nem tudom, mennyit segít, mert kezdettől dark theme-el használom, úgyhogy nem tudom összehasonlítani, de hátha.

Én a "nagytesót" várom már nagyon, remélem hamar jön ide is a 900-as. Abban már az akksi is nagyobb ;)

[ Szerkesztve ]

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#11) Nescafé


Nescafé
őstag

Szép teló,nekem kistesója van.

 iPhone 15 Pro

(#13) Picike8 válasza Nescafé (#11) üzenetére


Picike8
aktív tag

Hibái? Én most gondolkozom, hogy veszek egyet, de csak akkor, hogy tudom, hogy jó...

(#14) iMaverick válasza Picike8 (#13) üzenetére


iMaverick
addikt

Tökéletes telót én még nem láttam... Mindegyiknél van valami gikszer...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#15) WiZARD válasza ronson (#2) üzenetére


WiZARD
addikt

azért a motorolának sikerült vékony okostelefonba 3000mAh akkut pakolni...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#16) Pikkolo^^ válasza WiZARD (#15) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Melyik az a Moto telefon?

(#17) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Jó cikk lett!

Én nagyon ódzkodtam a wp7-től, de most a laptopon a win8 consumer preview után egyre jobban bejön ez a metroUI :) Ha wp7ben gondolkodnék (ami lehet, hogy hamarosan eljön), akkor szerintem én is ezt a készüléket választanám, mert az N9 bejelentése óta bejön a formája eléggé :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#18) randras válasza Pikkolo^^ (#16) üzenetére


randras
veterán

(#19) Xaels válasza Pikkolo^^ (#16) üzenetére


Xaels
félisten

[link] 3300mAh akksi.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) Pikkolo^^ válasza randras (#18) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Kösz.

(#21) Nescafé válasza Picike8 (#13) üzenetére


Nescafé
őstag

Nekem teccik.
Hibáit hát eddig nem tudok mondani.
Sztem érdemes venni.
De a 710-es topikba nézz szét.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro

(#22) Gerisz


Gerisz
addikt

2 napja van meg nekem is a telefon, nem ilyet akartam, de ez lett.
Öcsémnek is egy, az asszonynak pedig 710 (mert az inkább női :) ).

Tetszik nekem, jók az alkalmazások, felfrissítettem és nekem megfelel az üzemideje is. Öcsémé még nincs és jobban merül.
Tegnap délelőtt volt a frissítés, akkor kapott kraftot utoljára, telefonálgattam, töltögettem programokat, játékokat, wifi ment egész nap, mail szinkronizálás volt, youtube vidót néztem 4-5-öt, az is nagyon szép rajta. Feltettem a térképet és kb 40 perc Vezess is ment. Jobb mint amire számítottam, sokkal jobb.
29% töltöttséggel most tettem tölteni a gépre.

[ Szerkesztve ]

(#23) Brutális eb


Brutális eb
addikt

" Androidon levő alap böngészőt lealázza"

Melyiket a ginger vagy az ics verziót?
És mégis miben alázza?

A cikk az cikk.Rövid picit elfogúlt de olvasható azért.

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#24) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Funkcionalitásban remek, stabilitásban remek, fotózásban remek... de maga készülék bűn csúnya és a rendszer is. Jöhetnek azok a virtuális kövek persze, de ez a formatervnek nagy túlzással nevezett tégla stílus borzalom... Amúgy is kiábrándult vagyok a Nokiában eltöltött idő miatt, de ez akkor sem jött volna be ha nem...

(#25) shteer


shteer
titán

nálam egy 6303c-t váltott - eddig vártam, hogy a nokia kihozzon valami használható tapifónt :)

mai túrán készült, makrója lehetne kicsit hatékonyabb

szerk: mivel még nincs mobilnetem, nálam 3 napot bír

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#26) total90 válasza szp1 (#6) üzenetére


total90
veterán

1-2 óra + ;)

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#27) nicu71 válasza Keeperv85 (#24) üzenetére


nicu71
addikt

Szerintem pedig egy gyönyörűség ez a telefon,sokkal szebb mint a Samu egyentepsi/droidos/ szappantartói,dehát izlések és pofonok...Abszolút illik a csempés menühöz ez a sarkos téglalap,és a kidomborodó kijelző is telitalálat.
Ami miatt mégsem venném meg,az az egyetlen dolog,hogy nekem kicsi.4 col a lélektani határ nálam,akár a jelenleg használt Omnia7-em.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#28) fricz19 válasza Brutális eb (#23) üzenetére


fricz19
őstag

gondolom a defyhez hasonlította, igaz nem egy kategória...
de én ezen már meg sem lepődök

(#25) shteer:
nem vagyok egy nagy fotós, de ez telefonhoz mérten nagyon is rendben van :K

[ Szerkesztve ]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#29) papa019


papa019
senior tag

Jó cikk, jó telefon. :))
Csak egyetlen kérdésem lenne: azt a gondolatod mire alapozod az első oldalon, hogy
"Ez dicséretes volt, a Nokia szempontjából, hogy több év után végre váltottak a nagyrészt Symbianos okostelefonok gyártásáról, egy népszerűbb, és stabilabb rendszerre."
A WP7 mitől stabilabb, mint a Symbian? :U

Az egy dolog, hogy újabb, lehet, hogy kezelhetőbb is, nem próbáltam még WP rendszert, de az, hogy stabilabb... érdekes...

(#30) nicu71 válasza papa019 (#29) üzenetére


nicu71
addikt

Valószínüleg úgy érti,hogy itt a lefagyás,napi újrainditás stb szinte ismeretlen fogalmak.Pörög mint az istennyila.
A rendszer olyannyira könnyen kezelhető,átlátható hogy gyerekeken tesztelték,a wp7-t szinte azonnal birtokba vették,és a droid ,meg az iPhone után ,bizony a symbiant fejtették meg legutojára.Ezzel nem minősíteni akarom,csak most eszembe jutott/sosem volt symbianos telóm/

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#31) shteer válasza fricz19 (#28) üzenetére


shteer
titán

nem tudom mi a legjobb mobil-os optika, de ugyanaz egy 6Mpx-es samsung kompakttal:

..szerintem jónak tűnik

(#32) Armagedown


Armagedown
őstag

Ha ingyen adnák akkor sem kellene a korlátai miatt

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#33) shteer válasza Armagedown (#32) üzenetére


shteer
titán

úgymint? (van egy tippem)

..szerintem jónak tűnik

(#34) Armagedown válasza shteer (#33) üzenetére


Armagedown
őstag

Jól tippeltél , tényleg azért mert nem bővíthető memóriakártyával

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#35) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem a fotók pont gyengék. Még a kisméretű képeken is jól látható a zajosodás és az elmosás, de az élességgel is gondok vannak, az első fotón még a világos részek is majdnem beégnek.

https://www.coreinfinity.tech

(#36) shteer válasza Armagedown (#34) üzenetére


shteer
titán

nem arra tippeltem pedig.. az nem korlát

..szerintem jónak tűnik

(#37) Liudvikas válasza papa019 (#29) üzenetére


Liudvikas
tag

volt 5530am,és n95öm,össze-vissza sz@rrá fagytak,néha elég volt elindítani a zenelejátszót. most optimus 7em van,tavaly május óta egyszer sem kapcsolt ki,lassult be.

2.
barátnőm 3hét után megbánta,hogy nokia 500at vett,hívásfogadáskor 10ből kb. 3-szor szétkapcsolt (belle óta jobb a helyzet :) )

(#38) Pikkolo^^ válasza shteer (#31) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Nokia 808, Nokia N8

(#39) Polllen


Polllen
nagyúr

Az első kérdésre rögtön adott is a válasz... Mint a többi wp7-s telefon. :DDD

Egyelőre csak a forma és a gyártói appok lehetnek egyediek. Amúgy nem rossz telefon ez sem. :P

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#40) Pikkolo^^ válasza Polllen (#39) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

A cikkíró azt írta, hogy más WP7-el ellentétben a csempéket lehet változtatni ill. Nokia Maps van a készüléken ami igen használható.

(#41) ronson válasza Polllen (#39) üzenetére


ronson
őstag

Nem rossz, nem rossz, csak borzasztóan csúnya.
Múlthéten láttam a telenorban először, hát egyáltalán nem olyan mint a képeken. A domború előlaptól majdnem hányingert kaptam.

Egyéb: Kérem hanyagoljuk a makroval való kamera bemutatást, mert általában sokkal szebb, mintha egy totál képet készít az ember. A hétköznapokban készített képek nagy része, agyilag 100-as személyt feltételezve nem makro.

[ Szerkesztve ]

(#42) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Volt alkalmam tesztelni a telefont pár napig, és sajnos android után nagyon lehangoló volt az érzésem. Dolphon HD-t használok.
A böngészővel kezdeném, gyorsnak gyors, de az url szerkesztése minősíthetetlenül vacak. Ha elgépeltem, sehogysem lehetett belekattintani a szövegbe, vagy kijelölte az egészet, vagy a végére ugrott. A lapkezelése is lehetne jobb, pl tabos. Van még hova fejlődnie, nekem az az érzésem, hogy csak összedobták sebtiben a szoftvert, és ez látható a kezelőfelületén is. Semmi grafika, csupasz szöveg... még jó, hogy gyors.

Ami még nagyon nem tetszett, hogy egy ilyen magas színvonalúnak beállított telefonnál, ha felcsatlakoztatom a számítógépre, akkor ismerje fel, mint háttértár, nehogy már még nekem keljen letölteni hozzá 100 megás fájlt, amivel szinkronizálni lehet?!

Képmegosztás: h-h csak smsben lehet? Bluetooth, email, vagy valami???

A market szerűségén, amit találtam, én elvesztem, sehol egy keresés vagy valami, bár lehet, hogy az én hibámból nem találtam meg.

Összegezve: gyors, de android után nekem biztosan nem kellene...

(#43) Liudvikas válasza Hujikolp (#42) üzenetére


Liudvikas
tag

"Ha elgépeltem, sehogysem lehetett belekattintani a szövegbe, vagy kijelölte az egészet, vagy a végére ugrott." ujjadat hosszan tartod a szövegen, profit.

"A lapkezelése is lehetne jobb, pl tabos."

böngészőben ... -> tabs

"Képmegosztás: h-h csak smsben lehet? Bluetooth, email, vagy valami???"

e-mail,skydrive,facebook,twitter...

"én elvesztem, sehol egy keresés vagy valami, bár lehet, hogy az én hibámból nem találtam meg."

search gomb? marketplace app alján nagyítóikon?

(#44) shteer válasza ronson (#41) üzenetére


shteer
titán

ez csúnya? akkor melyik szép? :D

..szerintem jónak tűnik

(#45) kpityu2


kpityu2
őstag

Kinézetre inkább külső vinyó mint telefon. Azok a sarkok...

Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

(#46) ronson válasza shteer (#44) üzenetére


ronson
őstag

Ezen a domború vastag (sztk szemüveg hatású) kijelző plexin nem tudok napirendre térni.
Képeken még nekem is bejött.

Melyik szép? Motorola RAZR :D

(#47) N-vidi-A válasza Liudvikas (#43) üzenetére


N-vidi-A
őstag

Bírom az ilyen emberkéket, ha már nem ugyan ott van valami, mint androidon, akkor az már biztos nincs is, és rossz, semmit sem ér kuka...

Pedig csak meg kellene nézni normálisan, az emberek 90%-nak egy Windows Phone 7 tökéletesen testre szabható, MINDEN főbb app elérhető rá, rendkívül gyors, és egyszerű használni....

Ja és nem mellesleg nagyon pofás, akinek pedig ez a letisztult forma nem jön be, ott nem a készülékben van a hiba.

:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#48) Liudvikas válasza N-vidi-A (#47) üzenetére


Liudvikas
tag

hát aki elmondása szerint napokig használja,de a böngésző beállításait se találja meg (holott alapból csak a refresh gomb és a felugró menü látható), azzal nem lehet mit kezdeni ;]

(#49) fricz19 válasza N-vidi-A (#47) üzenetére


fricz19
őstag

testreszabható? te melyik wp7 használtad :P
nálam volt egy pár app ami hiányzott, igaz azóta lehet már portolták.
gyorsaságra nem lehet panasz :)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#50) Picike8 válasza Nescafé (#21) üzenetére


Picike8
aktív tag

Ok, köszi. :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.