Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) Kolondrum

Már biztos, hogy az itthoni router a baja mert a kölcsönzött nettel a belvárosban annyira ment, hogy csak lestem. Katt és azonnal jött a lap. :Y Ki mit ajánl? D-link Dir-600?

Klinyo! Detto! :R

EczkE! Nem ma készültek, van tri Nokia 7650-ből is, azok is tudnak táncolni. ;)

pee13! Ja, egér támogatása is van. Doom is szalad rajta, de ezek nagyon a végletekig menő dolgok. Nem erre találták ki.

Zoz! A 9xxx-es széria problémás volt szalagkábel terén, meg a zsanérok... A jelenleg nála lévő 9110-esre vigyáztak, de egy erősebb behatás és kiszakad ott minden. :(

HXY! Szoktam látni néha eladót, se most nincs rá keret.

jbush! Cserélünk? Adok helyette dummy-t. Komolyan olyan mint az igazi csak semmire sem jó. :)

Sonec! Javítom!

Sanraith! Alap! :K

gabor85! Vannak komolyabb járművek is, nem átlagos Garmin. Ma pl jelezte, hogy olyan helyhez közelítek ahol mérhetnek. Naná hogy ott állt a police 3 lábúval. Ma óta elhiszem, hogy van benne valamit amit mond.

old rocker! fél-1 éve, westendben, a mekitől pár méterre, 45-ért V1-es komplett billzettel a kijelzőn.... Ki az aki olyat megvesz?

madstunt! Navigálás, NET. Van még benne pár cucc amihez nem nyúltam. :DDD

Saint_! Ha már elhangzott a mondatod akkor elmondom, hogy komplett lapokat töröltem ki, mert úgy gondoltam nem címlapra illik a stílus, így is úgy látom kissé súrol határokat. Sokkal lazább volt ez.

JanFe! :R

RaiDani! Türelem és egy kis előregondolkozás a titka. Időigényes. Látom a hibáit, ma már más lenne, sokkal pontosabb.

kpal! Az N95-ötöt mindig csak néztem. Úgymond elmentem mellette és megnéztem magamnak. Gyenge az anyagminősége.

dying_star! Kimaradt, pedig volt egy időben rajta pár dolog. NFS nem tom mi, az is ment. Nem erre találták ki illetve néha nagyon kényelmetlen a játékok játszása. Viszont külső billzettel azért kipróbálnám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.