Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15351) z0d1AK válasza mogyesz (#15350) üzenetére


z0d1AK
veterán

azért, mert nem tolom tele ikonokkal a hátterem, még kihasználom elég sokrétűen a telóm, ne aggódj érte...

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#15352) Hovi


Hovi
aktív tag

Sziasztok,

A szignózással szenvedek. Kértem key és cer fájlokat a cer.s603rd.cn oldalról.
De nem tudok velük szignózni. Sem a signtools, sem a sigsigner, sem a extsis programokkal. Talán jelszó kellene valamelyik fájlhoz? De nem tudok ilyen jelszót. A sissigner azt mondja, nem tudja olvasni a key fájlt.
A signtools pedig mintha szignózná, de a telefon nem telepítí a progit, érvénytelennek mondja.

Tudnátok segíteni?

Előre is köszi!

(#15353) lazlo8


lazlo8
tag

van rá mód hogy a naplóból hogy csak 1 tételt töröljek ki ne az összeset???pc suite?hivtam vkit ma 12:02 kor ezt akarom törölni DE az összes többinek maradnia kellene
(naplo és ott jobbr a második ahol van a kék/zöld stb nyilak)

(#15354) Karma válasza lazlo8 (#15353) üzenetére


Karma
félisten

Nincs jelenleg. Az 5800 topikban ígértem rá alkalmazást, de eddig még nem volt kapacitásom megírni :B Most azonnal nem tudok jobb megoldást, mint kitörölni az egészet :(

“All nothings are not equal.”

(#15355) lazlo8 válasza Karma (#15354) üzenetére


lazlo8
tag

értem és köszi a választ :R
jó 7végét minden kedves és kedvtelen(pl.én) e 51 tulajnak!!

[ Szerkesztve ]

(#15356) z0d1AK válasza Hovi (#15352) üzenetére


z0d1AK
veterán

milyen szoftvered van a telón?
Ha 400-as, akkor az a hiba oka.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#15357) moltam válasza z0d1AK (#15356) üzenetére


moltam
tag

Nekem is 400-as van és szignóztam már minden programomat hibamentesen.

(#15358) Karma válasza moltam (#15357) üzenetére


Karma
félisten

A hiba egyebkent az, higy az emlitett oldal mar nem tud ervenyes tanusitvanyt kiallitani sajnos, mas forrast kell keresni.

“All nothings are not equal.”

(#15359) moltam válasza Karma (#15358) üzenetére


moltam
tag

Igaz, én opda-s fájlokat használok, akkor ezért jó.

(#15360) izomhod


izomhod
senior tag

magyar t9-et a tudomány jelenlegi állása szerint tudok bele tenni németo-ban vásárolt független telómba úgy, hogy a gari is megmaradjon?

(#15361) Hovi válasza z0d1AK (#15356) üzenetére


Hovi
aktív tag

Igen, 400-as van rajta.
Közben rájöttem, hogy a cer.s603rd.cn oldalról letöltött cer és key fájlokkal, csak a szintén ezen oldalról letölthető signtools2.2 progival lehet szignózni. Ezt írja is az oldal, csak elveszett az infó a sok kínai karakter között.
Hogy miért nem tudom, lényeg hogy így már műxik.

(#15362) TomeeD


TomeeD
csendes tag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne E51 -es Nokiával, hogy nem igazán bírja az akksija, kb 2 nap, volt már emiatt szervízben, de semmit nem tudnak vele kezdeni, minek is ülnek ott, nem tudom, de nem is ez a lényeg! :)
A képernyőkímélőt nem lehet valahogy kikapcsolni, valami tuning árán akár?
A teló alapból csak az időt tudja állítani, kikapcsolni nem.
Vagy tud valaki valami trükköt arra, hogy az akkumulátor esetleg bírja kicsit tovább, mert elég idegesítő, hogy állandóan töltőn lóg az állítólag okos teló!

Tomi

(#15363) Karma válasza Hovi (#15361) üzenetére


Karma
félisten

Ahh, akkor megint újítottak, amikor legutoljára ott jártam, egyáltalán nem tudtak működő tanúsítványt generálni. Jó tudni :R

Izomhod: Nem lehet :(

TomeeD: Ez egy átlagos üzemidő, az okosabb telefonok ennél kevesebbet bírnak :) Persze erősen szoftver és használatfüggő... Nagyon nem lehet mit csinálni vele.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#15364) cabii válasza TomeeD (#15362) üzenetére


cabii
tag

Szia, meg kéne nézni, hogy nem zabálja-e valami alkalmazás az akksidat? Nomeg kérdés, mennyit használod Te? Ha nem sokat piszkálod, akkor tuti valami progi fogyaszt, ki kell kémlelni. Energy Profiler talán? Ha kicsit visszakeresel, akkor rendszeresen felmerülő téma, és az is, hogy mennyit kell(ene) fogyasztania a telcsinek. Ez alapján már lehet okoskodni.
Egyébként jellemzően a Garmin5, wefi, bt, wifi, 3g szokta fogyasztani
Üdv Cabi

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#15365) cabii


cabii
tag

Hali,
használom ezt a best crypto programot, és felmerült vele kapcsolatban egy kérdésem. Mennyire biztonságos ez? Egy office word doksiba szoktam beírni pl. kódokat, tajszámokat, meg a fene tudja mi mindent, amit a telcsin is tudok szerkeszteni, ezt encryptelem /de szép magyar szó/ :) De ha véletlen illetéktelen kézbe jutna a kódolt állomány, mennyire vannak biztonságban az adataim?
Üdv Köszi Cabi

Linux is like a wigwam: No windows, No Gates, Apache inside

(#15366) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Mennyi az ára reálisan most egy ilyen készüléknek?

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#15367) izomhod válasza MZsoltee (#15366) üzenetére


izomhod
senior tag

gyárilag függetlent, használtat, de még garival láttam már 30ért, de van 25-ért is már, sőt olcsóbban is

a reális ár? jó kérdés

(#15368) nfsu17


nfsu17
veterán

Üdv.

Egy kis füles téma még jöhet?

Vettem átalakítót. 600Ft, volt 2 ezerért is, de annak zsinórja is volt, nekem olyan most nem kellett.

Szóval van itthon 3 füles, teszteltem kicsit.

1. valami ezeréves Philips, hagyományos, szerintem még walkmanhez adták.
Teszt: iszonyú alapzaj, egész jó basszus, magas kicsit kiherélt.

2. Philips fejhallgató, szgéphez vettem. Alapzaj szinte nincs, előzőhöz képest alig venni észre. Egész jó basszus, de összességében nem nagy eresztés.

3. mp3 lejátszóhoz adott SanDisk füles, aranyozott véggel.
Iszonyú alapzaj, nagyon jó basszus, elég jó magas hangok összességében ezt hallgatnám ha kellene. De mondom, elviselhetetlen alapzaj, már bedugás után. Csak súg, csak súg. Gyári lejátszót kb 85-90%-on kellene hallgatnom, ha a súgást nem, de a zenét már szeretném hallgatni. Így viszont sok szám már túl hangos hosszú távon.

Nagyon kis semmitmondó teszt, de ezek után érdemes egyáltalán venni valamit is?
Egyelőre számomra úgy érzem elegendő volt a 612Ft-os átalakító is arra a pár órára amire nekem majd kell. :R

(#15369) Hugo85 válasza nfsu17 (#15368) üzenetére


Hugo85
aktív tag

Nagyjából egyetértek a konklúzióval, ez nem zenemobil, maximum szükség esetén lehet arra használni.
A fejhallgatónak nagyobb az ellenállása, azért nem jön ki annyira az alapzaj, viszont az összességében halkabb is. Súgás/zúgás nekem csak akkor van, ha le is játszok valamit, ha csak be van dugva és semmi nem történik, akkor nem észrevehető. Lehet az az átalakító sincs a toppon. Én 1200 Ft-os kábelest vettem, bár szerintem elég zavaró rajta a kábel, és totál felesleges.

Alapzaj ellen az lehet még megoldás, hogy hangerőszabályzós fülest veszel, a telefonon maxra teszed a hangerőt, a potméteren meg halkítasz, így mivel az alapzaj általában nem hangosodik jelentősen a hangerővel együtt, hanem konstans, elég jól meg lehet szabadulni tőle...

(#15370) rii


rii
nagyúr

E51 és OSX szeretik egymást?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#15371) Karma válasza rii (#15370) üzenetére


Karma
félisten

Attól függ, mit akarsz velük csinálni.
Nade komolyan. Szinkronizálni akkor tudsz, ha megveszed a Missing Sync for Symbian-t, de Bluetoothon sokmindent meg lehet csinálni mindenféle extra nélkül, pl. fájlküldést, netmegosztást.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#15372) rii válasza Karma (#15371) üzenetére


rii
nagyúr

jogos

pár file-t .. képet szeretnék feltölteni ..

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#15373) Karma válasza rii (#15372) üzenetére


Karma
félisten

Akkor vagy BT fájlküldést használj, vagy Mass Storage módot USB kábellel.

“All nothings are not equal.”

(#15374) AirBooms


AirBooms
addikt

Hali! :Y

Hogy lehet létrehozni névjegycsoportokat E51-nél? A manual szerinti verzió nálam nem működik, ugyanis a Névjegyek/Opció menüben nálam nincs olyan pont, hogy "Új csoport". Mi a probléma szerintetek? :F
Mikori a legújabb szoftver a telóhoz, ugyanis a szoftverfrissítés sem megy a Nokia Updaterrel...

Köszi! :R

(#15375) Karma válasza AirBooms (#15374) üzenetére


Karma
félisten

Amikor benn vagy a névjegyzékben, jobbrával válts át a csoportnézetre :)

“All nothings are not equal.”

(#15376) AirBooms válasza Karma (#15375) üzenetére


AirBooms
addikt

Áááá, köszi! :R De hülye vagyok! :B

Viszont a szoftverfrissítés még mindig nem megy. Nem akarja felismerni sem a PCSuite, sem a Nokia Updater kábelen keresztül a telefont. A PCSuite bluetooth-on keresztül látja, de ugye úgy meg nem lehet frissíteni. Mi a búbánat lehet? :F :Y

(#15377) rii válasza Karma (#15373) üzenetére


rii
nagyúr

most jöttem rá, h előbb vennem kell egy micor SD card-ot :D

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#15378) rii válasza Karma (#15373) üzenetére


rii
nagyúr

1.) és amúgy lehet ezen a telón szépen görgetni-mozgatni egy nagyobb képet? kicsiínteni meg ilyesmi?

ha a térképet úgy oldanám meg esetéleg, hogy aova menni szeretnék, arról egy nagy képet töltök fel ....

2.) MP3-at is fel lehet így tölteni?

3.) milyen márkájú és fajtájú SD card-ot ildomos venni?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#15379) Karma válasza rii (#15378) üzenetére


Karma
félisten

1) Mi számít szépnek? Lomhán és csúnyán lehet nagyítani-kicsinyíteni és tologatni. De lehetni lehet. (Lehet hogy egy okosabb képnéző, mondjuk egy Resco valami jobban megoldja.)
2) Nem tiltja senki, technikai akadálya sincs.
3) SanDisket érdemes venni, Kingstont meg nem. Célszerű megbízható boltban venni, mert sok a hamisítvány.

“All nothings are not equal.”

(#15380) Dexter68


Dexter68
addikt

Feltelepítettem a Psiloc World Travelert. Remek a progi, csak azt nem értem, hogy miért nyári időszámításban dolgozik?
A telefonomon 12:01 a pontos idő, ez meg 13:01-et mutat és ehhez számolja ki a többit. Lehet ezen valahogy változtatni?

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#15381) AirBooms válasza Dexter68 (#15380) üzenetére


AirBooms
addikt

Frissítettem az E51-em szoftverét, s magyar helyett angol nyelven indult újra. :Y
Hogy tudom újra "magyarítani"? :F

Thx! :R

(#15382) Hugo85 válasza Karma (#15379) üzenetére


Hugo85
aktív tag

A hármas pontot pontosítanám. Ha nem SDHC, azaz max 2 gigás kártyát veszel, akkor nyugodtan lehet egy olcsóbb Kingstont is venni, nekem (és másoknak is) remekül megy vele. Gondok akkor jelentkeznek, ha 4 gigás vagy nagyobb, azaz SDHC kártyát akarsz beletenni, akkor a Sandisk vagy a Nokia marad olyan márkának, amivel biztosan menni fog.

#15391 - Hol vetted a telefont? Fura dolog, hogy angolul indult újra. A nyelvet próbáltad már átállítani? Eszközök->Beállítások->Általános->Testreszabás->Nyelv (jó hosszú), bár ha angol akkor Tools->Settings->General->Personalisation->Language. Itt kell lennie Magyar-nak, ha nincs, akkor szar van a palacsintában és valahogy nem a kelet-európai szoftver lett ráfrissítve.

[ Szerkesztve ]

(#15383) AirBooms válasza Hugo85 (#15382) üzenetére


AirBooms
addikt

Ja, szerintem is szar van a palacsintában... Magyar nyelvű volt a teló, de szerintem eredetileg nem magyar pr kódja volt, így amikor frissítettem, angolul indult el (meg még választható néhány távol-keleti nyelv). Most átírtam a pr kódot magyarra, s újra frissítem, remélem jó lesz. ha nem, jelentkezem. Persze, ha ddig is van ötletetek, szívesen veszem! :R

(#15384) nfsu17 válasza AirBooms (#15381) üzenetére


nfsu17
veterán

Én S@turnban vettem függetlenül, made by eu, finland és angolul indul el legelőször. Beállítások, magyar, azóta magyar. Bár nem frissítettem én, de gyárilag magyar volt. Lehet a tied is ilyen mint az enyém, és mikor gyári állapotra állt vissza friss. után, ezért lett angol. :F

(#15385) AirBooms válasza nfsu17 (#15384) üzenetére


AirBooms
addikt

Végül is nem tudom, de sikerült az elgondolásom. Jó lett a frissítés és most már újra magyar! :K ;) :R

(#15386) Dexter68 válasza Hugo85 (#15382) üzenetére


Dexter68
addikt

Én még jobban pontosítanám. Japán gyártású 8 gigás Kingstonnal semmi gondja. Nekem olyan van. A 4 gigás viszont valamiért tényleg problémás.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#15387) AirBooms


AirBooms
addikt

Hali!

Ehhez a telefonhoz nincsenek hangulatjelek (szmájlik) sms-íráshoz, ugyanúgy, mint a többi, nem symbianos Nokiahoz?

Köszi! :R

(#15388) Karma válasza AirBooms (#15387) üzenetére


Karma
félisten

Nincsenek :(

“All nothings are not equal.”

(#15389) rii válasza AirBooms (#15387) üzenetére


rii
nagyúr

gondolom a menáágerek nem smálylizgatnak SMS-ezés közben :D

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#15390) Karma válasza rii (#15389) üzenetére


Karma
félisten

Így is lehet fogalmazni, bár az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy S60 1st Edition óta elfelejtették újragondolni az üzenetkezelést :P

“All nothings are not equal.”

(#15391) rii válasza Karma (#15390) üzenetére


rii
nagyúr

nekem is hiányzik ... , félre ne érts :)

csak számomra elégséges a spec karaktereknél található recent items ... és abból a 3 karakterből* tudok smiley-ozgatni :)

*

" : " ( " - "

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#15392) Dexter68 válasza rii (#15391) üzenetére


Dexter68
addikt

a telefonodmárkájaponthu-n láttam olyan sms-küldő progit, amiben van szmályli... de nem tudom, mi vót a neve.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#15393) nfsu17 válasza Dexter68 (#15392) üzenetére


nfsu17
veterán

animated sms

(#15394) t_a_m_a_s válasza AirBooms (#15387) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

EZEKBŐL azért lehet mazsolázni, és nem is kell hozzá speciális karakter:)

Holnap majd jól beletépünk...

(#15395) AirBooms válasza rii (#15389) üzenetére


AirBooms
addikt

Deeeee! :K ;)

(#15396) AirBooms válasza nfsu17 (#15393) üzenetére


AirBooms
addikt

Honnan lehet ezt beszerezni? Mert nem találom az említett oldalon... :R :F

(#15397) Zsé2003


Zsé2003
aktív tag

NA nekem is lett egy ilyen telóm. Olvasgattam a fórumot, de hát nem jutottam a végére. Megoldható a Wifi kérdés? Mert nekem se megy az itthoni D-linkkel (WPA-PSK / WPA2-PSK)
A wifi egyébként kikapcsolható? Vagy nem? És milyen böngésző ajánlott erre? (eddig csak windows-os telcsijeim voltak) köcce :R

(#15398) z0d1AK válasza Zsé2003 (#15397) üzenetére


z0d1AK
veterán

Természetesen kikapcsolható a wifi. Én a gyári böngészőt használom, az nekem tökéletesen megfelel!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#15399) Taknyoshal válasza Zsé2003 (#15397) üzenetére


Taknyoshal
tag

Opera mini-t ajánlom.

(#15400) Zsé2003 válasza z0d1AK (#15398) üzenetére


Zsé2003
aktív tag

Oksa köszi megtaláltam a wifi kikapcsolását, meg már az otthoni router is működik. Operát most kipróbálom :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.