Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kcsa


kcsa
veterán

Az árat leszámítva nem érzem ennyire siralmasnak a teljesítményét. 30ért meglepően jó vétel lehet belőle.
Fizikai híváskezelőt minden telefonra! :)

(#2) csab2


csab2
veterán

Nekem kicsit fából vaskarika ez a készülék: érintős, tehát viszonylag nagy kijelző, de mégsem okostelefon. Nem érzem létjogosultságát, főleg, hogy ilyen árban már okostelót is kapni.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#3) nonoka74


nonoka74
tag

kispénzű,anti androidos fazonoknak kötelező darab! :DDD

(#4) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Ez a telefon egy hulladék. Ennyi pénzből sokkal jobb telefonokat lehet venni, ráadásul ha valakinek nem kell okostelefon, akkor az általában azt is jelenti, hogy nem kell érintőképernyő.
Inkább a C5\C5 5MP vonalat folytathatnák. Fémmel, egy fasza, jó minőségű billentyűzettel, relatíve izmos akksival, korrekt áron.
Nagyobb lenne a kereslet rá mint erre a förmedvényre.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#5) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Nekem annyi pozitívum jött le a cikkből, hogy van fizikai gombos a híváskezeléshez és szól belőle a zene, ezen kívül drága (még harmincért is) a hátulja kifejezetten ronda (ez nyilván szubjektív), a kamera gyenge, az akksi gyenge....na jó a wifi tényleg piros pontot érdemel :)

(#6) gtasystem


gtasystem
őstag

mintha teljesen el lenne tájolva a nokia..gyártják ezerrel ezeket a telefonokat de kinek? :U

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#7) kovgab válasza nonoka74 (#3) üzenetére


kovgab
aktív tag

jaja, ... :C

Ká Úr

(#8) Halo válasza nonoka74 (#3) üzenetére


Halo
senior tag

Trollkodás on:
Kispénzű Iphone - fanokra gondoltál?
:-)

Motorola Defy, MOTO X (1st), Honor 8, Honor 20 Pro

(#9) amanoba


amanoba
őstag

konklúzióval nagyjából egyetértek, ez a telefon nokiához szokott felhasználóknak lehet alternatíva, más a büdös életben nem adna ezért ennyi pénzt. (de később, kevesebbet se)
ezek az emberek pedig fogynak.

a hátlap ritka ótvar kinézetű, szinte bazári. :(

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#10) Brutális eb


Brutális eb
addikt

10000 forint is erdegkáromlás lenne érte....
Én a különösen masszív retek pecsétet adnám rá. :))

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#11) HaZse


HaZse
őstag

Szerintem csak az ára a gáz ezzel.

Akinek nem kell okosteló, de kell pld. e-mail, érintőkijelző (capatitiv), annak jó vétel lehet. Nem beszélve van ingyenes navi is rajta. Meg nem beszélve ez nem fog fagyogatni, mint az a csodálatos Android. És jóval okosabb az S40, mint bármely más zárt op. rendszerű nem okosteló.

Azért nem minden ember akar okostelót. Mondjuk bele tehették volna a Nokia 6700classic kameráját.

És azt nem éritek meg, hogy ez a telefon alapvetően nem ide készült, hanem máshová.

Brutális eb Azért eléggé mulatságos arc lehetsz. Arra még nem gondoltál, hogy nagyon sok ember a telefont csak telefonálásra használja?

[ Szerkesztve ]

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#12) arpi6k


arpi6k
addikt

Az a hátlap! Te jóságos ég szerencsétlen Nokia! :(((

Intel & ATI

(#13) bagkri01


bagkri01
őstag

Dual simmel 45k-ért best buy lenne. Nekem egy kicsit még így is tetszik, de 35-nél többet nem adnék érte. A kamera viszont egyszerűen siralmas és akkor még szépen fogalmaztam, a wifi viszont dicséretes.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#14) arpi6k válasza HaZse (#11) üzenetére


arpi6k
addikt

Aki csak telefonálásra használja az miért adna ki ezért 40.000ft-ot?

Intel & ATI

(#15) nightshadow


nightshadow
veterán

Szerintem ennek a telónak semmi értelme. Akinek érintőképernyős teló kell, az úgyis okostelefont vesz ennyi pénzért. Viszont szerintem az a réteg, akinek hagyományos, gombos, jó minőségű telóra lenne szüksége (lásd Nokia 6-os sorozatot anno, amikor még négy számjegyűek voltak), az nem talál magának telót. Ez nem egy kis réteg, főleg a 30 fölötti korosztályban.

(#16) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

A 40 lepedős cucc, amit többször is emlegettek a cikkben, a valóságban inkább 34ezer.
Így van, és nem a sarki lehúzós GSM-nél.

Azt a mondatot sem értem, hogy: "a Nokia mintaboltokban is"
Ez úgy hangzik, mintha a Nokia mintaboltokban lehetne a legolcsóbban Nokia mobiltelefont vásárolni, közben meg mindenki tudja, hogy a legdrágábban.

[ Szerkesztve ]

(#17) Kampó


Kampó
senior tag

ez a okádék kijelző vicc. Be szüntetném ezt a felbontást. Alsó (érintőkijelzös-telefon) kategóriába is a 320x480 lenne az alap. annál lejebb gusztustalan képe van mindnek. ez a cucc semivel nem jobb mint a c5-03 pedig az is nagyon kis cafat a resestive kijelzőjével. De ott legalább a nhd-felbontásnál maradtak.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#18) Bog válasza Fancy-boy (#16) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Link?

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#19) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Zongoralakk, jajj... A kínálat ismeretében ezért még a 25-öt is sokallanám, nemhogy a 30-40-et.

[ Szerkesztve ]

<< Heimdal >>

(#20) hemaka


hemaka
nagyúr

Hogy néz ki ez a szerencsétlen telefon... :D

Valami GSM Home nevezetű boltban találtam csak 35k-ért, 1 év garanciával.
De a vásárlási infókba jobban beleolvasva volt eldugva ez az okosság: 12 hó garanciás készülék egy alapcsomag: Csak egy készülék, angol nyelvű menüvel, és tartozékok nélkül

[ Szerkesztve ]

(#21) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Valóban kapni 34k-ért itt.

Szerintem 20k lenne érte reális. 40-ért kapni például Alcatel OT995-öt. No de nem példálózok, feltörekvő piacokra feature phone ennyiért? Ááá... :P

Nokiának nem kellett volna kihagyni az android ziccert. Samsung is gyárt több platformra telefont. Volt akkora gyártó a Nokia, hogy ezt megengedje magának és több lenne a világ izmos, szexi androidos Nokiákkal. :K

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#22) Peterson_ válasza Brutális eb (#10) üzenetére


Peterson_
addikt

Még jó hogy nem trollok írják a teszteket;)

Apu mi ez?-Ez? Feketeribizli...-Akkor miért piros?-Mert még zöld...

(#23) Bog válasza MuzikJunkie (#21) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez a herélt dobozos verzió, de mindegy. Ennyiért is sok.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#24) Dante32


Dante32
tag

Ez a telefon még úgy is csúnya és közepesen gyenge, jó pár hibával,hogy ilyen ára van.
Ez vajon kiknek készült? (Olcsó hús kategória.)

[ Szerkesztve ]

(#25) NivoSzaki


NivoSzaki
tag

halott darab ennyiert max egy 10 e Huf -ot ér

[ Szerkesztve ]

(#26) Beci9595


Beci9595
tag

Elég rondára sikeredett. Eléggé gagyi hatása van azokkal a gombokkal meg a hátlappal.

(#27) #43960832


#43960832
törölt tag

A hátlapot miért cseszték el? Tiszta gagyi hatást kelt, lett volna inkább matt.

(#28) Finnugor


Finnugor
tag

Kösz, srácok, 2 hónapja erre várok, és szerencsére nem kellett csalódnom :)

(#29) Hennet


Hennet
aktív tag

Nem akarom egyik fórumozót se korlátoltnak nevezni, de néhányan fakultatívan magukra vehetik...

Végülis az LG Arena korszakában se volt létjogosultságuk ezeknek a fajta telefonoknak (százezrekért)...

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#30) persil válasza HaZse (#11) üzenetére


persil
nagyúr

"Akinek nem kell okosteló..."

Tök mindegy, hogy kell-e neki okosteló, vagy sem, ha ugyan annyi pénzért jobbat kap.
Ha neked elég a hd ready 32 inches tv, de találsz egy full hd 40-est ugyan annyi pénzért, akkor ki az a hülye, akkor szándékosan megveszi a szarabbat?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#31) Probber válasza persil (#30) üzenetére


Probber
őstag

Ott a pont, ezen az áron ez egy teljesen felesleges kategória. Talán a feléért...

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#32) cashzoli válasza Probber (#31) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Nekem van olyan ismerősöm, akinek pontosan erre volt szüksége. Egy asha 305 tulaja most, és meg van vele elégedve.
De az biztos, hogy nekem egyik se kene:D

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#33) MuzikJunkie válasza Hennet (#29) üzenetére


MuzikJunkie
aktív tag

Khm... Tudom nem tűnik soknak, de 3 év az nagy időnek számít telefonok piacán. LG Arena idejében az android még épp csak megjelent (1.1, vagy 1.5 verzió volt akkor). Volt Symbian és Windows és az Apple okostelefon. Ráadásul az Arena prémium készülék volt, fém házzal, GPS vevővel, wifivel, kapacitív kijelzővel stb.

Szóval ez így falsch!!!

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#34) persil válasza cashzoli (#32) üzenetére


persil
nagyúr

"akinek pontosan erre volt szüksége"

De nem értitek a lényeget. Ha pont erre van szüksége és én azt mondom, hogy oké, de adok egy minden téren jobbat pont ennyi pénzért, akkor hülye lenne visszautasítani.
Vagy azt mondaná, hogy "nem kell, mert okosteló" ? Öreg, akkor kapcsold ki a wifit, gps-t, 3g-t és használd feature phone-ként, ha ez a fétised, de ha nem kell többet fizetni, akkor már miért ne fogadnád el a jobbat? Nem?
(305 lehet jobban megéri, azt nem tudom, most a 311-re vetítve gondoltam ezeket)

Szóval ez így ennyi pénzért mindenképpen fail.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Szerintem nagyon is van létjogosultsága, jobb, mint a sok olcsó, de használhatatlan android. Túl van árazva, ez tény, de majd ha bekerül a szolgáltatókhoz 30 ezer alatti prepaid áron, akkor már lesz rá kereslet. Facebookra ez is tökéletes

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#36) scyllarus


scyllarus
veterán

Nem olyan rossz ez a telefon, de ennyiért nagyon-nagyon drága.
Én nem értem azokat, akik azt mondják: ha nem okostelefon, nem kell az érintőkijelző. Mondjuk netezni, vagy akár csak fényképeket mutogatni, videót nézni 3" alatt lehetetlen élvezetes minőségben. Minimum ekkora kijelzőt viszont gombsorral megtoldva valami iszonyatos méretű izét kapnánk. Tehát létjogosultsága lenne, de az árazást úgy kellene belőni, hogy legalább köszönő viszonyban legyen a tudással és a piaci árakkal.
Jut eszembe, a Samsung helyében perelnék a hátlap miatt, lenyúlták a Galaxy 3-ról :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#37) Probber válasza Sztbeni (#35) üzenetére


Probber
őstag

Olyan alap feladatokra amire ezt használni lehet, azt bármelyik hasonló árú és ma kapható Androidos készülék is probléma nélkül, jobban tudja. Egyébként ezen az áron nem csak Androiddal lehet találkozni, ezt a tesztben is megemlítik. A túl magas árat pedig te is látod, szóval tulajdonképpen egy véleményen vagyunk.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#38) scyllarus válasza Probber (#37) üzenetére


scyllarus
veterán

Igazad van, a kulcsszó: "hasonló árú". erről beszéltünk a fórumtárssal, nem ennek a készüléknek nincs létjogosultsága, hanem ennek a készüléknek ilyen áron. Azt meg te is elképzelheted, a mostani belépő szintű droidokat ismerve, ha ez fele ennyibe kerülne, és megpróbálnának egy telefont azon az áron kihozni droiddal, wp-vel vagy bármi mással, az mennyire lenne használható...
Szerk. :látom, te is észrevetted :)

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#39) nightshadow


nightshadow
veterán

A teszt, ha jól olvastam, akkor elfelejtette megemlíteni, hogy a kijelzőt Gorilla Glass védi. Hátha valakinek fontos ez az info.

(#40) persil válasza Sztbeni (#35) üzenetére


persil
nagyúr

"mint a sok olcsó, de használhatatlan android."

40 ezerért nem ilyet kapsz. Arról nem is beszélve, hogy milyen használt, de pöpec állapotú, garis készülékeket lehet kapni az aprón 40-ért

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#41) persil válasza nightshadow (#39) üzenetére


persil
nagyúr

Jól hangzik, de sajnos a corning-nál nem tudnak róla:
Asha=/=gorilla

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42) nightshadow válasza persil (#41) üzenetére


nightshadow
veterán

Nincsen frissítve a lista, nézd meg a cikkeket a 311-ről, meg a hivatalos Nokia oldalt.

(#43) persil válasza nightshadow (#42) üzenetére


persil
nagyúr

Pedig a lumia 920 ott van, holott az még meg sem jelent, szóval elég frissnek tűnik a lista.

És szerintem bocsánatos bűn, de sokkal jobban hiszek az üveget gyártó cég listájának, mint az össze-vissza hazudozó mobilgyártóknak :D

Persze hozzá kell tenni, hogy a corning-on, meg az adott cégen kívül senki nem tudja, hogy mi van rajta és, ha valami valóban karcálló borítás, akkor a jó isten nem állapítja meg, hogy valóban gorilla-e, vagy sem.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#44) Kampó


Kampó
senior tag

akinek nem kell android az is kap böven jobbat ebben az árban. garis nokia c7et árulnak ennyibe itt az aprón. vagy olcsóbban. és azért az használhatóbb mint ez. Lehet vitatkozni hogy nem kel mindenkinek high end telefon de ez akkor is egy kalap szar 2 forintot nem adnék érte. Akinek meg csak facebookra kell telefon azt meg sajnálni tudom, iletve nem ilyet fog venni. Az elöttem szólókhoz csatlakozva 40kért böven jó minöségú droidos telot kapni. nem emlitek márkákat. :R:R

AMD volt AMD van AMD lesz

(#45) cashzoli válasza persil (#34) üzenetére


cashzoli
aktív tag

Nem akart okostelefont, de erintokijelzot igen (igen, reisztívet :D ). Plusz ketkartyas, hát neki ez kellett. Pedig mondtam én, hogy ennyiért kaphatna jobbat.
De ha neki megfelel, akkor nekem is:)

+20 piros pont a régi oldalról. || Makulátlan, persze. No de mi az a makula?

(#46) persil válasza cashzoli (#45) üzenetére


persil
nagyúr

"Nem akart okostelefont"

Ezt én eddig is értettem, de az okostelefon ugyanolyan, csak többet tud, ha meg ugyan annyiért kapod a jobbat, akkor nem tök mindegy, hogy akarsz-e smartphone-t, vagy sem? Nem kötelező kihasználni a funkcióit, minden további nélkül lehet "butatelefonként" használni.
Komolyan nem értem. Vagy létezik olyan ember, aki elé letennék két készüléket, megmondanám, hogy mindkettő új, mindkettő nagyon hasonló és mindkettő 40 ezer. de a jobb oldali szebb képet készít, jobb a kijelzője és sokkal gyorsabb, akkor ő azt mondaná, hogy "ááá ez nem kell, mert okos" ?! :D Ne őrjítsél már meg! :D

Ezt nem akarom elhinni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#47) Hans5341


Hans5341
csendes tag

Ennyiért sok. Durván sok. Ha 25-27k lenne pl kártyásan a C5-01 utódjaként akkor még talán oké, de ennyiért? Ezeket a tapis, S40-es Asha-kat még olcsóbban is kéne adni.
De amennyiért adják most, akkor inkább az ember gyűjtsön még és Lumia 610.

Soha többet Android. Végre megszabadulva mindkét droidos Samsung-tól. Végre. Éljen a WP, egy nyugodt, lefagyás, újraindulás, akadozás mentes, jobb világ!

(#48) nightshadow válasza Hans5341 (#47) üzenetére


nightshadow
veterán

Vagy ugyanennyiért Xperia Tipo.

(#49) Gylard


Gylard
csendes tag

Teljesen egyetértek... egy Tipo vagy egy Ot-991 kijön ebből az árból.

Az ilyen készülékeket nem tudom megérteni hogy miért erőltetni a Nokia... barlangba laknak a fejlesztők??? nem látják hogy a Symbian-nak annyi, vége, halálra van ítélve??? Ami életben tartja jelen pillanatban a Nokiát, és menti meg a csődtől az egyrészt a "hírneve" (amit ezek a készülékek csak rontanak) másrészt a Lumia sorozat... de hogy ezek... egyenesen pénkidobás ilyeneket létrehozni, csomagolni... legalábbis a modern technokrata társadalom nem fogja megvenni, megenni...

Nokia Game Over lesz ha nem térsz észhez :(

(#50) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Sajnos a telefon nem mutat semmi olyat, amiért érdemes lenne ezt venni, egy jó alsós okostelefon helyett.

Az üzemidő sem annyival jobb, például az Összegzésben szereplő újonnan tesztelt androidos modellnél - meg is lepődtem a "dicséreten" -, így gyakorlatilag értelmét veszítette a nem okos platform jósága ennél a modellnél.
Azoknak pedig az egyik legnagyobb ütőkártyája a mai okostelefonokhoz képest a jobb üzemidő.

Aki pedig már ekkora érintőkijelzőben, ilyen tudással (pl. wifi) keres magának telefont, az már bőven ki tudja használni az olcsóbb okostelefonokat is.

Aki meg nem, az pedig eleve nem fog kiadni ennyit, ezért...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.