Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) adolfo01 válasza UHHH (#448) üzenetére


adolfo01
tag

Szia.
Igen sim nélkül is próbáltam!
Semmi! :N

(#452) quailstorm válasza adolfo01 (#450) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Nekem a store-ba lépés után feldobta az OTA-t azonnal.

[link] Akkor marad a bananahackers. Sajna én nem tudok segíteni, mert még én se ástam bele magam.

(#453) adolfo01 válasza quailstorm (#452) üzenetére


adolfo01
tag

Köszi.Utánnaolvasok! :R

(#454) Atomantiii válasza adolfo01 (#451) üzenetére


Atomantiii
őstag

Sim nélkül én még nem próbáltam, de majd ki fogom próbálni de szerintem esélytelen.

(#455) adolfo01


adolfo01
tag

Amúgy ha VOLTE be van kapcsolva,kellene lenni valami ikonnak a kijelzőn?Ugyanis VOLTE bekapcsolva ,de ikon nincs a kijelzőn!

(#456) bumi válasza adolfo01 (#455) üzenetére


bumi
tag

Igen, VOLTE. A térerő előtt.

(#457) adolfo01 válasza bumi (#456) üzenetére


adolfo01
tag

Szia.
Köszi.Akkor nem elég,hogy frissíteni sem tudom wifin a 12...verzióról a 16...ra,de meg a VOLTE sem működik!!!!
Alzánál vettem ,érdemes visszavinni?Mennyire macerás,ez 7 napja vettem!
Vagy root és ugy probaljam meg...csak a baj van vele...
Nem tudom miért nincs egy gyári firmware amit manuálisan fel lehet tenni recovery menüből.Es akár frissíteni később!Találtam egy frissítest de nincs szignózva és az nem megy fel!Lehet root kell és custom recovery.Na de ennyit nem er az egész,azért vettem,hogy legyen egy megbizható másodlagos telóm...de.nagy csalódás az egész!!!!
A support csapnivaló,nincs magyar telefonszám ahol mag,ar nyelven lehet kommunikálni,javitasra el kell küldeni napokra a telót,egy frissités pár perc kellene legyen és megvárható. :((
Szégyen ,NOKIA...

[ Szerkesztve ]

(#458) snowdog válasza adolfo01 (#457) üzenetére


snowdog
veterán

Mielőtt visszaviszed, azért még próbálkozzál vele. Nekem is elég nehezen jött össze a VOLTE funkció. Itt is írtam róla, de a környezetében található hozzászólások is hasznosak lehetnek. [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#459) adolfo01 válasza snowdog (#458) üzenetére


adolfo01
tag

Szia.

Ugye a frissítés a 17... verzióra sem akar összejönni... :W
Aztán itt van ez a VOLTE.Ugye maga a menüpont megjelenik,de a VOLTE kis ikon a kijelzőn nem,márpedig ugye akkor nincs VOLTE?! :F
Lehet nem szórakozok vele,visszaviszem,ennek nem így kellene működnie! :N

üdv.

(#460) snowdog válasza adolfo01 (#459) üzenetére


snowdog
veterán

Szia!

Ahogy gondolod. Ez nem egyszerű készülék, arra már én is rájöttem. Azoknak való, akik szeretnek az ilyenekkel vacakolni. Végül is én eredetileg hotspot-nak vettem, arra meg kiváló. Digi kártyával ingyen internet, kell ennél több?

(#461) adolfo01 válasza snowdog (#460) üzenetére


adolfo01
tag

Szia!
Igen!Én szeretek babrálni,de ezzel még az sem egyszerű!
Cseréltem már romot pár készüléken és rootoltam is őket!
De ez túl van bonyolítva!
Nekem is másodlagos készüléknek kellene(van egy note 9 dual simes).Csak sokszor kevés a 2 sim! :D
Hot spot ,4g ,de amit hiányolok az a WOWIFI,tehát a digi sim -nél ha nincs térerő akkor wifin keresztül is lehet telefonálni!
Találtam egy készüléket,ez árban és tudásban jónak tűnik,és tudja a WOWIFIT is!
Egy próbát megér,ha nem megy vissza az is!Gondolkodom rajta.Ugyan lehúzták egy tesztben,de kamera és hasonlók engem nem érdekelnek!!!
Most ezeket ,dobják piacra...
Nem néz ki rosszul a power max P280S és tudásban sem rossz!
A lényeg a jó akksi kapacitás lenne elsősorban,a hot spot funkció is jó lenne,de van már egy 4g modemem,max kiváltanám azt,de több napig bírja az akksi az a a lényeg!
Idősebb havernek nokia 230 van 1 hétig bírja az akksi 2 simmel.Az sem egy rossz készülék,bár csak 2g -t tud!
Úgyhogy ezek a tervek,kellene egy jó másodlagos teló,de nem egyszerű megtalálni!

üdv.

[ Szerkesztve ]

(#462) adolfo01


adolfo01
tag

Elálltam a vásárlástól,ma visszavittem az Alzához.
Problémamentesen még ma értesítettek,hogy nyilatkozzak a viaszatérítés módjáról.Ennyi! :K

(#463) Atomantiii válasza quailstorm (#452) üzenetére


Atomantiii
őstag

Bekapcsoltam a wifit, beléptem store-ba és kiírja, hogy update found.

KaIOS Store will close and update automatically. Please come back in a few moment.

Aztán megjelent egy egér ikon, hello cell-ed felirattal, english-t lehet választani.

De hogyan tovább? What would you like to learn jön fel meg ilyenek. Vagy most vajon mit csinált a készülék / mit nem?

Illetve feljött egy értesítés, hogy letöltés befejezve, de hogy mit töltött le nem tudni, hiába megyek rá nem ír ki semmit sem, hanem kilép a főképernyőre. De ahogy nézem a szoftveverzió maradt a 12-es.

Ez valami cell-ed-et frissített vagy mi a fenét. Semmi köze a telefon szoftveréhez.

[ Szerkesztve ]

(#464) quailstorm válasza Atomantiii (#463) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Szerintem nálad is a store frissítéséről van itt szó.
Én arról beszélek, amikor volt a nagy alzás kuponozás, 10k alatti 8110 4G dual SIM-ek, akkor ott többünknek az OTA update.zip csak akkor jött le, ha bementél a store-ba, különben nincs új verzió.
Én spec nem raktam fel, mert nem akartam bezárni semmi exploitot, meg amatőr módon megpróbáltam megproxyztatni (nem sikerült).

(azóta meg nem foglalkoztam vele)

[ Szerkesztve ]

(#465) Atomantiii válasza quailstorm (#464) üzenetére


Atomantiii
őstag

Ha ismét bementem a store-ba akkor még egyszer feldobta ugyanezt, rámentem update-re de semmi nem történt. Utána ismét visszalépve a store-ba nem ajánl fel semmit sem.

(#466) firemano válasza Atomantiii (#465) üzenetére


firemano
csendes tag

Újra indítás volt? (Mármint kikapcs és aztán bekapcs)

(#467) Atomantiii válasza firemano (#466) üzenetére


Atomantiii
őstag

Igen volt, a cell-ed alkalmazást töltötte le és rakta fel. A készülék szoftververziója ugyanaz maradt.

(#468) UHHH


UHHH
senior tag

Nekem is az a nagyon olcsó kuponos alzás nokiám van, mégis frissül mindene...

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#469) refrigerator


refrigerator
csendes tag

Sziasztok. Nektek nincs probléma, a store programok letöltésével? Egy jó ideje semmit sem tudok letölteni az áruházból. Se WiFi, se 4g hálózaton. Valami oknál fogva, minden letöltés megszakad.

(#470) adam1400


adam1400
tag

ti tőletek is kérdezte a telefon hogy 10-es skálán mennyire ajánlanád a telefont? :D

(#471) UHHH válasza adam1400 (#470) üzenetére


UHHH
senior tag

Igen. De más nokia telefonom is kérdezte, androidos... :D

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#472) adam1400


adam1400
tag

nektek is bugos az fm rádió? nem mutatja a frekit? meg vicc hogy a rádió hangerejét a beállításoknál lehet csak állítani.

(#473) Atomantiii válasza adam1400 (#470) üzenetére


Atomantiii
őstag

Tőlem nem, pedig megmondanám neki. :D Azóta sem sikerül frissíteni sehogy sem.

Nálam pl ha hívásom van és közben más keres akkor semmilyen tájékoztatást nem ad róla, hogy közben keresett valaki, a hívásvárakoztatás engedélyezve van, nem tudom mit kéne még beállítani neki.

Ha meg bekapcsolom a bluetooth-t akkor működik szépen csak egy idő után ha belépek a telefonkönyvbe vagy a híváslistába akkor szépen kifagy az egész vissza se lehet lépni, még jó, hogy könnyen ki lehet az akkut venni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.