Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) ice9 válasza hbala (#299) üzenetére


ice9
tag

amúgy ha neten rendelted, akkor 2 héten belül elállhatsz a vásárlástól és visszafizetik az árát

(#302) hbala válasza ice9 (#300) üzenetére


hbala
aktív tag

Azt nem tudja.

(#303) Fancy-boy válasza hbala (#299) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Köszi, hogy kipróbáltad és megosztottad a tapasztalatokat.

(#304) hbala válasza ice9 (#301) üzenetére


hbala
aktív tag

Sajnos nem netes volt-

(#305) hbala válasza Fancy-boy (#303) üzenetére


hbala
aktív tag

Bár jó hírekkel szolgálhattam volna :(
Na, talán majd az új Nokiák.

(#306) fclub


fclub
tag

Sziasztok?
Elolvastam a tesztet, ami, mivel már egy éves, gondolom ebben-abban elavult.
Az időközbeni frissítések megoldották az idegtépő lassúságot? Gondolok itt a G-mailből szinkronizált telefonkönyvben való keresésre, a gépelés lassúságára stb.
És a G-mail folyamatosan szinkronizál? A Whatsapp, Google Maps rendesen működik?
Előre is köszi a válaszokat, ennyi kérdést sajna nincs időm visszakeresni...

(#307) konzumpro


konzumpro
senior tag

Arra a helyzetre tud valaki megoldást, amikor az Alkalmazások azt írja ki, frissítést talált és újra fog indulni, de valójában nem történik semmi? Telekomos példány.

(#308) konzumpro válasza konzumpro (#307) üzenetére


konzumpro
senior tag

Kellett neki stabil net wifin keresztül, de hiába, a facebook app nem indul el a régi firmware verzióval.

(#309) crea.net


crea.net
csendes tag

Sziasztok!

Nekem van már Energy E241S-em, hibátlan, gyors. Ha van kérdés, szóljatok leírom.

Ami megdöbbentett, mert fórumokon nem ezt olvasni hogy valóban jönnek notificationök több appból is egyszerre akkor is ha sötét a képernyő.
Gmail-t az email appal lehet szinkronizálni, több fiókot kezel, csatolt file-t is lehet vele küldeni.
Nem folyamatosan szinkronizál hanem beállítható hogy hány percenként.
Gmailből simán elkezdtem gépelni a 605 névjegyet tartalamzó telefonkönyvből és élvezhető volt.
Google Maps is jó, gyors, minden kedvencet támogat ha be vagy lépve.

További fontos infók, azok az appok amik PWA támogatást élveznek: Google News, Translate, Photos, Drive, böngészőben egyszer megnyitod belépsz utána főmenübe kirakható mintha app lenne.

Én elégedett vagyok vele abszolút, de tudnia kell az embernek mit vesz, kiejlző és kamera valóban nem az erőssége, de használható.

(#310) Fancy-boy válasza crea.net (#309) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Ezek szerint nem tántorított el hbala kolléga véleménye: [link]
:DD

(#311) hbala


hbala
aktív tag

Na, lassan érkeznek az új Nokia-k: [link] Fenti fotó és megnevezés becsapós, de a linkeken már az új Flip.

(#312) hbala válasza crea.net (#309) üzenetére


hbala
aktív tag

Szia!
Ha beszélsz, az a külső hangszórón is hallatszik? Mert, sajna nálam igen.

(#313) SyMbioTe

Sziasztok!

Tesztbe kicsit le lett húzva a telefon, de ~11-ért jó vétel? Azóta eltelt azért egy kis idő, gondolom reszeltek rajta szoftveresen is kicsit.
Apumnak lenne, alap felhasználásra, net nem menne rajta, telefonálás a fő profil, néha SMS.
Néha néha kis rádió. Ami fontos, hogy a BT működjön rajta hibamentesen, autóra lenne rákötve vezetés közbe lehessen hívást fogadni, stb...

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#314) volandy válasza SyMbioTe (#313) üzenetére


volandy
senior tag

Telefonálásnál az volt a bajom, hogy ha összecsuktam akkor bontotta a vonalat! Nem tudtam fülessel használni! Nem tudom hogy ezen módosítottak e? Amikor kiadták akkor így volt!

(#315) peetie1


peetie1
aktív tag

Sziasztok!
Én is vettem egy ilyen telót, mert jó lenne ha a voLTE működne anyumnak. Működik valakinél feltöltő kártyás simmel is, vagy csak előfizetésessel?

(#316) adamson18


adamson18
csendes tag

Sziasztok! Én vettem egyet megint az Alzában 11ezerért. Amikor megjelent is vettem csak még 27 ezerért, azt a Mamámnak adtam ő azóta is használja.

Viszont szerintem sokat fejlődött a rendszer. Működik a bluetooth is már jbl hangszóróval tesztelve. Telefonkönyv is rendben lett. E-mailek jönnek szépen el lehet olvasni nem laggol.
A Facebook is jó teljesen szerintem. Jönnek az értesítések lezárt képernyőnél is. Whatsapp szintén jól működik, gyorsan betölt.
Most már jobban tetszik az egész.
Hangminőség volte nélkül is kiválló, sajna céges kártya és nincs aktiválva a volte. Böngésző jóltöri az oldalakat.
Bízom benne, hogy fejlődik még rendszer, várom a messengert viber is jó lenne és egy navi még mondjuk a waze.
Ja és ez flippes felveszem leteszem nagyon kényelmes.
Kell egy ilyen rendszer mint a KaiOs szerintem jó alternatíva lehet belőle.
Nyílván egy droidos tepsifón könnyebben kezelhető és nincsennek komprumisszumok, de nagyon unalmas már nekem. Mind ugyan az, kinézetre is meg a rendszer is.

Szóval hajrá KaiOs!

üdv.

(#317) SyMbioTe válasza adamson18 (#316) üzenetére

Köszi a részletes beszámolót. Végül tegnap én is berendeltem, ennyiért nem tudtam kihagyni.
Nagyon kíváncsi leszek rá. :K

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#318) lovi27 válasza adamson18 (#316) üzenetére


lovi27
addikt

Mi a verziója ami ennyire tetszik? Mostanában nem jött új.

(#319) snowdog válasza peetie1 (#315) üzenetére


snowdog
veterán

Szia!

Nálam Vodafone feltöltőssel megy a voLTE. Korábban már írtam róla.

(#320) refrigerator


refrigerator
csendes tag

Nem tudom, észrevettétek e, hogy a hívásinfónál nem írja ki a hívások időtartamát. Vagy csak nálam fordul elő?

(#321) T0rnad0 válasza adamson18 (#316) üzenetére


T0rnad0
addikt

Meg lehet csinálni olcsóbbra is. Kiegészítőkre van egy 0YR1F5F6 kuponkód, így lejön még pár ezer:
[link]

Z Fold 4

(#322) SyMbioTe válasza T0rnad0 (#321) üzenetére

Bestbuy topikban páran eléggé kimaxolták ezt a kuponozást :DDD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#323) T0rnad0 válasza SyMbioTe (#322) üzenetére


T0rnad0
addikt

Én régóta akartam 8110-est, de sokalltam érte 20 ezret kiadni (tartalék telefonnak + kis retro érzés ). Ennyiért meg nem volt szívem kihagyni :)

Z Fold 4

(#324) snowdog válasza refrigerator (#320) üzenetére


snowdog
veterán

Nálam sem írja ki, csak a hívás, vagy fogadás kezdetének idejét (ha jól értelmezem).

[ Szerkesztve ]

(#325) adamson18 válasza lovi27 (#318) üzenetére


adamson18
csendes tag

Tetszik mert jól működik, egyébként ami nyáron jött. (16.00.17.00)

(#326) refrigerator válasza snowdog (#324) üzenetére


refrigerator
csendes tag

Akkor nem csak én vettem észre.

(#327) Dhampir válasza T0rnad0 (#321) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm a segítséget! :R

(#328) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Kérdés.
Szűkebb nadrágzsebből kivéve nem nyílik ki a flip "magától"? :U

8 ezret simán kiadnék érte. :DDD Már nagyon idegesít a bezúzott kijelző a Nokia 130-amon. :O

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#329) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Az Alzánál vásárolt telefon dobozában nem találtam magyar nyelvű használati utasítást (a tietekben sem volt?), csak idegen-nyelvűeket, de a neten elérhetőek az információk:

PDF

Nokia 8110 4G felhasználói kézikönyv

(#330) sajby válasza Dhampir (#329) üzenetére


sajby
senior tag

Mennyire sérülékeny a kijelzőt védő plexi vagy üveg? ZSebben hordva kell rá fólia vagy nem egy karc mágnes? :)

(#331) Dhampir válasza sajby (#330) üzenetére


Dhampir
félisten

Biztosan lefóliázható, én például egy kis maszek varrott tokba csúsztattam. :B

[ Módosította: Barthezz2 ]

(#332) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Egyenlőségjelet és százalékjelet hogyan lehet bevinni? :F

Más:

A Dátum és időben manuális szinkronizálásra váltván a listában nincs benne Budapest (Bukarest például megtalálható). Az automatikusban New Yorkot írja ki. :U

[ Szerkesztve ]

(#333) Dhampir válasza Dhampir (#332) üzenetére


Dhampir
félisten

Megvan, bekapcsoltam a prediktív bevitelt, és a következő oldalon megjelent az egyenlőségjel is.

(#334) sl30 válasza sajby (#330) üzenetére


sl30
csendes tag

Több, mint egy éve nyúzom...felesleges rá fólia (mikrokarcok, semmi mattulási hajlam...)

A kutya az ember legjobb barátja. Nem ad tanácsokat, nem kér kölcsön és nincs rokonsága.

(#335) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Arra létezik megoldás, hogy ha elindul a szinkronizálás, akkor összecsukott állapotban, a lezárt, sötét kijelzőt ne ébressze fel? :F

Más:

Milyen "fülesmackót" használtok a telefonhoz?
Ugye csomagoltak hozzá szolid gyárit is, de a fülhöz is passzolnia kellene. Egy Sony MDR-EX15APSony MDR-EX15AP típust próbáltam ki, ami működik is vele, ám összecsukott állapotban nem lehet fogadni a hívást a fülhallgató saját gombjával.
Jól sejtem, hogy ez más fülesekkel is így van, avagy csak pont ez nem passzol hozzá? :F

[ Szerkesztve ]

(#336) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Eddig mindennap megnéztem, hogy érkezett-e frissítés.
Most este elindítottam a Store-t és eközben jelezte, hogy frissítés tölthető le.

Frissítés a következő verzióra:
16.00.17.00
Méret: 37.78 MB
Dátum: 05/07/2019

Feltűnt, hogy még csak júliusi a frissítés. :U

Nektek is a fenti szoftververzió csücsül a mobilon? :F

(#337) SyMbioTe válasza Dhampir (#336) üzenetére

Nekem 12.00.17.06-os van csak rajta :F
És nem is jelez frissítést.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#338) lovi27 válasza Dhampir (#336) üzenetére


lovi27
addikt

:K

(#339) Dhampir válasza SyMbioTe (#337) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem is csak a Store elindításakor írta ki a lehetőséget.

Feltelepülés után magyar nyelven indult el egy érdekesnek tűnő Kai OS-hez kapcsolódó szövegmagyarázattal, de amikor lejjebb akartam görgetni, akkor hirtelen átváltott angol nyelvre. Be kellett mászni a rendszerbeállításba, ott meg Afrikaans nyelvet írt. Ezután visszaállítottam magyarra.

A korábbi szoftververzión nekem nem működött a Store-ból feltelepített Facebook app, de most újratelepítve flottul működik. Rácsodálkoztam a YouTube-ra is a kis kijelzőn, ami szépen futott.

lovi27

Köszi a visszajelzést! :R

[ Szerkesztve ]

(#340) csako válasza SyMbioTe (#337) üzenetére


csako
veterán

Ugyanez a családon belülivel, csak .10 a vége... és a store sem hozott változást, csak az töltődik be, hogy milyen appokat tölthetek le.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#341) Dhampir válasza Dhampir (#335) üzenetére


Dhampir
félisten

Manuálisra állítottam a Naptár szinkronizálását, így már nem ébreszti fel folyton a kijelzőt.

(#342) Dhampir válasza csako (#340) üzenetére


Dhampir
félisten

Habár nem tudom, hogy számít-e valamit, de nálam a Szoftverfrissítés beállításaiban az Automatikus frissítés: Naponta, a Letöltés a következőn k...: Csak Wi-Fi lehetőségre van kiválasztva.

(#343) konzumpro válasza hbala (#311) üzenetére


konzumpro
senior tag

Élőben valaki látta már ezt a Nokia 2720 Flip-et? Megér 30e-t?

(#344) Viktor0610 válasza konzumpro (#343) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez itt off, de abból kiindulva, hogy a 2720 Flip kb. egy összecsukható 8110 4G, ami megkapható 12-ért is, nem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#345) konzumpro válasza Viktor0610 (#344) üzenetére


konzumpro
senior tag

Köszi, bár éppen nincs sehol 12-ért az sem.

(#346) Viktor0610 válasza konzumpro (#345) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az Alzán volt pár napja 12 (sőt kuponnal 8) a 8110, most 16.
Az is sokkal kevesebb, mint a 30. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#347) Dhampir válasza konzumpro (#343) üzenetére


Dhampir
félisten

Megvárnám, amíg megbízható boltokban, hivatalos forgalmazásban tűnik fel. Újonnan mindig drágább egy debütáló mobil.

Nagyobb nyomógombok jellemzik (például a 8110 gombjai nekem kicsikék) és külső kijelzővel is rendelkezik. Talán valamivel nagyobb a belső kijelző; a főképernyő, de ennek utána kell nézni.

Amennyiben tetszik a kagylómobil kialakítás, akkor jó vétel lehet, csak feltehetően drága lesz kezdetben.

[ Szerkesztve ]

(#349) konzumpro válasza Dhampir (#348) üzenetére


konzumpro
senior tag

Amúgy jó a fejlesztői környezete és bizonyára jó piac lesz bugyuta játékokra, appokra a harmadik világban. Bár 30-ért már van Doogee is Androiddal, vidéken (Timbuktu-Alsó napkollektor-telep) nem tudom mi a helyzet.
Nekem azért tetszik mert minimál OS és bármelyik olcsóbb mint egy bármelyik Punkt.

[ Szerkesztve ]

(#350) #47969536


#47969536
törölt tag

Most hoztam el az alzából 1-et, 8ezer akárhányszáz volt.
Ha valaki erre vágyik átadom.
Nekem ez nem jött be, inkább 14 naposan elállok, ha úgy adódik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.