Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13251) KSparrow válasza Dhampir (#13250) üzenetére


KSparrow
senior tag

A Facebook "Nban" csoportban sokan használnak ma is 1020-ast, és arra esküsznek (bár az ugye nem érte utol a 808-at). Meg elvileg a 640 XL-ben is jó a kamera.

[ Szerkesztve ]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13252) zorzy4 válasza Dhampir (#13250) üzenetére


zorzy4
őstag

Rendes 1020utód nincs, de 950, 950 xl fotósnak számít.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#13253) TommyX_ válasza Dhampir (#13250) üzenetére


TommyX_
őstag

Nekem 1520 van, de még mindig jó telefon, ezért is vettem meg 2 hónapja.
Igaz a 930 is jó, de abban nincs glance, szóval az nálam kiesett.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#13254) Dhampir


Dhampir
félisten

Köszönöm srácok, nagyon "kiestem" a mobilok világából. :R

(#13255) koboldozat válasza KSparrow (#13247) üzenetére


koboldozat
senior tag

Hát igen a xenon vaku az verhetetlen.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#13256) Dhampir válasza koboldozat (#13255) üzenetére


Dhampir
félisten

Hát igen, a Xenon vakuba én is belenéztem és most azt mondom, hogy verhetetlen. Megverném, de már nem látom, hogy merre van. Pista bá' már Xenonnal hegeszt, ám védőszemüveg nélkül ő sem bírja ki. A múltkoriban oda is szóltam neki, hogy a fejére felhúzott szimat tatyó már kissé túlzás. :D

(#13257) KSparrow


KSparrow
senior tag

Épp nézegetek új telefont (Z30 után/mellett, mindenképp ki akarom próbálni az androidot, egyelőre a OnePlus One a nyerő). Olvasgatom a tesztet, Meglátom a 808-ast. Napfényben olvashatóság: kicsit alázta a mezőnyt. :U
[link]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13258) Quasi_modo válasza KSparrow (#13257) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

A CBD technológia tehet róla.

valami

(#13259) T0rnad0 válasza KSparrow (#13257) üzenetére


T0rnad0
addikt

Egyszerű a képlet: nyárra 808, télre 1+1 :DDD

Z Fold 4

(#13260) KSparrow válasza Quasi_modo (#13258) üzenetére


KSparrow
senior tag

De ha egyszer van egy ilyen nagyszerű kijelző, akkor miért nem ilyen a többi is? Miért kell erőltetni az IPS-t a Lumiákba? Meg úgy általában? Színek, fekete, betekintési szög: minden nagyon ott van, egyedül a felbontás.. de ma már simán lehetne hozni szerintem.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13261) Dhampir válasza KSparrow (#13260) üzenetére


Dhampir
félisten

A Lumiák némelyikében legalább van "Nokia" Clear Black Display.

(#13262) sadboy válasza KSparrow (#13260) üzenetére


sadboy
aktív tag

Hiába elavult készülék a 808 nekem még mindig az egyetlen telefonom több mint 3 éves az a gyári aksija még mindig jó és amire nekem egy telefon kell azt tudja. És tény van benne néhány olyan tecnológia ami a mai telefonokba se ártana.

3210>6220>6630>N80>N82>N8>808

(#13263) KSparrow válasza sadboy (#13262) üzenetére


KSparrow
senior tag

Persze, én is szeretem, eszemben sincs megválni tőle. Zeneileg is lenyomhatatlan egyelőre - Bár a Marshall telefonra kíváncsi lennék- de egyelőre egy OnePlus One a kiszemelt áldozat. Ugyan nincs olyan szép képe, mint a 808-nak, de éles (és zajos).
Ha meg már kép: [link]

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13264) koboldozat


koboldozat
senior tag

Nekem is megvan még a 808. Ugyan már most csak masodtelokent üzemel. De ha fotózni kell akkor mindig ottvan. K zoom-ot vettem és eléggé el van maradva minőség téren. Minden más faja. Jó lenne ha a 808 kepminoseget egy k zoom hoz hasonló mobilja tudnák már megcsinálni.

The my Best phone: SE K750i, SE C905, Nokia 808 PV White, Samsung K Zoom Black, Nokia Lumia 1020 White, Huawei P20 Pro Twilight, Huawei P30 Pro Ice Crystal blue, Honor Magic 5 Pro

(#13265) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Sokan megtartják akkor is ha másra váltanak. Én is.

valami

(#13266) KSparrow válasza Quasi_modo (#13265) üzenetére


KSparrow
senior tag

el nem adnám :)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13267) zorzy4 válasza Quasi_modo (#13265) üzenetére


zorzy4
őstag

Én sem, ott van dobozban olyan állapotban, mint amikor először kivettem. Pedig mindet funkciót használtam rajta. A gyári tok is visszacsomagolva hibátlanul.

[ Szerkesztve ]

A világon csak kétfajta ember létezik, jó és rossz. Mobilmementók!

(#13268) KSparrow


KSparrow
senior tag

Na nagyon jó szolgálatot tett a 808-as, Stuttgarttól elvitt tegnap Sankt Wolfgangba, majd ma visszahozott Pestre. Stabil jel, használható, kellemes GPS, és nem merült le! :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13269) Tufako válasza zorzy4 (#13267) üzenetére


Tufako
tag

Az enyém is megmarad, bár annak örülnék, ha tudnék egy vakumodult szerezni hozzá, akkor lenne tökéletes.

Nem vagyok magamnál. Kérem, hagyjon üzenetet.

(#13270) TommyX_


TommyX_
őstag

Ha valaki Windows 10-t használ és szeretné a Nokia Suite-ot használni a 808PV-val, akkor itt a megoldás.

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#13271) Badni


Badni
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Próbálok Delight 1.5-t varázsolni a 808-amra, de nem megy...
A leírást követve csinálom a lépéseket, mégis a képen látható hibaüzenetet dobja fel.
Tudna valaki tippet adni, hogy mit csinálok rosszul?

[ Szerkesztve ]

(#13272) KSparrow


KSparrow
senior tag

nem áll át flash módba a telefon - akku nélkül rádug, akku be, bekapcs. egy pillanatra, majd várni. Ha ugyanez marad, akkor nem tudom, de bekapcsolt telefonra nem biztos, hogy jó ötlet frissíteni, én megakasztottam egy N73-at nemrég.

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13273) Badni válasza KSparrow (#13272) üzenetére


Badni
csendes tag

Ha a gyári Belle SP2-t telepítem, az megy simán, nem dob fel hibaüzenetet.
Viszont hiába próbálom a Delight v1.4-et és a v1.5-t is, ugyanitt leáll mindkettő, a telefon pedig ezt írja ki:

113.010.1508.
Test mode
Nokia

A flashelést kikapcsolt állapotban kezdem el, és hiába próbálom újra, ahogy a hibaüzenet írja, ugyanide lyukadok ki.
Bárkinek, bármi ötlet? :(
Vagy ha egy jó flashelési leírást tudtok, megköszönöm.
A N8 forumos alapján próbáltam eddig csinálni.

(#13274) Badni válasza Badni (#13273) üzenetére


Badni
csendes tag

Sikerült felflashelni. Leszedtem Phoenixnek azt a verzióját, amelyiket ajánlják hozzá. Nekem újabb verzió volt fent, azt hittem azzal is menni fog, de nem.

Valaki meg tudná mondani, hogy Delight v1.5-re van-e (és ha van, hol elérhető):
-(Belle) Extra Buttons
-Viber
-CameraPro
-előlapi kamerához program?

Köszönöm!

(#13275) TommyX_ válasza Badni (#13274) üzenetére


TommyX_
őstag

Ment pü. :)

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#13276) Badni


Badni
csendes tag

Sziasztok!

Még nincs egy napja, hogy sikerült Delight v1.5-t varázsolni a telefonra, de már háromszor fordult elő véletlenszerű telefon újraindulás. Teljesen váratlan, van, hogy hívás után, vagy adatkapcsolat bekapcsolása után...
Előfordult bárkinek ilyesmi, esetleg van rá megoldás?
Pl. újrahúzni a telefonra ugyanezt a firmware-t?

Köszönöm!

(#13277) laszlolczka válasza Badni (#13276) üzenetére


laszlolczka
őstag

Próbáld újra húzni,amikor a teló elindul még vagy 3-rom beállitást fog eszkőzölni.Ezt látni fogod a kijelzőn,addig ne nyúlj hozzá.Nálam egyébként tökéletesen működik a rom.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#13278) Badni válasza laszlolczka (#13277) üzenetére


Badni
csendes tag

Helló, köszi a tippet.
Újrahúztam a gyári szoftverrel, aztán a Delight-tal. Nem nyúltam hozzá, megvártam, amíg végez.
Eddig egyszer indult újra véletlenszerűen, három nap alatt...
Néha belassul kicsit, de nem vészes. Ha nagyon akadozni kezd, vagy újraindul, akkor majd újrahúzom megint.
Köszönöm!

(#13279) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Sziasztok,

Csatlakoztam a klubhoz egy piros Nokia 808 PV-el, karcmentes, keveset használt, mondhatni új állapotú.

Lenne egy kis problémám, remélem ti tudok segíteni.
A gondom a CameraPro progival van, azon belül is az ND filterrel.
A sztori a következő, az alap kamera progiban reagál arra ha kikapcsolom vagy bekapcsolom(az automata funkció néha nem jól lövi be, de ez lényegtelen).
A CameraPro-val viszont az van, hogy ott az ND ikon, de az van aláírva, hogy: n.elér(gondolom, "nem elérhető"), rákattintok és semmi, nem reagál, nem lehet választani automata vagy manuális módot.(érdekesség, hogy viszont a progi magának használja amikor kell).
Ti melyik verziót használjátok, tudjátok ki-be kapcsolni?

A 3.4.9 és 3.5.1-es verziót is próbáltam, a Nokiaprogramok oldalról szedtem le, megvenném eredetiben is csak tudnom kellene, hogy az fog e rendesen működni.

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv, Róbert

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#13280) RaiDani válasza Robi BALBOA (#13279) üzenetére


RaiDani
tag

Szia!

Légy üdvözölve a tulajdonosok közt. Én a CameraPro 3.6.0-t vettem meg, minden tökéletesen működik a 808-al, beleértve az ND szűrőt is, lehet ki-be kapcsolgatni. Három mód van hozzá: N.Elér., Auto, Kikapcsolva, Bekapcsolva.

(#13281) Robi BALBOA válasza RaiDani (#13280) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Azóta, megoldódott egy régebbi verzióval jó 3.4.1-el.

Mondjuk elég érdekesen működik az ND filter a CameraPro-ban, felhőt fotóztam, ha be volt kapcsolna akkor kicsit beégett a felhő, de minden más világosabb jól látható volt, ha ki volt kapcsolna akkor meg a felhő tökéletes volt, de minden olyan túl sötét lett, ennek nem fordítva kellett volna lennie?

Más: Ha tud valaki segíteni abban, hogy kicsit csinosítsunk a szoftveren, nem akarok belevágni egyedül, utoljára egy N90-em volt symbianos.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#13282) TommyX_ válasza Robi BALBOA (#13281) üzenetére


TommyX_
őstag

A csinosítgatáson, például ikon/widget cserére gondolsz?

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#13283) Robi BALBOA válasza TommyX_ (#13282) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Igen :K
Mondjuk durvább beavatkozásban is benne vagyok ha pörgős marad és stabil.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#13284) TommyX_ válasza Robi BALBOA (#13283) üzenetére


TommyX_
őstag

H*ck

Joshlog MIF patch
Piros led töltéskor mod
+ felbontások a kameránál mod

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#13285) McLaca válasza Robi BALBOA (#13281) üzenetére


McLaca
őstag

Az ND szűrő egyszerűen a fényerőt csökkenti. Akkor van jelentősége, ha még a legrövidebb záridővel is beégne a kép nagy része.
Szűrő nélkül az ég erős fényéhez mérte az expót a telefon, szűrővel meg már figyelembe tudta venni a sötét részeket is, így viszont az ég égett be kicsit. Normálisnak tűnő jelenség, de ott az expókorrekció is a telefonban. :)

Üdv!

A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

(#13286) Robi BALBOA válasza TommyX_ (#13284) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Köszi!

Megpróbálkozom vele, de lehet jobban járnák ha valaki olyan csinálná aki nem először csinálja. :DDD

(#13285) McLaca:
Igen, próbálgattam még és minden rendben van, csak annál a két képnél elég érdekesen működött a dolog, még van mit tanulni, tapasztalni ezzel a telóval kapcsolatban.

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#13287) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! De rég jártam erre :) Rögtön egy kérdéssel indítok. Nem magyar piacos (nincs rajta magyar nyelv) 808-ra lehet magyar nyelvű szoftvert telepíteni? Nem lesz belőle gond?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#13288) TommyX_ válasza hito (#13287) üzenetére


TommyX_
őstag

Igen lehet, de ha megtalálod az euro3-as fw-t, akkor az engem is érdekelne, mivel ugye a navifirm nem működik. :(

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#13289) hito válasza TommyX_ (#13288) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi! Megnézem a vinyón, mert mintha úgy rémlene, hogy tavaly előrelátóan nem töröltem ki. Ha megvan, közkinccsé teszem mindenképpen :K

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#13290) KSparrow válasza hito (#13289) üzenetére


KSparrow
senior tag

Az szuper lenne, elraktároznám! :)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13291) Badni válasza TommyX_ (#13288) üzenetére


Badni
csendes tag

A 059M970 az euro3 fw?

(#13292) TommyX_ válasza Badni (#13291) üzenetére


TommyX_
őstag

Ehhez a termékkódhoz volt meg nekem régen az euro3-as fw, esetleg Neked meg van?

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#13293) Badni válasza TommyX_ (#13292) üzenetére


Badni
csendes tag

Igen, megvan. :) Ezért kérdeztem. Hogyan tudnám megosztani veletek a legegyszerűbben?

(#13294) TommyX_ válasza Badni (#13293) üzenetére


TommyX_
őstag

Ha van dropboxod, vagy onedriveod, vagy google drive-od, akkor ott, vagy ha nem akarod ezeken, akkor itt egy fájlmegosztó oldal.
És köszönöm előre is. :R

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#13295) Badni válasza TommyX_ (#13294) üzenetére


Badni
csendes tag

Bocs a késői válaszért, holnap megpróbálom feltölteni valahova.
Ha sikerült, megosztom veletek! ;)

(#13296) Badni


Badni
csendes tag

Nokia 808 Euro 3 firmware 059M970 egy rar-be tömörítve:

https://drive.google.com/folderview?id=0B0Qw1FAb8z6ZODljOS1TRWZOMjA&usp=sharing

Ha nem működik, bármi probléma van, jelezzétek!

[ Szerkesztve ]

(#13297) KSparrow válasza Badni (#13296) üzenetére


KSparrow
senior tag

Tisztes mérete van, köszi!

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! 808 PV /// Oneplus 8 Pro /// Mobilmementók

(#13298) TommyX_ válasza Badni (#13296) üzenetére


TommyX_
őstag

Köszönöm én is. :R

Hand's Up Music isn't dead \O/ | Ford Puma A Driver's Dream

(#13299) tkiceg


tkiceg
csendes tag

Sziasztok!
Mik a tapasztalatok erről a két cfw-ről ezen a telefonon?
: Delight es The One. Melyik hogyan működik együtt a készülékkel, illetve mi a különbség nagyjából? Mint pl Stabilitás, gyorsaság, testreszabhatóság stb. A legutóbbi delight kb másfél évvel frissebb mint a legutolsó the one.. Mennyit számít ez?
Ha van valakinek tapasztalata erről ossza meg velem pls!
Előre is köszönöm!
Üdv

(#13300) Badni válasza tkiceg (#13299) üzenetére


Badni
csendes tag

Szia!
Ez egy teljesen szubjektív vélemény lesz, másnak valószínűleg jól, gond nélkül működik.
Delight 1.5-t telepítettem fel, de eddig csak rossz tapasztalatom volt vele. Hiába húztam újra, nem lett jobb.
Lassúnak találom, néha befagy, beakad, pedig nem is fut egyszerre sok minden. Gyári firmware-rel ilyen nem fordult elő. Eléggé zavaró, hogy néha akár a telefonkönyv is befagy, bármi ok nélkül, pedig más nem fut, csak éppen feloldottam a kijelzőt, és telefonálnék.
Valószínűleg vissza fogom húzni rá a gyári romot a napokban.
De mondom, ez egy szubjektív vélemény, a többieket is meg kéne hallgatni.
The one-val nincs tapasztalatom.

Kérdés: másnak is előfordult hasonló, mint amit leírtam? Lassulás, akadás Delight 1.5-n?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.