Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) col válasza hoby36 (#549) üzenetére


col
addikt

Sajnos attól tartok valami félreértés lehet.
Mert a hivatalos Nokia Szoftverfrissítő sem talált még új szoftvert a magyar nyelvű és az előző posztomban megadott product kódhoz.
A jelenleg elérhető legfrissebb szoftver továbbra is a 7.60-os.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#552) gery1981


gery1981
csendes tag

sziasztok!

melyik telót vegyem?6500 classic,6700 classis vagy 6303 classic?nekem az a lényeg, hogy jól nézzen ki, jó anyagból legyen, szép legyen a kijelzője és persze ultra vékony és könnyű legyen...kb ennyi!se a kam, sem a netes dolgok nem érdekelnek...
szóval ahogy elnéztem ennek mind3 megfelel...csak nem tudom melyiket válasszam...

(#553) meroly válasza gery1981 (#552) üzenetére


meroly
veterán

6303 kilőve, szegény elég bendzsa lett, nincs stílusa, ettől függetlenül jó telefon, de villogni nem lehet vele ;)
6500 nagyon szép és exkluzív, de a műanyag hátlap elcsúfítja a képet.
Ha rám hallgatsz és tényleg csak ez a szempont akkor a 6700-t vedd. Gyönyörű az a fém, 8800 is kb így nézett ki, amikor azt használtam tényleg mindenki elkérte megnézegetni, vonzotta a tekinteteket.
Stílusos, megkapó kinézete van.

Impossible is nothing

(#554) col válasza meroly (#553) üzenetére


col
addikt

Egyetértek veled :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#555) meroly válasza col (#554) üzenetére


meroly
veterán

Még jó ;)
De valóban nem csak az én szememben szebb, sokan mondták, meg kérdezték már tőlem a 6700-t is, de főként a 8800-t. Bevallom őszintén nekem is nagyon tetszik, de nem tudnám használni, de ezt már kibeszéltük.

Impossible is nothing

(#556) gery1981 válasza meroly (#553) üzenetére


gery1981
csendes tag

Köszi!Csak az a gáz, hogy elég nehéz és drága!míg a 6500 vékonyabb,könnyebb és persze jóval olcsóbb is....viszont már elég régi teló tehát nem tudom...a hátlapján kívül tudsz valami hibát?

(#557) meroly válasza gery1981 (#556) üzenetére


meroly
veterán

Árról nem volt szó ;)
Nem tudok hibáját, honnan is tudnék, hisz nem volt 6500-m se 6700-m. Viszont mindkettőt akartam, nézegettem, utána jártam. Talán még annyi a gyengéje a 6500-nak, hogy picivel kisebb akku van benne, így a készenléti idő valamelyest kevesebb szerintem. Ha net, kamera, stb nem számít akkor már tényleg csak te és a pénztárcád dönt. Javaslom nézd meg őket élőben. Viszont a 6500 fekete hátlapja zongoralakk, ami sajnos gyűjti az ujjlenyomatokat és mivel fekete jobban is látszik rajta. A 6700 is gyűjti mivel fényes fém, de az nem annyira vészes.

Szerk: ja és minél régebbi egy telefon annál kiforrottabb a szoftver rá, annál több tapasztalat van róla és mivel elég jól tartja az árát, nem lehet rossz. Kolleganőmnek van barnában, na az szerintem ronda, de amúgy meg van vele elégedve és neki tetszik is. Innentől már tényleg csak ízlések és pofonok.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#558) col válasza gery1981 (#556) üzenetére


col
addikt

Szerintem elsősorban azt vedd figyelembe, mihez is kell a telefon, mire akarod használni és mi a fontos szolgáltatás, amire szükséged van.
Ha korszerű és valóban jó készüléket akarsz, akkor 6700, ha drága de megelégszel egy szerényebb régebbi fajtával, akkor 6500, és legutolsó sorban ajánlom a 6303-at. Az a legkevésbé jó.

Még egy dolog, ami szerintem nem lényegtelen. a SAR értékek. A legjobb a 6700-áé.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#559) gery1981


gery1981
csendes tag

Köszi a válaszokat!Most már le tudtam szűkiteni 6700 vs 6500....
Csak a pénz, a súlya és vastagsága miatt választanám a 6500-t!
Bár még lenne egy opció...
Mivel van előfizetésem t-nél, érdemes ott megvennem a 6700-át?mert 9990+12*3340 az ára ami már barátságosabb.... :) csak nem vágom mennyi lenne a függetlenítés és a nokia szotfver rá...Nem tudom, hogy ennek lenne-e értelme..köszi!

(#560) col válasza gery1981 (#559) üzenetére


col
addikt

Miért kéne függetlenítened, ha úgyis van t-s előfizetésed és így kedvezménnyel meg tudod venni? Esetleg készülékcsere akcióban nem nézted?
Amúgy a függetlenítés és szoft csere nem mindig jó ötlet, sőt... De ez már más téma.

Csak azt nem értem, hogy miért mánia mindig szinte a telefon "megtörése". Miért kell a simlockot leszedni róla, (ráadásul tudtommal ezeknél az újabb tipusoknál már nem is meg csak úgy "pikk-pakk"). Mennyivel jobb, ha úgy használja bárki is, pláne, ha van hozzá előfizetés is...
Szoftvert cserélni meg szerintem pláne necces és felesleges...

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#561) meroly válasza gery1981 (#559) üzenetére


meroly
veterán

Én nem vennék részletre, nagy az amortizáció, már rég nem érne annyit mikor te még az utolsó részleteket fizeted.
Ez utóbbira nem válaszolhatunk.

Impossible is nothing

(#562) gery1981 válasza col (#560) üzenetére


gery1981
csendes tag

Nálam abszolút nem mánia...akkor el mondom mi a szitu...csak azért van még fél évig T előfizum (rádásul a teljes alap csomi amivel még beszélni sem lehet)mert még nem járt le a hűség de közben átváltottam vodára mert ott a csajom miatt bele tudtam csöppeni egy olyan társkártyába amivel ingyen beszélünk...közben persze at-nél lementem a teljes aés mivel nincs a vodánal semelyik készülék ezért(csak 6303) ezért gondoltam erre az opcióra...remélem érthetö voltam... :D

ui:A szoftver cserére is csak azért gondoltam mert a T-nél szeretnék rátenni minden sz*rságot...

(#563) meroly válasza gery1981 (#562) üzenetére


meroly
veterán

Ezt értem én is, jogos, de ha hosszabbítasz a T-nél akkor az előfizetés is hosszabbodik, amit már nem használsz, mert olyan csomagot választottál gondolom hogy minél olcsóbb legyen, hisz úgyse használod. Vagy félreértek valamit?

Impossible is nothing

(#564) col válasza gery1981 (#562) üzenetére


col
addikt

Nincs rajta semmi "különös" rossz a t-nél. Egyetlen, hogy a t-hez tartozó beállítások, meg alaprételemzések vannak. Egyéb szoftver "korlát" nincs, kivéve persze a simlock.

De ismételten mondom, ha arra számítasz, hogy könnyen és egyszerűen kiiktatod a SL korlátot és pláne még új szoftvert is szeretnél rá, akkor csalódni fogsz, mert nem egyszerű. Amúgy ha SL opcióval veszed és "kiütöd" máris ugrott a garancia és ráadásul bűncselekményt követsz el, amit rosszabb esetben ha felfedeznek pl. szervizben még fel is jelenthetnek érte. Volt már rá példa, csak sokan félvállról veszik, pedig kemény dió.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#565) gery1981 válasza meroly (#563) üzenetére


gery1981
csendes tag

Ez jogos persze...akkor ezek szerint egész jól megfogalmaztam... :D
Csak azért csinálnám mert így kamatmentes részletre vehetném...De várjunk csak!Viszont most ahogy jobban belegondolok ha hozzáadom az előfizu havi díját ami olyan 1600 körül van akkor már nem is olyan jó ötlet... :W
Lehet inkább azt kéne, hogy meg veszem a 6500-t aztán majd ha a 6700 ára lejjebb m1 pár hónap múlva, akkor lecserélem...
Amúgy szerinted 25 ezerért egy éves(de pár hete ki lett cserélve zsír újra a nokiánál) , garis, független.stb!Szóval megérné?Mert az új 38 körül mozog és azt egy kicsit sokallom egy "régi" telóért...
Köszi!

(#566) meroly válasza gery1981 (#565) üzenetére


meroly
veterán

Naugye, más máris a kép. Nem véletlenül adja olyan "olcsón" a t. Beleszámolják az előfizut, ami a legalapabb csomagnál is (eco) 1600, ahogy írtad. Akkor éri meg ha a t-nél maradsz.
Hát ha ennyire sürgős a telefonvétel akkor tedd azt, aztán lehet úgy megtetszik a 6500, hogy nem is akarod elcserélni.
25k-ért ha van rá nokia garancia és igaz az állítás miszerint "zsír újra cserélték" akkor természetesen megéri szerintem.

Ja és col-nak igaza van. Ha kiütöd, ugrik a garancia és maga a kiütés se úgy megy mint régen, hogy kiszámoltunk ..... na jó ezt nem folytatom. Szóval bonyolultabb és természetesen nem legális a dolog.

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#567) gery1981 válasza meroly (#566) üzenetére


gery1981
csendes tag

Igaz...tudom én is, hogy már más a szitu...nehogy már valami könnyű legyen,sajna minden gázosabb mint régen...de ez már egy másik fórum lehetne... :D
Amúgy szerinted honnan tudnám megállapítani,hogy valóban kicseréltek-e a telót?Ja és azért sürgős mert közben meg hírdettem a régi telómat csak épp nem gondoltam,hogy már holnap vinnék is..de ez legyen az én bajom... :F

(#568) meroly válasza gery1981 (#567) üzenetére


meroly
veterán

Hát csak tippelni tudok, hogy IMEI számmal hívd fel a nokiát és kérdezz rá. Vagy esetleg a garancia is újra meghosszabbodik ha teljes új készület kapott, nemtom....
Nokiánál készségesek telefonon, próbáld meg őket.

Impossible is nothing

(#569) gery1981 válasza meroly (#568) üzenetére


gery1981
csendes tag

Ok!kössz mindent!
szép napot! :)

Gergő

(#570) migabi24


migabi24
nagyúr

Vettem a páromnak 1 6700 pinket, és pont az a szép pink téma nincs rajta amivel kiadják a telót, helyette vannak szép feketék, ha valakinek megvan véletlen, vagy tudja honnan lehetne letölteni azt megköszönném :B

(#571) meroly válasza migabi24 (#570) üzenetére


meroly
veterán

www.zedge.net
Ha pont az nincs is, de rózsaszínt tuti találsz.

Impossible is nothing

(#572) migabi24 válasza meroly (#571) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ezeken már túl vagyunk, az eredeti kellene ;)

(#573) torogyuri


torogyuri
aktív tag

remélem nekünk is lesz ingyen GPS... :U

(#574) col válasza migabi24 (#572) üzenetére


col
addikt

A konkrét készüléktípushoz tartozó "eredeti" témák a készülékhez adott memóriakártyán vannak. Ha ilyen nincs, vagy nem található téma, akkor forduljon bizalommal az eladóhoz :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#575) Joe bácsi


Joe bácsi
őstag

Újra felteszem a kérdést, mert nem kaptam választ.
A hívóképet mekkora méretben jeleníti meg?

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#576) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Hello, azt szeretném megtudni, -mert, Bog rendszerint nem tesz említést, a telefonálás hangminőségéről egyáltalán rendszerint, hol ott ez lenne a legfontosabb, és az email-re sem válaszolt, fekete pont!)
milyen a telefonálás hangminősége hívó és hívott részéről, van-e probléma a tökéletes érthetőséggel, tiszta hangzással telefonálás közben?

Üdv!

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#577) col válasza fornettisuti (#576) üzenetére


col
addikt

Én nem tapasztaltam semmilyen problémát, vagy minőséget érintő problémát. természetesen ez függ alapvetően a térerőtől, helyi zavaroktól, stb.
De nekem általában teljesen jó minőségű a beszélgetés. A másik oldalon lévő partner sem panaszkodott még soha, hogy nem ért.

(Amúgy ha Bog, illetve más tesztelő sem említi a beszélgetéssel kapcsolatos minőséget, vagy problémát, akkor ez feltehetően azt jelenti, hogy nincs ilyen probléma. Ez telefonnál természetes szerintem, hogy jó hangminőség, érthetőség, stb van. Ha nem ez a helyzet, azt szokták megemlíteni.)

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#578) fornettisuti válasza col (#577) üzenetére


fornettisuti
veterán

Köszönöm a megnyugtató választ!

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#579) meroly válasza col (#577) üzenetére


meroly
veterán

Igazad van, azért a mai világban ritka az olyan telefon aminek a hangminősége rossz, mert erre nagyon figyelnek a gyártók is.

Impossible is nothing

(#580) col válasza meroly (#579) üzenetére


col
addikt

Így van. Amíg korábban mindenfajta kódokkal lehetett pl. a full rate használatát stb-t beállítani, letiltani, addig mára már ezek a funkciók alapértelmezettek lettek. Ráadásul a 2G hálózat mellett már itt van a 3G is. Emellett beépítettek a legtöbb telefonba egy "zajszűrő", speciális erősítő opciót is, amit tudsz váltani. A technikai szint és minőség is folyamatosan nő és fejlődik. Szóval tényleg kevés olyan telefon van már manapság, ami nem jó hangátvitelt biztosít, ezek is inkább a térerő problémák miatt vannak.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#581) meroly válasza col (#580) üzenetére


meroly
veterán

Még arra nem találtak szoftveres megoldást, ha eltömödik valamivel a hangszóró ;)

Impossible is nothing

(#582) col válasza meroly (#581) üzenetére


col
addikt

Ez igaz "humanware-os" megoldás van csak rá. Tisztán tartani, vigyázni rá, vagy tisztítani :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#583) meroly válasza col (#582) üzenetére


meroly
veterán

Vagy ahogy a 8800 silverben tapasztaltam, évente előlap csere (15k) :(

Impossible is nothing

(#584) Joe bácsi válasza meroly (#579) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Még hogy figyelnek a gyártók!!!!!!!!!
Lásd Nokia E52!
Old Rocker kolléga panaszkodik rá.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#585) fornettisuti válasza Joe bácsi (#584) üzenetére


fornettisuti
veterán

erről énis olvastam, hogy többeknek nagyon halk, rossz a hangminőség.
ez miatt nem veszek e52-t pedig jobban tetszik mint a 7600

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#586) col válasza Joe bácsi (#584) üzenetére


col
addikt

Javaslom Neked egy kis gondolatkísérlet, apró statisztikai elemzés elvégzését.

Vannak a ma sláger Nokia típusok, köztük az E52, a 6700, stb.
Azt mondod panaszkodik rá Old Rocker.
Na akkor most. Vajon hány darab ilyen készüléket adtak el Magyarországon?
Szerintem több száz, vagy ezer darabot. Vegyük a hazai legismertebb technikai fórumokat, ahol jelentős mobilhasználó társadalom is hozzászól.
A Prohardver, a Terminal pl. és a nemzetközi fórumokat is mellé.
Keresd meg mennyien panaszkodnak és mi is a panaszuk oka?
Szoftver probléma. (Nagyrészt a lúzer hibája, mert valamit elbarmol, meg tört telefon és program használata)
Hardver probléma. Ebből is több fajta van. Valós hiba, meg a " de jó lenne, ha ezt is tudná, vagy máshogy tudná" típusú kifogás.
Esztétikai kifogás. Ez aztán teljesen szubjektív. A "tetszik, vagy jó lenne ha másmilyen lenne, mert akkor még jobban tetszene" című kifogás.
A JOGOS és VALÓS kifogások elenyészőek. Néhány ezrelék sincs. Bőven benne van abban a szórásban, ami egy technikai eszköznél például előfordulhat.

Az egyén személyes "nyafogást", esetleges peches szériát és felhasználót már ne is vegyük ide.
De jó példa például az ilyen kifogásokkal teli emberekre, hogy a 6300 valóban kezdetben tele volt szoftver és hardver hibával is. Mégis imádta minden tulaj. Morgott, de nem vált meg tőle a legtöbbjük, hanem várta a sw frissítést, vagy vitte szervizbe cserélni, stb. Legendák keringtek a különböző sorozatszámú készülékekről, melyiket szabad megvenni és melyiket nem. Sőt volt egy selejtes széria is valóban. De ez is belefér.
Meg az örökös fikázás is, a nyavalygás is... csak ezt sokan nehezebben tolerálják. De kellenek ilyen júzerek is...

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#587) Joe bácsi válasza col (#586) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Kérlek szépen az E52-öm harmadjára van szervizben.
Azt, h. az előző sw-en és a mostani legújabbon nem tud wifin a gyári e-mail kliensel levelet letölteni az milyen hiba???? Ja és az enyém nincs törve és nincs rajta nem tiszta progi!!! Na erre mit lépsz???!!!

A hívóképre még mindig nem kaptam választ! Nem igaz, h. csak Col fórumtag vett ilyen telefont!

[ Szerkesztve ]

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

(#588) col válasza Joe bácsi (#587) üzenetére


col
addikt

Elmondásod alapján Te vagy az örökös és kiemelten peches telefonhasználó, mert amit eddig leírtál, még egyik telefonoddal sem voltál elégedett, mindegyikkel volt valami komoly gond. Sajnálom...

Tudtommal "bélyegképet" jelenít meg hívóképként, de nem használom a hívóképeket, mert számomra nem lényeges és érdemi szolgáltatás, így ki se próbáltam...

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#589) meroly válasza col (#588) üzenetére


meroly
veterán

Nem érdemes vitatkozni, Joe Bácsinak semmi se felel meg, nem is értem miért vesz Nokiát :F

Impossible is nothing

(#590) col válasza meroly (#589) üzenetére


col
addikt

Erről egy vicc jut az eszembe... de inkább itt és most nem mesélem el :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#591) csab2 válasza col (#590) üzenetére


csab2
veterán

Ne fogd vissza magad! Joe bácsi már csak ilyen. Az E52 topicjában is állandóan a Nokiát szidja és fogadkozik, hogy soha többé Nokia, mert mindegyik rossz volt. Csak azt nem értem ha valakinek 1 gyártótól 5 telefon sem válik be, minek vesz egy hatodikat.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#592) col válasza csab2 (#591) üzenetére


col
addikt

BOCS a nagyon OFF-ért, de szerintem egy kis vidámság sose árt.
Szóval a vicc...:
Megy a vadász az erdőben, egyszer csak meglát egy barlangot. Belelő kettőt, kis idő múlva sértetlenül kijön a medve:
- Ejnye vadász, megpróbáltál megölni. Egy módon nem öllek meg, ha lesz*psz.
A vadász nem tud mit tenni, megteszi amit a medve kért. Másnap megint megy a barlanghoz, ezúttal egy géppisztollyal. Beleereszt egy sorozatot, kis idő múlva sértetlenül kijön a medve:
- Ejnye vadász, megint megpróbáltál megölni. Egy módon nem öllek meg, ha lesz*psz.
Hát a vadász megint megteszi, hogy mentse az életét. Harmadnap teljesen felfegyverkezve megy a barlanghoz. Ráereszt 3 aknát. A barlang teljesen összeomlik, nagy por száll fel. Kis idő múlva sértetlenül előjön a medve a vállát porolva:
- Vadász, vadász látom már, te sz*pni jársz ide...

Szóval hányadik hibás Nokia után járunk? :DD

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#593) meroly válasza col (#592) üzenetére


meroly
veterán

:D
De neki még a 6310i-vel és a 6230-al is baja volt....

Impossible is nothing

(#594) col válasza meroly (#593) üzenetére


col
addikt

Esetleg az IPhone "elődjével" kellene legközelebb próbát tenniük azoknak, akik nincsenek megelégedve pl. a mai Nokiákkal :)
Az alábbi képen balra:

Előbb-utóbb egy Házigazdától, vagy moditól nagy alfélen rúgást kapok, úgyhogy befejezem az off-olást :)

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#595) meroly válasza col (#594) üzenetére


meroly
veterán

Én alapjában véve szeretem az Apple-t mint céget, de néha vannak furcsa dolgaik.....

Impossible is nothing

(#596) csab2 válasza meroly (#595) üzenetére


csab2
veterán

Az iPhone viszont mérföldkő a mobiltelefóniában, ehhez kétség sem férhet. Még a hibái ellenére is.
De ez már tényleg nagyon off.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#597) meroly válasza csab2 (#596) üzenetére


meroly
veterán

Az Apple szereti a mérföldköveket, mindig pár évtizeddel előrébb járnak :K

Impossible is nothing

(#598) Ricardo


Ricardo
félisten

Gratulálok. Lassan minden topicba előkerül az almáék telefonja. :(((

(#599) Kockoka


Kockoka
csendes tag

Sziasztok!Láttam hogy érdeklődtetek a 6500 iránt ...akkor mint újjonc megosztom veletek személyes tapasztalataimat:2008.eleje óta van a háztartásomban egy fekete,2 barna és egy pink.A páromnak a fekete már elég hamar recsegett,most már szegény nem tud csörögni :(a barnának pedig belül egy másfél cm-es sávban elfolyt a kijelzője ami aztán akkora lett hogy nem lehet használni mert semmit nem látsz rajta(de ezek mind kb 1 év múlva jelentkeztek)és ez a két telefon mind a páromé,nekem volt egy barna aminek mai napig Semmi baja nincs apósom használja mert én kaptam egy pinket,aminek szintén semmi baja.Az idén karácsonyra (2009)kaptam egy Arenát amit tegnap adtam el mert nagyon nehéz kezelni(legalább is tucatnyi Nokia után)6700-t fogok helyette venni mert most az van a páromnak és beleszerettem..(természetesen a rózsaszin -fekete lesz)és mert számomra az Arena halk volt a Nokia 6700-hoz képest...,sokkal szebben szólt a Nokián a "hóban ébred"című t mobilos zenécske..az Arenán nem volt olyan tiszta...szóval biztos vannak minden szériában hibás készülékek én eddig mindig jót fogtam ki a Nokiánál..de én vigyáztam is rá mindíg.

6700-ról annyit hogy a képet ha jól láttam a páromén akkor teljes nagyságban rakja ki kicsit összenyomorgatva,ha pedig nem fogadott hivást jelez akkor a név mellé is kiteszi piciben.Az aksija 3 napot bir kb,nem recseg,nem kapcsol ki és nem fagyott még be egyszer sem.
Én már alig várom hogy meglegyen az enyém is...még egy pár nap mire megtalálom a megfelelőt aztán én is tudok bővebben nyilatkozni róla.

Kitty

(#600) Joe bácsi válasza Kockoka (#599) üzenetére


Joe bácsi
őstag

Én meg úgy tudom, h. úgynevezett bélyeg méretű kis képben jeleníti meg a hívóképet.
Teljes kijelzősben csak az okos telók tudják megjeleníteni.

Miért gondolják azt az emberek, h. az a normális, h. egy érintős mobil fogadott hívás után nem zárja vissza a képernyőjét?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.