Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3) zsoltke


zsoltke
tag

nagyon jó kis teló, de a cikk végén egy elég nagy hiba van mégpedig a készülék neve: "6303" van odaírva

A Rauch mennyit fizetett a háttérreklámért? :DDD

ASUS ZenBook Flip UX362FA-EL256C, Apple iPhone 11 Pro 64Gb

(#4) Greg-77


Greg-77
aktív tag

Nagyon tetszetős a készülék valóban méltó utód! A Wlan pedig azért hiányzik belőle mert azt az i-változatra tartogatják! ;)

(#5) Bog válasza zsoltke (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

javítva. :R

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) Voyage


Voyage
aktív tag

Ha lehetne rá venni valami jó gps szoftvert, most azonnal elmennék venni egyet.
Így kénytelen vagyok csak nyaralás után megvenni.
Fantasztikus!
Respect Nokia! :R

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#7) plus44


plus44
veterán

Igen szép modell, nagyon minőségi, az ára term. magas, majd esik az még. A mem.kari kivételének problémájáról láttam youtube-os videókat ott is mindenki mondta, hogy: "Jajj, jajj!" Összességében tényleg sikermodell lesz. :)

Bog, a következő Harry Potter filmben főszerepet kaphatnál. ;)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#8) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

tényleg jó kis telefon,lehet váltanom is kéne Nokiára

(#9) Napfénysüti

Szép telefon jó anyagokból. Ezt el tudnám képzelni apám öregecske 6234-ének utódjaként. Mondjuk az ára még horror, várni kell míg emészthető szintre esik.

Més que un club!

(#10) Daniel Alves


Daniel Alves
őstag

Ez valami eszmeletlen jol nez ki :R

Orbea Orca OMR M10iLTD www.translapschallenge.com

(#11) hemaka


hemaka
nagyúr

Jól néz ki a telefon, külsőleg mindenképpen lehet a 6300 utódja, jó anyagokból van összerakva, a kamera is egészen jó.
De a szabványos 3.5-ös jack és a wifi hiánya eléggé fájó, főleg ha azt nézem, hogy 80e forint.

[ Szerkesztve ]

(#12) piggy2


piggy2
tag

80 lepedőért ez! Én nem értem az ajánlott plecsnit. Főleg az S40 miatt. Az tény hogy szép, és jó anyagokból van, de a többi???

streccs strucc cucc

(#13) vehement69


vehement69
senior tag

az utóbbi idők egyik legszebb Nokiája! grat!

I am cancer in your bones

(#14) Bog válasza piggy2 (#12) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mondjuk baromira össze van rakva, jól kezelhető, kényelmes, gyors, és kiegyensúlyozottan benne van minden? Használd, érezd. Én így tettem.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#15) Enjoy


Enjoy
addikt

Nagyon jó teszt lett. Gratulálok, és köszi :R
Remélem lesz ez is full. fekete színben, attól még elegánsabb benyomást fog kelteni a készülék.

► més que un club ◄

(#16) Khaal


Khaal
őstag

Ujjlenyomatokat nem gyűjti nagyon a rengeteg fényes felület rajta?

(#17) plus44 válasza Enjoy (#15) üzenetére


plus44
veterán

Már van. :K

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#18) kaller1


kaller1
veterán

Jó lenne ez,de....A 80k nyitóárat magasnak tartom,ez akkor lenne reális,ha S60 kerül bele.Akkor viszont tényleg nagyot üthetett volna...Nem is értem a Nokiát,hogy ilyen minőségi házba miért nem ad ki S60-as telefont... :U Kár érte.

.::> <::.

(#19) gaborba81


gaborba81
tag

Nagyon jó a cikk!!! Gratula!!!
Az akkumulátor lesz a gyenge pontja ennek a telefonnak is!? :O

" Buta ember az, aki a más butaságából nem tanul"

(#20) lexus88


lexus88
tag

Bog, ezt hogy értetted: "A leglényegesebb változások közé tartozik, hogy a menüben szép animációkkal találkozhatunk, melyek egy része ugyan már jelen volt pár 5. kiadású Series 40-nel felszerelt készüléken is, de a 6. kiadásnál már minden modellben benne lesznek." ? Ezt valahol be lehet kapcsolni? Mert nekem van egy 6303-am és a menüjében nem találkoztam szép animációkkal... :(

(#21) lexus88 válasza gaborba81 (#19) üzenetére


lexus88
tag

A 6300 akkujához képest a 6700 akkuja mindenképp előrelépés, és a specifikációk szerint is többet bír...

(#22) Womb


Womb
senior tag

Híjjnye, de szép telefon! A háta az isteni, nagyon fém, tök Star Wars. Szép mint egy Nubian.
Mindent tud,amit egy S40-nek tudnia kell,...de mi a bánatos francért hagyták ki a wlan-t?
Miért ilyen harmatos az akksi?
Hülye Nokia.

(#23) Piotre87


Piotre87
csendes tag

Köszönöm a gyors tesztet. Pont tegnap találtam rá xxlgsm-nél és rögtön meglestem nokia.hu-n.
Amint kapható lesz magenta kft-nél :) rögtön veszem szerintem.. 6300-telóm életem eddig legjobb vétele volt, remélem 6700ba se csalódok.. GPS nagyon fontos már nekem (meg 3G), remélem sikerül majd valami olcsó csomagot is találni hozzá...
wlan nekem nem égető de az aksi lehetne jobb is.... bár ha azt mondjátok hogy 6300 aksijánál jobb akkor nem fogok rá panaszkodni..

Köszi

(#24) Olcsi


Olcsi
senior tag

A hátulja szerintem nagyon ütős lett, meg merem kockáztatni, hogy eddig ez a legszebb nokia hátlap! :K

(#25) papi77


papi77
addikt

Ezt nem értem!!! A 6303-ban van 3.5-ös csati,ebben meg nincs... :(
Az akku is karcsú :O viszont elegánsra,szépre sikeredett. :)

Az első: NOKIA 1611

(#26) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Nagyon jó lett a cik és a videó is. :)
Tényleg nagyon szép kis telefon, és úgy érzem, tényleg belepakoltak olyan funkciókat, amik hasznosak, és valóban komoly telefonná teszik.
Viszont ami a számomra továbbá is nagy fájdalom, hogy még mindíg gyenge az akkumulátora a telefonnnak.

(#27) lexus88 válasza Piotre87 (#23) üzenetére


lexus88
tag

Beszélgetési időben papíron többet nyújt. (Nekem ez a mérce) Tény, hogy ebben már 3G is van, a kijelző is nagyobb valamennyivel, de szerintem sikerült annyira optimalizálni, hogy jobban bírja... Szerintem feltétlenül szükséges beszerezni hozzá egy dokkolót!!! Remekül mutat az asztalon, és még tölt is. A Nokia 8800 Arte töltőbölcsőjébe tökéletesen passzol és dizájnban is hasonló.

(#28) Szellem. válasza lexus88 (#27) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Tényleg nagyon jól néz ki és passzol hozzá.
Azalatt mit értesz, hogy beszélgetési időben többet nyújt papíron? Gyakorlatban is több az érték időben?

(#29) leroyclub


leroyclub
senior tag

Gyönyörű ez a telefon! Már alig vártam hogy megjelenjen. Ha kicsit lejjeb megy tuti beszerzek egyet. Igaz hogy most az éritös a sláger de ez akkor is nagyon szép let.

(#30) leeate


leeate
senior tag

"rengeteg embernél látni ilyet, metrón, utcán, kávézókban az asztalra téve."

Jó, hogy én még senkinél se láttam :DDD

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#31) lexus88 válasza Szellem. (#28) üzenetére


lexus88
tag

Beszélgetési idő:
6300: 210 perc
6700: 300 perc
Remélem a gyakorlatban is meglátszik az a másfél óra! :)

(#32) plus44 válasza leeate (#30) üzenetére


plus44
veterán

Én most járok nyelvizsga-előkészítőre, 3 embernek is volt. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#33) dragonfx


dragonfx
veterán

nagyon fain ezt néztem meg a 6303 mostaniakl közül.
hát 80 rongyot nem ér 60at.
akkor már a 6303.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#34) Szellem. válasza lexus88 (#31) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Remélhetőleg, tényleg kibírja anyival többet az akksija.
Én örülnék neki. Nekem egy 6500 Classicom van, de fájlalom a gyenge akksiját. Szeretem, mert nagyon jó telefon.
A 6700 meg különösen szép.

(#35) mark75


mark75
senior tag

Szép telo,ez tény.

(#36) bope87 válasza leeate (#30) üzenetére


bope87
aktív tag

Pl nálunk ez a céges teló. Sőt anyáméknál is :)

(#37) oalex


oalex
senior tag

Hiába nem E-s telefon, azért külsejét és árat nézve nagyon szolid üzlet embernek való lenne. Nekem is nagyon tetszik. De így, hogy nem fut rajta a Mail For Exchange (vagy bármi már exchange támogató), nekem kiesik a pixisből.
Mert akkor kéne valami már mellé amivel tudok e-mailezni. Ha egyszer E51 simán fut, akkor ezen miért nem tudják megoldani? :F
Sebaj, így legalább nem csábulok el a külseje miatt. :DDD

[ Szerkesztve ]

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#38) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Amikor elkezdtem olvasni a cikket,meg se fordult a fejemben: 5 megapixeles kamera?? :Y
Gyönyörű lett,szerintem sokkal szebb,mint a 6300,és a GPS megoldásért is nagy :R a Nokiának! Azt hittem,ugyanolyan debil módon oldják meg,mint a zárt a SE-oknál.

/\/0zb3/27

(#39) lexus88 válasza bope87 (#36) üzenetére


lexus88
tag

Megyek a cégetekhez!!! :D
Bog! Tudsz választ adni a kérdésemre? (Vagy akár valaki más...)

[ Szerkesztve ]

(#40) Snowy_owl


Snowy_owl
őstag

Tényleg marha jó telefon lenne az én szemembe is de mi az hogy nincs 3,5 jack? Szóval ezt mégis hogy képzelik? Értem én hogy üzleti telefon de akkor is. Üzletembereknek is kellhet a jack a headsethez úgyis sokat telefonálnak akkor meg már jó ha fülbe van. Az egységes töltők megvalósításában az azt hiszem nem szerepelt hogy a headset csatlakozót is egységesítik.

régen minden jobb volt, régen még a "régen minden jobb volt" is jobb volt.

(#41) attisx


attisx
addikt

Nem értem egyesek miért sírnak ennyire az akku miatt. Szerintem, intenzív használat mellett (mert gondolom a készülék nem pihent egész nap Bog íróasztalán) a két napos üzemidő bőven jó egy ilyen hardvertől. Csak összehasonlítás végett: a lassan 3 éves 6233-am néhány hete kapott egy vadi új, 1100 mAh-as eredeti Nokia telepet, és bizony jó ha egy napot végig bír... :U

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#42) Olcsi válasza oalex (#37) üzenetére


Olcsi
senior tag

"Ha egyszer E51 simán fut, akkor ezen miért nem tudják megoldani? "

Az e51 symbian rendszerű... Igazából ez szerintem elég jelentős különbség!

(#43) oalex válasza Olcsi (#42) üzenetére


oalex
senior tag

Azt tudom, inkább arra gondoltam, hogy ezen is elfért volna a symbian.

!!!Légy jó mindhalálig!!!

(#44) kaller1 válasza oalex (#43) üzenetére


kaller1
veterán

Ezt hiányolom én is.

.::> <::.

(#45) Olcsi válasza oalex (#43) üzenetére


Olcsi
senior tag

Szerintem nem lenne muszáj erőltetni azt mindig. Elég sok felhasználó megelégszik a sima s40 nyújtotta lehetőségekkel. Többek között én is... Nyilván, jó a symbian annak, aki ki is használja azt. Nekem csak felesleges bonyodalmakat okozna olykor, azt meg nem szeretném, mert megutálnám a telefonomat. :)

Hehe: most veszem észre, hogy tegnap volt 3 éve, hogy regisztráltam a ph!-ra! :C :R

[ Szerkesztve ]

(#46) kaller1 válasza Olcsi (#45) üzenetére


kaller1
veterán

Itt inkább azzal van a gond,hogy mikor kijön egy N series(vagy egyéb s60) telefon,akkor azt gagyi nyekergős műanyag házba teszik.Nem konkrétan az s40-elllen van kifogás,hanem hogy ilyet miért nem csinálnak s60-ból (is)?

.::> <::.

(#47) Champipi


Champipi
senior tag

Nokia 3120-at vennék e helyett, függetlenül odaadják 2 év Nokia garival 27000 Ft-ért!

(#48) plus44 válasza oalex (#43) üzenetére


plus44
veterán

Egyáltalán nem fért volna el. Nem abba a kategóriába készült és sok embernek elég az S40.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#49) Vtwo


Vtwo
senior tag

Szép és jó is.Talán csak a wlan hiányzik.

(#50) Greg-77 válasza kaller1 (#46) üzenetére


Greg-77
aktív tag

Az E-series nem nyekereg mert fémházas és jól össze van rakva! :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.