Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

pár tucat agysejtem most rituális öngyilkosságot követett el :) kb. 15östől kezdve tetszett legjobban... igaz, előtte is voltak nagyon súlyosak...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Oliverda


Oliverda
félisten

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3) szilva01


szilva01
őstag

nagyon nagy :R válaszolni lehet? :DDD

(#4) mephi666 válasza Oliverda (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

C: csak abban az esetben, ha az előzés közben a másik irányból is szemrevételezi a biciklist és megfelelőség esetén megállásra kényszeríti :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) Blue@X


Blue@X
senior tag

A 11,12 nagyon jó, még ilyet :C

A képre a helyes válasz hogy igen, de csak igazoltatás céljából... Bár ő a megkülönböztetett jármű.... :B

[ Szerkesztve ]

(#6) No-kia válasza Blue@X (#5) üzenetére


No-kia
őstag

12 es nekem is nagyon tetszett :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Erős kezdés után rossz folytatás, majd kellemes felívelés:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#8) Samus


Samus
addikt

Végigröhögtem...
Kedvencem a 14 :DD
Nem tudom, ezt honnan szedted, de ha ilyen kérdések lennének, biztos nem lenne búskomor hangulat a vizsgateremben :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#9) No-kia válasza Samus (#8) üzenetére


No-kia
őstag

egy diáknapi újságban láttam, pár szót beírtam belőle gugliba és kidobta ezt

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#10) h.adam.92


h.adam.92
őstag

ez kész xXD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.