Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Szerintem nem baj, hogy "leszoktattad" erről, én sem bírom az ilyesmit.

(#2) morhange


morhange
tag

Én sem szeretem ezt a puszilkodós dolgot.

(#3) negyedes


negyedes
addikt

nekem meg semmi bajom sincs vele. :P

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#4) szablya


szablya
tag

én csak lányokkal puszilkodás.

múltkor EMI-be pár korty sörért puszilkodás vadidegen lányokkal :D

rokon puszilás utálás.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) Gergő_


Gergő_
őstag

egyél meg előtte egy marék fokhagymát. :D

(#6) e=mc² válasza Gergő_ (#5) üzenetére


e=mc²
őstag

Az meg egeszseges is.

Nem mellekesen pedig nem csak hogy a szadon keresztul fog erzodni a fokhagyma illata, de meg ket nap utan is a borodon keresztul (embere valogatja).

Ambulimax Provider

(#7) Csemike


Csemike
csendes tag

A puszi csak jelzésértékű, egyébiránt vannak emberek, akik úgy gondolják valóban szükség van a nedves ajkak orcához érintésére. Természetesen bőőőőő nyállal. :F :D [link]

(#8) ABE


ABE
őstag

És az ilyen puszilkodós rokonok/barátok/családrégiismerősei mindig szaglanak valamitől: 20 forintos púdertől (naná, 30 évvel ezelőtt beraktározott), molyirtótól, dohos pincétől, győri keverttől, meg hasonló kívánatos haszonanyagoktól. :D

[ Szerkesztve ]

(#9) Wictor válasza e=mc² (#6) üzenetére


Wictor
senior tag

Akkor körülöttem emiatt nem lehet megmaradni... :D

Egyébként én a nőnemű rokonokat mindig megpuszilom, de akkor mostmár tudom, hogy miért néznek rám néha szúrós szemmel. Pedig csak tiszteletből teszem. De azt én sem szeretem, ha engem puszilgatnak.

Érdekesség: saját anyámnak 6 éve adtam utoljára puszit...

[ Szerkesztve ]

(#10) művésznő4 válasza Wictor (#9) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Jókor mondod....:DDD :P

(#11) Wictor válasza művésznő4 (#10) üzenetére


Wictor
senior tag

Van kivétel... :P De azért a bordatörés-effekt nem volt szép... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) művésznő4 válasza Wictor (#11) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Na, azééé' ! ;]

Hééjj, szerkeszteni nem ér....:DDD
Amúgy meg megérdemelted! :P

Jah igen, nekem a puszi mellett jó szokásom még, hogy kinyomom az emberekből a szuszt is egy-egy kedves, baráti ölelésnél...:D Természetesen csupa szeretetből! :DD De csak mer' olyan jóóóó! ^^

[ Szerkesztve ]

(#13) Wictor válasza művésznő4 (#12) üzenetére


Wictor
senior tag

Neked lehet, hogy jól esik... :P Nekem meg maradandó élmény... :DDD

Egyszer a saját Hugim ugrott a nyakamba a főutcán, úgy meglepődtem, hogy köszönni elfelejtettem. Meg hát az ölelgetés... Nem az én műfajom. :U

[ Szerkesztve ]

(#14) művésznő4 válasza Wictor (#13) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Óóó, beforr az! - én mindig ezt mondom... :DDD :P

Amúgy engem már ölelgetett meg úgy fiú barátom, hogy kiroppant a fájós hátam... :DDD Na, aaz egy élmény volt! :C

[ Szerkesztve ]

(#15) niyabinghi válasza szablya (#4) üzenetére


niyabinghi
tag

Én meg pont lányokkal nem puszizkodás, legalább annyira viszolygás idegen lányok puszizkodni akarása miatt, mint amikor két férfit úgy látás. Gyerekkori barátnőkkel ilyen gond nem levés, de nem szeretés, ha valaki túl közvetlenkedni próbálás. Idegen fiúknak előbb adás puszit bemutatkozáskor, mint lányoknak.

Gergő_: Ez olyan, mint amikor úgy akarták megetetni velünk az almát, hogy mindig mondták, hogy minden nap egy alma az orvost távol tartja. A fokhangya meg még mindenki mást is.

ABE: Ne is mondd, az orrom mint egy vadászkutyáé. :) Az ilyen avas rúzs- és púderszag, nyóccornégy spré (kereskedelmi forgalomban tuti nincs már vagy húsz éve, de néhányan hatalmas, évtizedekre elegegendő készleteket halmoztak fel belőle) és társai komoly hányingerrel egybekötött fejfájást idéznek elő nálam. Állítólag sokszor beégettem Anyámat, amikor mentünk valahová és hangosan kérdeztem, hogy ő is érzi-e, mennyire büdös a néni aki előttünk áll. Volt olyan kolleganőm, aki hétfő reggel izzadságszagúan jött dolgozni, de senki nem szólt neki, mert ő nem tudja magáról. Hát én szóltam, igaz, nem bunkón, de ha nem tudja, tenni sem tud ellene. Másik ilyen a büdösszájú ismerős, aki mindig közel áll, te meg már a falhoz lapulsz, de csak jön közelebb, mintha azt akarná bizonygatni, hogy neki nem is büdös a szája. Szörnyű.

Wictor: Nyakba ugrás van, de csak kivételes, fontos, nagyon szeretett, régen látott embereknél.

(#16) nem_tom


nem_tom
őstag

Nekem semmi bajom nincs vele. Talán azért, mert az egyetlen nagyszülőmnek, aki a nagyanyám, nincsen se iszonytató szaga, se semmi kellemetlen az arcán.

(#17) jorden06


jorden06
senior tag

nekem sincs vele bajom. de lehet, hogy csak azert, mert nincsenek rokonaim.

(#18) EczkE


EczkE
addikt

Nekem sosem okozott gondot ez. :N

Asszem mindenféleképpen!

(#19) niyabinghi válasza EczkE (#18) üzenetére


niyabinghi
tag

A kedves rokonnak sem okozott gondot, szemben annak a felmérésével/észrevételével, hogy engem igenis zavar a puszikényszer. Attól, hogy valaki nem szól, mert nem akarja megsérteni a másikat, még lehet terhére a dolog. Engem viszont kicsit sem érdekel, hogy valaki megsértődik. Aki ismer és fontos nekem, nem sértődik mega hülyeségeimen, mert tudja, hogy milyen vagyok. Aki meg felkapja a cukrot azon, hogy mindig kimondom amit gondolok, az egyáltalán nem nevezhető számomra fontosnak. Probléma - részemről - kipipálva.
Nem azt mondtam, hogy mindenkit aki puszit akar adni elküldök a náthába (na jó, volt rá példa), de csak azért, mert valaki távoli rokon, hadd ne kelljen már tolerálnom, hogy kétnaponta összenyálaz.

(#20) puttputt válasza szablya (#4) üzenetére


puttputt
őstag

Egy kifejezetten nőcsábász olasz barátom (tehát nem félreérteni; svájci légiutas-kísérő a barátnéja ! :DDD ) szokása, hogy jól megszorongat ha nagy ritkán találkozunk és odatolja a macho-ra (nem) borotvált "jóképét", köszöntés gyanánt.
Látja rajtam, hogy nem rajongok az ötletért, de mit lehet tenni... :D

Amit viszont egyáltalán nem kedvelek, az a kötelezően "3-puszi effektus",
18- (életkorban), ismeretlenektől. (Utcán, nem buliban...)
Sosem értettem.
Persze a "párospuszi"... azzal más a helyzet. :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#21) niyabinghi válasza puttputt (#20) üzenetére


niyabinghi
tag

Ja, ez a három puszis téma tud érdekes helyzeteket produkálni: amikor már húzódnál el, a szerencsétlen még javában cuppog. Meg amikor az egyik fél jobbról, a másik balról kezdené a puszilkodást. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Az őszinteség a legjobb módszer. Sértődés nem kizárt, de egye fitty.
Nem muszáj elviselni a "tolakodó" puszikat. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) puttputt válasza niyabinghi (#21) üzenetére


puttputt
őstag

Mennyivel egyszerűbb is csókolózni! ;]
Vagy legalábbis, kevésbé "félreérthető". :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#24) niyabinghi válasza Vakegérke (#22) üzenetére


niyabinghi
tag

Végre valaki értette, miről is írtam. :R

puttputt: Pláne ha mindkét fél van akkora állat, hogy az elsőt jól elröhögik. :D

(#25) MiNiM


MiNiM
tag

én is csak nőnemű rokonoknak, de néha nekik sem.

anyunak mondjuk kb 4-5éve adtam "ok" nélkül, máskor max szülinap, karácsony.

Anyámmal élek, babettával járok, és ne legyek kemény?

(#26) barnam_


barnam_
nagyúr

Utálok rokonokkal puszilkodni. Még jobban amikor hímneműekkel kellett. Nagy nehezen megértettem a szüleimmel hogy nem érdekel hogy ez náluk hagyomány, én nem fogom folytatni. Na meg az olyat is utálom, akit nem tegezhetek, de csókolomot nem köszönök férfinak, a jónapot meg túl személytelen. Akkor hogy?

Eme két problémát kikerültem úgy, hogy egy ideje nem találkozok azokkal a rokonokkal :U

(#27) niyabinghi válasza barnam_ (#26) üzenetére


niyabinghi
tag

Ez a csendőrpertus dolog nekem sem tetszik, nálunk tegezés van a családban. Én biztos eleresztenék egy hangos kezitcsókolom Józsibácsit a helyedben, hamar kapcsolna, hogy ezt valahogy nem kellene erőltetni. Mondjuk ezen én még nem gondolkoztam, reflexből tegezek vissza mindenkit aki engem tegez. Nem tizennégy vagyok, harmincévesen meg már miért ne?

MiNiM: Érdekes, ahogy közeledik a messzire költözés ideje, egyre bújósabb vagyok Anyuval. Apámmal is kezd kicsit bensőségesebbé válni a kapcsolatom, több dolgot mondok el neki, ami kb. abban nyilvánul meg, hogy gyakrabban hívjuk egymást, bemegyek hozzá az irodába, együtt kajálunk, segítek ha valami gondja van a telefonjával. De tudom, hogy ő is nagyon fog hiányozni, csak valahogy nem vagyunk az a drámázós család.

(#28) barnam_ válasza niyabinghi (#27) üzenetére


barnam_
nagyúr

Tegezésre még nem gondoltam, de ezentúl az lesz. Unokatesóm szüleiről van szó egyébként, ők anyámékat világ életükben tegezték. Nekem is ezt kellett volna tennem, csak soha nem mertem megkérdezni. De már nem vagyok gyerek, úgyhogy leszarom, legközelebb látom, letegezem őket :DDD

(#29) niyabinghi válasza barnam_ (#28) üzenetére


niyabinghi
tag

Kezdheted magázással, úgyis tegezés lesz belőle. Legfeljebb nyakonvernek kosárral. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.