Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) niti


niti
aktív tag

Gépvas helyett ilyesmikre költöttem a pénzem... Eddig! :DD

(#2) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Nem semmi lista... :C

(#3) Taknyoshal


Taknyoshal
tag

Volt pár Siemensed, nagyon helyes. Nekem a c62 marhára tetszik még ma is. Majd én is írok egy ilyen bejegyzést.

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Hát ez tényleg nem gyenge :D :C
Szabad tudni hány éves vagy? :)
Kikövetkeztethetném a telefon korából amit 16 évesen vettél, de kérdezni mindig egyszerűbb :)

Amúgy hogy kötöttél előfizetést 16 évesen? : o Ha jóltudom ahhoz munkáltatói, vagy valamilyen folyószámlakivonat kellett akkoriban...

(#5) k.


k.
őstag

Nekem eddig csak 4 telefonom volt:
2003-2005: 3510i(11 évesen kaptam:D)
2005-2006: 3230
2006-2008: N70
2008-2010: G810
:)

[ Szerkesztve ]

(#6) jookomak válasza Taknyoshal (#3) üzenetére


jookomak
őstag

én viszont őszintén örülök, hogy a siemens kiszállt a mobilpiacról. szerencsére sose volt olyan telóm, de nagyszülőknek igen, és persze hogy nekem kellett mindent elmutogatni rajta. már a gombjait is rossz volt nyomkodni, nem hogy nézni, hogy annak hatására mi történik a 10x20 pixeles kijelzőn (a35). haveroknak volt ilyen-olyan siemens, de sose hallottam senkit isteníteni.

(#7) truba


truba
tag

Hát nem apróztad el, csak olyan mobilod nem volt amit nem találtak ki :DDD

(#8) niti válasza Dany007 (#4) üzenetére


niti
aktív tag

23 leszek márciusban. :)

Nem tudom már pontosan, azt hiszem, szülői beleegyezés kellett hozzá, más nem. Az tuti, hogy az én nevemen volt az előfizu.

Valahogy a Siemensek nagyon instabilak voltak, de szerintem nagyon szépek. A gombjaikkal sosem volt bajom, az egyiknek az antennájával viszont annál inkább. Gyakorlatilag az egész panelt kicserélték benne, és utána elöéről kezdődött a térerőú- probléma. :(

C62-t vettem a Vaterán pár hónapja, 2 db-ot 3000 Ft-ért :K

[ Szerkesztve ]

(#9) D1Rect


D1Rect
félisten

Uhh, csak pislogtam mikor ér véget a lista. :DDD
Nekem ~10 év alatt vagy 5 telefonom volt, de ebből 3 gyorsan egymás után. :D

(#10) EczkE


EczkE
addikt

terjed a "vírusom"... ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#11) SÜN!


SÜN!
tag

Nekem összesen 3, kinek volt kevesebb? :))
1. Nokia 3310
2. SE W200
3. Nokia 5130 XM

1 hsz és kvázi-tag leszek :)

[ Szerkesztve ]

(#12) Gergő_


Gergő_
őstag

a változatosság gyönyörködtet :D

(#13) _balázs_


_balázs_
csendes tag

Azt hiszem az Ericsson A2618 konkrétan szériahibás volt,akkoriban 4-5 ismerősömnek volt és mind megjárta a szervizt billentyűzethibával.

[ Szerkesztve ]

(#14) dzsambo


dzsambo
tag

Szép kis lista :)

Nekem eddig 4 volt:
1. Nokia 5110 (ma is használom másodtelefonként.
2. Nokia 3310 2db (sajnos tavaly meghalt a második is)
3. Nokia 3410 2db
4. Nokia 6230i

(#15) Dany007 válasza niti (#8) üzenetére


Dany007
veterán

Az szép. Akkor a korodhoz képest elég sok telefonod volt :)
Hogy nekem mért nem jutott eszembe ez az előfizus dolog anno :D

(#16) Tomaaasz


Tomaaasz
aktív tag

ohhhh... W800.. :)
imádom, 4 éve szolgál, tűzön-vízen át, szó szerint. :D
lassan le kéne már cserélni.. =(

Oda mentem, ahol vagyok!

(#17) mephi666 válasza niti (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem volt mt50-esem... aztán egy nehéz nap végeredményeként (amikor 2006ban már szenvedett a telefon és az angolok kiestek a portugálok miatt a vb-ről... meg persze részben krisztinarinyáldó színjátéka és rooney kiállítása miatt...) nemes egyszerűséggel puszta ököllel bevertem a telefon "arcát", aminek következményeképp a kijelző totál szétment... innentől használtam még vagy fél évig és vakon tudtam vele hívni és hívást fogadni :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#18) niti válasza Tomaaasz (#16) üzenetére


niti
aktív tag

No igen, de a Sony Ericssonok között alig- alig van méltó utódja. Mondjuk ez a c510 meglepően jól szól, viszont a kamerája - finoman szólva- botrányos. :( Bár még reménykedek, hogy csak az enyém hibás.
Én is borzasztóan szerettem a w800-at, nem véletlen volt kétszer is, és magamhoz képest sokáig.

Várom, hogy Algieba is írjon egy iilyen bejegyzést, szerintem simán lepipálna engem :C

Mephi: én sosem tennék ilyet... :B

[ Szerkesztve ]

(#19) Dany007 válasza niti (#18) üzenetére


Dany007
veterán

"Várom, hogy Algieba is írjon egy iilyen bejegyzést"

Na én is pont erre gondoltam :D Kíváncsi lennék ő hány oldalon keresztül vonultatja fel a telefonokat! :)

(#20) mephi666 válasza niti (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

már én sem tennék ilyet :) az l700-as szerintem meglesz egy ideig még... az r600-as ericsson volt még egyébként a kedvenc telefonom... az aksija kihalt egy idő után, de sikerült így is túladnom rajta úgy is, hogy tudattam a vevővel ezt a hibát... addig szoktam nyúzni egy telefont általában, amíg bírja... most ez az l700 van meg az x160-as samu, de az barátnőmnél van, mert családi csomagban ingyen megy rajta a beszélgetés :) abból egyedül a kihangosító hiányzik meg lehetne kicsit gyorsabb a menüje... szokatlan néha kézbe venni, mert elég magas a "reakcióideje" :) neki egy jet-je van, az is komoly kis gép, de nagyon szokatlan még nekem az érintőképernyő... nem hinném, hogy még 1-2évig hasonlót vennék, de úgyis ez lesz a vége, mert egyre jobban szaporodnak az ilyen készülékek...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#21) niti válasza mephi666 (#20) üzenetére


niti
aktív tag

Á, nekem nagyon nem jönnek be az érintőképernyős telefonok. Sajnos már a külsejük sem. De azért attól szerintem nem kell félni, hogy kiszorítják a gombosokat a piacról.

A Samsungokkal az a bajom, hogy kevésbé testreszabhatóak, mint a SE vagy akár a Nokia. Imádok témákat keresgélni, aztán végigpróbálgatni a telefonon :D Pedig az L700 tényleg igényes egy készülék.

(#22) adalbert1


adalbert1
veterán

Huhhh, szerintem életem végéig nem lesz ennyi telefonom, eddig 9 év alatt most tartok talán a 7. telefonnál (és ebből 3 kényszerű okok miatt lett véve, lévén az előző már teljesen megadta magát, ill. fejlődött a technika - pl. anno gprs mobilnet miatt-).
Ha ezek nem lettek volna még mindig a Sony J6-om, vagy a Nokia 6610-em használnám. :)

(#23) niti


niti
aktív tag

Egy rövid ideig volt Samsung x600-as és SE k700 is nálam.
De ez lényegtelen, mert a legfontosabbat kihagytam: birtokoltam pár hétig egy Trium Marsot, csak sajnos az akkori pasim visszakérte, hogy eladhassa... :O :Y

(#24) D@niel válasza niti (#23) üzenetére


D@niel
addikt

Te SE fan vagy, vagy SE fan vagy ? :D

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#25) niti válasza D@niel (#24) üzenetére


niti
aktív tag

Inkabb csak a kettő közötti átmenet :D ni

(#26) madstunt


madstunt
addikt

Szép kis felhozatal:)
Nekemis az első egy 2618 volt:) sőt a második is :) Sőt tavaly vettem egyett a gyűjteménybe de még perfektűl működik is(van hozzá még chatboard is!:D)
Amikor a jelenlegi szervízben volt Aug.ban akkor azt használtam :)

majd jött a többi Sie.C45 , C62 , Moto E398(máig jobban nála nem dübörög senki :D ), Nokia 5300 , Nokia 5610 (ez volt azz első telóm ami maradéktalanul tetszett de sajna 2 hónap után ellopták :O ) majd jött egy 4 hónapos böjt a munkavédelmi bakanccsal is taposható Alcatel OT-E207 és májusban a K850 Luminous Green ami eddigi leggyönyörűbb telefonom,ahogy én nevezem Ződmonszta(mikor hozzámkerült pár barátnőm megjegyezte h milyen nagy innen a monszta név). Sajna megválok tőle nemsokára és az utód egy Xperia X1 lesz vagy egy N96...

Érdekes hogy a Moto és a többi telóm azóta az Alcatel kivételével mind érzelmi kötődést váltottak ki... Emlékszem az első és azóta egyetlen újonnan vett telóm az 5300 kibontása mekkora öröm volt: mikor kisgyerek bontja a karácsonyi ajándékot:)

[ Szerkesztve ]

(#27) madstunt


madstunt
addikt

az első A2618am akksihiba a másodiknál bill hiba volt a halál oka,szal tényleg lehetett vmi szériahiba :O

(#28) glutamin


glutamin
őstag

Nálam valahogy így alakult:
1. Nokia 3210 - 5,5 évig!!! (maga a talfon még mindig jó, de elegem lett belőle, hogy a gyári akksik is elég gyengék voltak, amiket venni lehetett.)
2. Alcatel OT 715
3. Nokia 6300
4. Nokia 6234 - ezt kb 1 évesen elhagytam sajnos
5. SE k800i - ez most fiókban pihen
6. SE k850i - ajándékba kaptam

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#29) Speedo


Speedo
tag

Nekem pedig így alakult:
1. Siemens A40 (az igazi első telefon, amit szinte úgy kellett kikönyörögni az ősöktől)
2. Siemens M55 fehér - narancs (csak azért adtam el, mert a tudása már kevés volt számomra.
3. Nokia 3200 (imádtam kb mindent tudott, de közben bejött az mp3 korszak úgyhogy váltottam)
4. Nokia 6630 (egyetlen ok miatt váltam meg tőle, mégpedig az fm rádió hiánya)
5. Nokia N70 még mindig megvan itt ül a polcon abszolút favorit volt, de szintén 1 hiányossággal nem volt benne wifi
6. Nokia 6300 + iPod Touch a jelenlegi felállás Nokia kicsit több mint belépő szint de tudása elég úgysem használom már másra mint telefonálás, de viszont fém háza van ami nagyon bejön.

(+1 a Nokia 3200 után kb 2 hétig volt egy SE T610-em is, de nagyon nem tudtunk megbarátkozni)

[ Szerkesztve ]

(#30) Dictator^ válasza niti (#23) üzenetére


Dictator^
veterán

Én meg most találtam meg itthon ezt. Annó anyumé volt, most a gyüjteménybe csücsül.

Nem volt rossz, de nem is egy über telefon.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#31) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

én egy kicsit korábban kezdtem, de nem tudtalak űberelni
Panasonic EB-GD450 (1999)
aztán Panasonic GD50
hát ezek már nem mai darabok :D
aztán rengeteg telefonom volt, megpróbálom felsorolni:
simens c30
simens c35
simens cv65
simens MT50
simens M35
simens M55
Sharp GX25
sony ericsson w300
sony ericsson w610
most ennyi jutott eszembe :D
és most készülök új telefont venni az első nokia: 5230 :DDD
ja az utolsó 5 még megvan :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#32) eastsider


eastsider
nagyúr

azta..
nekem a w800-(ad) után csak egy telóm volt/van.. k800 :D
már több, mint 2 éve.. lehet? passz.. nagyon nem emlékszem. jól bírja. meg fémházas. csattant egy párat már aszfalton, járdaszegélyen stb
cseréltem benne már vakut (letörtem az objektívnyitó pöcköt) bill fóliát (kontaktos volt az expogomb) házat... fullosan
már csak középső billrész kéne, mert nagyon gány utángyártott lett csak :( (nincs valakinek?)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.