Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

(#2) #39306496


#39306496
törölt tag

én vagyok az a rettegett hacker, aki minden felett áll. De már késő, kitetted az írást, megszereztem az összes jelszavad, a PIN kódjaid, átvettem az ellenőrzést a géped felett, és korlátozom, egy nap hányszor működhet a wc-d. Senki nem tehet semmit, hacsak meg nem alapítjátok az ellenállást.

(#3) Lenry


Lenry
félisten

erre már nem is mondok semmit. de ha valakitől megkapom, biztos nagyon le lesz ugatva

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) madstunt


madstunt
addikt

én ezt nemrég üzenőfalon láttam,nem körlevél formájában.
Ez röhej nagyon....

(#5) ati012


ati012
senior tag

:))

(#6) Silent77


Silent77
veterán

Én csak elolvastam, biztonságban vagyok? :DDD

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

(#7) csimav válasza Silent77 (#6) üzenetére


csimav
senior tag

Neeeeeeem. ;]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#8) stangli


stangli
senior tag

wáááá háááááááááááááá ... nem gondoltam, hogy itt is feltűnik a iwiwen kívül :DDD

(#9) Baluka71


Baluka71
tag

Én is megkaptam, szánalmas! :(

Q8400@3330, Giga EP35-DS3R, 2*2+2*1 GB Black Dragon 800 dual kit Cl4, Gigabyte HD7970, Hyper TX2

(#10) fekeandras


fekeandras
őstag

2napja én is megkaptam egy ismerősömtől. :DD

(#11) Samus


Samus
addikt

Juj. Ahogy elolvastam, jött egy üzenet a monitoromra. Igaz, nem ez volt, és a jobb alsó sarokban jelzett a WLM, hogy bejelenezett...Még szerencse, hogy Gmail-t használok, az nem szerepelt a listán. Hotmailes fiókom nincs, bár egy Yahoo van a Flickr miatt...vagy két hónapja nem néztem azt a fiókot. Most akkor veszélyben vagyok? Meg kellene keresni Bruce Willis-t, Ő jól tud hackert keresni :D Vagy a "A Mag" című filmből a hacker-t, az Ő Kung-Fu-ja biztos jobb :D

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) szablya válasza Samus (#11) üzenetére


szablya
tag

Most hallottam a hírt, Bruce Willist és Chuck Norrist is elfogta és egy élő Hello Kitty klónhoz kötözte ez a hatalmas öberbrutál Világ Ura hacker. A világnak késő, elvesztünk.

Az egyetlen megoldás, ha meGseMMisÍtjük az internetet! :Y

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#13) #19617792 válasza szablya (#12) üzenetére


#19617792
törölt tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.