Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) penge111


penge111
addikt

Én már végigvittem a játékot. Egy szuper játék, fantasztikus történettel, illetve számomra a játéktörténelem legjobban megkomponált zenéivel. Kb 4-5 végigjátszás kell, hogy az ember előtt összeálljon teljesen a történet, de minden egyes végigjátszás teljesen más lesz majd! A játékmenete is zseniális, mestermunka nem vitás! :C

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#2) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Szép. Jöhet a Babylons Fall

Life, Uh, Finds A Way

(#3) saelin válasza penge111 (#1) üzenetére


saelin
veterán

Én félretettem a 2. végigjátszásnál. Mindig ígérgetem hogy elkezdem újra, de sosem jutok odáig, viszont már ennyi alapján is megmondom, hogy ez egy "Masterpiece". :K

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) Silεncε válasza penge111 (#1) üzenetére


Silεncε
őstag

Régóta tervezek én is nekiállni, sajna lemaradtam róla a Steam sale-en, alapból meg elég drágán mérik. Na majd legközelebb. A soundtrackje viszont tényleg zseniális, YT-n már azt hallgatom egy ideje

(#5) tomazin válasza saelin (#3) üzenetére


tomazin
veterán

Hát igen, az egy kicsit szenvedősebb rész. De érdemes kitartani.

(#6) nonsen5e válasza saelin (#3) üzenetére


nonsen5e
addikt

A 2. végigjátszásnál kezdődik el maga a játék. Az első az amolyan "taste of things to come".

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#7) Gebriel


Gebriel
veterán

Én nem rég szereztem be és kezdtem el a játékot. Zseniális az egész. :)

(#8) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Glory to Mankind!

(#9) #20411392


#20411392
törölt tag

Egyik legjobb játék valaha :) :R

(#10) Gebriel válasza BOBAKILL (#8) üzenetére


Gebriel
veterán

Nagyon jó az avatárod :)

(#11) BOBAKILL válasza Gebriel (#10) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Köszi. 2B a kedvenc de mégsem akartam férfi létemre női avatart. :)

(#12) nonsen5e válasza BOBAKILL (#8) üzenetére


nonsen5e
addikt

人類に栄光あれ!

Elő is veszem kijátszani harmadszorra is (mármint a teljes 3 végigjátszást), úgysem lesz elég dolgom a póthéten. :D

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#13) BOBAKILL válasza nonsen5e (#12) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hajrá-hajrá! Én most tervezem pc-re megvenni, ps4en már platina. :)

(#14) melega válasza BOBAKILL (#13) üzenetére


melega
őstag

ÉN letöltöttem egy virágbolti verziót pcre.

Gépem a Metro Exodus ajánlott gépigényének felel meg kivéve a videókártyát 150 ezer Ftos 8 Gb gddr5-ösre nem volt pénzem maradt a Nvidia GeForce GTX 1050 Ti 4 Gb gddr5-ös videókártya SM 5.0 DirectX 12 open gl:4.5 támogatással..
Úgy vettem gépet.

Valamit nem értek.

A Metro exodust, Darksiders 3-at, Dark souls 3-at, Sekirot, AC Odysseyt, Shadow of The Tomb Raidert, Sekirot gyönge közepes grafikán végigvittem.

Ez a játék meg egy nagyon drága számítógépen elszáll 10 percenként legszarabb grafikán.
Valami nekem nem világos. A többit meg bírta.

A probléma ott kezdődik hogy 15 perc után elkezd beszagattni és elszáll a játék. A többit meg akkor hogy bírta, ezt meg hogy nem bírja hogyha a gépem a Metro exodus ajánlott gépigényének felel meg kivétel a videókártyát.
Legszívesebben leszidnám a fejlesztőket hogy nem, tesztelték ki a játékot rendese, az fps is beesik nekem 30 alá néha.

Nagyon mérges vagyok. Nem akarom ps4-re megvenni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.