Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Eddig tetszik és csak jobb lehet mint az elmúlt pár évben megjelent NFS-ek.

Resistencia eterna

(#3) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Az undercoverrel megcsinálták a Most Wanted és Carbon koppintást.
Ezzel meg megcsinálják a Pro Street koppintását.
Szerintem meg kezdenek szánalmasak lenni, főleg ha igazam is lesz,de ne legyen.

(#4) kzoltann


kzoltann
aktív tag

Nekem aztán csilloghat, ha a középponti tengely körül forog az auto.
Viszont igazi palya eddig még nem nagyon volt NFS-ben. (lásd itt Laguna Seca)

(#5) O_L_I válasza Ateszzero (#3) üzenetére


O_L_I
őstag

Ember azért itt autós játékról beszélünk. Olyan rohadt nagy mozgástér nincs.
Egy autóval mész városban, körpályán vagy vidéken. Max a körítés meg a garfika változhat.
Nem azt mondom az Undercover télleg bement egy szint alá de a ez az anti NFS fröcsögés már kezd kicsit átesni a ló túloldalára. A Simbin ugyan azzal a motorral kiadott kb 5 tök ugyan olyan játékot csak más autókkal, de mivel azok szimulátorok voltak ott ezt el lehet fogadni. Mivel az NFS arcade és célja a szórakozatás nem a G25-ös kormányok eladásának felfuttatása így a puszata versenyzésem kívül egyéb elemeket kell becsempészni a játékba amitől érdekes lesz, viszont a fent említett mozgástér probléma miatt ez természetesen nem mindig sikerül jól. Sinte már látom a lelki szemeim elött hogy mikor kijön a Shift, és ne adj isten jó is lesz akkor is valaki is majd elkezdi hogy "jaj hát hova lett belőle a történeti szál" jaj "ez tök olyan mint a GRID" stb. A GRID mirét olyan jó? Mert mikor megjelent szebb volt mint a konkurencia, jó volt az irányítása és ... ennyi egy jól összerakot szimlátornak álcázott arcade játék volt, de nem ők sem találták fel a spanyol viaszt. Néhány kivétellel ott is csaka szokásos dolgokat csináltad ami már rég benne volt más játékokban is.

(#6) BiP


BiP
nagyúr

Grafikával, feelinggel nem lesz baj, szerintem az AI-n fog most már csak múlni, mennyire élvezetes versenyeket lehet majd velük vívni.

(#7) konas


konas
senior tag

Nem azt mondta a EA-h visszanyulnak az Underground stilus-ahoz az uj NeedForSpeed-el.
Ennek orultem volna igazan.Ez igy most inkabb Grid-es.Jol nez ki az tuti..

(#8) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

egyre jobban várom. kiváncsi vagyok nagyon, hogy mit kapunk a magyar forintunkért cserébe:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#9) afterburner_ válasza BiP (#6) üzenetére


afterburner_
őstag

meg a g25-ös támogatás érdekelne részemről, mert a carbon, pro streetbe volt , de az underground 2-be elfelejtették...

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#10) Kevinmaster válasza O_L_I (#5) üzenetére


Kevinmaster
tag

Számból vetted ki a szót :K Mindenki újítást vár minden játéktól, de könyörgöm egy autós játékban autózni kell, nem nagyon lehet ezt tovább variálni, láttunk már mindenfélét...

(#11) Def26


Def26
félisten

Hát ez majdnem olyan mint a Grid. Nekem jobban tetszene egy NFS 3 -hoz hasonló vmi.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Na de akkor most ez tényleg szimulátor jellegű lessz , vagy csak valami átbaszás mint a HAW-X-nél ?, és akkor arcade

(#13) gV válasza Def26 (#11) üzenetére


gV
őstag

detto :U
ha még az NFS Porsche szerü fizikával jönne még tutibb lenne

ez a versenypályás környezet már a pro streetben sem jött be, nem értem mitől nfs-ek ezek :F

(#14) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Minden napra jut egy Videóó :) nem a legjobb NFS amit láttam, mert nekem is a városi, még anno az Undergroundos típus jött be, nem ez a zárt pályás, de azért ezt is végigfogom játszani idővel.

Üdv: Csabee.

(#15) twollah


twollah
nagyúr

A fizika meg mindig a papir doboz effektben merul ki.

(#16) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Tőlem feltétlenül kap egy esélyt a játék - ha másért nem a régi idők szép emlékére.., ugyanis eddig mindet végigjátszottam..., - miért pont ez maradna ki? - és ráadásul jónak is ígérkezik, az én kedvemet meg nem fogja elvenni semmilyen Antienefesiszta' :D

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#17) HyP3b0y válasza BiP (#6) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

AI és fizika, mert úgy repülgetnek az autók a videókban, mint karton dobozok...nem beszélve arról, hogy egy videóban próbálták demonstrálni a törés modelt és a sávválasztó szalagkorlátnak 250km/h-s sebességgel szemből neki ment és nem totálkár, hanem pár kisebb esztétikai hibával tovább kullogott a nissan...

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#18) mate0217


mate0217
aktív tag

Én mindig is város párti voltam (Most wanted,Carbon,Undercover)Eddig talán ez lesz az a széria ahol megtörik ez :DD :DD :DD

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#19) adam320


adam320
senior tag

Ejjhajj...remélem lessz olyan jo mint a GRiD..vagy jobb ... (?)

(#20) mave13


mave13
őstag

Várós. Aztán majd meglátjuk. Grafikája szép, irányítást csak nem szúrják el, AI meg majd kiderül.
Nekem a z NFS 3, és 4 volt a kedvencem. No meg az 1. :D

Icewolf || kósza ||

(#21) Ice!?


Ice!?
őstag

Egész hangulatos kis vidijó. (:

(#22) BiP válasza HyP3b0y (#17) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez is igaz. Bár a törésmodellt tekintve engedékenyebb vagyok. Láttunk már jó és élvezetes autós játékot 0 vagy kicsi törésmodellel. Az autó viselkedésére vonatkozólag mondjuk azért nem mindegy, milyen vezetni, de arra csak figyelnek. Repkedő autók meg szerintem azért élvezetes lesz a verseny hevében. Videók alapján nekem ez a rész nem volt rossz.
De ha buta az AI, az nagyon le tudja rontani a játékélményt, ha okosak, az viszont nagyon meg tudja dobni.
Én még bizakodó vagyok.

(#23) HarapósKutya


HarapósKutya
tag

Nem tűnik rossznak!

Vajon a DIRT 2 lesz a jobb vagy ez? ;]

[ Szerkesztve ]

www.halivud.hu

(#24) keIdor válasza HarapósKutya (#23) üzenetére


keIdor
titán

Az mikor is jön ki konzolra?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25) keIdor válasza keIdor (#24) üzenetére


keIdor
titán

Megvan: 09.08. :C

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26) Ateszzero válasza O_L_I (#5) üzenetére


Ateszzero
őstag

Ember... akkor minek várod annyira ezt a shiftet ha nem vársz tőle semmi újat?Vedd elő a régieket oszt játsz azzal.
Te is meg mindenki más is elvárja az új dolgokat a drága 10ezrekért amit elkérnek egy játékért.Ne legyél már ennyire elfogult hogy jó lesz ..jó lesz..jó lesz!
Egyébként is úgy írtam hogy ne legyen igazam és jó legyen,mert amint azt már tudjuk, intrót tudnak csinálni az EA-nál.
Egy év alatt nem tudom milyen játékot fognak összedobni.Más fejlesztők több évig csinálják a játékot és még az is nem kevés esetben rossz.Nem hogy amit egy év alatt dobnak össze!

(#27) ChromeX


ChromeX
addikt

és mi ebben az új? :U már kb a 60%át láttuk korábban, és nem értem hogy egyesek miért írogatják, hogy az EA videot csinálni azt tud? most attól lesz jo valami ha minél gyorsabban kapkodjuk a képeket, hogy még véletlenül se lehessen meglátni, hogy mekkora gány a fizika, így csak a szép autók maradnak meg, de azt nem látjuk milyen borzasztó a törésmodell újfent.

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#28) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Annyit azért észre lehet venni hogy a grafika gyengébb lett az első videókhoz képest nem is kevéssel, bár ez valahogy nem lepi meg az embert. Ha billel lehet irányítani kipróbálom, de valószínűleg könnyebb lesz majd, mint a GRID, így a videókból nézve, GRID-et meg lehetett irányítani billel simán.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.