Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Szépnek Szép.. De ha kihagyják a tuningot én kihagyom a játékukat..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#2) xxSanchez válasza BigBlue69 (#1) üzenetére


xxSanchez
őstag

Az egyik legfontosabb dolgot csak nem hagyják ki. Vagyis remélem... :))

Heyho.

(#3) Dronte


Dronte
aktív tag

Hát nem úgy néznek ki az autók a demoban mint amik halálra vannak tuningolva :(
Én ettől függetlenül Underground 3-at akarok, de ha ebben lesz véletlenül tuning átmeneti időtöltésnek jó lesz :D

(#4) FRENK1988 válasza BigBlue69 (#1) üzenetére


FRENK1988
veterán

pedig esélyes, legalábbis ahogy elnézem

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#5) #56573440


#56573440
törölt tag

nagyon látványos az az ütközéseket követő kamera. addig se látod merre mész meg mi történik. engem már a videó alatt is zavart, nem hogy játék közben... egy underground 3 az tényleg elférne igazán

(#6) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Ezek eléggé stock autóknak tűntek nekem is. Az ütközési kamerákról egyből látni lehetett, hogy a Criterion keze van a dologban.

Nektek nem tűnt fel, hogy minden évben csak a régi címek n+1-ik kiadása jelenik meg?! Új címek, ötletek alig vannak...

[ Szerkesztve ]

(#7) wolruf


wolruf
őstag

Need For Burnout. Remek. Inkább várok akkor a Forza Horizonra este meg játszom egy Most Wanted 1-et a boxon :) Jóféle, akadozósat :D

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#8) Dronte válasza Tibi86 (#6) üzenetére


Dronte
aktív tag

Sztem mindenkinek feltűnt, és az a vicc hogy mindegyikből kiadnak újat kivéve az Undergroundból, pedig haveri körrel már nagyon tolnánk egy új részt, még ha sok újat nem nyújtana akkor is :D

(#9) Logen88


Logen88
aktív tag

látványos az biztos. nem is tudom... nekem inkább olyan mint az Undercover, és azt nem szerettem annyira. utóbbi években már inkább más fajta autós játékokat kedvelem. ez a ledöntöm az összes villanyoszlopot meg nekimegyek mindennek és mindenkinek és ész nélkül nyomom a gázpedált kategória annyira nem jön be. de ha hozni fogja a régi most wanted hangulatot és lesz benne tuning akkor kötelező darab lesz, ellenkező esetben viszont biztosan kihagyom a játékot.

The Last of Us is a masterpiece.

(#10) fatallerror


fatallerror
addikt

15 éves korig szerintem tökjó, nyomod a gázt meg néha kanyarodsz és végig is mentél :]

az nfs már évek óta gyerekjáték tehát engem nem érint mert én autókázni szeretnék de a gyerekeknek szerintem best buy autós :K

don't tell me what i can't do!

(#11) Dagidög


Dagidög
senior tag

Az nfs sorozatból már a most wanted nevet is tönkreteszik. Király! :DDD Én is egy új undergroundra szavazok rengeteg tuninglehetőséggel, az elődökhöz képest jobb fizikával és grafikával. Másba ne nyúljanak bele, mert elcseszik.

(#12) F34R válasza Dagidög (#11) üzenetére


F34R
nagyúr

Ne , gyakorlatilag a MW-ot is megszexuálták olyannyira hogy kössz inkább nem kérem ezt a játékot. A videók alapján simán lerí , hogy Hot Pursuit rev.2 , fentebbi hsz.el is egyet értek a célközönség 14+ vagy akiknek mindegy csak falba ütközzenek.

(#13) csaabz


csaabz
őstag

Az a lenyeg, hogy az ellenfel ne csaljon annyit, mint az elozo reszekben...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#14) Ventur@


Ventur@
senior tag

Ez most mitől Most Wanted :F ? (Jó tudom a neve az :D )

EA elgondolás:

Hívjuk a Criterion-t, adjuk oda nekik az Undercover-t, küldjük el nekik a Frostbite 2.0 engine-t, kicsit csicsázzátok fel a Burn Out-ot és voálá kész az Most Wanted 2.

Meg könyörögöm, miért kell még mindíg ezt a k*b*szott nitrózást erőltetni :W ?! Na majd ha akciós lesz Originen, vagy ha lesz Steam-es 2k-ért, akkor beszerezzük, többet számomra nem ér.

Csak saját vélemyem ez és nem kell nekem ugorni, hogy így első videó alapján leírtam, de valjuk be, hogy a látottak alapján, ez bizony harmatgyenge eresztés...megint :F .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#15) Lacces


Lacces
őstag

Szerintem ahány ember annyi féle nfs folytatást vár.
Szerintem tuning van benne, mert nem hiszem, hogy a porshe-hez alaptartozék a nitró ;] de lehet tévedek :)

Ami nem tetszik, hogy aki játszik vele, az tök póker arcot vág... olyan rezzenéstelen.
Underground 3 tényleg nem lenne rossz, én szerettem az underground 2-t.
Most Wanted-ot imádtam, igaz én ott már nem nagyon tuningoltam szét a kocsikat sem. Még inkább arcade volt a játék.

Én igazából a Most Wanted 2-ben a régi NFS: Hot Pursuit-ot láttam meg. (az nfs 3-m volt az első autós játékom) és nekem inkább ez a feeling jött vissza. Nem lenne rossz ha visszajönne, (de csak nekem, lehet másnak nem tetszene) én jobban szeretem csak leelőzni másokat, és a rendőröket kijátszani, vagy rendőrként másokat megállítani (bár az újabbak szerintem játékélményben elég rosszak voltak) én visszasírom a régi Hot Pursuit-ot.
Én szerintem a Most Wanted más vonalat képvisel mint az Underground! (és én ennek személy szerint örülök, hogy ha a kettő külön szálon megy. Az egyiknél inkább a tuning legyen a lényeg, a másiknál meg a menekülés-üldözés).

Nem tudom miért, de én újabban hiányolom a régi autós játékokat, a test drive 6 is nagyon hiányzik, nem tudom miért :D. Nekem tetszik ha egy nyugisabb arcade típusú autós játék jelenik meg egy aránylag szép grafikával.

Remélem senkit sem bántottam meg :R

[ Szerkesztve ]

(#16) Dagidög válasza F34R (#12) üzenetére


Dagidög
senior tag

Azt nem mondtam, hogy mindenképpen ők csinálják. :)) Írni kéne egy petíciót mondjuk a Codemastersnek, hogy csináljanak egy utcai versenyzős játékot sok-sok tuninggal. Egy pöpec motorjuk már van hozzá. :)

(#14) Ventur@: Jó az a nitrózás, csak ne töltődjön.

(#15) Lacces: Ebben szerintem semmi sincs, ami a régi Hot Pursuitban, max az autók. Az a játék klasszikus volt és szerintem köszönőviszonyban sincs a kettő.
A need for speedeknek meg már nincsenek szálaik, csak az EA ontja magából, amit éppen kitalál.

[ Szerkesztve ]

(#17) Logen88 válasza Ventur@ (#14) üzenetére


Logen88
aktív tag

teljesen egyetértek veled.

The Last of Us is a masterpiece.

(#18) zsivko


zsivko
csendes tag

Nekem jobban tetszene ha a régi underground 2 folytatását készítenék el

PS Vita 3G/Wi-Fi 16GB

(#19) banhammer


banhammer
veterán

Nem ertem miert kell eroltetni a Criterion-t, hogy ok fejlesszek az arcade tipusu NFS-t.
Gyakorlatilag kiadtak egy uj Burnout-ot NFS nevvel.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#20) Lacces válasza Dagidög (#16) üzenetére


Lacces
őstag

Hát jó, de még nem is láttuk a teljes játékot :) Én csak pár perc alapján ezt állítom még most. Hogy nekem annak tűnik, de csak nekem :). Ha több gameplay jön ki akkor lehet már nekem sem ilyen pozitív véleményem lesz.
Szerintem a Most Wanted állt a legközelebb a Hot Pursuithoz szerintem (a Hot Pursuit folytatások szerintem egy rakás csőd).
"Nyugtával dicsérd a napot!" - szal még megvárom a játékot :)

(#21) Ventur@


Ventur@
senior tag

(#16) Dagidög: Vesszünk össze :DDD : Ne, ne legyen benne nitro. Nehogy már egy 5-6-7xx LE autóba még nitro kelljen, pláne, hogy a trailer és a gameplay videó alapján nemhogy tuning nem lesz benne (optikai az szinte 100%, hogy nem lesz), de még élvezetes játékmenet sem :F .

Underground-ig egy deka nitro nem volt egyik NFS-ben sem. Megoldották jól és élvezhetően, erre ne az utóbbi NFS-ek csak a full nitrózásról/driftről szólnak...unalmas már (Underground és Underground 2 kivételek, mert ott adta magát, hogy kell a nitro :) ).

Komolyan ennél még a Juiced 2 is élvezetesebb.

(#17) Logen88 :R

Bocsánat mindenkitől, meg a kitörésemért, de nagyon csalódott vagyok, hogy Most Wanted 2 néven csinálnak egy NFS: Burn Out Edition-t :O . Ígérem nem sípolok tovább :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#22) csoli31


csoli31
aktív tag

Burnout Paradise 2, rendőrökkel (meg majd egy kis sztorival megfűszerezve)...
A Criteriontól én egy Burnoutot várnék, ami visszanyúl a gyökerekhez (régi PS2-es emlékek)!

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#23) Sonja


Sonja
veterán

Multiplayer gameplay!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#24) ASTON117


ASTON117
tag

Azt tudtam hogy a f*s irányítás megmarad, de hogy ilyen gagyi kamerát is berakjanak hát beszarás. Tényleg abszolút röhej, az EA jó mélyre süllyedt, ennél lejjebb talán(remélem) nincs is. Most mindenkinek szólok: NE AKARJATOK UNDERGROUND 3-at!!! Ezektől ne ugyanazt csinálják vele mint a C&C-vel, hot pursuit-el, most wanted-el. Inkább imádkozzatok változásért, vagy hogy megvegye valami jó csapat a licencet.

(#25) Logen88


Logen88
aktív tag

amúgy tudtam én, hogy a Criterion-tól semmi jóra nem számíthatunk. :O

The Last of Us is a masterpiece.

(#26) po1son


po1son
addikt

hát ez egy kalap sz... persze tudom, hogy nem lehet olyan játékot csinálni, ami mindenkinek tetszik, de eddig amiket láttam előzeteseket az messze van MWtől... :W
demo az lesz? vagy majd a virágbolti változatot kell beszerezni, hogy megnézhessük mit is akarunk kiadni a pénzünkért...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#27) joey04


joey04
titán

Hát ez nekem eddig tetszik. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) tdk.112


tdk.112
aktív tag

A 2005-ös Most Wanted után 7 évvel a Most Wanted 2-ben sem törnek az autók. Van ám fejlődés.

"... és ebben hordtátok a tabletet?"

(#29) Tomekk.


Tomekk.
aktív tag

Jó nagy csalódás, inkább vitték volna tovább a classic NFS vonalat. :(

(#30) qad


qad
senior tag

Hát nagyon remélem hogy nem fogják elcseszni mint ahogy sokan írják fentebbi hszekben. Trailerben nagyon tetszik a zene (Prodigy-től a Firestarter című szám), csak mi ez a régi feeling? Ne értsetek félre..... a zene jó és most újrahallgatva is tetszik, csak lehet az előttem hozzászólóknak lesz igazuk akik arról beszéltek hogy el fogják cseszni.Ne legyen igazuk, a MW szerintem sokkal értelmesebb volt a többi résznél, szerintem .

(#31) Gebriel válasza tdk.112 (#28) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha törik az a baj, ha nem törik az a baj...ki éri ezt? :(

(#32) GabN73 válasza Ventur@ (#14) üzenetére


GabN73
addikt

+1, nekem is a Burnout jutott eszembe, amikor megláttam ezt a "lekövetiakamerahogyb*szódikafalba" cuccot.

Csináltak egy másik pályarendszert az új Hot Pursuit alá, beletettek néhány Burnout elemet, és kész is a Most Wanted 2, mer há' azé sírt a legtöbb nép. :( :(

Szerintem ez szégyen :(

(#33) gybazsi


gybazsi
senior tag

Ez is elég Bornout beütésűre sikerült, akárcsak az új Hot Pursuit. A Criterionnak nem nagyon kéne erőltetnie ezt az NFS dolgot. De lassan lehet h az EA-nek se. Bár a neve biztos ezt is eladja, akármilyenre is fog sikerülni.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#34) Gebriel válasza gybazsi (#33) üzenetére


Gebriel
veterán

Inkább a Criterionos NFS mint amik előtte voltak. :U

(#35) GabN73 válasza Gebriel (#34) üzenetére


GabN73
addikt

Ott a Porsche, az eredeti Hot Pursuit 2 ... Na meg az U1-2, MW ... Azok még jók voltak :)

(#36) Gebriel válasza GabN73 (#35) üzenetére


Gebriel
veterán

Jól tudod Te is, hogy nem ezekre gondoltam. MW-MW2 közöttiről beszélek.

(#37) GeryFlash


GeryFlash
veterán

hát nem szép de scriptelt :W de ha lesz benne tuning talán megveszem 4ezer Ft-ért

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#38) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Még mindig ugyanazt kérdezem, mint az előző NFS: MW2 topikban - hol vannak azok a fejlesztők, akik a régi frankó NFS játékokat csinálták? :S

(#39) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

űűűű...hááát. nah... köszi Crit, de.... ha nincs testreszabhatóság, akkor ez a rész már kimarad.

(#38) WonderCSabo
erre tán az EA tudná a választ. az Ős EA-sok.... talán :U

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#41) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Elég kihaltnak tűnik a város a játékban.

(#42) Devergo7


Devergo7
tag

Azok a régi szép idők. :D

Devergo7 felhasználónak 6 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#43) ASTON117 válasza qad (#30) üzenetére


ASTON117
tag

Én speciel arról beszélek hogy évek óta előre elcsesznek minden játékot amihez hozzá nyúlnak. Ez se fog pozitív csalódást okozni. Eddig csak a Max Payne 3 lepett meg ami egész jó lett igaz nem üti meg a kettő szintjét.

(#44) KisTopi95 válasza Dronte (#3) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

Hát akkor tényleg felejtős rész lesz. Én is már nagyon régóta várok egy underground részre, ahol úgy tuningolod a kocsit ahogy akarod. Annak még (számomra) megvolt a feelingje. A többinek már nemigen. A másik meg ez a burnout kamerás dolog.... no comment

Mit is kéne ide írni?

(#45) Daczy


Daczy
aktív tag

Ez a játék már arra sem érdemes, hogy letöltsem. A sorozat 3 éve halott, és még gyilkolják.

(#46) plejik


plejik
addikt

Hát ez megint....gagyi lesz, már elnézést a kifejezésért, de hol vannak a régi NFS ek????Ahhoz kéne hozzányúlni... :W :W :W :W

Kocsimozgása is ... tuning a holtba sem lesz...

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#47) keldorn69


keldorn69
csendes tag

jónak néz ki nagyon, remélem olyan lesz mint az első része csak jobb grafikával és történettel :)

Ha valami kérdésed van, elérsz üzenetben! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.