Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) yagami01


yagami01
aktív tag

Szerintem nem csak az újdonság miatt volt jó régen az UG-MW éra. Nagyban hozzájárult a játék lelke és hangulata, atmoszférája amit árasztott. A Forzát ( Motorsport-ot legalábbis ), GTS-t és PC-t ne hasonlítsuk hozzá szerintem. Teljesen más kategóriát képviselnek ( maximum a Shift-ekkel lehetne összevetni ). Nem olyan rég játszottam végig a Carbon-t. Részemről sokkal jobb irányítása van, mint a jelen részeknek. ( Illetve nem csak részemről. ) De én az Undercover-ét is szerettem. Tehát nem csak az idő szépíti meg, szerintem. :)

Nem lenne olyan nehéz egy igazán jó részt letenni az asztalra. Egy tényleg odab_szósat. Pár dolog:
- Még részletesebb tuning, több választható cuccal. A 2015-ös részben nagyon kevés volt. Pl. neon ne DLC-be jöjjön.
- Több autó, amiért szintén sokan sírnak. Több hétköznapibbal.
- Irányítás javítása akár kicsit régebbi részekre hajazóan.
- Motorcsere...
- Belső nézet és belső testreszabás. Ezt lehetne kombinálni nagyobb füsttel. Mennyire jól nézne már ki éjszaka, ülsz az autóban, tuning, neon, minden földi jó... és látod oldalról a gumifüstöt induláskor stb.? :)
- JÓ zenék. Jó zene alatt UG-MW hangulatot értek. Vagy lehetőség, hogy testre szabhassuk a játékban lévő playlist-et.
- Nem kell, hogy nagyon jó legyen, de egy minimális történet, ami megadja az alaphangulatot.
- Csúszka, amin lehet állítani a forgalmat és az autók változatosságát, hogy mindenki elégedett legyen.
- UG2-höz hasonló drift pályákat elő lehetne venni és több versenyszámot beleültetni ( ez a legális verseny egész jó ötlet egyébként ).
- Élő átvezetők. Hangulatos élő átvezetők. Amelyek voltak az MW-ben. A 2015-ben nem sikerült jól, de jó színészekkel, megfelelő történetírással, kamerakezeléssel, vágással, ötletekkel nagyon tudná adni. Az MW videóit a mai napig visszanézem YT-n. Egy kis homályosítást is lehetne hozzá adni, ami tovább növelni a nosztalgia faktort ( nem nagyon, csak lehessen érezni ). Vissza lehetne hozni régi szereplőket, Razor, Cross...
- Valamennyi autótörés ( a pro street-be megtudták oldani ), amely valamennyire kihatással van a vezetésre.
- Dinamikus időjárás min. esővel. ( Ez is nagyon jól nézne ki belső nézetből. )
- Mikrotranzakció off
- Stb...

Sok mindent lehetne... egy-egy "küldetés" erejéig vissza is lehetne térni MW városába, az ottani színekkel, repedezett aszfalttal, járművekkel. Vagy egy hasonlót beépíteni, mint mellékküldetés, valahogy... de adná. Annyi ötlet lenne, amitől jó lehetne. ( Persze ezeknél a régi részek szeretete beszél belőlem, de szerintem sokaknak tetszene. )

Egyébként az alapötlet tényleg nem rossz ( a Heat-nél ), hogy nappal Pro Street-hez hasonló legál, este pedig illegális versenyek. A női karakter és a játékbeli átvezetők nem tetszenek ( ha már nem élőszereplős, hasonló igényességgel lenne a legjobb megcsinálni, mint ahogyan volt a Crew első részében, nagyon jól néztek ki ), de az esély megvan, hogy végre talán kapunk egy jobb részt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.