Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Komolyan ezeket a szemeteket többen veszik már 2007 óta mint pl C&C játékokat?
Inkább ebből csinálnának mobil szarokat mint CNCből...
Ez a Heat cím is...

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#52) yagami01


yagami01
aktív tag

Szerintem nem csak az újdonság miatt volt jó régen az UG-MW éra. Nagyban hozzájárult a játék lelke és hangulata, atmoszférája amit árasztott. A Forzát ( Motorsport-ot legalábbis ), GTS-t és PC-t ne hasonlítsuk hozzá szerintem. Teljesen más kategóriát képviselnek ( maximum a Shift-ekkel lehetne összevetni ). Nem olyan rég játszottam végig a Carbon-t. Részemről sokkal jobb irányítása van, mint a jelen részeknek. ( Illetve nem csak részemről. ) De én az Undercover-ét is szerettem. Tehát nem csak az idő szépíti meg, szerintem. :)

Nem lenne olyan nehéz egy igazán jó részt letenni az asztalra. Egy tényleg odab_szósat. Pár dolog:
- Még részletesebb tuning, több választható cuccal. A 2015-ös részben nagyon kevés volt. Pl. neon ne DLC-be jöjjön.
- Több autó, amiért szintén sokan sírnak. Több hétköznapibbal.
- Irányítás javítása akár kicsit régebbi részekre hajazóan.
- Motorcsere...
- Belső nézet és belső testreszabás. Ezt lehetne kombinálni nagyobb füsttel. Mennyire jól nézne már ki éjszaka, ülsz az autóban, tuning, neon, minden földi jó... és látod oldalról a gumifüstöt induláskor stb.? :)
- JÓ zenék. Jó zene alatt UG-MW hangulatot értek. Vagy lehetőség, hogy testre szabhassuk a játékban lévő playlist-et.
- Nem kell, hogy nagyon jó legyen, de egy minimális történet, ami megadja az alaphangulatot.
- Csúszka, amin lehet állítani a forgalmat és az autók változatosságát, hogy mindenki elégedett legyen.
- UG2-höz hasonló drift pályákat elő lehetne venni és több versenyszámot beleültetni ( ez a legális verseny egész jó ötlet egyébként ).
- Élő átvezetők. Hangulatos élő átvezetők. Amelyek voltak az MW-ben. A 2015-ben nem sikerült jól, de jó színészekkel, megfelelő történetírással, kamerakezeléssel, vágással, ötletekkel nagyon tudná adni. Az MW videóit a mai napig visszanézem YT-n. Egy kis homályosítást is lehetne hozzá adni, ami tovább növelni a nosztalgia faktort ( nem nagyon, csak lehessen érezni ). Vissza lehetne hozni régi szereplőket, Razor, Cross...
- Valamennyi autótörés ( a pro street-be megtudták oldani ), amely valamennyire kihatással van a vezetésre.
- Dinamikus időjárás min. esővel. ( Ez is nagyon jól nézne ki belső nézetből. )
- Mikrotranzakció off
- Stb...

Sok mindent lehetne... egy-egy "küldetés" erejéig vissza is lehetne térni MW városába, az ottani színekkel, repedezett aszfalttal, járművekkel. Vagy egy hasonlót beépíteni, mint mellékküldetés, valahogy... de adná. Annyi ötlet lenne, amitől jó lehetne. ( Persze ezeknél a régi részek szeretete beszél belőlem, de szerintem sokaknak tetszene. )

Egyébként az alapötlet tényleg nem rossz ( a Heat-nél ), hogy nappal Pro Street-hez hasonló legál, este pedig illegális versenyek. A női karakter és a játékbeli átvezetők nem tetszenek ( ha már nem élőszereplős, hasonló igényességgel lenne a legjobb megcsinálni, mint ahogyan volt a Crew első részében, nagyon jól néztek ki ), de az esély megvan, hogy végre talán kapunk egy jobb részt.

(#53) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hát, pff.. de kap egy slotot és ennyi. az irányításra leszek a leginkább kiváncsi...
de nem féltem, hogy ez fogja kitessékelni a Grid-et a "megvásárolandó játékok kosarából"...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#54) adamssss


adamssss
veterán

Egyszer hozná össze az EA az NFS:MW és az underground 2 keverékét. Teljesen egyszerű recept és nem lehet mellényúlni. Hátha... Bár sok reményt nem fűzök hozzá...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#55) vhw válasza Bici (#35) üzenetére


vhw
addikt

Még a trailer előtt, csak a címet és a cikket olvasva, valami érdekesre gondoltam; neon betűk, Miami...

Mi lett volna ha fogják a késő '70-es, '80-as és korai' 90-es éveket, az autókat, a látványt Hozzákevernek egy kis anakronizmust; mobilok, pc, internet stb. csak úgy szolidan, mint ahogy az Archerben látható. Televerik a számukra létkérdés microtransaction-ös barömságaikkal (úgy mint, ahogy most is teszik majd) Adnak alá egy könnyen követhető sztorit; zsaruk, drog, autók, nők... megnéznek 5-10 rész Miami Vice-t, ha tényleg semmi ötletük... Szépen megcsinálják az online részét (tegyenek bele multi heist jellegű versenyeket, küldetéseket) és baszki van egy viszonylag eredeti, játékuk, még mielőtt kijön a GTA 6 és esetleg újra mindenki orrvérzésig nyomja a Vice city nosztalgiát...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#56) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Ez a trailer olyan mintha random bevágásokat látnék eddig NFS epizódokból.

(#57) Persie12


Persie12
aktív tag

Kövezzetek meg de nekem tetszik. Sőt a 2015 is nagyon tetszett. Azt pl platinumra ki is pörgettem. Az Undercovert követően egy NFS se tetszett a 2015-t kivéve. Pl a The Run se tetszett, amit sokan "magasztalnak". Nyilván az UD2-t és az MW-t egyik se verte. :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#58) Sirandrish válasza adamssss (#54) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én egy nyamvadt UG3-nak is örülnék!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#59) Bici válasza vhw (#55) üzenetére


Bici
félisten

Ez pl. egy eredeti ötlet lett volna, de ők sajna ötletből is importra szorulnak. :))

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#60) szupermacs válasza Cifu (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Amit lehetett, azt 10+ éve kimaxolták a szériában. Nem tudom mit lehet még várni egy NFS-től.

(#58) Sirandrish: Az miben különbözne a 2015-ös NFS-től?

[ Szerkesztve ]

(#61) Hzoltan969


Hzoltan969
tag

Ez sajnos nem lett meggyőző. :(
Én eleve azt sajnálom, hogy ezt a tuningolós, 'Underground' vonalat erőltetik, jobban örülnék, ha visszatérnének a klasszikus NFS stílushoz.

(#62) - = Zk = - válasza Sirandrish (#58) üzenetére


- = Zk = -
félisten

annak a fél világ örülne. többek közt én is... :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#63) Sirandrish válasza - = Zk = - (#62) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt nem csodálom :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#64) Bogyi007 válasza .LnB (#19) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha már emlékek...

Számomra a legjobb NFS Intro ez volt:

Ez meg az All Time Favorite autóm a sorozatban...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#65) Viktor77


Viktor77
titán

Az U1 intróját milliószor megnéztük. Ez nem tudom mi...

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#66) Sirandrish válasza Bogyi007 (#64) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Jaguar XJ220...istenem de imádtam benne :)

LOL a második vidit csak azután néztem meg hogy beírtam...akkor nem csak nekem volt kedvenc :))

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#67) elfelejtette válasza hhenry (#11) üzenetére


elfelejtette
veterán

Nálam is az Underground /U2 / NFSMW után csak a The Run volt a befutó, a Pro Street/Carbon nem adta azt az érzést, ami be tudta volna tölteni a Most Wanted utáni űrt... :K

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#68) Juhaszatti válasza Stauffenberg (#45) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nekem sajnos már ettől a túltolt fesztiválhangulattól is herótom van. Iszonyú idegesítő egy idő után, pedig csak a FH 3-4-el játszottam.
Persze a vezetési élmény szuper, meg gyönyörű is a játék úgyhogy elég sok időt beletettem a negyedik részbe. De a körítés borzalmas, és nem nagyon érzek ingerenciát már egy következő részhez, az is erre épül.
Persze ez szubjektív, és nem is azt mondom ezzel hogy az NFS jobb.

(#69) Raymond


Raymond
félisten

Meh...

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#70) FoxiestFox válasza ledgeri (#14) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A Volvo nekem is tetszett, a latinoskodás nem.
Ettől függetlenül 0 bizodalmam van, hogy jó játék lesz, úgyhogy ha mégis, legfeljebb meglepődöm. :D

(#71) Stauffenberg válasza Juhaszatti (#68) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem az Microsoft nem akarta megidézni az illegális versenyek Halálos Iramban-jellegű hangulatát (nincsenek zsaruk, nincsenek súlyos alvilági arcok, nincs nitrózás, stb), ezért találták ki ezt a könnyed, napsütötte, egzotikusabb sportkocsikra és legendás veteránokra épülő fesztiválos receptet (ami tény, hogy epizódról-epizódra harsányabb, ez nekem sem tetszik annyira). Van benne utcai kergetőzés is, meg zárt pálya is és az FH2-re már tök jól hozta az NFS Porsche Unleashed hangulatot a dél-európai szerpetinekkel, amit máig a legjobb NFS játéknak tartok (az FH2-t pedig a széria leghangulatosabb darabjának).

Van aki Paul Walkeren (NFS) szocializálódott, van aki meg Jeremy Clarksonon (FH). Nem véletlenül vannak a Forza játékokban Top Gear eventek. Jól van ez így.

(#72) #16514048 válasza szupermacs (#60) üzenetére


#16514048
törölt tag

"Az miben különbözne a 2015-ös NFS-től?" (UG3)

Ezt én sem értem amúgy.

De azt sem tudnám megmondani, hogy mit hoznék vissza a régi részekből, ami a mostaniakban nincs benne.
Valószínűleg csak azért látjuk őket annyira jónak, mert gyerekként azokkal játszottunk, valójában semmivel nem voltak jobbak azok sem. :DDD (a mikrotranzakciókat leszámítva)

(#73) Sirandrish válasza szupermacs (#60) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én azzal nem játszottam, szóval így nehéz lenne megmondani :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#74) Bici válasza Sirandrish (#73) üzenetére


Bici
félisten

Az nagyjából egy NFSU3. :K
(A bugokat és a folyamatos net kapcsolatot leszámítva persze.)

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#75) myckey válasza Stauffenberg (#71) üzenetére


myckey
veterán

Van aki Paul Walkeren (NFS) szocializálódott, van aki meg Jeremy Clarksonon (FH). Nem véletlenül vannak a Forza játékokban Top Gear eventek. Jól van ez így

Van, aki Palik Lacin. :D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#76) Sirandrish válasza Bici (#74) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyszer PS4en meg akartam nézni, de a térkép annyira átláthatatlan volt számomra hogy abbahagytam nagyon hamar..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#77) KaitouP válasza myckey (#75) üzenetére


KaitouP
veterán

"Van, aki Palik Lacin."

Gyulám! Hát agyabeteeeeeeeeeeeg! :DDD

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#78) Darkslayer95


Darkslayer95
csendes tag

Hát kíváncsi vagyok mi lesz belőle.. nem néz ki rosszul de az utóbbi évek need for speedjai nem voltak az igaziak jó lenne végre kellemeset csalódni. :)

(#79) myckey válasza KaitouP (#77) üzenetére


myckey
veterán

Hova tűnt Damon Hill !!

Itt még aktívan pislákoltam a témát. :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#80) KaitouP válasza myckey (#79) üzenetére


KaitouP
veterán

Imádtam, zseniális a csávó. :DDD :C

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#81) twollah1976


twollah1976
őstag

Kerem oszoljanak, nincs itt semmi latnivalo!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#82) gyuribácsi88

Jutott lakk mindenre, rendesen.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#83) joey04


joey04
titán

A videó tetszik, de az elmúlt keserű tapasztalatai alapján nem tudok bízni benne, de remélem rám fognak cáfolni. Viszont a forzához butaság mérni, teljesen más játék a kettő.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#84) Blitz23


Blitz23
tag

Nem szabad nagy dolgokat várni, egy olyan bandától jön,ami évről évre hülyének nézi a játékosait, minimális erőfeszítéssel a legnagyobb profit a cél, minden áron. FIFA - Madden - Battlefront 2.

AngryJoe Madden 20 reakciója: [Madden 20 Angry Rant] Olyan hülyeségeket nyomtak,hogy besz@rás. Bizonyos dolgokat elvileg azért nem változtattak a Madden 20-ban a 19-hez képest,mert a mostani konzolok nem elég erősek. Aha.

Ez is tele lesz mikrotranzakciókkal,majd lehet venni olyan cipőt a sofőrnek,aminek segítségével jobban tudja nyomni a gázt és gyorsabb lesz a verda. Persze csak ha szerencséd van, és benne lesz az egyik pakk-ban. :DDD

Az egy játék,amiben van valamennyi potenciál a sok negatív kritika ellenére az a Titanfall készítőitől az új Star Wars. Azért majd lehet megy 1 havi prémium fizetés.

(#85) Sirandrish válasza KaitouP (#77) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Gyulám"....a falra bírtam mászni tőle...olyan szinten volt lekezelő azzal a dumával hogy nekem fájt :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#86) oriic válasza Sirandrish (#47) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bazz probaltam rajonni, hogy jon ide indie tema aztan leesett. "In the air"

-.-"

:DDD

Live-Die-Respawn

(#87) dingdongkng válasza Bici (#49) üzenetére


dingdongkng
tag

Ezt óvnám, az akkori kedvencem a HP/III az pl. Botrányosan öregedett. De bárki bármit mond a Porsche unleashed (pc) is. Amugy a PS1 portja is. De az eredeti TNFS-el (nem az SE-vel, ez fontos), még mindig poén felmenni az NSX-el a hegyekbe...

[ Szerkesztve ]

A kávéautómata előtt mind egyenlők vagyunk...

(#88) FoxiestFox válasza dingdongkng (#87) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ezt így mellőzném valós érvek nélkül (a bárki bármit mond, nemúgyvan nem túl valós érv).
A menüstruktúrát kivéve remekül öregedett a Porsche, ma is az egyik legszórakoztatóbb autós játéknak tartom, heti szinten játszom vele.
A fizikája, hangjai, térképek telitalálatok, vágni lehet a hangulatot.

[ Szerkesztve ]

(#89) Bici válasza dingdongkng (#87) üzenetére


Bici
félisten

Szerintem a Porsche nagyon jól tratja magát.
Mondjuk, az eredeti NFS a rajzolt grafika miatt lehet időtállóbb. A 2000-es évek elejének 3D grafikája még kissé kezdetleges.
Ennek ellenére sok egyéb szempontból a Porsche szerintem időtállóbb, mint a többi NFS.
pl. kormánnyal sokkal jobban irányítható, mint a többi elötte és utána is (kivétel a Pro Street és a két Shift).
A játékmenet szerintem torony magasan ver minden más NFS-t.
Hangulat terén is nálam ez a csúcs, de tény, hogy az első résznek is megvan a hangulata, amit a viszonylag jó hangok is nagyon támogatják, és a hagyományos grafika.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#90) Raymond


Raymond
félisten

Nekem megvan egy bizonyos stilus ami tetszett ezekben es (a Prosche Unleashed kivetelevel) csak ezek azok amik bejonnek:

NFS III Hot Pursuit (1998)
NFS High Stakes/Road Challenge (1999)
NFS Hot Pursuit 2 (2002) - ezzel sokat jatszotam sokaig online is
NFS Most Wanted (2005) - ez is picit kivetel, de akkor valahogy bejott
NFS Hot Pursuit (2002) - emiatt valtottam 4850 512MB-t 6850 1GB-re :)

Megvan meg par masik (Underground, Most Wanted 2012) vagy kiprobaltam az Origin-en (Rivals, NFS 2015), de egyik se jott be igazan.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#91) Stauffenberg válasza FoxiestFox (#88) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én saját magamban éppen a Forza Horizon 2-t tartom igazán jó szellemi utódnak az NFS Porsche Unleashed után, már ami a hangulatot illeti, meg a jól adagolt nehézséget arcade létére. Csak az a kár, hogy akkor még DLC-ben lehetett Porsche autókhoz jutni, az FH4-ben már alapból vannak.

(#92) FoxiestFox válasza Stauffenberg (#91) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Lehet, ezt nem tudom. Nekem mindig PC-m volt csak.

(#93) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Meg sem közelíti a Forza Horizon-t hangulatra, grafikára meg főleg. Ráadásul megint tutira előre renderetek lesznek az átvezetők.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#94) wjbhbdux válasza Blitz23 (#84) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Azt mondták hogy ebben nem lesz lootbox és a speed cardokat is kiveszik, minden fejlesztés a megszerezhetô a versenyeken.

/s

(#95) Joccc07


Joccc07
addikt

Bárki mondhat bármit. Részemről várós. Imádtam az összes részt. A Paybacket is a hibái ellenére. Én mindig is bírtam a rendőrös üldözősdi témát. Ez a game egy nagyon nagy remix lesz de gondolom észrevettétek. Nappal Pro street, shift. Éjjel 2015, MW. The run és MW storyval fűszerezve. Azon, hogy PO lesz-e még gondolkozom. De alig pár nap és kiderül majd amikor jön a gameplay.
Én már csak ilyen korcs vagyok. Engem a zombis téma is leköt még. De fallra mászom a battle royal játékoktól.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#96) Stauffenberg válasza FoxiestFox (#92) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Már arra is van FH. Beadhatsz egy PC-re is érvényes GamePass trial-t és az FH4-et (meg talán a 3-at is) tudod játszani egy hónapig. Bár nekem a hangulatban az FH2 adja legjobban a frankó dél-európai szerpentinekkel.

(#97) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Jó lesz ez, én várom.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#98) KaitouP válasza Sirandrish (#85) üzenetére


KaitouP
veterán

True dat, úgy kezelte szegény Gyulát állandóan, mint valami tudatlan kistesót... :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#99) TeeBee73 válasza myckey (#79) üzenetére


TeeBee73
addikt

Hová tűnt a Daemon Tools? ;]

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#100) Sirandrish válasza oriic (#86) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem kapkodtad el :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.