Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Segal


Segal
veterán

Felőlem kezdhetünk :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#2) m0h0senator válasza Segal (#1) üzenetére


m0h0senator
őstag

Sör behűtve még leviszem a kutyát és kezdhetünk. ;)

An odyssey through the realm of consciousness.

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ebbe belenézek, mert még mindig nem tudom mi lesz ez :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Fred23


Fred23
nagyúr

Megnyitva marad... :)

(#5) sittes79


sittes79
addikt

My body is ready, majdnem kivettem egy szabad napot

(#6) Šolaire


Šolaire
veterán

Nagyon vártam köszi.

“Praise The Sun” \[T]/

(#7) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Ez már a downgradelt verzió lesz? ;]

Remélem nem 10percig lövöldözni fognak , mutassanak egy kis "improvizált" free roam-ot, hadd lássuk milyen is ez a világ

Life, Uh, Finds A Way

(#8) Segal


Segal
veterán

goooooo :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#9) myckey válasza hombre[EU] (#7) üzenetére


myckey
veterán

A lényeg, mindig odafent van !

Work in Progress Dsnt represent final look of the game :DD :))

GTA + Witcher + Ghost in the Shell :DDD

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#10) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Elég gyenge szegény, ez nem lesz egy witcher 3 :N :O

(#11) myckey válasza gainwardgs (#10) üzenetére


myckey
veterán

Nekem még nem világos ez az egész.
De érdekesnek érdekes, az tuti.

Elég nagy, és összetett. Ezt szeretem.
Bár ez a kameranézet kicsit idegen, de hozzá lehet szokni.

Tetszik az animálás, a hangulat is. Lehetőség is akad bőven.

Na, ezt a videjót, még nyálazni kell párszor, mire letisztul. :C

Megj: Ezt a grafikai állapotot, remélem nem fogják már lehúzni.....inkább felhúzzák még. :K :F

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#12) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Majd megnézem a lényeget valami összevágott YT vidin...
Ezek csak pofáznak 1-1 sec között :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nem dobtam el az agyam, pedig nagyon próbálkoztam. :DDD
Még mindig nem érzem az ígért nextgen minőséget. Eddig egy szimpla Deus Ex klón.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#14) myckey válasza Sirandrish (#12) üzenetére


myckey
veterán

A lényeg, ott van egy 15 percben kb....

(#13) GodGamer5

Azért a Deus Extől kicsit odébb van. ;)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15) m0h0senator válasza gainwardgs (#10) üzenetére


m0h0senator
őstag

Ennyiből ezt megállapítottad?

An odyssey through the realm of consciousness.

(#16) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Azért ez odaver a Deus Exnek is, pedig az is egy zseniális játék. Legalább olyan jó, ha nem jobb lesz, és ez már biztató. Nagyon várós. Itt azért nincs meg az a jól lefektetett alap, mint a Witchernél, nehezebb is a dolguk, de eddig elég jól ugorják a lécet. :C

(#17) Fitzgerald válasza Montanaxy (#16) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Utolsó Deus Ex-nek nem nehéz odaverni. Rohadt jó lesz a játék.

(#18) BusinessGuy válasza GodGamer5 (#13) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Majd nézdmeg pc-n. ;)
Haigaz amiket mondtak a komplexitásról, hülyére veri a jelen gen játékait. Az eddig látottak alapján simán a gen legjobb játéka lesz. Nextgent meg nem tudom hova vársz kurrensgen játék.
Az pedig hogy szimpla deus ex klón.. Lol...

[ Szerkesztve ]

(#19) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Hú!
Jó lesz!

plus ça change, plus c'est la même chose

(#20) dannyl


dannyl
addikt

A CDPR-ben még nem kellett soha csalódni, sőt. Mindig odafigyeltek a rajongókra. Szerintem mérföldkő lesz.

(#21) kikikirly


kikikirly
senior tag

Nekem bejön. :)

(#22) Chapel


Chapel
addikt

Ha már open world, a jármű fizika erősen aggaszt. Még a GtaV nél is faék egyszerűbbnek tűnik.
Tudom nem Gta, ez Deus ex féle téma, de ne legyen plíz watch dogs basic ez a rész se.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#23) m0h0senator válasza Chapel (#22) üzenetére


m0h0senator
őstag

A tavalyi videóhoz képest látható a javulás.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#24) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

akkor most lesz benne raytracing avagy sem?! errpl tudni vmit?! bmit, akármit?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#25) pelgrim_v1 válasza dannyl (#20) üzenetére


pelgrim_v1
tag

Én szeretem a CD project - et de azért ne rohanjunk már oda és vissza mert egyszer sikerült le tenniük valamit az asztalra. Witcher 1-2 (mind a mellet hogy egyedi és amúgy nagyon élvezetes játék volt) tömve volt orbitális hülyeségekkel és olyan dolgokkal aminél az ember azt érezte hogy a játékos szopatására készült. Az orbitális bug tengerről meg ne is beszéljünk ami mind3 részt érintette.

Félre értés ne essék, én is tűkön ülve várom a cb2077 megjelenését de nem borítékolható előre hogy akkora királyság lesz. Majd kiderül.

(#26) m0h0senator válasza - = Zk = - (#24) üzenetére


m0h0senator
őstag

Lesz igen. Ez a mai demo konzolon futott.

An odyssey through the realm of consciousness.

(#27) Wesder válasza BusinessGuy (#18) üzenetére


Wesder
félisten

Lesz belőle nextgen kiadàs is, ezért nem veszem meg most, hanem majd Scarlet-re.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28) Shing válasza m0h0senator (#26) üzenetére


Shing
őstag

Az nvidia feltöltötte ugyan ezt a videót és a cím alapján ez már RT-s, 2080Ti alatt futtatott gameplay volt.

Legalább megmagyarázza, hogy miért ilyen homályos a játék 4k alatt... Mert igazából csak 1080p-s rögzítés.
[link]

(#29) m0h0senator válasza Shing (#28) üzenetére


m0h0senator
őstag

Koszi a korrigalast. :R

An odyssey through the realm of consciousness.

(#30) mettek válasza m0h0senator (#26) üzenetére


mettek
addikt

Hát nem tudom hogy konzol gameplay volt-e mert az nvidia 2080ti raytracing gameplaynek ugyanazt tette fel egy az egyben. Ami engem kicsit aggaszt mert ezek szerint jelen állapotbqn ez a játék csúcs megjelenése. Ha ehhez képest csúnyább lesz a konzolos verzió akkor lesz pofára esés.

Én gyűhtőit rendeltem elő pc-re de azért kicsit szebbre számítottam. Rz így egyelőre nem az az áll leejtős.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#31) Sirandrish válasza myckey (#14) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszi!
Nem vágtam hátast, de még változhat a véleményem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) BusinessGuy válasza pelgrim_v1 (#25) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Orbitális bugtenger..?
Ezen mindig mosolygok.. Nem tudom min játszottad a Witchereket, az első még fapadosabb volt bugosabb volt de abszolút az egyik legjobb akció rpg stuff volt pc-n... A második hatalmasat fejlődött minden téren, bugok ritkák, sztorigameplay lazán alázta a hasonló rpg-ket. Ahárom pedig a jelen gen egyik legjobb játéka. Viltak benne bugok ami elkerülhetetlen a játék méreteit és komplexitását nézve, debugtenger..? Egy Bethesda összetehetné a két kezét ha csak ennyi bug lenne a fallout/ES játékaikban miközben kvázi semmilyen téren sem érik el a W3 szintjét... Abszolút elhanyagolható mennyiségű bugba lehetett belefutni pc-n.

(#33) mettek válasza Sirandrish (#31) üzenetére


mettek
addikt

Az helyzet hogy túl van értékelve és hypolva a CDPR mert kvázi független fejlesztők és ehhez képest elég jól összerakott világokat csináltak a witcherben. Megjegyzem engem a W3 nem kötött le, abba is hagytam elég hamar de ennek köze van ahhoz is hogy távol áll tőlem a középkori világ.

Sztem szét lenne offolva ez a játék ha nem ök csinálnák. Na mindegy, meglátjuk milyen lesz.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#34) dannyl válasza mettek (#33) üzenetére


dannyl
addikt

Szerintem meg nem azért nincs szét offolva, mert ők csinálták, hanem mert olyat csináltak, amit soha senki. Mindenben magasra tették a lécet és szerintem bátran mondhatom, hogy akik végigjátszották, utána egyik játék se elég jó.
Ez nem a bmw-t veszek, mert az a legjobb (persze nem), meg iphonet, mert azé' jó, mer' ez a legjobb (ez sem) szitu. Egyszerűen zseniális, játékosközpontú, nem lehúzós, 200+ órás játékidőt adtak annyiért, amennyiért mások 1,5-10 órát.

(#35) Sirandrish válasza mettek (#33) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyelőre én se értem mi ez a nagy hype, de majd kiderül :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) Sirandrish válasza dannyl (#34) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ebben a videóban egy olyan elemet nem láttam, amit már korábban ne láttam volna valahol, tehát ez a "olyat csináltak, amit soha senki", barokkos túlzás.
Elhiszem hogy a W3at nagyon jól összerakták, bár én még nem játszottam vele, de csak jókat hallok róla, csak az a helyzet hogy ez nem a W3...ez még lehet sz*r. Ne legyen, de lehet!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37) mettek válasza dannyl (#34) üzenetére


mettek
addikt

En az olyan játékokat rühellem ahol a játékidő azért 100+ óra mert 40 óra a menj ide menj oda térkép egyik feléről a másikra barangolással megy el (lsd GTA, Witcher, Assassins Creed de még a RDR2-t is inkább kikapcsolom néha amikor 5-8 percet kell lovagolni)

Remélem ez nem ilyen lesz. Pörgős és eseménydús játékmenetre vágyok pláne hogy dolgozó emberként nincs fél napom ülni a játék előtt hogy barangoljak benne 10 perceket mire csak a küldetés helyére érek.

Nagyon várom ezt a játékot de már most látszik hogy közelében nem lesz a tavaly bemutatott minőségnek. Játékmechanikában szintén nem egy nagy truváj, a watch dogsban ugyanezt kell csinálni. Ott is nyomatták a nagy realisztikus éjszakai gameplayt ahol összemennek az autók a kereszteződésben és kiiktatjuk a rosszfiút egy tűzharcban....hát a közelében nem volt a végleges játék. Hiába CDPR ez is hasonló lesz. De ettől függetlenül adok neki egy esélyt...engem leginkább a gyűjtői szobor izgat, az elő van rendelve.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#38) myckey válasza mettek (#33) üzenetére


myckey
veterán

Nem hiszem hogy szét lenne szarva a topicja a játéknak, ha más csinálná.
( Bár lehet, igazmondók és trollok mindig vannak )

Mire fel?

Belenyúltak egy komplex dologba, amit a mostani demoban aránylag részleteznek is, csak figyelmesen kell nekiesni annak a szűk 15 percnek, amit kapunk.

Szóval nem a levegőbe beszélnek.

Nem érzem magam becsapva, vagy lehúzva, egyelőre. Figyelmesen követem a történéseket, de még nem tiszta teljesen....( Persze ne is mutassanak be mindent belőle, nem rajongok érte ) .

- A játék megjelenése, bennem vegyes érzéseket váltott ki. Néhol tetszik, másutt kevésbé.
De bízom benne, hogy a végleges verzió, nem lesz kevésbé minőségi.

Sajnos a Witcher III esetében, történt "némi " kellemetlenség, ezen a téren. Minden másban viszont nagyot alkottak ! ( Összességében grafikailag is tetszett a játék, de én az ellentéted vagyok, nekem pont hogy bejön az a téma/korszak, ami ott van kihasználva ) .

- Az eddigi munkájukkal elégedett volt a nagyérdemű, így nem meglepetés, hogy többnyire pozitívan állnak a dologhoz.

(#37) mettek

Szívesen fogadnám a lottószámokat is tőled. :K :C :DD
Merthogy ezen hozzászólásod, kb. azt a szintet hozza.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#39) BusinessGuy válasza mettek (#33) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Nincs túl. És okkal. A Witcher 3 a jelen gen egyik etalonja. És az első két rész sem volt gyenge, sőt.. Egy Bethesda amit milliónyian sztárolnak a büdös életbe nem közelítette meg azt a szintet amit a Witcher 3 lerakott, semnilyen téren, mégis mindig éltetik sztárolják.. Na az a túlhype...

Egyesek leragadnak azon hogy ilyet már láttunk.. Deus ex.. Watch dogs... A baj csak az hogy nem is igazán a gameplay maga volt a lényege a videónak. Hanem a komplexitás. Az hogy mennyi lehetőségünk van ami mind mind kihatással van az eseményekre és a sztorira. És ez a komplexitás az ami üt, ez volt a lényeg. Változatosság és a tetteink súllya. Ebben überel mindent a Witcher 3 is. Ez az ami másban nincs és emiatt vicc egy szaros deus exel vagy watch dogsal összevetni.

[ Szerkesztve ]

(#40) Wesder válasza BusinessGuy (#39) üzenetére


Wesder
félisten

Az utolsò 2 Fallout òta nem éppen sztàroljàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#41) BusinessGuy válasza Wesder (#40) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Fallout 4 fel lett szopva akárcsak a 76 is sok helyen. Az új TES-t meg epekedve várják... Rég hasalnia kellett volna a csapatnak...

(#42) myckey válasza BusinessGuy (#41) üzenetére


myckey
veterán

Én is várom az új Elder Scrollst .
Az előző is remek játék lett. Sokan játszanak vele a mai napig.

Szóval ne hasaljon még egyelőre a csapat.

Te is átesel azon a bizonyos lovon....

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#43) GodGamer5 válasza BusinessGuy (#18) üzenetére


GodGamer5
addikt

Szerintem ez is pc-n futott. 2080ti kell hozzá meg ilyeneket írogattak nemrég... Ez egy erősen nextgen kategóriás játék lesz, csak ez egyelőre nem látszik rajta. Ígértek nagy tömeget meg extrém részletességet, de eddig nekem ez nem jött át.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#44) Wesder válasza GodGamer5 (#43) üzenetére


Wesder
félisten

Azért, mert ez max a X/Pro vàltozat lehetett. A Scarlet/PS5 kiadàs késöbb lesz. Elmondtàk.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#45) pelgrim_v1


pelgrim_v1
tag

Itt most nem arról van szó hogy rossz játékok voltak az előző cdpr játékok, mert nem. Nagyon jók voltak. Csak ez miatt el felejtik az emberek a rossz dolgokat. Igen bug tengerek voltak, igen a w1-2 játék mechanikailag is hagyott kívánni valót maga után. Csak ezt jól elfedte az összességében kellemes összkép. Én is imádom a witcher-eke, megvan mind és végig játszottam őket de attól hogy elismerem hogy jó játékok azt is el ismerem hogy bőőőven vannak benne hibák. (aki launchkor vette mind3 witchert mint én az azt is tudja mekkora fosbugtenger volt az első 1-2 hétbe.)

Tldr. Ne legyünk már elfogultak egy még el nem készült játékkal kapcsolatban szerintem

(#46) hogabesz válasza mettek (#37) üzenetére


hogabesz
aktív tag

"En az olyan játékokat rühellem ahol a játékidő azért 100+ óra mert 40 óra a menj ide menj oda térkép egyik feléről a másikra barangolással megy el"

Azért ez a W3 esetében nem feltétlenül igaz, sőt! Annál a játéknál egy-egy sidequest olyan minőségű történetet kapott amit nagyon sok játék main story-ként is megirigyelhetne. Vagy akár vegyük alapul a két dlc-t hozzá, ott konkrétan kaptunk két "új" játékot.

(#47) mike1334


mike1334
veterán

Tehát, ha csinálok egy netrunner karaktert mantis blade-del, akkor hack & slash lesz a játék? :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#48) CJ4567 válasza Fitzgerald (#17) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem eléggé bejött a Mankind Divided (kétszer játszottam végig, egyszer hardon, pacifistban, másodjára permadeath, pacifist), nem érzem, hogy miért utálják ennyire, kivéve a vége, az tényleg összecsapott lett. (És a Human Revolution jobb játék lett összességében, azt is aláírom.)

No Sana No Life

(#49) scdlsc


scdlsc
aktív tag

[link]

[ Szerkesztve ]

(#50) kwzatz válasza dannyl (#34) üzenetére


kwzatz
őstag

"Mindenben magasra tették a lécet és szerintem bátran mondhatom, hogy akik végigjátszották, utána egyik játék se elég jó."

Az egyik kedvenc játékom a W3, de ettől függetlenül pl. harcrendszerben egyáltalán nem tette sehová a lécet. Egy idő után unalmas, egysíkú és túlságosan könnyű, rengeteg játék van, amiben sokkal élvezetesebb. Sztori, atmoszféra, karakterek, zene, részletgazdagság, nagyjából ezekben kiemelkedő. Azóta is rengeteg jó játékkal játszottam egyébként, de van néhány haverom így, ahogy lefested, hogy "utána egyik játék sem jó". Általában szerintem azokra érvényes, akik amúgy nagyon kevés játékkal játszanak, esetleg akkor is csak az AA-AAA játékok agyonhype-olt, egyébként retek darabjaival. Más játék, más műfaj, de pl. a Yakuza 0-ban jobban szerettem a karaktereket, a zenét és a fősztorit is (a harcrendszerével ennek is vannak problémák, de vannak elképesztően szórakoztató, kiemelkedő pillanatai, boss fight-jai), részletgazdagságban, grafikában persze elmarad a W3-tól.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.