Hirdetés

2024. szeptember 8., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) callmeakos


callmeakos
veterán

Még jó hogy időben végeztem a melóval, ugyhogy kezdésre pont hazaérek :))
Kiváncsi leszek Geoff papa idén mit rittyentett össze.

All→M8

(#2) oriic válasza callmeakos (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hajrá \o/ (Trailerek mennek ki folyamatosan)

Live-Die-Respawn

(#3) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha valahol elírás, vagy nem működő videó van, jelezzétek kérlek.
(22 órája vagyok fent már :D )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#4) Hopkins95 válasza oriic (#3) üzenetére


Hopkins95
addikt

Köszi szépen a munkádat, mivel én egy háromnegyed órája csatlakoztam csak, most nézem párhuzamosan a streamet és az unalmasabb részeknél a cikkeidből nézem vissza a videókat! :R

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#5) oriic válasza Hopkins95 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:R Van mit nézni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) Zigur


Zigur
senior tag

Úgy látom, kimaradt hogy lesz folytatása a Warhammer 40k: Space Marine-nek. Nekem ez a bejelentés tetszett meg a legjobban :)

(#7) #95462144


#95462144
törölt tag

Na jó, azért közel 40 évesen, amikor megnéztem a Star Wars Eclipse trailert és végig rázott a hideg az felbecsülhetetlen. Elképesztően adja minden másodperce. Zseniális.

(#8) markknight


markknight
veterán

Ez a Star Wars Eclipse jópofa, de semmi SW hangulata nincsen szegénynek. Baromi látványos, de annyira elvont, hogy nem esne le, hogy itt most Star Warsról van szó..

(#9) oriic válasza Zigur (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jogos, összekapom magam és írom is. :R

Live-Die-Respawn

(#10) lordEVO


lordEVO
tag

Aah vegre ugy nez ki, hogy a jatekfejlesztok elrugaszkodnak az elozo ganeracios konzoloktol es az uj kozolokra fokuszalnak. :C

(#11) floatr


floatr
veterán

Amúgy mi volt az a 4 nagy durranás, amit a MS beharangozott, hogy mindenki ledobja a láncot, ha meglátja?

(#12) Bad Pritt válasza floatr (#11) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Az a Hellblade 2 gameplay felért vagy néggyel. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#13) floatr válasza Bad Pritt (#12) üzenetére


floatr
veterán

Na jó, de azt tudhattuk...
Közben láttam, hogy jön a Trek to Yomi is, de az csak az én perverzióm. Azt hittem, hogy valami kommerszebb cuccot tartogatnak a nagy bejelentésre

(#14) Wesder válasza floatr (#11) üzenetére


Wesder
félisten

Mondott bàrki ilyet?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) floatr válasza Wesder (#14) üzenetére


floatr
veterán

A média felkapta ezt a tweetet pár napja. Lehet, hogy túl lett lihegve a dolog, de valami meglepiszerű bejelentést vártak sokan - többek között én is.

(#16) Wesder válasza floatr (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Az hogy média ezt túlhàjpolta nem az MS hibája.

Annyit mondtak hogy 4 jàték fog jönni PC GamePassba.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) floatr válasza Wesder (#16) üzenetére


floatr
veterán

Nem mondtam, hogy a hibájuk lenne, de a tweet tényleg sokat sejtető. Mindegy, a Yomit úgyis kinéztem már

Ezen a képen több infó van, mint szeretnéd szvsz :)

(#18) k-adi


k-adi
nagyúr

Egész jó bejelentések voltak, volt ennél sokkal gyengébb TGA is! Én elégedett vagyok, főleg tekintettel a járványhelyzet kapcsán kialakult stúdió kapacitás-gondokra is stb... és mielőtt valaki azt írná ide, hogy dehát pont egy videójátékot lehet homeoffice-ból is fejleszteni.. hát nem, rengeteg aspektusát nagyon nem :)

(#19) Wesder válasza floatr (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Mire gondolsz pontosan?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#20) floatr válasza Wesder (#19) üzenetére


floatr
veterán

email cím, aktiváló kódok, némi tükröződés - kinek mi kényes :)

(#21) Wesder válasza floatr (#20) üzenetére


Wesder
félisten

Ez direkt ilyen, mivel a PC GamePass reklàmból egy screenshot.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.