Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myckey


myckey
veterán

Na vajon mennyit fognak benne sétálni.... :F

Hátha, nem ! :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#2) toronyhaz válasza myckey (#1) üzenetére


toronyhaz
aktív tag

Meg gyereket pesztrálni. Elég itthon :D

(#3) myckey válasza toronyhaz (#2) üzenetére


myckey
veterán

Az kötelező....az adja a sav borsát az egésznek. :K ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Japán hang, nuku felirat. :DDD Végül is nem figyel az egész világ..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) myckey válasza .LnB (#4) üzenetére


myckey
veterán

Eddig nagyon jól rakosgatja a dobozokat. :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#6) ollie`


ollie`
csendes tag

Nekem tetszik, bár nem teljesen világos mi zajlik :DD

(#7) nanocry


nanocry
tag

Figyeljétek meg, hogy az egyik side-quest az lesz, hogy 2-es létrával ki kell meszelni majd egy szobát.. XD szobafestő és tapétázó szimulátor...

[ Szerkesztve ]

Édesapám, ég a Tisza, szalmával oltják..

(#8) ollie` válasza nanocry (#7) üzenetére


ollie`
csendes tag

Postásként mondjuk az rejt magában kihívást :D

(#9) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Explaining the game (official blog post)
Itt a teljes gameplay video: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) Hajdi


Hajdi
senior tag

Kár, hogy afrikára kevésbé figyelnek oda. Pedig akkor rájöhettek volna, hogy van még hová csomagot pakolni...

"The Man Who Sold the World"

(#11) .LnB válasza Hajdi (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) m0h0senator


m0h0senator
őstag

eléggé komikusnak tűnik ezzel a sok csomaggal :DDD

[ Szerkesztve ]

An odyssey through the realm of consciousness.

(#13) nxswitch


nxswitch
senior tag

Engem nagyon érdekel a történet, de nem tetszik ez a lassú játékmenet.

(#14) nanocry


nanocry
tag

Kojima Komedy.... Mintha valami bútoroscigányt irányítanál.. Nem tűnik komolynak cseppet sem.

Édesapám, ég a Tisza, szalmával oltják..

(#15) Hajdi válasza .LnB (#11) üzenetére


Hajdi
senior tag

Made my day! :DDD

"The Man Who Sold the World"

(#16) myckey válasza Hajdi (#10) üzenetére


myckey
veterán

Ez valami Serpák szimulátor játék lesz...

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#17) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Megy vasazni a tesó.

Angol felirat tényleg jó lenne.

(#18) Hajdi válasza myckey (#16) üzenetére


Hajdi
senior tag

:DDD

"The Man Who Sold the World"

(#19) myckey válasza Fitzgerald (#17) üzenetére


myckey
veterán

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#20) Cifu válasza Fitzgerald (#17) üzenetére


Cifu
nagyúr

Tessék, ezen beállítható az automatikus angol.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#21) myckey válasza Cifu (#20) üzenetére


myckey
veterán

Jah, lefordítja angolra, fasza.

De ettől a bégető nőtől, agyfaszt kapok....már "reggel" is visítottam tőle. :o
mint valami kibsztt tehén és birka kereszteződése.

Egyébként, egész informatív ez a mostani anyag. Összességében tetszik a terep, a scifi megvalósítás/kütyü arzenál, animálás, konfrontáció része a telepesekkel.
Ez a minimap pláne tetszetős.
Szeretem a szabadságot...

Nekem bejön a nyitott világban mászkálás.

De ennek ellenére, még mindig nem látom át a pesztrálás és a futárkodás lényegét.
Nem baj ez végtére is.
Mert külön külön tetszik a játékmenet és a megvalósítás.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#22) Fitzgerald válasza Cifu (#20) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Köszi, a Google algoritmus még angol nyelvű szöveggel is borzalmas sokszor, sosem használom. Próbálgattam teszt jelleggel régebben hogy mennyire pontos.
Csak lesz normális angol felirat.

(#23) Cifu válasza myckey (#21) üzenetére


Cifu
nagyúr

Az MGS: TPP is a minősége miatt tetszett, nem a története vagy a játék logikája miatt (mert az siralmas volt). Ettől függetlenül itt is előre félek, mert már megint olyan plothole-okat és logikai bukfenceket vélek felfedezni, amitől a falnak tudok menni. Nekifutásból, fejjel, direkt a saroknak, végrendelet nélkül.

Csak itt még az alap játékmenet se tud megfogni. A mikromenedzselés a mániám, de most azt kellene menedzselni, hogy pakolok a hátamra-vállamra-bakacsomra-fejem tetejére minél több táskát? :F

Itt pedig nagyjából el is szakad a cérna...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#24) myckey válasza Cifu (#23) üzenetére


myckey
veterán

Na ez is érdekes dolog, vagyis nem igazán látni bele ebbe sem.
A " karakter tápolás" része, egyelőre "csak" a csomagkihordás miatt tűnik szükségszerűnek.

Mármint, túl sok egyéb funkciót nem vélek felfedezni.

Meg aztán ott van a kolónia/telepes gyilok is.
Az elején néztem, hogy miféle sunyi módon zúzza le . Ok. Tetszik.

Aztán megjelennek haszázan....de különösebb gondot nem okoztak nekünk. Pedig én már vártam, hogy ezek most keményen meg.....
Vagy ott volt az a nagy fekete böszmeség. Az a kutyamedvedisznóember akármi. Az sem okozott túl nagy gondot. Jóformán kidobócskázott vele a karakterünk.
Itt is többet vártam, izgalom terén.
Bár lehet, én egyből kifeküdtem volna.

De tetszetős, csak hát.....meglátjuk mi lesz a következő videóban.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#25) markknight


markknight
veterán

4 darab ezresért tökéletes lesz 2 év múlva. Huszast ez nem ér, 10-bõl egy jó filmet kapok, ez meg feltart az unalmas játékmenettel.

(#26) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Ez a videó nekem nem adta el. Nem mondom, hogy nincsenek benne érdekes ötletek, de ha ennyi a játékmenet akkor ezt kihagyom. Az MGS5-öt, minden hibája ellenére a játékmenet simán elvitte a hátán, itt ezt egyenlőre fordítva tudom elképzelni.

(#27) saelin válasza Hunpriest (#26) üzenetére


saelin
veterán

Full árat biztos én sem adok érte. Viszont egy nagyobb akcióban már csak az átvezetők minősége miatt is megérné.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28) oriic válasza Fitzgerald (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ma-holnap lesz elvileg angol feliratos video.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#29) shaddam


shaddam
aktív tag

Le lehet pisilni a babát?

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#30) Brett001


Brett001
aktív tag

Nekem nagyon No man"s Sky érzésem van ezzel a játékkal kapcsolatban. Annak is micsoda hypja volt, várta mindenki tűkön ülve, aztán jött a hatalmas pofára esés.

"Felkészültség és fegyelem a sorsunk urává tesz." Farell főtörzsőrmester

(#31) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Lehet velem van a baj, de én már annyira hájpvonaton vagyok, hogy csakazértsem nézem meg, hogy game közben láthassam.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#32) sasa134 válasza Brett001 (#30) üzenetére


sasa134
addikt

Dettó, nálam is ez fogalmazódott meg.

Lesz itt koppanás sztem. Az első rövid videók alapján misztikus, érdekes új világra lehetett számítani, nagy sztorira, semmihez se fogható hangulatra. Aztán minél többet mutatnak a DS-ből,annál lehangolóbb a helyzet.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.