Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Én rendeltem egyet....
Ki kell ezt is egyszer próbálni...
😂😂😂😂😂😂

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#52) tal-garius


tal-garius
aktív tag

Szivacsból kellene ami légáteresztő, persze azt már 20ezerért :D

(#53) Hiftu


Hiftu
senior tag

Ebben annyira nincs anyag, hogy már softwarenek minősül.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#54) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Nem mintha komolyan venném bármilyen szinten ezt a "terméket", de én pl. kifejezetten nem szeretek otthon teljes sötétben filmezni. Mindig kapcsolok fel egy kis fényt a TV mellé. Nekem az éj sötétség alvásra való.

(#55) prmcsk


prmcsk
addikt

Na, ez a kemény, nem a farkam... :DDD

A továbbfejlesztésén már dolgozom. Egy nagy (CRT) tévédobozba applikálom "hanyatt stílusban", de belehekkelek egy mini 5.1 hangrendszert is. :W

Szerk: A szabadalom oltalmi eljárást megkezdtem. Aki meg akarja csinálni nekem "csengessen". :D

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#56) BSOD válasza joergie (#48) üzenetére


BSOD
senior tag

Ez nem hír, hanem blog.
Hogy a címre utaljak - az is NEVETSÉGES, hogy bloggerünk szinte kizárólag ilyen szemétről tud írni és valószínűleg még keres is vele. A párhuzam tökéletes.
Ha netán komoly "teszközelbe" kerül, azért meg tudja csillantani "mediamarkt eladó szintű" dilettantizmusát is. Bár az idő előrehaladtával érezni némi fejlődést (lehet, hogy egy hozzáértő átnézi az irományt egy ideje).

[ Szerkesztve ]

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#57) Luck Dragon

Még mindig van olyan dolog amivel meg tudnak lepni engem. :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#58) Daffni2 válasza this is life (#50) üzenetére


Daffni2
addikt

"azert az almasoknak se lehet minden x@rt eladni...😁

Dehogynem! :DD

"Aki ad,az nyer"

(#60) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Kicsit tovább gondoltam a rendszert és engedélyt kértem kiegészítők gyártására.
Egy mp3 lejátszására alkalmas kőszülékkel amit a programom tölt fel hangokkal, a teljes film alatt élvezhető a teljes mozihatás. Röhögés, böfögés, telefoncsörgés és rágcsálási hangok ingyenesen elérhetők. Az extra, például a XXX zajok a hátsósorból, havi előfizetési rendszerben érhetőek el. Ugyan ez a rendszer választja kellemetlenebb zajokat is. Ne fogsz találkozni az "öcsém, húzd már lejjebb a fejed, mert nem látok", "ha még egyszer szólnom kell, akkor úgy váglak fejbe, hogy a film végéig ájult maradsz".

A tisztelt vásárlók kedvence lehet a mellény. Ez utánozza a háttámla rugdosását és térdel való nyomkodását. Mert ez is hozzá tartozik a mozi élményhez.

Most került tesztfázisba a 2.0 változat, ami már a 3D mozik élményét nyújtja. Kettő egyforma telefon kell hozzá és több helyet igényel a papírdoboz. A kép még nem tökéletes, de a hányinger szimulációja már felül is múlja a valódi élményt :DDD .

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#62) vadkörte válasza this is life (#50) üzenetére


vadkörte
addikt

"...azert az almasoknak se lehet minden x@rt eladni...😁"

Dehogynem. Nekik 2x áron iCinema néven fogják majd forgalmazni. :C

(#60) Hieronymus:
Ugye szaggenerátort NEM akarsz tervezni hozzá!!! UGYE NEM! :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#63) SLYM válasza RyanGiggs (#5) üzenetére


SLYM
veterán

bár tényleg elég gáz ez a cucc, de ha akarsz egy jóféle kartondobozt venni az ikea-ban, az kb 1500 forint. ingyen nem adnak semmit se

(#64) Daffni2 válasza vadkörte (#62) üzenetére


Daffni2
addikt

:DD :W

"Aki ad,az nyer"

(#65) Hieronymus válasza vadkörte (#62) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Sajnos a szagnyomtatók csak az ígéret szintjén léteznek. De az ötlet kiváló!

Talán egyszerűbb lenne a bolha és szúnyog csípést szimulálni.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#66) vadkörte válasza Hieronymus (#65) üzenetére


vadkörte
addikt

Még jó, hogy az odour-print még csak ígéret. Képzeld milyen lenne a tarkabab+ecetes hagyma párosítás... :DD

Üdv. V. Körte

(#67) pomorski válasza Solten (#21) üzenetére


pomorski
őstag

Ügyesen megoldottad! :C :C :C

(#68) tatabike válasza joergie (#48) üzenetére


tatabike
őstag

Pont nem döntenek el helyetted semmit. Rád bízták, hogyan látod, mi ebben a baj? Érthetetlen a hozzászólásod...

SLYM, én ingyen adok Neked, amekkorát akarsz. Még akkorát is, amiben majdnem "lakni" lehet...:)

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#69) misx


misx
senior tag

Nálam már ott problémás a dolog, hogy telefonon egyáltalán filmezni... Nem hiszem, hogy hosszú távon egészséges a szemnek túl közel nézni azt a kis képernyőt, ha meg távolról nézed, kicsi lesz a kép.

(#70) CPT.Pirk válasza misx (#69) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Semmivel se károsabb mint számítógép előtt dolgozni, mert mindkét esetben közelre fókuszálsz. Ami károssá tudja tenni mindkét eszközt, az az ha az ember elfelejt pislogni közben. (Ez a magyarázat szemész orvostól származik.)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#72) tecsu válasza misx (#69) üzenetére


tecsu
addikt

Ebben igazad van, a moziban az a jó, hogy messzire fókuszálhatunk, így pihentetjük a szemünket.

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#73) Márton válasza tecsu (#72) üzenetére


Márton
nagyúr

így van, párhuzamos, "relax" állapotban vannak a tengelyek.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#74) zetor2000


zetor2000
senior tag

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#75) atike


atike
nagyúr

Rakjanak rá alma logót és 250 dollárért is viszik majd mint a cukrot...

(#76) hotkar válasza atike (#75) üzenetére


hotkar
aktív tag

De előbb még felvásárolják a céget 100 millióért.

(#77) kromatika


kromatika
veterán

Ez tényleg meg döbbentő,hogy mikért képesek pénzt kérni manapság.

(#78) mcmike


mcmike
őstag

Hiánypótló termék... "Must have" kategória... :Y

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#79) joergie válasza schawo (#49) üzenetére


joergie
őstag

És ennek mi helye van a bal felső sarokban? Eddig nem tűnt fel, hogy ilyen értéktelen "hírek"(mert a bal felső sarokban mindig hírek voltak) is kerülnek oda.
Most akkor ez egy blogoldal vagy szakmai hírportál? Mert a blogok nem különösebben érdekelnek. Szombat ide vagy oda. Arra ott a logout, nemde?

Én ezt az oldal minőségromlásának könyvelem el.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#80) bepken válasza joergie (#79) üzenetére


bepken
veterán

de ezt csak ne gondolod komoly hírnek, illetve kezeled akként szerintem....míg mi többiek mosolyogtunk egy jót rajta, esetleg írtunk valami hülyeséget hozzá...és igazából ennyi. ment tovább az élet. :)

szerk.: illetve csak egy érdekesség.

"de ne döntsétek már el helyettem, hogy az hasznos e vagy nem."
de a felső sarokba szigorúan csak szakmai hírek lehetnek, igaz? :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#81) joergie válasza bepken (#80) üzenetére


joergie
őstag

Hát egy szakmai portálon igen, a hírek szekcióban legyenek normális hírek, nem hírcsárdás ökörség.
Ez a poszt egy esetben fér el nekem ott, ahova került: április 1-én.

Nekem amúgy tetszik az ötlet. Az ötlet. Sőt a kivitelezés is. Környezetbarát. Az árazása valóban eltúlzott.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#82) mekker válasza 7Heads Drago (#51) üzenetére


mekker
őstag

Várjuk a tesztet

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.