Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Ajánlom dobjanak meg egy ilyen kuponnal. ;] ..Vajh függ az aktivitástól? :)

YNWA

(#2) #01378048


#01378048
törölt tag

Ezzel akkor már +40gb lesz jól hangzik

[ Szerkesztve ]

(#4) kispx válasza #01378048 (#2) üzenetére


kispx
addikt

Csak egy évig kapsz +20 GB-ot.

(#5) k.kristof


k.kristof
őstag

Engem is érdekelne, ki számít hűséges felhasználónak, de gyanítom, hogy én nem :) A legkisebb vásárolható csomag amúgy 50 GB, ha jól látom, és van még 100 és 200 GB.

(#6) Rickenstein


Rickenstein
senior tag

Az LG smartphone tulajoknak a DropBox adott 50GB-ot. A Mega pedig alapból ad 50GB-ot....

[ Szerkesztve ]

PS C:\>_

(#7) ted_mosby


ted_mosby
senior tag

Vajon mi értelme van egy ilyen névváltásnak? :F
...mindegy én maradok a Box-nál úgy is ott kaptam 50GB-ot, a Sony telefonom jóvoltából. :P

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#8) alevan


alevan
őstag

Kicsibe 4 éve használok Skydrive-ot, és szinte tele van a 25 giga. Kapok tárhelyet?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#9) tjb007 válasza ted_mosby (#7) üzenetére


tjb007
nagyúr

Hát igen, csak a lényeg maradt ki az egész cikkből. [link]

(#10) Воланд válasza ted_mosby (#7) üzenetére


Воланд
titán

Microsoft concedes to BSkyB over SkyDrive trademark

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) #01378048 válasza kispx (#4) üzenetére


#01378048
törölt tag

1 hónapja is kaptam 20-at,így gondoltam összeadom.

(#12) natran


natran
csendes tag

Engem karácsony előtt leptek meg ezzel az ajánlattal. Ugye ezt csak egy évre adják, nem tudja valaki mi lesz egy év múlva a belakott extra 20 gigámmal, ha nem szeretnék előfizetni rá? Remélem addigra már alap lesz a 27 giga tárhely a onedrive-ban.

(#13) Shade45


Shade45
senior tag

Lehet, hogy hülye kérdés, de mi történik akkor, ha aktiválom ezt a +20Gb-ot, szinte teljesen fel is használom, és lejár a kedvezmény? Ami rajta volt adat törlődni fog, vagy küldenek egy e-mailt, hogy 10 napom van a "kilakoltatásig"?

(#14) kispx válasza natran (#12) üzenetére


kispx
addikt

Ne várd. 25-ről csökkentették 7-re, mert sok volt az a usereknek... Ezek után minek emelnének rajta?

(#15) Воланд válasza natran (#12) üzenetére


Воланд
titán

semmi nem lesz a feltoltott adatokkal. csak uj allomanyokat nem tudsz majd feltolteni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#16) ted_mosby válasza tjb007 (#9) üzenetére


ted_mosby
senior tag

Így összeállt a kép, köszi! :R

Sony Xperia Z1 Compact Felhasználó | "Az előre nem látott lehetőséget azonnal használd ki, s az előre nem látott nehézségekre rögtön tettel felelj." ~ Carl Von Clausevitz

(#17) natran válasza kispx (#14) üzenetére


natran
csendes tag

Azért merek ebben reménykedni, mert a többi szolgáltató már túllépett ezen a 7 gigán.
woland_y2k köszönöm a megnyugtató szavakat. Bár, most belegondolva az sem annyira jó dolog, mert akkor nem fog tudni a wp-s telommal képeket szinkronizálni, csak ha 7 giga alá törlöm az állományokat. Marad a remény:)

[ Szerkesztve ]

(#18) culas25


culas25
tag

Én már az LG-m és a régebbi SE-om mellé is felmarkoltam az 50 Gb-ot, szóval totál nem lennék rászorulva a SkyDrive-ra. De két okból mégis használtam, egyik mert hotmail-ből elérhető (ami igazából outlook), a másik mert tetszett a neve. De viccen kívül, szerintem nagyon menő hangzása volt a SkyDrive-nak. De az OneDrive elég gáz, persze ettől még nem fogom törölni a fájljaimat.

[ Szerkesztve ]

(#19) natran


natran
csendes tag

A SkyDrive nagy előnye az asztali kliense, nem tudom, hogy más tárhely szolgáltatónál van-e ilyen, de én itt nagyon megszerettem. Az a baj ezzel a plusz 20-assal is, hogy a jóhoz könnyen hozzászokik az ember, aztán jön a pofon, hogy hoppá ez csak beetetés volt. Bár tényleg éltem a bővítés lehetőségével, de nem mertem még belakni az extra gigákat.

(#20) #01378048 válasza culas25 (#18) üzenetére


#01378048
törölt tag

Egyetértek,tényleg menő!

(#21) moleculez


moleculez
veterán

De ez hogy nézett ki? A BT felkereste a MS-t, hogy: Te a mi portfolionkba jobban illim,a,sky-tag, nekunk adjátok???
vagy mi?

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#22) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

kicsit aggódtam, hogy vajon mire fogják átnevezni, de most megkönnyebbültem, mert a OneDrive egész jól hangzik, és illik is a „One Microsoft” stratégiához. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#23) Horsee


Horsee
csendes tag

2TB copy.com nekem már bőven elég. :P 15GB, amit meghívónként 5-tel lehet növelni, ami korlátlan ideig jó.

(#24) csab2 válasza natran (#19) üzenetére


csab2
veterán

Igen, az asztali kliens nagyon állat: szépen feltelepül Windowsra és onnantól kezdve van egy SkyDrive mappa, amiben bármilyen módosítást hajtasz végre (bemásolsz, törölsz, átnevezel, módosítasz fájlokat) az azonnal megtörténik a felhőben is. Nem kell külön programot elindítani, csak simán ott van egy SkyDrive nevű mappa és kész. Azért ez így zseniális. Win 7-ben legalábbis így van. Win 8-ban gondolom meg már eleve bele van építve az operációs rendszerbe. Én a néhány fotómat tartom itt.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#26) sz.balazs.95 válasza csab2 (#24) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Igen, Win8-ban be van építve a rendszerbe. :K

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#27) galaxys80 válasza natran (#19) üzenetére


galaxys80
veterán

Igen van ilyen. Dropbox.

(#28) stellaz


stellaz
addikt

Skydrive tényleg jó, egyrészt mert nem fagy ki mint a google drive pc-n, ráadásul asztali offical is együttműködik.

(#29) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Egyébként azt nem tudja valaki, hogy mi van akkor, ha mondjuk előfizetek 50 GB-ra, lejár, de 7 GB-nál több file-om van fent?

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#30) tjb007 válasza sz.balazs.95 (#29) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#31) blueMerle


blueMerle
veterán

Oda ne rohanjak :))
Itt egy screenshot a dropboxomról, előfizetés és egy fillér nélkül :U

[ Szerkesztve ]

(#32) sz.balazs.95 válasza tjb007 (#30) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

ezen a kommenten valahogy sikeresen átfutottam. :B mindegy, köszi. :R

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#33) jFox


jFox
őstag

És az Ubuntu One vajon nem fogja beperelni? Hasonló szolgáltatás, hasonló név... :U Bár Ubuntu-ék nem amerikában élnek.

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#35) k.kristof válasza jFox (#33) üzenetére


k.kristof
őstag

A BSkyB se amerikai, pedig miattuk kényszerültek a névváltásra.

(#36) blueMerle válasza #40993792 (#34) üzenetére


blueMerle
veterán

Értem én, de néhány nagyon egyszerű lépéssel simán 100GB fölé tornászható a dropbox (ha szükségem lenne 2-300GB-ra az is megoldható). A SkyDrive OneDrive-ot próbálgattam de iszonyat lassúnak tűnt nekem a Dropboxhoz képest, és a NAS-om sem támogatja így számomra felejtős

(#38) blueMerle válasza #32839680 (#37) üzenetére


blueMerle
veterán

Anno mikor egy portált elindítottunk ne tudd meg micsoda kutatómunka volt néhány hasraütésszerűen kitalált névnek utánanézni, és a legbizarrabb az volt, hogy a legidiótább nevek is le vannak védve... :U

(#40) k.kristof válasza blueMerle (#36) üzenetére


k.kristof
őstag

Nekem az eddigi egyetlen hátránya, hogy XP-re nincs kliens, de azt a gépet úgyis hamarosan cserélem, amire kellene.

(#42) blueMerle válasza k.kristof (#40) üzenetére


blueMerle
veterán

Nekem a legnagyobb hátrány (a sebesség mellett) valóban a kis tárhely. A céges dropbox fiókunk szintén úgy 150GB körül van (teljesen ingyen), és ez előfordul hogy nem bizonyul elegendőnek (igen, van saját szerverünk ftp eléréssel az üzletfeleink részére, de a dropbox a legegyszerűbb módja a nagyméretű adatok továbbításának) :)

[ Szerkesztve ]

(#43) kameraman77


kameraman77
aktív tag

Ki tudja,hogy miért váltanak.. egyszer csak annyi lesz..

Soha nem bíztam az ilyen szolgáltatókban. Miért bízzam másra az adataimat? Otthon fut a gép, netről ugyanúgy elérem a telefonon.. szóval nem értettem soha, hogy adatot miért kell idegenre bízni..

(#44) galaxys80 válasza kameraman77 (#43) üzenetére


galaxys80
veterán

Mondjuk azért,hogy akkor is megmaradjanak az adataim,ha a vinyó taccsra megy?
Vagy,hogy bárhonnan,bármikor el tudjam érni?
Komolyan azt gondolja bárki is,hogy egy felhőszolgáltatót érdekli Jóskapista fényképei vagy dokumentumai?

(#45) azopi74 válasza natran (#17) üzenetére


azopi74
addikt

Vegyél egy surface 2-t, kapsz 200 GB-t két évre :)

(#46) azopi74 válasza sz.balazs.95 (#26) üzenetére


azopi74
addikt

8.1-ben pedig már egész kulturált módon van beleépítve. :)

(#47) MeGabee válasza Rickenstein (#6) üzenetére


MeGabee
senior tag

LG-ra a Box adta az 50 gigát,de édesmindegy :R

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#48) savoo válasza blueMerle (#42) üzenetére


savoo
addikt

Céges és ingyenes. Hát, izé.. :U

(#49) blueMerle válasza savoo (#48) üzenetére


blueMerle
veterán

Jaj jaj, nem kell megszakérteni azt amiről fogalmad sincs :) Semmi olyan információ nincs abban a dropbox fiókban ami problémát jelentene ha nyilvánosságra kerülne (ráadásul adatküldésre használjuk, right? :) Érted: feltöltöm-ügyfél letölti-én törlöm) Nem értem ehhez miért kellene fizetős szolgáltatás (egyébként van szerverünk, ezt ugye írtam, nomindegy :) )?! Ellátja a feladatát? El. Tökéletesen? Igen. Ügyfeleinknek kényelmes? Az. Akkor hol a probléma? :F Majd ha nem fog működni vagy más gebasz lesz vele akkor ott a saját szerverünk erre a célra (amit most leginkább másra használunk)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.