Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) whiz válasza Bici (#6) üzenetére


whiz
aktív tag

Én is egy olyan mmo-t szeretnék végre, aminél nincs havidíj, hanem játékidőt lehet venni. Elég kaotikusak a napjaim, van amikor sokáig nem tudok leülni hosszabb időre a gép elé (ami nem feltétlenül baj, csak ha kifizettem, és lejár az idő járék nélkül, az elég gáz).
Mindezek tetejébe eléggé megválogatom mire fizetek, tehát pl. a GW nem jön be, hiába csak a játékot magát kell 1x megvenni, és kész.
Vannak ingyenes mmo-k, ahol nem kell feltétlenül fizetni a játékért, csak hát ott meg ilyen formán nem is igazán lehet érvényesülni, sőt a legtöbb ilyesmi el szokott menni abba az irányba, hogy "kinek van több pénze", mert az a faszagyerek. Hát én ilyenben se szeretnék részt venni (1x megpróbáltam, de rájöttem, hogy nem nyerhetek, na meg egyébként is baromság)...
Szóval ez a konkrét játékidős lenne a legjobb megoldás - itt nyilván az a probléma, hogy a fejlesztő attól, hogy én nem játszok mondjuk két hétig, még üzemelteti a szervert... (bár egy igazán jó/népszerű játék esetén ez nem is lenne probléma, mert mindig sokan lennének fent) :U

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.