Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Időnként felhívnak, mivel "T"-s a telefonom, azazhogy az is van. Csábítgatnak ezerrel, hogy hú, milyen jól járok, TV csatornák tömkelege, meg tuti NET irtóztató sebességgel.
Pont az ilyen írások tartanak tőle vissza, hogy elhagyjam jelenlegi szolgáltatóm.

Apropó, szolgáltató. Már a megnevezés is sugallja, hogy a cég szolgál, tehát szolgák hada sürgölködik érdekünkben. Sajnos nem így van. Még mi vagyunk a kiszolgáltatottak, és örüljünk, ha egyáltalán megkapjuk azt, amit szerződésben kikötöttünk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) N€T0X|N válasza Vakegérke (#1) üzenetére


N€T0X|N
őstag

"örüljünk, ha egyáltalán megkapjuk azt, amit szerződésben kikötöttünk."

Kb. Csak nekem még szerződésem sincs. Azóta se. De már leszarom, nem fogok könyörögni azért, hogy kipostázzák végre. Ha felbasszák az agyam felmondom a 'csába a szolgáltatást, elvégre aláírt szerződés nélkül aligha köt a hűség.
Az a baj, hogy esélyesen ez se nagyon érdekelné őket, és más szolgáltató itt nincs (mobiltól hányok, volt már benne részem bőven)...

Sent from my keyBoard

(#3) Vakegérke válasza N€T0X|N (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

"...és más szolgáltató itt nincs..."

Ezzel élnek vissza, cimbora.
Az én ajtómban toporogna jónéhány szolgáltató, ha váltani akarnék. Könnyű a dolgom, aki megcsípett magának, az mindent megtesz, hogy megtartson.

Mindenkit tartson meg az Isten békében, egészségben, készséges szolgáltatókban, gyors NET-ben!

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) N€T0X|N válasza Vakegérke (#3) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Mindenkit tartson meg az Isten békében, egészségben, készséges szolgáltatókban, gyors NET-ben!

Ámen. :D

De amúgy tényleg, nem érdekelne engem, hogy kimarad 4-5 nap. Megesik. De a hozzáállás... hát komolyan, olyat még egy szolgáltató se mert nekem hazudni, hogy "felvették velem a kapcsolatot", holott nem. Apátok... azt, na. :(((

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#5) Vakegérke válasza N€T0X|N (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Amelyik szolgáltató nem hajlandó megfelelőképp szolgálni, az előbb, vagy utóbb letérdel. Mivel mindegyiknek kell a suskád, telepítgetnek ezerrel. Tessék, kinyaljuk a fenekét, válasszon minket!
Köszönjük, Emese...

A(z) UPC-nek van "lavóros" szolgáltatása is. Állítólag helyfüggetlen.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#6) Lauda válasza Vakegérke (#5) üzenetére


Lauda
félisten

A(z) UPC-nek van "lavóros" szolgáltatása is. Állítólag helyfüggetlen.

Van, de azon csak tv-t tud nezni.

(#7) Gery15


Gery15
addikt

Eddig azt hittem, hogy csak engem szopatnak, így de látom nem. :DDD :DDD Amúgy igen elég röhejes ezt velem is eljátszották, hogy "mi ugyan felvettük önnel a kapcsolatot" de ez egy nagy faszság csak sms-t írtak, hogy húzódik és kész ugyan ezt csinálták velem is.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#8) Gery15


Gery15
addikt

Na kellet nekem ezt írni máris szakadozik. :(((
Bocsi a dupláért.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#9) N€T0X|N válasza Gery15 (#7) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Azért ez gyönyörű. Én is azt hittem, csak én kaptam meg a derék ügyfélnek járó jutalmat. Bár ez egyáltalán nem nyugtat meg... :(((
Kíváncsian várom mivel fog előállni nekem ma a tag - ha egyáltalán felhív valamelyik.

Sent from my keyBoard

(#10) Gery15 válasza N€T0X|N (#9) üzenetére


Gery15
addikt

Nekem ugyan nem ilyen problémám volt, hanem váltani akartam volna 5megás netről 15-re, de nem tudták megoldani meg sokat faszoskodtak is, úgyhogy csalódtam bennük rendesen. :(((

HyperX

(#11) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Na múkodik végre. El se hiszem... :D

Sent from my keyBoard

(#12) Vakegérke válasza N€T0X|N (#11) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mennyivel hasít?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#13) N€T0X|N válasza Vakegérke (#12) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nem mértem (5Mbit papíron, korábban hozta is rendesen). A ping jó, nekem meg főleg az kell, mert játszok. :)

Sent from my keyBoard

(#14) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Nálunk még nem volt komoly gond, úgyhogy még nem volt szerencsém az ügyfélszolgálathoz. Tavaly júniusban bekötötték, de azóta még nekünk se adtak szerződést ("2 héten belül kipostázzuk"). Most azt se tudjuk, hogy hány év hűséget írtunk alá. Remélem a szerelési bizonylaton rajta van.

Invitelnek telefonáltam anno sokat az ADSL miatt évekkel ezelőtt, de akkor még tapasztalatlan voltam. Ők készségesek voltak mindig, bár horribilis áron adták a 768kbit-et még 2005-ben is (15000 Ft).

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#15) N€T0X|N válasza JetiRulez (#14) üzenetére


N€T0X|N
őstag

"Most azt se tudjuk, hogy hány év hűséget írtunk alá"

Sehányat, hiszen akkor neked sincs még szerződésed papíron...

Sent from my keyBoard

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.