Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GeryFlash


GeryFlash
veterán

150 dolláros ávba 3GB RAM igazán beférhetett volna, de lehet úgy voltak vele hogy a hamar leviszik majd a 100-120 dolláros szegmensbe.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#2) Nekton


Nekton
aktív tag

Ez a készükék tulajdonképpen mitől új?

(#3) Hallosz


Hallosz
senior tag

Elhatároztam, veszek egy hasonlóan szerény képességű készüléket 2GB memóriával, és kipróbálom, hogy milyen a hétköznapokban használni. :U

Mert lakni, muszáj.

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Igazi hulladék... Lassan azt kell mondani, hogy az LG mobilos részlegéért se lenne nagy kár..

Pedig Ken Hong szimpatikus, de egy ideje szopatják csak magukat ezekkel a hulladékokkal....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) pusszycat válasza Nekton (#2) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Be van csomagolva. :D

Ilyen árban van a cubot 8/128GB. Jó, nem egy híres márka de gondolom ő sem vesztességgel árulja. Meg Mediatec Helio P60 van benne.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) Gabes13 válasza Hallosz (#3) üzenetére


Gabes13
tag

Üdv!

Ne dobd ki a pénzed ilyenekre (szerintem). Nekem egy Huawei p smart 2019 van (csak melóra) 3gb rammal es kevés. Múltkor akartam csatolni egy letöltött fájlt Gmail-be Chrome-on keresztül és képtelen voltam elküldeni, mert bezarogatta.

Stay Free-Stay Rebel! Fuck the systems!

(#7) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Mi az hogy alap dolgokra jó?? Ez a kaka kb semmire nem jó. Tiszta vicc ilyen áron meg kb tréfa.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#8) pusszycat válasza kbyte1024 (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Alap dolog. Mármint lehet vele telefonálni. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) Plazmacucci válasza kbyte1024 (#7) üzenetére


Plazmacucci
félisten

1GB tableteket a mai napig lehet venni, és nem android GO van rajta. Szóval ez simán jobb. :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#10) Plug Life


Plug Life
senior tag

Ha faragtak volna az alsó kávából, hogy 140mm körül legyen a magasság, az egy kellemes méret lett volna.

(#11) kbyte1024 válasza Plazmacucci (#9) üzenetére


kbyte1024
addikt

Na az meg egy büntetés 😃

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#12) janeszgol


janeszgol
félisten

Kár, hogy manapság a normális méret együtt jár a szerény hardverrel. Ez alól a Pixel 4a, Se 2020 és Pro iPhone-ok a kivételek.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) Schuler888


Schuler888
senior tag

2Gb RAM... na meg az a felso es foleg also kava meretebol mar kijonne egy kavaba rakott kamera. Komolyan, mintha egyes gyartok ezeket a belogasokat divatbol raknak bele, nem kenyszerbol, a vekony kava miatt..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#14) Medocsabi


Medocsabi
addikt

Én nem értem az LG mobil divízióját. Ott csak dilettánsok dolgoznak? A mobiltelefonoktól azok merketingjéig kalap sz@r az egész. De úgy látszik nekik jó így, hogy lemennek a futottak még kategóriába. Pedig a G6-ot immádtam. :(

(#15) barabbas


barabbas
kezdő

Csak 5,7 "? Mondjuk a házra még rá lehet fogni, hogy kompakt, a kijelzőre nemigen.
Az akkumulátor kevés lesz; ha a 8%-kal kisebb Redmi 3s is 4100 mAh-t kapott, ebbe is belefért volna legalább 3500.
A 2 GB RAM meg nagyjából semmire nem elég, már a 3 sem olyan sok.

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy valaki az órát vagy az orrát húzza fel.

(#16) judas13 válasza Hallosz (#3) üzenetére


judas13
addikt

Én most egy évig (váltakozva más telefonnal), de használtam egy ilyen 2/32-es telót. /Huawei Y6/
Vállalható volt átlagos felhasználás mellett. Jöttek rá frissítések rendszeresen. Viszont mindennek ellenére mondhatni egyik pillanatról a másikra most annyira belassult, hogy félre kellett rakni a fiókba. Nem akarom megfejteni, hogy mindez miért történt, beragadt valami egyebek, lényeg a lényeg jô volt ennyiért,40K.
De többet azért nem hiszem, hogy kisérletezem. ;)

Graphics

Idézzük a számomra örökbecsű kijelentését, mert megérdemli :)

Ken Hong: "Kicsik vagyunk, de jó ez így"

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#17) hemaka


hemaka
nagyúr

Minek a kameracsepp vagy inkabb plecsni, ha alul ott a nagy kava?🤦🏻‍♂️😂

(#18) n.p válasza kbyte1024 (#7) üzenetére


n.p
csendes tag

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10382&idPhone2=9237#

Hasonló Redmi 6-ot használok több mint 1.5 éve. Cáfolom, hogy semmire sem lenne jó.

(#19) shiftac


shiftac
aktív tag

2020-ban nem normális az, aki képes kiadni 40K-t egy olyan telefonért, amiben 2gb ram van. 3 éve ennyiért volt kapható a Redmi 4X 3gb rammal és 4000-es akkuval.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#20) Farkas82


Farkas82
tag

2 giga ramos lg tabot használok, és bizony igen sok türelem kell a használatához, telefonként bizony már falhoz vágtam volna....

(#21) pusszycat válasza Farkas82 (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

csak nem lg g pad 8.3, még nekem is megyeget szegény

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#22) judas13 válasza shiftac (#19) üzenetére


judas13
addikt

Én 2019-ben adtam ki, szerencsére akkor még normális vagyok. :K
Csak akkor nem voltam az... ;)

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#23) Farkas82 válasza pusszycat (#21) üzenetére


Farkas82
tag

Az bizony, lassúcska már szegény, de akuval még jól bírja, e-bookot, mobilarénát olvasni, meg az autóba a gyerekeknek mesenézőnek még elmegy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.