Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spawn21


spawn21
veterán

nesze olcsó ájfón.

Közép ár? 80 000-130 000?????? :Y

iPhone 13p

(#2) MortalVenoM válasza spawn21 (#1) üzenetére


MortalVenoM
tag

ismerve az itthoni árképzést sztem 130k+

(#3) nuke7


nuke7
veterán

semmi értelme nem lesz.
szerintem ez egy china mobile only megoldás, nem több :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#4) Blyan


Blyan
félisten

Ha valaki tényleg azt hitte, hogy a 40-60K árkategóriában jön az olcsóbb szifon, az kezeltesse is magát.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#5) spawn21 válasza Blyan (#4) üzenetére


spawn21
veterán

60-80 között még lett volna értelme. nagyon max 90

iPhone 13p

(#6) kiki89


kiki89
aktív tag

Ez már olyan mint egy szappanopera. Lesz occsó ájfon, nem lesz, mégis lesz....

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

(#7) Blyan válasza spawn21 (#5) üzenetére


Blyan
félisten

Röviden, tömören - hülyeség.

60-70K, akkor a huawei-ekkel akarna harcolni a szifon, de ez nem célja. A cél egyértelműen az S4 mini és társaival való versengés. Már pedig akinek a 200K drága volt szifonra, az 120K-ért már inkább elgondolkozik.

Ez persze egy magyar példa, mert azért nem kéne elfelejteni, hogy nem rólunk szól ez, és nem is annyira a független árazásokról.

100 dolcsis amcsi árakról (előfizetés), és még sorolhatnám a többi előfizető árazást, amire ez épülni fog.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8) BDave válasza Blyan (#4) üzenetére


BDave
őstag

+1

(#9) MortalVenoM válasza spawn21 (#5) üzenetére


MortalVenoM
tag

semmi értelme nem lett volna, olyan alacsony árral csak a "márkát" rombolnák.

(#10) spawn21 válasza Blyan (#7) üzenetére


spawn21
veterán

biztos igazad van, elnézést kérek.

iPhone 13p

(#11) Hegasus


Hegasus
senior tag

de jót nevettem :DD

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#12) Blyan válasza spawn21 (#10) üzenetére


Blyan
félisten

Nem biztos, hogy igazam van, de azt tartom a legvalószínűtlenebbnek, hogy az idehaza sokak által vágyálom 70K független árak valósulnak meg. Értelmetlen, ésszerűtlen, presztízsromboló és egyértelműen hatalmas bevételkiesés lenne.

Ez persze az én véleményem.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#13) spawn21 válasza Blyan (#12) üzenetére


spawn21
veterán

az csak egy tól-től ig akart lenni.
Ebbe beletartozik sok minden.

iPhone 13p

(#14) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Tök felesleges olcsó iphone. Ott a 2 éves i4-m és még mindig megfogja kapni az IOS 7-t. Akinek olcsóbb kell vegye meg akkor az i4-t. Még a mai napig megállja a helyét szerintem.

(#16) punky10


punky10
addikt

Olcsó és Iphone...? Már a hir is nonszensz.Ha egy diszzsebkendő sarkába belehimzik az almacsummát, akkor azt damasztfüggöny árában adják... :D

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#17) Blyan válasza spawn21 (#13) üzenetére


Blyan
félisten

Én meg csak azt kérdem Tőled, mely nagy hírű, nem feltörekvő dzsunkagyártónak van épkézláb és viszonylagosan erős hw-rel ellátott bármilyen rendszerű telefonja, frissen, 60-80K áron?

(#15) Balu12

Igen, biztosan az okés lenne, de drágább lesz - ha lesz. Ráadásul sikervárományos.
Eddig is népszerű volt az ájfón, úgy hogy a piac talán legdrágább nem luxusmárkájú cucca, miért lenne ez másként egy ahhoz képest mérsékelt árú variánssal?

Amúgy a legjobb példa a használt piacot megnézni. 60-70 ezerért repkednek a használt i4-ek , szó szerint, mert állandó a tulajdonosváltás, 80-100 körül az i4S-ek, és még sorolhatnám.
Majd pont egy 120-140ezer forintos független, közvetlenül a boltból származó i4S+ jellegű készülékre nem lesznek vevők az emberek.

És akkor az előfizetői árazást nem is néztem - no meg továbbra is csak az Magyarországot tekintem példának.
Ami eléggé irreleváns a globális ájfón eladásokat tekintve.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#18) barnam_


barnam_
nagyúr

Vannak még akik álmodoznak? :DDD ;]
Almáéknál az "olcó" szvsz valahol 100-120k körül lehet prepaidben...

[ Szerkesztve ]

(#19) Johnny194


Johnny194
aktív tag

tehát akkor a mostani iPhone 4 - amikor kijönnek az újak, akkor a 4S - árában kiadnak egy 4s hardvert műanyag házban. ennél nem érné meg jobban simán venni egy 4S-t? :F

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#20) spawn21 válasza Blyan (#17) üzenetére


spawn21
veterán

Amikor már konkrétumok is lennének, biztos meg is érteném.
De nem olvastam még konkrét dolgot sem a HW-ról sem a specifikációról. Engem érdekelne, mi lesz az a viszonylag erős hardver. Ha olyan lesz, akkor megérhet többet is.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#21) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Kacsaszezon van.

Azon röhögök ilyenkor, hogy sokan az "iwatch" - ot is biztosra mondták, a sok jólértesült hülyeségét meg készpénznek vette pár gyártó és elkezdték a meg sem jelent termék konkurenciáját kiadni. Aztán mekkora kopp lett belőle.

(#22) #01696768 válasza Johnny194 (#19) üzenetére


#01696768
törölt tag

+1, pont erre gondoltam.

(#23) Blyan válasza spawn21 (#20) üzenetére


Blyan
félisten

Én használtam az iOS7 bétát, kelleni fog hozzá a hw, ergo ha azzal jelenik meg az ócsószifon, akkor hoznia kell majd egy szintet, hogy ne rombolja az almacég user experience büszkeségét.
Mert azzal tényleg maguknak ártanának.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#24) blade zte


blade zte
őstag

Eleve az iphone 5-öt 70-ért profittal el tudnák adni. Szerintem elég lenne szolgáltatói olcsó iphone 5 kínába nem változó tudással, és nekik lenne még 700 millió potenciális vásárlójuk. Most miért jobb az ha nincs? Csak bevétel kiesés, pedig ök kapzsik. Meg ott készül, ki sem megy az országból, semmi áfa meg vám nem sújtja.

[ Szerkesztve ]

Oppo find 7 astro black

(#25) spawn21 válasza Blyan (#23) üzenetére


spawn21
veterán

na de gondolj bele, tényleg az a reális, ha az 4s hardverét kapja meg. Vagy esetleg van "butított" 5-ös proci is?

Szerintem ezen dől el minden. Hisz ahogyan előttem is írták. Ha 4s hardvert kap, műanyag házban akkor bukta lesz ó, nem kicsit

iPhone 13p

(#26) atee


atee
őstag

A csúcs szifon is drága. Főleg ahhoz képest, hogy lényegesen olcsóbban nagyobb tudást és ma már kiváló minőséget lehet venni.
A i4 még mindig jól használható, de korához és tudásához képest szintén drága.
Olcsó iPhone vagy nagyon lenyomja a mostani i4 árakat mert annál csak jobb hardverrel jöhet gondolom.
Drágábban viszont nem nagyon lenne kelendő.
Vagy annyira gyenge lesz mint egy mostani alsó kategóriás csak azokhoz képest versenyképtelen áron.

D-day 2002-01-04 01:54

(#27) Johnny194 válasza blade zte (#24) üzenetére


Johnny194
aktív tag

elég gáz lenne, ha egy pár országban ugyanazt árulnák harmadannyiért...

#21 lugosi: nem baj, legalább túl vagyunk a mai Apple híren :DDD

[ Szerkesztve ]

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#28) Blyan válasza spawn21 (#25) üzenetére


Blyan
félisten

Nem lesz az bukta. I4S kiesik a forgalomból, legfeljebb GSM boltból fogod tudni beszerezni.
Ha meg növelt kijelzővel erkezik ala jelenlegi iPod touch akkor meg pláne.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#29) blade zte válasza Johnny194 (#27) üzenetére


blade zte
őstag

Ugyan miért ne? Pár kínai is azt teszi pl. ZTE,huawei. Kínában úgyis más árkategória számít csúcsnak.

Oppo find 7 astro black

(#30) lugosi válasza blade zte (#24) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tök logikus és reális. Mindenki Kínából venné a használt szifont.

(#31) kispecek


kispecek
aktív tag

Megint nem olvassátok el a cikket rendesen.
Fejlődő országoknak szánják.Magyarország fejlődő országnak számít? ;)

[ Szerkesztve ]

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#32) FragMaster


FragMaster
addikt

Amúgy a szivárványszínekkel a fiatalokat akarják megfogni? 10-12 évesek kezében is látni már most iphonet...

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#33) blade zte válasza lugosi (#30) üzenetére


blade zte
őstag

Hát china mobil simmel? Az érdekes lenne.

Oppo find 7 astro black

(#34) daniel909


daniel909
addikt

nem úgy volt h nem lesz? mintha valami fejes nyilatkozta volna.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#35) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Eleve az újdonság varázsa, több szín..ugye nem gondoljátok azt hogy bukás lesz ) biztos ebből is eladnak rengeteget...

Címet elolvasva: You don't say :D

YNWA

(#36) #19158016


#19158016
törölt tag

Nincsen péntek szifon nélkül.

(#37) buvartacsko


buvartacsko
addikt

Nem tudom ki volt az a fogyatékos aki tényleg elhitte hogy 50-60 ezer forintos iphone érkezik majd. Hónapok óta minden ilyen hírnél le van írva hogy ott van pl az ipad mini, az is olcsóbb mint a sima ipad, de mégsem 20 ezer forintos tablet szinten olcsó... Most is van olcsó iphone: iphone 4 , iphone 4s. Nem értem mitől hírérték ez... istenem. :W :W :W :W :W :W :W :W :W :W

(#38) Fryskitt válasza kispecek (#31) üzenetére


Fryskitt
addikt

Igen. (Vissza)fejlődőnek.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#39) joey04 válasza Blyan (#4) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) ZooLee válasza daniel909 (#34) üzenetére


ZooLee
őstag

nem úgy volt h nem lesz? mintha valami fejes nyilatkozta volna.

Nem, az a másik pletyka volt, a nagyobb iPhone :)

(#25) spawn21: na de gondolj bele, tényleg az a reális, ha az 4s hardverét kapja meg. Vagy esetleg van "butított" 5-ös proci is?

Másnk pedig reálisan nem nagyon van értelme, egy teljesen új modell kifejlesztése, tesztelése bevezetése óriási költséggel jár, és igazából értelmetlen lenne, mert a kínálat is fragmentálódna vele, több felé kellene az oprendszert is fejleszteni. Szerintem reális lenne a 4/4S alaphardverére építeni olcsóbb körítéssel. Még jó kérdés lehet a kijelző, hogy azt lehet-e, szabad-e, és ha igen, meddig lehet/szabad butítani (nem felbontásban, mert ott egyértelműen nincs értelme, de minőségben)

(#41) Izzé válasza Blyan (#23) üzenetére


Izzé
őstag

Lehet vicc lenne (mint az olcsó szifon ;) ), de én valami olyanra gondolok, hogy megkapja egy az egyben az I5 hardverét műanyagba burkolva, talán valamivel gyengébb kamerával és egy IOS 6-tal, amire soha többé nem jön frissítés...

[ Szerkesztve ]

(#42) Blyan


Blyan
félisten

Én magam egyértelműen ezt tudom elképzelni olcsóbb szifonnak.

cheap szifon: A5 SoC, 5mp kamera, 4"-os retina, 16GB-os változat.
350 usd nettó ár.

Aztán lehet a duplája lesz árban. :))

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#43) daniel909 válasza Blyan (#42) üzenetére


daniel909
addikt

egyertelmű... és a touch-ot ki is nyírhatják.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#44) viktorhmv válasza b4zsi- (#14) üzenetére


viktorhmv
senior tag

En akartam venni nemreg a Vodanal "olcso" iPhone 4et de hiaba volt az arlistaban mindehol, beszerezni nem tudtak. De nem tudom h a masik ket szolgaltatonal mi a helyzet...

Grafikai és arculattervezés. Ezzel foglalkozom hivatás szerűen. Ha szükséged van egy lelkiismeretes tervezőgrafikusra akkor dobj egy PÜ-t nyugodtan. www.viktorsebok.com

(#45) Eclips21


Eclips21
őstag

Megértem ha valaki szifont vesz, de azt nem fogom megérteni, ha valaki az "olcsót" veszi akkor már vegyen S4-et árban ugyan annyi lesz kb

úgy értem mikor megjelenik lesz egy árban

[ Szerkesztve ]

(#46) Ati1979


Ati1979
veterán

Ezt lehetett sejteni előre...

(#47) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Az iPhone és az" olcsó" szerintem nem fér meg még egy mondatban sem. :P

(#48) tomi5244


tomi5244
őstag

Rég vártam már ennyire az őszt.. .de most komolyan valami történhetne már. :) Itt van nyár közepe lassan és az iOS7 bejelentésen kívül semmi nem történt.

- iPad mini 2 (retina)
- iPad 5
- iPhone 5S
- "occsó" iphone

Ezek várhatóak ahogy tudni lehet. Elég forgalmas lesz az év második fele. Főleg, hogy ezeket a termékeket egy időben biztos, hogy nem mutatják be mert akkor az egyik modell megölné a másikat... :)

(#49) Blyan válasza daniel909 (#43) üzenetére


Blyan
félisten

Nem hiszem, mert az ócsó szifonból érdemes 16GB only-t csinálni, így a 32gigás és a 64 gigás Touch-nak lenne piaca.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#50) Ati1979 válasza Silentfrog (#47) üzenetére


Ati1979
veterán

Igen igazából én sem kaptam sokkot a hír láttán a meglepetéstől. :)

Aki azt hitte, hogy majd 60-70k-ért kap iphone-t annak fájdalmas lehet a kizanító igazság...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.