Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Egészséges kampányt kérek, ami PS4en osztott képernyőn is végigjátszható.Több co-op pályá is jól jönne, ami szintén osztott képernyőn is tolható.
Jövő évben ezt a játékot várom a legjobban.Bízok benne, hogy tanultak az első rész hibáiból és akkor egy remek játékot fogunk kapni.

(#2) oriic válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kampány az biztos lesz, kérdés mit kapunk majd valóban? (filmek sztoriját, mellék történeteket?)

Live-Die-Respawn

(#3) ProEvoFan válasza oriic (#2) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

filmek sztoriját....uh bakker, mekkora lenne már :))

(#4) doooo válasza oriic (#2) üzenetére


doooo
veterán

Biztos olyan lesz, mint az előző Battlefrontokban...a filmek nagyobb csatái, időrendben, kiegészítve pár általuk kitalált szituációval. De... most jut eszembe, hogy ebben az újban ugye nincs egy pálya vagy szereplő se az előzményfilmek érájából? Kár, pedig lenne a klónok háborújából egy rakás csata, amit feldolgozhatnának... meg persze a filmekben is megjelenített harcok... Azok igazán elférnének a folytatásban, bár a Disney hozzáállását látva még ott is örökre elfelejthetjük őket.

(#5) ribizly


ribizly
veterán

Ahogy nézem azért most kicsit felpörgött az első rész is. Egyre többen nyomják. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) wolfman


wolfman
veterán

A készítők számos újítással készülnek

Azok az újítások inkább kimaradt elemek, amiket végre belepakolnak a folytatásba ahogy kellett volna az elő részbe is.

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#7) oriic válasza wolfman (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha úgy veszed, akkor az előző részhez képest ezek újítások lesznek. :DDD

Live-Die-Respawn

(#8) 1shot1kill


1shot1kill
csendes tag

Szerintem nem kéne minden évben kitolni egy új Star Wars Battlefrontot...

(#9) oriic válasza 1shot1kill (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem is fognak, felváltva jön majd a Battlefront meg a Battlefield elvileg. Előző Battlefront is tavalyi.

Live-Die-Respawn

(#10) tuki2200 válasza oriic (#2) üzenetére


tuki2200
senior tag

Galactic conquestet a népnek! Co-op, multi, story mindent meglehet oldani egybe és a legjobb része volt a régi Battlefrontoknak

(#11) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Egész jó lett a mostani is szerintem. Játszottam is vele vagy fél órát, amikor bekerült access-be. :D
Szerintem elég is volt belőle.

(#12) TeeBee73 válasza ribizly (#5) üzenetére


TeeBee73
addikt

Gondolom azért, mert Origin Acces-el ebben a hónapban elérhető.

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#13) ribizly válasza TeeBee73 (#12) üzenetére


ribizly
veterán

Ah. Az lehet. Mert azért ez 30€-s ár az ultimate-ért már egészen szimpatikus lenne.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#14) b. válasza ribizly (#5) üzenetére


b.
félisten

Bekerült EA acessbe / Originb acessbe előfizetői ingyenes játékként.

ja bocs most írták, nem olvastam végig a kommenteket. :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#15) wolfman válasza oriic (#9) üzenetére


wolfman
veterán

Szerintem felváltva is kurvagáz, mert úgy is sűrűn jön. Ebben a felállásban is csak annyit érnek el, hogy ők mindig kihagynak valami dolgot belőle, amit a köv részbe majd jól, hihetetlen újítás címszóval eladhatnak nekünk bírkáknak sok sok pénzmagért.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16) oriic válasza wolfman (#15) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amíg az emberek veszik így is a játékokat meg a premium előfizetéseket, nem fognak változtatni sajnos.

Live-Die-Respawn

(#17) bul07


bul07
nagyúr

Aki megvette megjelenéskor a Star Wars Battlefrontot az biztos nem veszi meg a következő részt
Rettentő nagy bukás volt, 4hónappal a megjelenés után már halott volt a multi, délután volt pár játékos de delelőt vagy éjfél után kihalt volt az egész

Én még 100órát se tetem bele, és kidobtam rá 12e Ft-ot , nagyon megérte :(

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18) stvnppp válasza oriic (#16) üzenetére


stvnppp
senior tag

Azért ez elég szomorú tendencia, hogy a sok szart kell megvenni, ha meg jót akarsz, akkor fizess még rá...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.