Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sebestyen01


Sebestyen01
őstag

Mi lesz most velunk.... Nem kapunk rokabort, fazni fogunk! ;]

(#2) sagem


sagem
addikt

Így kellene ezt egyébként is, valószínűleg jót tenne minden sorozatnak, ha csak kétévente jönne..persze akkor kevesebb lenne a profit..

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3) [Prolixus] válasza Sebestyen01 (#1) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Csak nem? Hát nem is tudom melyik sarokba kuporodjak be sírni....

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#4) Sebestyen01 válasza sagem (#2) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nem eri meg megvenni egyiket sem, mert fel ev utan mar nincs jatekosbazik akivel lehetne jatszani lasd cod sorozat, olyan hamar avul el hogy hihetetlen.... ehhez meg 13k az ara, meg season pass meg anyam kinja.... tartalom nulla, egy nagy skin az egesz, uj palyakkal.

(#5) [CsuCsu] válasza sagem (#2) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Ne a ceget hibaztasd mert azt csinalja ami a legtobb profitot hozza. Ez a dolga, a reszvenyesek erre adjak a penzt. Ha valaki tehet az egeszrol, akkor azok a jatekosok akik megveszik az evi rokabort. Ha nem lenne kereslet a hulladekra nem gyartanak. A ceg nem csinal mast csak kielegiti az ostoba igenyeket.

(#6) Dilikutya válasza Sebestyen01 (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az Assassin's Creed nem multis játék, az nem baj, ugye? Teljesen mindegy, hányan játszanak vele épp. Meg egyébként sem a játékosbázis mérete számít, a CS:GO-t milliók játszák, sokra megyünk vele, tele van 10 éves orosz gyökerekkel, meg második acc-on kezdőket szívató rutinos játékosokkal.
A CoD amúgy az egyik legértékállóbb játék, nézd csak meg az árakat!

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) sagem válasza [CsuCsu] (#5) üzenetére


sagem
addikt

Nem csak kielégíti, de generálja is az igényeket, aztán természetesen örömmel söprik be a pénzt. De az tény, hogy senkinek nem tartanak pisztolyt a fejéhez, mégis boldog-boldogtalan veszi a játékokat nyakra-főre. Ez már nem is fog változni :(

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#8) szupermacs válasza Dilikutya (#6) üzenetére


szupermacs
veterán

Multis játék. Nekem a Brotherhood és a Revelations multija nagyon tetszett, de alig voltak emberek. Pedig feloldható karik is voltak szinthez kötve.
Vagy nem talált játékot nálam, vagy sokkal profibb és nagyobb szintű ellenfelekkel rakott be, tehát semmi esélyem nem volt komolyabban tolni. Emlékszem rá, hogy mekkora újítás volt a Brotherhoodban a multi, mert ilyen fajta játékmód eddig nem nagyon volt.

Liberationsből viszont kimaradt, nem tudom miért. Egyik kedvenc részem volt a maga egyszerűségével és pályáival. Meg a női karakter is bejött, pedig nem szeretem játékokban őket. :B

(#9) Sebestyen01 válasza Dilikutya (#6) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Mi az ertekallo neked hogy a boltok a hype miatt fel evvel a megjelenes utan is 10k-ert adjak? Fel ev utan alig talal jatekost... ez minden csak nem ertekallo!

(#10) Benito94


Benito94
tag

Magyarország mikor lesz a helyszíne? :D

(#11) szupermacs válasza Benito94 (#10) üzenetére


szupermacs
veterán

Inkább egy ókori görög rész lenne még jópofa, a magyar történelemben nem voltak olyan események, amik a világot érdekelnék.
Régebben is volt az az '56-os hülyéskedés, én arra mondtam azt, hogy soha ne csinálják meg.

(#12) Zedz válasza szupermacs (#11) üzenetére


Zedz
addikt

Akkor már inkább 48. Meg igazából ha úgy vesszük a kalózosdi meg a templarosdi (Rogue vagy mi volt a neve) sem egy világot megrengető valami... A 48-as szabadságharcba pedig elég szépen bele lehet magyarázni a gaz templomos osztrákokat, és szegény magyar felkelőket. (Unity kb.)

Én azért nem vennék mérget arra, hogy idén nem jön új AC, volt már erre a "2 évenként jön az új rész"-re ígéret. :))

[ Szerkesztve ]

(#13) Televan74 válasza Benito94 (#10) üzenetére


Televan74
nagyúr

És mi lenne címe? Assassin's Creed : Orbánisztán? Na az lenne a túlélőjáték. Nyugdíjas assassinok harcolnának a kukák feletti uralomért.És a drága jó miniszterelnökünk lenne a templomos fővezér. :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#14) szupermacs válasza Zedz (#12) üzenetére


szupermacs
veterán

De ha már hasonlít a Unityre, akkor minek?
Black flag és Rogue meg azért volt érdekes, mert mind a két oldalról bemutatta a játékot.
De ha már másik oldal, akkor AC 1 templar karival. De nem falmászós, ugrálós játékmenettel, hanem kemény kardozós, kombózós, fejlődős, RPG elemekkel megpakolt játék Assassinok ellen. :DDD

(#15) Dilikutya válasza szupermacs (#8) üzenetére


Dilikutya
félisten

El nem tudom képzelni, mit nyújthat egy sztoris játék multija. Szerintem nagyon kevesen veszik az Assassin's Creed-et kizárólag a multija miatt, legfeljebb akinek megvan, kipróbálja.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#16) szupermacs válasza Dilikutya (#15) üzenetére


szupermacs
veterán

A sztori kipörgetése után nagyon kevés dolog marad benne. Legalábbis én nem szeretek gyűjtögetni játékokban. És egy nagy, nyitott világban nem nagyon lehet mit csinálni. Mivel a játék végigjátszásához nem kell összegyűjteni semmit, nem lehet megszerezni semmit amivel instant win lesz, így a végén is fölöslegesnek érzem, mert nincs bennem az érzés, hogy lemaradtam valamiről. Se titkos fejezet, semmi.
Marad a multi, ami viszont jó lenne. Mondjuk unalmas, hogy csak 1 módot nyomatnak benne már BH óta, nem értem, hogy miért nem lehet CTF-et betenni, vagy valami újat még. Eddig egyik AC rész sem húzott vissza egy végigjátszás után. Néha jó még feltenni őket és mászkálni, de órák alatt megunom.

(#17) vitaro


vitaro
senior tag

Biztos ráállították a fejlesztőket a mozifilmre, hogy hozzák a hamisítatlan AC hangulatot, nem szabad meglennie premierkor a 24 fps-nek...

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#18) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Remélem ezen dolgoznak elget és lesz valami érdemleges változás is benne... Black flag óta(na jó, talán fél órát futott még a Rogue is nálam) egyik résszel sem játszottam már ,pedig imádom a régebbi részeket...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#19) boost


boost
addikt

Miért ne jönne idén nagygépes rész? Az india jön a jövő héten.

(#20) Gabor343


Gabor343
tag

Én annak örülnék a legjobban ha felvennének egy jó történetírót és valami épkézláb háttértörténetet raknának a széria alá. Amit anno a Desmond-os szálból kihoztak az nagyon gyenge és értelme sincs. Azóta meg nincs kb semmi már ami a részeket összeköti. A templárok és az assassinok közti folytonos harc nincs rendesen megmagyarázva és az sem hogy egyáltalán ki volt az első civilizáció. Én az ac 3 óta azt érzem, hogy csak kiválasztanak egy kort és helyszínt ami tetszik nekik és valahogy beleerőltetik ezt az assassinos marhaságot és semmit sem magyaráznak meg, csak gyűjtsd be a pályán elszórt 100itemet, meg nyisd ki mind a 200 ládát és kész a játék. :D

Ha az új részt a witcher 3-hoz mérhető történettel látják el és a sok gyüjtögetős hülyeség helyett izgalmas mellékküldikkel töltik fel, akkor én kalapom fogom emelni. :K De sajnos nem tudok már benne hinni hogy ilyen lesz.

(#21) kpal


kpal
veterán

Jó volna végre épkézláb bejezett játékot látni végre és nem is baj várni kell rá csak jó legyen.

(#22) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

a revelations óta szkeptikus vagyok az ubisofttal szemben (üdítő kivétel volt az AC4 BF), évek óta mondogatom hogy le kéne lassítani kicsit, és jobban odafigyelni a minőségre a profithajhászás helyett. ha pedig fele olyan jó lesz, mint a witcher 3, máris érdemes lesz ezt beszerezni. bár helyszínnek egy feudális japánnak jobban örülnék, de érdekes lehet az egyiptomi korszak is.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#23) oriic válasza boost (#19) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Chronicles az spin off széria, nagygépes fő rész nem jön idén.

Live-Die-Respawn

(#24) szupermacs válasza Gabor343 (#20) üzenetére


szupermacs
veterán

Én az AC3-ban addig sem jutottam el, amíg az indián sráccal lehet menni. Mondjuk nem is hiányzott, mert elvoltam az öreggel is, de unalomba fulladt és FPS dropba. Még minimumon is. :W

(#25) kondás válasza szupermacs (#24) üzenetére


kondás
tag

Az UBISOFT játékoknak gyakran túl nagy a gépigénye,meglehetőssen tojnak az optimalizálásra. :)

(#26) szupermacs válasza kondás (#25) üzenetére


szupermacs
veterán

Ezt észrevettem. Viszont a Liberation simán elment, csak az élsimítást kellett kikapcsolnom. Ott is elég nagy a város, azt bírta. De ATI kártyások nagyon sokat írtak az Ubi fórumán, hogy nekik nem akar rendesen futni.
Ha új gépet rakok össze, akkor tuti, hogy Nvidia lesz. (Vagy inkább egy konzol.)

(#27) boost válasza oriic (#23) üzenetére


boost
addikt

Az india is nagygépes. Szerintem elég nagy gép a PS4, nem handheld. Akkor írjátok azt, hogy számozott rész nem jön,vagy fő történeti szál ( bár ilyen sincs már igazából).

(#28) oriic válasza boost (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eredetileg nem jött volna nagykonzolra, de odaírtam hogy kizárólag nagygépes új részről van szó. India jön Vitára is.

Live-Die-Respawn

(#29) AS


AS
félisten

Hát jó, de nekem az uj rész nagyon tetszett , még nem fejeztem be , de befogom :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#30) ldave


ldave
félisten

Lehet a Watch Dogs 2-nek csinálnak év végén helyet.

A Slime draws near! Command?

(#31) boost válasza ldave (#30) üzenetére


boost
addikt

Hmm, az jó lenne. Egy jó Watchdogs 2. A koncepció jó volt, a sztori és a szereplők nem annyira.

(#32) oriic válasza ldave (#30) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, elvileg az jön idén.

Live-Die-Respawn

(#33) Dilikutya válasza oriic (#32) üzenetére


Dilikutya
félisten

Megjelenésre befejezik? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#34) oriic válasza Dilikutya (#33) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kizárt. :DDD

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.