Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) CPT.Pirk válasza mobal (#32) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

De miért? Megszoktad az Inteles magas árakat és ahhoz néztél drága Ryzen konfigot? Mint a korábbi években, sokunk most is azért rak össze AMD-s gépet, mert jelentősen olcsóbban megvan vele, csak most még a sebesség is fasza lett.

Pont ma láttam egy videót, hogy egy 15k-s B320-as lapban a Ryzen 3600 pont ugyanolyan sebességet hozott, mint egy csúcs lapban. Egyszerűen nincs jelenleg olyan inteles alternatíva, ami ezzel az ár / érték aránnyal fel tudná venni a lépést.

Nyilván B320-at én sem vennék már, mert bazi olcsón kapni minőségi B450 lapokat. B550 ugye nincs, így a B450 lapokra igazából nem lehet azt mondani, hogy régiek.

Sorry, de a véleményem szerint csak magadnak csináltál felesleges pénzkiadást. Szerintem egy B450 + 3700X párossal jobban jártál volna (főleg ha számít a szálak száma) és még pénzed is marad.

carl18: 100k feletti procitól már elvárom, hogy mindent jól vigyen. Nem mintha lett volna olyanom valaha is :))

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.