Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mrThomi


mrThomi
addikt

Ekkora kijelzőn már telefonálni, és írni is lehetne. Nem értem miért hagyják ki ezeket a funkciókat. Fintess perecnek meg szerintem túl nagy így szvsz sok értelme nincs. Pár éve nincs ezeknél semmi előre lépés

(#2) ChoppR


ChoppR
tag

Számomra onnantól lesznek érdekesek, ha tesznek ezekbe is GPS-t meg EKG mérést.

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#3) #40047616 válasza mrThomi (#1) üzenetére


#40047616
törölt tag

Ekkora kijelzőn írni? :Y Mekkora ujjaid vannak neked? :D;]

(#4) mrThomi válasza #40047616 (#3) üzenetére


mrThomi
addikt

3 soros, 1 négyzetben betűk/stámok mint a régi pötyögős telefonokon, simán megoldható. A samsung WA2-ben is van ilyen opció és egész jól használható.

(#5) #40047616 válasza mrThomi (#4) üzenetére


#40047616
törölt tag

Az oké de nem tudom ki akarna ezen a kis kijelzőn ezzel szenvedni. Minden csak nem kényelmes szerintem. Én a mobilomon is gyakran félreütök pedig picik az ujjaim :)

(#6) janeszgol


janeszgol
félisten

Lehetne e-simes, hogy aki telo nelkul akarja hasznalni, az tudja. Persze ilyenkor limitalt funkciokkal (csak ora mondjuk, meg ebresztes).

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) Victoryus94 válasza #40047616 (#5) üzenetére


Victoryus94
őstag

Szerintem is totál hülyeség. 3x előveszem, megírom az üzit, majd visszateszem a telót, mialatt beírok egy fél mondatot az órán.
Nekem nincs nagy kezem, de a fél kijelzőt letakarom az ujjammal. :D
Még az Amazfit GTR-nél is kényelmetlen lett volna.

Aminek nagyobb hasznát látom, ha pl a GMAPS-et mutatná (Nem feltétlen a térképet, csak hogy 150M múlva jobbra, vagy kiírná hogy 4p múlva érkezik a busz), Spotify/Youtube, kamera app kezelhető lenne rendesen, esetleg a naptárat, jegyzetet meg lehetne róla lesni stb.

[ Szerkesztve ]

(#8) Janaboy válasza ChoppR (#2) üzenetére


Janaboy
veterán

Huawei Fitben van GPS.

Janaboy

(#9) punky10 válasza Janaboy (#8) üzenetére


punky10
addikt

Igy van.Viszont kicsit nagyobb is...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#10) yuing


yuing
őstag

Ahogy nézem, ugyanaz, mint a Honor Band 6, csupán több sportmódot támogat. Ennyiben ad pluszt.

(#11) user01 válasza yuing (#10) üzenetére


user01
aktív tag

(#12) yuing válasza user01 (#11) üzenetére


yuing
őstag

Aham, ez még közös termék. Köszi a cikket.

(#14) Sgr_A válasza user01 (#11) üzenetére


Sgr_A
addikt

És a honor is kiadta már watch ES néven ugyan így GPS nélkül
a huawi fit a GPS meglétéhez különbözik, meg lehet több a sport mód talán 96 van a fit-ben itt van a kezemen de nem számolom végig :D

[ Szerkesztve ]

(#15) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én most vettem amazfit t-rex-et és tetszik benne, h pontos a gps benne a másik meg h van benne aod.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#16) GreenGoblin válasza pusszycat (#15) üzenetére


GreenGoblin
tag

Na akkor már csak a Huawei Health appon kéne dolgozni mert egy kalap💩 az androidoshoz képest.

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#17) punky10 válasza Sgr_A (#14) üzenetére


punky10
addikt

A Honor Watch Es a Huawei Watch Fittel van rokonságban,ez a Huawei Band 6 pedig tiszta Honor Band 6.Csak a 2 oldala különbözik:balról hiányzik a felirat,jobb oldalon pedig nem piros a gomb...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#18) Somatom válasza mrThomi (#1) üzenetére


Somatom
veterán

Az külön story. Talkband B6 -nak hívják.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#19) moleculez válasza janeszgol (#6) üzenetére


moleculez
veterán

És ahhoz minek e-sim? :F
Amúgy nagyon csinos kis cucc, rendesen tetszik :B Nem lennék AW tulaj még érdekelne is.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#20) Sgr_A válasza punky10 (#17) üzenetére


Sgr_A
addikt

És miben különbözik ez a 4 egymástól?
a Fit-ben van GPS, és a többi közt mi az eltérés?

(#21) Asassyen1989


Asassyen1989
csendes tag

Az n+2 edik *band* hirt csak megnyitom, megnezem a kepet, rakeresek az nfc szora, latom hogy nincs es lepek is.

(#22) juuzer válasza yuing (#10) üzenetére


juuzer
addikt

Nekem mondjuk a Honornál jobban tetszik. :D

Vamos a la playa.

(#23) punky10 válasza Sgr_A (#20) üzenetére


punky10
addikt

A Fit méretre megegyezik a Watch Es-sel(46x30)csak van benne GPS.
A két Band6 kissebb kijelzővel van(1,64" vs 1,47")de kissebb a mérete is(43x25)így a Band 5 után könnyebb megszokni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#24) Sgr_A válasza punky10 (#23) üzenetére


Sgr_A
addikt

Olyan jól vettem a fit-et 24 hó garival hogy nem is gondolkodtam ezekben
meg a bicózáshoz jól jön a GPS

(#25) Luck Dragon

Huawei Band 2 Pro használok mai napig ami 2017 óta van nálam , de egyszerűen nem érzem hogy érdemes lenne lecserélni erre . :(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) pusszycat válasza Luck Dragon (#25) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

És az oxi gént mivel méred akkor? ;]

És miért nem alszol hajnalban?

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#27) Luck Dragon válasza pusszycat (#26) üzenetére

Majd a nagy krumpli orrommal . :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#28) pusszycat válasza Luck Dragon (#27) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

:P

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#29) mrThomi válasza #40047616 (#5) üzenetére


mrThomi
addikt

Persze, de a lehetőség ott lenne legalább. Egy mikrofon és hívásokat is lehetne fogadni. Igen látom már egy kolléga írta, hogy arra ott a talk band, de ezt én most máshogy látom. Oke, nagyobb kijelző, kisebb újítások, stb, de ez nekem évről évre kevéske. Kijött most a xiaomi band 6, de 4 óta csak visszafejlődés van, sőt a 6-ban a "nagyobb" kijelző szerintem csak szemfényvesztés.

(#30) punky10


punky10
addikt

Komolyan nem értem most az itt hőbörgő embereket... :U
Ez nem jó,az nem jó,nincs hívás...stb
Ez egy "Band"
Nem "Watch"
Nem kell mindent tudnia...

Most komolyan,van aki azt várja,hogy 10 -20 ezer közötti eszköz mérjen pulzust,oxigént,lépést,kalóriát,termékenységi ciklust,vérnyomást,mutasson EKG-t,barométert,lehessen rajta a facén megosztott videókat nézni,lájkolni,kommentelni ,telefonálni,és még a wc-t is húzza le utánunk... :U

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#31) GreenGoblin válasza punky10 (#30) üzenetére


GreenGoblin
tag

Igen
;]

.. ....... .- -- ....... -... .- - -- .- -.

(#32) Luck Dragon válasza GreenGoblin (#31) üzenetére

:DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#33) Somatom válasza punky10 (#30) üzenetére


Somatom
veterán

Én a másik irányból nem értem. Anno néztem ezeket a telefonálós okosórákat. Addig OK, hogy fogadom a hívást. De, aztán hogyan tovább? Csuklóba beszélgetek, mint Hasselhoff? Nemááá! Ultra ratyi. A Talkband fülbedugósa a normális megoldás.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#34) punky10 válasza Somatom (#33) üzenetére


punky10
addikt

Így van.Ha valaki telefonálni is akar csuklóján lévő eszközzel,akkor talkband.Ha arra akarja használni,amire általában szokták ezeket a kütyüket,akkor pedig választanak a band vagy a watch kategóriából.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#35) Somatom válasza punky10 (#34) üzenetére


Somatom
veterán

Egyébként a Talkband is sokat fejlődött. Most B5 -öm van, ennek már villog vmi zöld fény az alján. Asszem pulzust mér. Aktivitáskövető is van benne és egész pontosan kitalálja, hogy épp milyen tevékenységet végzek. Persze, nem profi cucc, de ezek a bandek sem azok. Ilyen hülyeségeket tudnak mérni, hogy futás, meg bringázás, de pl. sör/feles logolást egyikben sem láttam. Pedig, a korsóemelgetés és a felesdobás is jellegzetes csuklómozdulat, tehát símán logolható.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#36) punky10 válasza Somatom (#35) üzenetére


punky10
addikt

Nézegettem én is a talkbandokat,de a B5 hivatalosan nem kapható idehaza,a B6 ára pedig lesokkolt... :)

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#37) Somatom válasza punky10 (#36) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, én is kintről rendeltem. Két héttel a B6 bemutatása előtt jött meg. :W Símán B6 -ot vettem volna, mert még a B5 -höz képest is sokat csiszoltak rajta. De, azért ezzel is elvagyok. Előtte B2 -volt. Annál előfordultak hangátviteli problémák. Ez kristály tisztán szól.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#38) RBJ


RBJ
addikt

Nem tudom eldönteni, hogy ez vagy mi Bánd 6.
Mérete nekem a mi band nyerő, Huawei meg az egészség figyelő miatt nyert. Nem tudok dönteni.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#39) Luck Dragon válasza RBJ (#38) üzenetére

Folyamatos alkalmazás frissítés miatt a Huawei mondanám . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#40) RBJ válasza Luck Dragon (#39) üzenetére


RBJ
addikt

Rábeszéltél. Most is honor4 van. Xiaomi mindig kavart valamit Huawei pedig stabil jószág.
Azért ragaszkodtam a kicsi mérethez mert nekem inkább hívás jelző az egész dolog, plus hordok karórát ezért jobb lenne a xband. De honor az honor. Bocsánat Huawei.
Először nem is értettem a két név alatt kidobast.
Valaki rendelt már?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#41) Luck Dragon válasza RBJ (#40) üzenetére

Nekem még a Bamd 2 Pro van 2017-es de mai napig használható es szoftveresen is rendben van. :)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#42) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én most a T-REX-el villogok, szerettem volna valami nagyobbat, hát ez bejött :) Csak véroxigénszintet nem mér más minden rendben van rajta. Ma 24 km gyalogoltam és elégettem 2320 Kal. :)

Majd elfelejtettem tud exportálni gpx file-ba amit átrakok a google maps-ba de a zepp app-ban is meg lehet nézni műholdas nézetben.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#43) Luck Dragon válasza pusszycat (#42) üzenetére

Jó mondjuk nem lehet nehéz egy dinóval villogni , na meg rajta ennyit sétálni. :DDD :P

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#44) adabra válasza RBJ (#40) üzenetére


adabra
senior tag

Szerintem nem lehet még rendelni sehonnan. A Honor Band 6-ot sem forgalmazzák még Európában.

(#45) RBJ válasza adabra (#44) üzenetére


RBJ
addikt

Most nézem már valaki rakott fel képet alin. 20. tól lesz hivatalosan mégis lehetett kapni.
Jó lenne valami eu s raktárból minél hamarabb.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#46) pusszycat válasza Luck Dragon (#43) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lejárom a lábam erre fogytam 80 dkg. 1 hét alatt. Azért vettem gps-est, h pontosabban számolja a kalóriákat. Nem rossz cucc, de neked nagy lenne az enyém. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#47) #68216320


#68216320
törölt tag

Vettem egy ilyen karpántot. A google play-ben található App jó hozzá vagy a Huawei oldaláról kell letöltenem?

(#48) #68216320 válasza #68216320 (#47) üzenetére


#68216320
törölt tag

storno, már nem érdekes

(#49) adabra válasza #68216320 (#47) üzenetére


adabra
senior tag

Hol/honnan vetted?

(#50) Luck Dragon válasza pusszycat (#46) üzenetére

Köszönöm az innovatív információt :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.