Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

elég kemény... de nem elég a 4870x2 sli-nek a legkisebb táp? annyit csak nem eszik már az a villámgyors tégla :D amúgy az ára: 400-800k között hirtelen átszámolva... akkor ez kb fél milla-milla, mire ideér? :S bloodysteve karácsonyi álma megvan szerintem... majdcsak nem szaggat már ezen a farcry2 :D

utolsó mondat: "A Prothet i7 rendszerek a jövő héttől lesznek elérhetőek..."

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Tomate válasza mephi666 (#1) üzenetére


Tomate
veterán

Az nem SLI hanem Céjef! :o

Elég ütős ez a strandkorlátkék... ;]

(#3) mephi666 válasza Tomate (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

okés, ott a pont... de ugyanaz a lényege mindkettőnek :) "az egyik 19, a másik pedig 1híján 20" :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) Godefroy válasza mephi666 (#1) üzenetére


Godefroy
senior tag

Az irigységet vélem kihallani hozzászólásodból... ;)

Egyben gratulálok tagságodhoz, sikerült elérni!

[ Szerkesztve ]

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#5) mephi666 válasza Godefroy (#4) üzenetére


mephi666
nagyúr

köszönöm... :) nem vagyok amúgy irigy... de ez már inkább erőmű kategória, mint ez nem győzöm eleget linkelni, mert mindig megmosolyogtat és szerintem sokan nem látták még :)

amúgy nem hinném, hogy ilyen cuccom lenne bármikor is... nem tudom egyébként, hogy mekkora tuningpotenciál rejlik ebben a cuccban, de szerintem az sem kevés... :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6) .mf


.mf
veterán

Remélem is, hogy a kép csak illusztráció -- egy ilyen csúnyán megtört csővel szégyen lenne eladni :U (aki nem vette volna észre: a vidkari alatt, a ddc pumpa bemeneténél)

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#7) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Így is el lehet adni azt az enyhén félre sikerül FaryCry 2 őt :C
Szuper! Gyors eladom a vesémet, veszek egy ilyet :D

...

(#8) Integra


Integra
titán

ubazzzeg de bűnronda bugyikék ez..... :Y

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9) #19617792 válasza Integra (#8) üzenetére


#19617792
törölt tag

Ha megajándékoznának vele örülnék neki, csak azért, hogy eladjam! :DDD

(#10) Khaal válasza mephi666 (#5) üzenetére


Khaal
őstag

"A látványvilágért az nVidia 8600GT chip videokártyája a felelős, 512 MB DDR video RAM-jával. Ezzel napjaink legmodernebb játékait futtathatjuk a legjobb minőségű beállításokkal, minden probléma nélkül. A számítógépes szlengben csak úgy mondanák: "igazi erőmű"." Ez nagyon jó :))
"A gép memóriája kétszer 2048MB dual csatornás RAM 800MHz-es dual csatornával." Most mindenből divat a dual, de ez már dual dual. :C

(#11) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Szerintem egy 4870x2 cf konfigot fele ennyiből össze lehet rakni,főleg ha a itt "ph apró"-ban szeded össze a cuccot!
Ha meg még használt cuccokból rakod össze akkor.. :D

Magyarul nem éri meg!

De azért ha hozzám vágnák akkor talán elfogadnám! :DD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#12) Borgi


Borgi
aktív tag

hi

engem inkább az érdekelne hogy mennyire hatékony a víz ha 1 körön van minden melegedő egység ahelyet hogy lenne 3 kör? :) a problémám a dologgal hogy a proci hőjét telibe kapja a vga (ha abba az irányba áramlik) tehát a proci nál esélye sincs hidegebbnek lennie az első gpu-nak nemhogy a másodiknak. Én pl szeretem ha mindne alkatrészem 30-55°C között van bár aszem egy ilyen karinál ezt kompi nélkül nehéz elérni :)

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#13) #56573440 válasza Robi BALBOA (#11) üzenetére


#56573440
törölt tag

komolyan mindenki szerinted ért ahhoz hogy egy ilyen kaliberű gépet összerakjon? ne a phból indulj ki. és nem hiszem hogy sokan akarnak még utána vizeshez meg festőhöz meg ide oda rohanni, de megtetszik nekik ez. a lángos pl nekem tetszik, én sem vennék de azért még tudom hogy van erre piac nem is kevés...

(#14) #56573440 válasza Borgi (#12) üzenetére


#56573440
törölt tag

a belépő meleg víz sem meleg hidd el. szerintem ha a proc chipset vga-k után egy 5 fok difi van az akkor sok is. de majd jön valami vizes mester és megmondja a tutit. akinek egy két fok is számít annak lehet párhuzamosítani, de ez így bőven jó.

nekem g80 gtx sli vizezve sem produkált agyonhúzott proc meg nv chipset után sem nagy difit.

(#15) mrzolee86


mrzolee86
tag

ez egy szörnyeteg :D

(#16) KrAt válasza Robi BALBOA (#11) üzenetére


KrAt
veterán

Persze, h nem éri meg, nem erről szól.. :U

(#17) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Egy virtuális nyálcsorgatást megér! :K

(#18) leviske


leviske
veterán

12GB memória? :Y Már itt tartunk??? :DDD

(#19) Robi BALBOA válasza #56573440 (#13) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Hát igen van rá piac,csak az a baj,hogy a magyar emberek nem tartoznak ebbe a piacba! :(
Tiszelet a kivételnek! :DDD

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#20) Robi BALBOA válasza KrAt (#16) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Mondjuk aki egy ilyet meg tud venni annak megéri!
Egy fél évig tud poposkodni a haverok előtt! :C

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#21) KrAt válasza Robi BALBOA (#20) üzenetére


KrAt
veterán

Pontosan..

(#22) v.tom válasza Robi BALBOA (#20) üzenetére


v.tom
őstag

Ez így igaz... De mondjuk ha valaki nem akar félévente alkatrészt cserélni, annak is jó, mert valószínűleg kevés játék fogja kiröhögni ezt a gépet amikor a "checking configuration" megy, még 2 év múlva is.

(#23) hfrankee


hfrankee
senior tag

Oszt a vizet is adják hozzá??!!
Egy mobil szénerőművet az tuti!
"strandkorlátkék" :DD ez nagyon találó...

(#24) Ste


Ste
addikt

Tagan táp? A képen Slverstone felirat csücsül rajta :)

A ház nekem szimpatikus, jó a hűtése és elől a 4 venti is ott van :)

(#25) Pubszon


Pubszon
veterán

Frankó kis gép, de a színe nekem sem tetszik. :(

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#26) Nyugdíjas válasza leviske (#18) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nekem 8 van, és elég sűrűn hazsnálom is mindet. persze ahova ezt szánjk, oda tényleg csak vagánykodásnak jó. Komoly munkára DDr2 is elég,de legyen jó sok. Ez meg ugyi DDR3, meg játékra van inkább szánva.

Borgi: Végigolvastam, hátha már valaki szólt,de még nem, szóval szólok, hogy az egyes blokkokba be-és kilépő viz hőmérséklete közt lévő különbség bőven mérési hibahatáron belül van ,tehát gyakorlatilag nem is létezik :D

Ste: Látom még senkinek nem tűnt fel, hogy oda van irva, hogy a kép illusztrésön :)

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#27) Borgi válasza v.tom (#22) üzenetére


Borgi
aktív tag

hi

#26 köszi a választ nekem még nem volt vizem nem tudok szinte semmit róla.

hát azért a cheching config progik se mindíg 100-asak:
nekem a heroes 4 installerében lévő értelmezte érdekesen a memoriámat:
required 128 Mb, installed 2 GB -> failed :) látta a 2 gigát de nem tudta megállapítani hogy az több mint a 128 mega :)

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#28) #19617792 válasza Nyugdíjas (#26) üzenetére


#19617792
törölt tag

A DDR3-nak játék alatt sincs jelentős előnye, de drágább, a DDR2 még mindig jobb vétel. X GB DDR3 árából kijön 2X GB DDR2. :)

(#29) ígyvanferi válasza Nyugdíjas (#26) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ráadásul rögtön 3 winchester is van benne a leírásban szereplő eggyel szemben. Gyanítom 4000 dollárért kicsit pofásabb elrendezést kap a delikvens.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.