Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az s7 edge-em hardverileg még egy tökéletesen működő telefon, a piacon lévő középtelók jelentős részénél jobb. Még simán hozza a 6 óra SOT-ot. Skandallum, hogy az alapvető biztonsági frissítéseket se adják már ki rá.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) Nimda


Nimda
addikt

Hogy rohan az idő...béke poraira.

(#3) Rinocerosz válasza t72killer (#1) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Nemsokára én is viszem az s7-t akkumulátor cserére :K . Most már itt az ideje, de még mindig nagyon szépen teljesít. Tesóm használja mai napig, de nem sokára megkapja anyukám. Nem látom értelmét venni egy közép kategóriásat én sem.

(#4) Cecevok


Cecevok
tag

Sajnálatos, hogy a Huawei nem támogatja ilyen hosszan egykori csúcskészülékeit...
A P10-esem 2 év után biztonsági frissítéseket sem kap. 2019 július 5.-i az utolsó... :U

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#5) forgonati válasza Nimda (#2) üzenetére


forgonati
őstag

Aztán miért is? Messze jobb még a mai napig, mint mondjuk holmi Y6p féle Huawei trágya, Android 10-el. Százszor inkább azt választanám Android 8-cal... Nem minden a legfrissebb Android.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#6) Nimda válasza forgonati (#5) üzenetére


Nimda
addikt

Ö nem úgy értettem, természetesen egyetértek :K

(#7) t72killer válasza Rinocerosz (#3) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igazából újabb felsőkategóriát se volt érdemes venni, főleg csamuból. Az S10+ most kezd leereszkedni arra az árszínvonalra (EUR-ban!), mint amennyiért a 7e-t a kiadás utáni 5. hónapban vettem úgy, h még ő volt masszívan "A csúcsteló" jó sokáig. A korábbiak (s8-9) akksiidőben egyenesen visszalépés lettek volna.

Az enyém kijelzője sajnos tropa, úgyhogy nem lesz értelme javítgatni.

#4: ez egy vicc... A legcsóribb chinaphone gyártók (ulefone, doogee, blackview) is tovább támogatnak ennél, ha emlékezetem nem csal...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#8) Rinocerosz válasza t72killer (#7) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Én nagyon szeretem a telefonokat és úgy az elektronikai cuccokat, ez már ilyen ártalom, de én az s7-t 130 ezerért vettem. Az s9+ t már 210 ezerért ami igen csak fájó. Nem lenne gond persze ha nem kellene még laptop, tv.. ilyenek. :DDD
Sokat agyaltam azon is, hogy váltanék iPhone-ra a több főverzió miatt. Viszont mire lemegy az ára mondjuk a 11Pro-nak addigra már azt érzem, hogy van olyan androidos telefon ami tényleg többet nyújtana.
Másik opció, hogy lejjebb váltok és szétnézek mondjuk az A szériába.

(#9) zyzz válasza Rinocerosz (#3) üzenetére


zyzz
tag

Akksi cserére milyen megoldást/konkrét helyet ajánlotok?
Kollégám s7-jét random gsm-ben elcseszték akksicsere közben (érzékelők, elülső kamera, stb).

(#10) Badboys válasza Cecevok (#4) üzenetére


Badboys
őstag

Van olyan amit 1 után telibe sz@rtak. Nem véletlen nyomták el az amcsik mint a csikket. Akartam pár keresetlen szót írni nekik,de nem találtam olyan email címet ahova lenne is értelme. Így semmilyen huawei terméket soha többé a ház közelébe sem.

(#11) Rinocerosz válasza zyzz (#9) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Kizárólag hivatalos Samsung szervizt ajánlok. Az oldalukon beírod a településed nevét és megmutatja, hogy hol találod a legközelebbi Samsung szervizt. [Márkaszerviz keresése]
Én múltkor kérdeztem mennyibe kerülne és azt mondta, hogy 12-13 ezer körül van az s7-be. Nekem az s9+ ban fél nap alatt kicserélték. Reggel vittem délután 2-kor már csak valami hivatalos levélre vártunk és mehettem is :). (Vodafone-hoz vittem volna szerintem lett volna vagy 3 hét :D + gondolom ők is a hivatalos szerviznek küldik. )

[ Szerkesztve ]

(#12) Cecevok válasza forgonati (#5) üzenetére


Cecevok
tag

9-es droid fut a P10-esen, nem is az érdekel, inkább a biztonsági frissítések hiánya...

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#13) doooo válasza t72killer (#1) üzenetére


doooo
veterán

"Skandallum, hogy az alapvető biztonsági frissítéseket se adják már ki rá."

Pedig így is többet kaptak mint szinte bármelyik androidos mobil...

(#14) t72killer válasza doooo (#13) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, elég sanyarú a helyzet... gyak. nagyipari szemétgyártás megy drágán.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#15) 7Heads Drago válasza zyzz (#9) üzenetére


7Heads Drago
veterán

[link]
Saját magam is teszteltem már őket, nincs velük gond. Majd 1 éves a Honor 8 akkuja tőlük. :K
Rinocerosz: És csak akkut cserél benne? Mert a márka szervizek engem már szívattak így meg. Pl kijelzővel együtt cserélik, vagy új hátlapot is rak rá. Különben nem is vállalta.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#16) Rinocerosz válasza 7Heads Drago (#15) üzenetére


Rinocerosz
senior tag

Sajnos részletekbe menően nem kérdeztem meg :( . Szerintem ebben vagy a jövőhónapban mindenképp elviszem és akkor írok, hogy miket cseréltek. Igazából az is érdekelne, hogy majd a csatlakozókat cserélik e.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.