Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lujó55


lujó55
őstag

Ozone Radon tuti jól néz ki és szerintem ügyi megoldás a hüvelykujjnak a támasz. :C

(#2) jocek91


jocek91
aktív tag

Maradok a Logitech G500-nál. Csak nekem tűnnek gagyinak ezek a cuccok?

(#3) EczkE


EczkE
addikt

Most csak gyors végig lapoztam, nincs időm elolvasni. Jól láttam, hogy ezek mind jobb kezesek? Esetleg bal kezes játékos egér van? Nem nagyon találtam.

Asszem mindenféleképpen!

(#4) Ari18


Ari18
őstag

Ezeket valahol meg is lehet venni? mármint a Ozone Radon 3k-re gondolok. Sehol nem találtam.

(#5) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Ez a MIONIX nekem nagyon logitech kopinak tűnik.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#6) darkarthur válasza jocek91 (#2) üzenetére


darkarthur
senior tag

Hát külsőre nekem sem a csúcsminőség jön le róluk... de én úgy választok egeret, h kipróbálom :)

Samsung S23 Ultra 5G

(#7) Archer válasza EczkE (#3) üzenetére


Archer
őstag

Razer DeathAdder-ből van balkezes és árgépből kiindulva kapható is nálunk.

Cikkhez: csak átfutottam de inkább maradok a jó öreg DeathAdder-nél.

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#8) Janby


Janby
tag

Már a múltkori tesztben is a mionix naos tetszett a legjobban,és ez most sem változott. Főleg a formája tetszik,de az oldalsó gombok elrendezése még mindig nem a legmegfelelőbb számomra.Ha lenne egy naos formájú,icon7 z500-on látható oldalsó gombelrendezésű egér, akkor valószínűleg az lenne a következő rágtsálóm :D Így viszont marad a Z500(ami mellesleg nagyon strapabíró, és kényelmes).

I AM:D

(#9) csibe1


csibe1
addikt

Szép,csecse vackok,de egy kicsit nagyon elszálltak az árazással.
Elég durván meg akarják fizettetni a nevet pl. CM.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#10) rudi válasza jocek91 (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Csak neked! Vagy mart nem láttad még őket élőben, vagy mert tudatt alatt igazolnod kell magadnak, hogy a Logitech és a G500 jobb választás volt ;) A Mionixok olyan igényesek mint a Logitech, nem csak kivitel és driver, hanem csomagolás szintjén is. A Cm Storm meg az Ozone pedig Razer szintet hoz szerintem (aki élőben látta, napokig próbálta).

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) rudi válasza Tigerclaw (#5) üzenetére


rudi
nagyúr

Konkrétan melyik Logitech egérnek van szerinted ilyen formája?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) rudi válasza csibe1 (#9) üzenetére


rudi
nagyúr

Mutatsz a Radon 3K-nál lényegesen olcsóbb, súlyozható, saját memóriás, igényes egeret?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Eléggé gányak a logók, nem? Valami kreativitás lehetne legalább logókba, az egerekről ne is beszélve, szvsz ronda mind // bocsi ez gonosz volt ;] :B

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#14) rudi válasza enginev3.0 (#13) üzenetére


rudi
nagyúr

Mondja ezt egy G9x tulaj. No annál rondább egeret nem egyszerű kitalálni :D Persze attól még marha jó darab!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#15) Daert


Daert
őstag

Sajnos én sem találtam magyar webshop-ban Ozone Radon rágcsálókat :(
Elsősorban a cikk végén felsorolt kereskedésekben néztem,nincs találat :(
Pedig nagyon tetszenek ezek a patkányok,főleg a kábelvezetése,szerintem elmés megoldás.

(#16) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

A kisebbik Ozone Radon tetszetős. Az a fehér minta nagyon megdobja. És jó is.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#17) mpioca


mpioca
tag

A Mionix egerek tetszenek! A Naos 5000 nagyon szimpatikus, csak drágának találom :S Ha szétmegy a mostani G5-öm valószínűleg egy MX518-ra nevezek be. A formatervet kellemesnek találom és az egyik leginkább bevált gamer egér máig!

(#18) Gude


Gude
senior tag

Ozone Radon lesz a következő rágcsálóm :R

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#19) Ghosti


Ghosti
aktív tag

Remek teszt, köszönjük :R .

Jól néznek ki, kicsit drágák azért:D.

:/

(#20) banhammer


banhammer
veterán

6 mm vastag egéralátét?
Nem túl magas az?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#21) opr


opr
veterán

Hát, így a cikk alapján én meg nem válok a jó öreg mx518-amtól.
Főleg, ha tudnék rá végre talpakat szerezni, van már vagy ~5 éves szegény :(
Bár lehet, hogy a jó öregtől megválok egy újért cserébe :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#22) Xaels


Xaels
félisten

Egyik sem tetszik. Egyedül a Radon vezeték elvezetése ami jó ötlet. A G9-em kezdem lelakni és szeretném cserélni, de eddig csak a G500-as és az MX518 ami tetszik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#23) Ninja760


Ninja760
csendes tag

Elég rondára sikeredtek ezek az egerek :W
Maradok a DeathAdder-nél ;]

Nekem mindegy, miben hiszel. Csak az nem mindegy, hogy hogyan hiszel benne!

(#24) csibe1 válasza rudi (#12) üzenetére


csibe1
addikt

A Radont 3K-t nem emlitettem,én a CM-re és a Naos 3200-ra gondoltam.

"Sajnos a fő gombok még mindig a kívánatosnál bizonytalanabbul működtek, de a 13 000 forintos, szuperkényelmes Mionix Naos 3200 így is nagyon tetszett nekünk."
Ezt enyhén szólva is viccesnek érzem,ennyi pénzt elkérnek,és nem tudnak egy normálisan,korrekten működő egeret összehozni?!
Nekem ez a véleményem,nem szeretem a lehúzós kategóriájú vackokat.

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#25) szaszabee


szaszabee
aktív tag

Szerintem nagyon jol néz ki Beruházok egy ilyenre a régi egerem elkopott

(#26) dfdfdf válasza EczkE (#3) üzenetére


dfdfdf
őstag

Így van rohadjanak meg a balkezesek csak razert találtam balos egerek közül

(#27) nyunyu válasza rudi (#11) üzenetére


nyunyu
félisten

Konkrétan melyik Logitech egérnek van szerinted ilyen formája?

Konkretan eleg sok L+MS egerbol lett osszeollozva.

Elol+hatulnezet kikopott MX Revo lenne, csak az orra a gorgo tengelyere merolegesen van vagva, ahogy a tizenevvel ezelotti MouseMan+-on volt.
Huvelykujj alatt kikanyarodo resz nem olyan radikalis, mint az MX Revoe, inkabb az MX1000 szolidabb formajara hajaz.
(Regi L egereim sorban: MX Revo, MX1000, MX700, MouseMan+)

Jobb oldala is MX Revo, csak a huplit sikerult felnagyitaniuk 500%-ra.
(Mondjuk MX Revo-n ez gyenge pont volt, nem tamasztotta rendesen a gyurus+mutatoujjat.)

Bal oldali gombok viszont az IntelliMouse Explorer 3.0-rol vannak.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28) rudi válasza csibe1 (#24) üzenetére


rudi
nagyúr

Az egy dolog, hogy mire gondoltál, amit meg írtál az szerintem a másik. Többes számban indítottad a mondandódat, a folytatásban pedig nem jelezted, hogy csak a CM Stormra gondolsz. De szerintem olvasási (vagy szövegértési) gondjaid is lehetnek. A szövegben az vagyon írva, hogy a Naos 3200-nak lényegében az egyetlen hibája a laza fő gombja, és nem egy vacak cucc.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#29) rudi válasza nyunyu (#27) üzenetére


rudi
nagyúr

Jaaaj... ilyen alapon az összes autó Opel, mert mindegyiken lehet olyan részletet találni, ami vótmá Opelen. Amiket felhoztál Logitechek, azok mind lényegesen jobban lejtenek kisujj felé, ami szerintem alapvetően megadja egy egér formáját. Továbbá éppen a Logitechekre jellemző, hogy kisujj és gyűrűsujj alat egyáltalán nem támasztanak, e Naos meg nagyon is. Valamint a Logitechnek rendszerint sokkal magasabbak az egerei.

Egyébként megmondom őszintén, ha nekem egeret kellene terveznem, akkor nem egy féltáglát kezdenék el farigcsálni, hanem vennék egy mondjuk Logitech vagy MS egeret, és azt kezdeném alakítani.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#30) dudika10


dudika10
veterán

CM kivételével egész pofásak. Nem tudom miért kelt valakiben gagyi hatást, szerintem egyáltalán nem tűnnek vacaknak. :N
De maradok az MS WMO-nál. ;]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#31) csibe1 válasza rudi (#28) üzenetére


csibe1
addikt

Konkrétan a CM-et emlitettem először meg,de ne zavarjon. :D
Az egy dolog,hogy mi van a szövegben,milyen hiperszuper,de azért pöttyet durva,hogy 13.000Ft-ért nem tudnak normálisan összerakott egeret gyártani,amin nem lötyögnek a gombok,háááát... :))

dudika10 :R

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#32) szucsinka


szucsinka
őstag

a naos kiköpött SS ikari mása

(#33) Himym


Himym
senior tag

Jó olvasni ezeket a Hsz-eket. :DD
Én sajna g500at vettem pont megjelenéskor bár vettem volna egy Roccat Kone [+]-t. :(

(#34) nyunyu válasza rudi (#28) üzenetére


nyunyu
félisten

A szövegben az vagyon írva, hogy a Naos 3200-nak lényegében az egyetlen hibája a laza fő gombja, és nem egy vacak cucc.

Egy egernek hogy lehet laza a gombja?

Oke, hogy ketfele kinai Omron kapcsolot szoktak hasznalni, Logitech a D2FC-F szeriat, tobbiek a D2F-J01F-et, de mindketto specifikaciojaban 0.75N nyomoero van megadva. (ahogy a japan D2F-01F-nek is.)

Mondjuk a Naos elektronikajarol nem talaltam kepet, lehet, hogy ok nem Omront raktak bele.

Vagy az eger burkolata nem er hozza a gombhoz, es a levegot nyomod az elso fel mm-en?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35) Boxi88


Boxi88
őstag

Formatervezettek, meg minden extrát tudnak, de nem nem néznek ki jól ezek az egerek.

Az egéralátétek viszont jók! :K

(#36) opr válasza csibe1 (#31) üzenetére


opr
veterán

Naigen, ezek a gombok érdekesek lehetnek. Kíváncsi lennék rá, hogy ha már újkorában se az igazi, akkor mi maradna belőle 5 év kőkemény q3, ut2k4, stb. után... És akkor a leggombgyilkosabbakat (starcraft, supreme commander) még nem is említettem. :U

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#37) jocek91 válasza Himym (#33) üzenetére


jocek91
aktív tag

Jobban jártál a g500-al szerintem :)

(#38) Benyaking válasza jocek91 (#2) üzenetére


Benyaking
aktív tag

Szerintem is csak neked tunnek gagyinak! Nekem tetszik mind!
Bar maradok a mambanal! ;]

(#39) zazahoho


zazahoho
őstag

szerintem egeret csak kipróbálás után szabad venni ,a cm-t azért ki is próbálnám :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#40) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Valaki elmondaná nekem, hogy miért jó, hogy ilyen alakja van egy egérpadnak? Miért nem csak egyszerűen téglalap?

(#41) szaszayanou


szaszayanou
aktív tag

Így első blikkre egyikért se adnám oda az mx518at.

Still stands Thine ancient sacrifice, An humble and a contrite heart.

(#42) banhammer válasza Xaels (#22) üzenetére


banhammer
veterán

Miért nem veszel újra egy G9-est?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#43) deadelon válasza Janby (#8) üzenetére


deadelon
aktív tag

tökéletesen egyetértek!!a z500 oldalsó gombjai nagyon eltaláltak,több gyártó is alkalmazhatná!
viszont,hogy a mionix csak 1 profilt képes tárolni az viszont ejnye bejnye!!

Nagy keleti bölcsesség:Több repülőgép van a vízben mint amennyi tengeralattjáró az égben

(#44) Xaels válasza banhammer (#42) üzenetére


Xaels
félisten

Jó kérdés, végül is nagyon jó kis egér és csak burkolatot kéne cserélni meg talpakat csak hát ezeket nem lehet külön venni(ez k@rva nagy "-" a logitech-nek). Lehet megint G9 lesz bár majd az ár eldönti.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#45) szuper-t


szuper-t
senior tag

Gagyi kinézet de kipróbálnám mindet:) megszoktam az x7-emet de tuti van nála kényelmesebb egér is :C

(#46) D1Rect válasza Xaels (#44) üzenetére


D1Rect
félisten

Egészen biztos vagyok benne, hogy lehet szerezni burkolatot.
Talpat meg már tényleg nem nagy kaland.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#47) eszterencs válasza csibe1 (#24) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Nekem van egy Naos 3200-am, és szerintem semmi baj a gombjaival. Viszont én nem játszom és nem tudom más gamer egerekkel összehasonlítani, ezért nem is akartam vitába szállni rudival, mert nyilván nem tudom rendesen megítélni a dolgot. De sztem egyszerűen qrvajó ez az egér. Nagyon-nagyon kényelmes, jó az anyaga, nagyon igényes az egész kivitelezése már a csomagolástól kezdve, minden részletére ügyeltek. Sztem érdemes ezeket a cuccokat kézbe venni, kicsit kipróbálni vásárlás előtt, ráérősebb kiskerek talán hajlandóak kivenni a dobozból, vagy tartanak bemutató példányokat.

(#48) rup1u5


rup1u5
nagyúr

jókor jött ez a kis teszt mert épp mostanában jutott eszembe hogy le kéne már cserélni a közel 10 éves, egyszerű logitech optikai, rádiós egeremet valami játékosra.
Nem lesz egyszerű választani az biztos.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#49) #72042496 válasza Xaels (#44) üzenetére


#72042496
törölt tag

Telefonálj a Logitech-nek, hátha küldenek egyet. Haverom a Z-5500-asához kapott egy új hangsugárzót ingyen, gyakorlatilag bemondásra.

(#50) DarkFater válasza #72042496 (#49) üzenetére


DarkFater
tag

Hmmm.... Ez a "gagyi" dolog ez olyan érdekes nálunk Magyarországon.

Ez az ország iszonyatosan MÁRKAIMÁDÓ és konzervatív. :)

Szakmámból hozva példát:
IT és telekommunikáció területén kb. 10 éve Magyarországon nem volt más router a piacon csak CISCO! A router eladások 90%-a Cisco volt. Pedig több jónevű gyártó volt akkor a piacon mint ma. Egyszerűen annyi történt, hogy nálunk befutott egy jó név, és onnan kezdve a sok baromarcú memóriája betelt és így lett a router = Cisco.

Sokat röhögtem anno amikor mondták kollégák, hogy a világ 2. legnagyobb (mellesleg szintén amerikai) gyártójától hoztak egy jobb és olcsóbb modellt egy ügyfélnek, mert a régi Cisco router nem bírta kapacitásilag a terhelést és az új modell árát sokallta az ügyfél. Mikor leszállították a cuccot, és meglátta a dobozokat, akkor megkérdezte az ember: "Mi ez a noname, gagyi? Soha nem hallottam a nevét! " :D
Ez sajnos az ügyfelet minősítette és nem a céget. :(

Na ugyanezt érzem én egereknél is.

Iszonyatosan felkapták nálunk a Razer és a Roccat márkát.
A Razer még okés, de a szintén agyonsztárolt Roccatnek az elmúlt években voltak olyan modelljei, ahol egy éven belül 90%-os volt az elhullás. (nagyker adat!)
Megjegyzem Ilyen arányú meghibásodást pedig még a "sok, kicsi olcsó" kínai gyártó közül is csak igen kevés produkál.

Nekem volt MS egerem, volt Razer egerem is ... szerettem őket.
Most egy Mionix-ot vettem és szeretem.
(Ezt a gomblötyögés dolgot egyébként nem értettem pontosan, és megbeszélném egyszer Rudival, mert szerintem nem "lötyög" vagy semmivel sem jobban, mint a régi Razerem)

Szóval előszörre megtetszett a formája, ezért utánaolvastam vétel előtt, aztán telefonálgattam is.

A Mionix-ot egy svéd társulat csinálja kifejezetten Razor ellenfélnek pozícionálva. A külföldi teszteken nagyon jól teljesít és igen szép darabszámokat adnak el belőle.

Amikor rákérdeztem a forgalmazónál a minőségre, akkor röhögve mesélték, hogy a Razer vagy a Roccat? (erre már nem emlékszem pontosan) nyáron vételi ajánlatot tett az egész Mionix cégre. Hmmm.... Akkor mégsem lehet olyan gagyi :D

Szóval szerintem nyitottnak kell lenni az új dolgokra. Azért mert nem ismerünk egy új márkát, attól az még nem biztos, hogy "gagyi".
Tegyetek próbát és utána mondjatok véleményt, ne azt szajkózzátok, amit a reklám mond.

Lehet, hogy a Mionix és az Ozone még csak ÚJ SRÁCOK a játszótéren DE az is meglehet, hogy holnap már ők lesznek a királyok.

Ne felejtsük: Egyszer régen a Razer is volt újonc. :)

[ Szerkesztve ]

Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.