Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Aucor


Aucor
senior tag

Hát... Talán, ha lesznek ugyanolyan, hangulatos üldözések. Az első részben volt, hogy 3 órát töltöttem el egyhuzamban csak azzal, hogy kergettem a zsarukat. Ha ennek is lesz hasonló hangulata, akkor talán...

Miért nem látok szénné tuningolt verdákat? :(

[ Szerkesztve ]

(#2) szben05


szben05
tag

Egy próbát lehet, hogy megér.

(#3) olbaidhun válasza szben05 (#2) üzenetére


olbaidhun
őstag

ezt is csak a névvel akarják eladni...

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#4) XtremLor válasza Aucor (#1) üzenetére


XtremLor
őstag

Utolso nfs volt amit igazan szerettem, elotte az ug szeria aratott nagy sikert.
A MW-ot nagyon eltalaltak, a varos a palyak nagyon adta, a tuning-ot ki nem szereti nem kell nekunk egybol a porsche carrera(igaz az volt a favorit autom) jo egy szenne tuningolt kozep kategorias auto is, rendoros uldozesek, raadasul a carrier se 4-5 oras volt!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#5) Logen88 válasza Aucor (#1) üzenetére


Logen88
aktív tag

Nálam is csak akkor van esélye a játéknak ha hozza azt a bizonyos hangulatot.
De ha visszagondolok, hogy az elmúlt években milyen játékokat csinált ez a csapat... :O
Bizakodom, de nem fogok meglepődni ha csalódás lesz a game.

The Last of Us is a masterpiece.

(#6) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Akármennyire is arcade én szerintem befizetek rá még ha nem is egy forza horizon minőség...

(#7) callmeakos válasza Aucor (#1) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Azért mert elvileg semmiféle tuning nem lesz.

Egy esélyt adok neki, de eleve rosszul kezd nálam hogy pont a Most Wantedet sikerült a Criterionnak kispécizni egy kis szenzációhajhászásra. A HP is jó volt, de nem olyan mint az előd. És úgy tűnik hogy ez itt hatványozottan igaz. Lehet hogy nem folytatásnak készült, de ezek után az EAnek csak egy folytatásra szabadott volna igent mondania arra hogy felhasználják a Most Wanted neve. Szánalmas pénzhajkurászás.

All→M8

(#8) dredbiro


dredbiro
senior tag

Egy próbát megér :U nem várok csodát ettől az új résztől

Good hunting,STALKER !

(#9) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Azért örülök hogy ez csak egy videó

És annak is hogy pont szünetben fog megjelenni :P

Viszont én Ferrari-kat akarok!!! :W :O

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

hááát :U
:F

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#11) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Nagyon kíváncsi leszek én erre! :D
Mindenki tesztelő isteniti.
De majd eldől milyen lesz.

Annyi szent hogy U3-at akarok és remélem kapok is a 10 éves Underground évfordulóra! :U

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#12) dredbiro válasza ViiiiktorOC (#11) üzenetére


dredbiro
senior tag

Azért egy UG3 nagyot szólna,persze nem ezzel a stílussal :K

Good hunting,STALKER !

(#13) - = Zk = - válasza dredbiro (#12) üzenetére


- = Zk = -
félisten

UG3 egy HP 2010-es motorral és megvalósítással ütne nagyot.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#14) callmeakos válasza dredbiro (#12) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

inkább maradjanak maguknak. Csak elrontanák....

All→M8

(#15) dredbiro válasza - = Zk = - (#13) üzenetére


dredbiro
senior tag

Igen,az ütős lenne :K

Good hunting,STALKER !

(#16) ViiiiktorOC válasza dredbiro (#12) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Hát a régi stílussal!
Éjszaka,illegális versenyek, rengeteg kocsi, sötétség, neoncsövek,zene,nők, akár rendőrök is!!! :U :R
Szép dolog álmodozni! :)

Ami viszont nem tetszik hogy ebbe a M. W.-be kevés szerintem a kocsi. :(

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#17) dredbiro válasza callmeakos (#14) üzenetére


dredbiro
senior tag

Nem úgy értettem,hogy ez a CG készítse :DDD

Good hunting,STALKER !

(#18) dredbiro válasza ViiiiktorOC (#16) üzenetére


dredbiro
senior tag

Nem csak a kocsik,maga a stílus is nagyon gáz,500m-t repülsz,kanyarban farolsz,mint a HP2010-ben,stb,stb
Ezért írtam,egy próbát megér,de nem fűzök hozzá nagy raményeket,hogy ebbe is benne lesz annyi órám mint az U1-2,MW-ben :(

Good hunting,STALKER !

(#19) h3lios


h3lios
addikt

Istenem, ez a játék annyira meggyalázza az elődöt, hogy az már szinte fáj !
Ott pont az volt a lényeg, hogy 1 senkiből 1 városi nagymenővé fejlődsz és ezt a az egyre nagyobb vérdíjnak köszönheted. A kocsidat buktad, a semmiről kezded. Itt mi van ? Kapsz a segged alá 1 szuperautót azt menjél fiam törjél - zúzzál ?
Nálam a MW- Carbon volt az utolsó páros ami még játszható volt. A Pro Steet-nek adtam 1 esélyt, de nem bejövős a dolog. A MW volt az utolsó Need for Speed ahol igazán nagy kihívás volt a karrier és nem 1 napos kihívás volt. (Persze ésszerű játékidőkkel, nekem sikerült anno 1 nap alatt kipörgetni :P ).
A Carbon számomra már nem hozott akkor élményt a maga bandázós koncepciójával, ugyanakkor tetszett az esti város látványa és a hegyi utak visszahozatala (UG2).
Ez már inkább Burnout Paradise hajaz nem NFS-re. :U :(

B-tag: H3lios#2825

(#20) infectedmann


infectedmann
őstag

Hát én csodálkozom, hogy mindenki oda van az első MW -ért. Engem hidegen hagyott teljesen, ez viszont a Criterion nagyon érdekel. Bár inkább jobban örülnék ha a Burnout szériával foglalkoznának.

(#9) enginev3.0: én is :O bár ezt szerintem leshetjük :W

[ Szerkesztve ]

(#21) F34R


F34R
nagyúr

I don't give a shit.....

(#22) MorphBCS válasza h3lios (#19) üzenetére


MorphBCS
tag

Még jó, hogy használom az eszem, meg a Ctrl+F -et, mert meglestem a videót, és azonnal be akartam ide írni, hogy csak nekem van a videónak amolyan zsarukkal teli Burnout Paradise szaga ??

De látom nem vagyok egyedül!
Ha ez is olyan lesz, mint amire számíthattunk az NFS sorozatokból mostanság, akkor kb. a story 30%-ánál már max le is törlöm :DDD

[ Szerkesztve ]

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#23) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Ki engedte meg, hogy ennek is Most wanted legyen a neve? Legalább Most Wanted 2-nek nevezték volna el. :W

(#24) Szafter


Szafter
tag

A videót egész jóra megcsinálták, de nekem így nem mond túl sokat... :U Ha olyan lesz mint a legelső Most Wanted, akkor szeretés lesz. :D

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#25) enginev3.0 válasza infectedmann (#20) üzenetére


enginev3.0
félisten

Lehet így próbálnak esélyt adni a többi márkának ;]
[link]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26) bpx


bpx
őstag

vicces az összes NFS hírnél, hogy mindenki az UG meg MW részeket hozza fel, mint nagy előd, meg hogy honnan jött a sorozat, az ezek előtti 6 rész meg mintha nem is lett volna

(#27) nghost válasza bpx (#26) üzenetére


nghost
tag

vannak dolgok, amiket jobb elfelejteni.. :DDD

Script Kiddies Do What They Do Best: Infect Themselves / The only man who gets his work done by Friday is Robinson Crusoe..

(#28) Prof01


Prof01
veterán

Hát ettől nem várok sokat...
Most amúgy is elvagyok a Forza Horizon-nal, ami szerintem kegyetlen jó lett! :))

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#29) XtremLor válasza bpx (#26) üzenetére


XtremLor
őstag

Annyira nem vicces...jatszottam a Hot Pursuit-al ahogy a Porsche Unleashed-el is de eggyik se volt annyira maradando. AZ UG special olyan ami ele meg most is szivesen leulnek, igaz egyre kevesebbet jatszok fokent telen ha rossz az ido, es nincs jobb dolgom.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#30) BiP válasza nghost (#27) üzenetére


BiP
nagyúr

Azért ez szerintem túlzás (még ha viccnek is volt szánva).
Az NFS1 akkoriban nagyot robbant, szinte stílusteremtő volt, a Hot Pursuit nagyon el lett találva, az egyik legjobb rész, a Porsche más volt (fizikában), viszont bejött a normális kampány, pont ezek miatt sokak kedvencévé vált.
A köztes részeket (nfs2/se, high stakes) is sokan szerették.A Hot Pursuit 2 meg visszahozta a Porsche előtti NFS-ek hangulatát.
Az UG-vel új korszak kezdődött, ami (szerintem) a MW-ig tartott. Utána hanyatlás.
Ezeket a remake-eket is azért csináltatják a Criterionnal, mert érzik, hogy valami hiányzik, amit a régi részek tudtak, és azt akarják visszahozni, de valahogy nem sikerül.
Remélem ez az új Most Wanted jó lesz, mert a MW volt a kedvencem.

(#31) enginev3.0 válasza BiP (#30) üzenetére


enginev3.0
félisten

The run is teljesen jó volt, én kétszer végigvittem és meg utána is le tudok elé ülni játszani

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#32) Szafter válasza bpx (#26) üzenetére


Szafter
tag

Az előző 6 részhez hozzá sem mertem nyúlni. Megnéztem a trailereket és kb mindegyiknek ugyan az volt. ;]

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#33) callmeakos válasza enginev3.0 (#31) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

na jó, de azzal egy nap alatt végezni lehet. 2x s :DDD

All→M8

(#34) Drizzt válasza BiP (#30) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Szerintem az uj hp nagyon jo volt, igy bizok ebben is. Johetne maaaaar. Minek adnak ki addig launch trailert, amig nem is kaphato?

I am having fun staying poor.

(#35) Drizzt válasza BiP (#30) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Szerintem az uj hp nagyon jo volt, igy bizok ebben is. Johetne maaaaar. Minek adnak ki addig launch trailert, amig nem is kaphato?

I am having fun staying poor.

(#36) BiP válasza Drizzt (#34) üzenetére


BiP
nagyúr

Havernál Xboxon és is élveztem, de PC-n valahogy nem fogott meg. Pedig vártam előtte nagyon.
(aztán lehet, hogy csak egy kontrollert kéne vennem, és nem bill-lel nyomni)

(#37) bpx válasza Szafter (#32) üzenetére


bpx
őstag

pedig az volt "A Need for Speed"
nem pedig ezek a boy racer epizódok ( ;] )
az újak közül még az első Shift tetszett, az szerencsére jobb irányba tért el az eredeti koncepciótól

(#38) SzlobiG válasza BiP (#36) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én ezért vettem box kontrollert pár éve így minden olyan mintha boxon tolnám csak sokkal szebb graffal. :K

(#39) Drizzt válasza BiP (#36) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Én élveztem billel, engem pont xboxon zavart mindennek az irányítása. :)

I am having fun staying poor.

(#40) Prof01 válasza Drizzt (#39) üzenetére


Prof01
veterán

Kontrollerrel már csak azért is jobb, mert analóg kezelőszervei vannak. Annyira kanyarodik, amennyire erősen nyomod a joy-t és annyi gázt/féket adsz, amennyire a karokat behúzod (mint egy kormánynál). Billentyűzetnél meg csak on/off állás van, ami szörnyű...

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#41) enginev3.0 válasza Prof01 (#40) üzenetére


enginev3.0
félisten

Arcadenal azért nem olyan szörnyű

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#42) Prof01 válasza enginev3.0 (#41) üzenetére


Prof01
veterán

Az igaz nem olyan fontos, mint egy szimulátornál, de arcadenál is érezni a különbséget. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#43) speeedyyy


speeedyyy
tag

Nem rossz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.