Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Most már kivárom a PC -s kiadást,túl sokat költöttem a gépemre.Ilyen játékokhoz vettem a XboxOne kontrollert. :)

Jobb is hogy eltolták a PC -s megjelenést.Túl sok lenne nekem ez így karácsony előtt.És még félre van 15000-20000 Ft a steames karácsonyi leárazásokra.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) SybenX


SybenX
őstag

Szinte biztos,hogy 60 fps lesz pc-n,úgy hogy megéri kivárni.

(#3) szupermacs válasza Televan74 (#1) üzenetére


szupermacs
veterán

Mi a különbség az XO és X360 controller között? Nekem ugyan olyannak tűnt. Most akarok venni majd egy 360-ast, de a O-osat még nem próbáltam.

(#4) Viktor77


Viktor77
titán

"Aki kevesli az autókat, vagy hiányérzete támadna egy-egy típussal kapcsolatban, annak jó hír, hogy ezeket letölthető tartalom formájában még idővel megkaphatjuk, a kiadót ismerve azonban nem kizárt, hogy ezekért külön kell majd fizetnünk."

A többi hírben az van, hogy a DLC-k ingyenesek lesznek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Huszon x év alatt nem tanulták meg a rendőrök, hogy hogyha tényleg megakarják állítani őket, akkor nem hagyunk két autó között egy kamionnyi helyet? És rámpát főleg nem teszünk elé.
Ejnye-bejnye teremtette.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6) szentkuti11 válasza Viktor77 (#4) üzenetére


szentkuti11
addikt

Az első DLC megjelenésekor minden kiderül. :)

(#7) Televan74 válasza szupermacs (#3) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nem tudom, csak mikor vettem megkaptam akciósan 11.990 -ért és még a futár sem került pénzembe.Ezért esett rá a választásom.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8) szupermacs válasza Televan74 (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Az úgy megérte! :) Gondolom vezetékes.

(#9) Televan74 válasza szupermacs (#8) üzenetére


Televan74
nagyúr

460 forint volt hozzá a kábel, de ha kapható lesz hozzá a wireless usb -s vezérló,azt még majd veszek hozzá.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10) LeventeV válasza Televan74 (#9) üzenetére


LeventeV
senior tag

Ahhoz kell majd a Windows 10.

(#11) szupermacs válasza Televan74 (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Most néztem a vezeték nélküli 360-ast, de külön töltő kábel kell hozzá, meg minden. Kétszer annyi lenne kompletten, mint a sima vezetékes. :(

(#12) kpal


kpal
veterán

Hiányolom az Eclipse 2g ami minden régi NFS-be volt 10+ éve, de a 3g is ami újabb azt is hiányolom, + BMW M6 . Amúgy várom azért kíváncsi leszek .

(#13) LanyUs


LanyUs
senior tag

Underground 1 és 2 óta nem játszottam vele sokat. Most Wanted kormány laggja elvettem a a kedvem, viszont a Carbon hangulata átjött. Talán ez ...

(#14) plejik válasza LanyUs (#13) üzenetére


plejik
addikt

Hát én teszteltem a béta változatot XO-n..és sajnos nagyon nagy csalódás volt. Pedig nagyon vártam hátha majd ez üt megint, de nem így lett. Jobban mondva ütött, hogy tuti nem veszem meg. (sajnos az irányítás fizika pocsék..)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#15) Tsebacsi válasza plejik (#14) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Valószínű nulla fizika atom árkád feeling, amitől mindenki, aki vezetett már életében autót, elhányja magát. Kár...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#16) plejik válasza Tsebacsi (#15) üzenetére


plejik
addikt

Azzal , hogy árkád még nem is lenne gond, de attól lehetne valami normálisabb fizikája a kocsiknak. ( pl: Forza Horizon 2, az is inkább "árkád", de élvezet vele játszani..)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#17) LeventeV válasza plejik (#16) üzenetére


LeventeV
senior tag

Hát ízlések és pofonok. Én a Horizon 2 irányításától nem dobtam hátast.

Játékok esetében jobban preferálom az arcade-fél sim irányítást, mondva ezt úgy, hogy napi szinten vezetek autót. Játékban viszont hülyülni szeretek.

(#18) Viper26


Viper26
nagyúr

Ezeket a gagyinak is szar videóbetéteket miért erőltetik? :U

Pixel 7 | FR955

(#19) plejik válasza LeventeV (#17) üzenetére


plejik
addikt

Ízlések és pofonok. Mindenkinek más jön be. Akinek ez bejön az csapassa neki. ;)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#20) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Csinálnék egy Fifa For CoD nevű kombó játékot. Így nem elég lenne csak egy játékkal jönni évente. A sztori szerint egy EB döntő közben illegális utcai versenyző rontanak keresztül a pályán akiket az az amcsi hadsereg üldöz. Az előzeteséhez ezt tudom elképzelni.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#21) doooo válasza Viper26 (#18) üzenetére


doooo
veterán

Jó kérdés.. legalább jobb színészeket dobnának be.. Meg az egésznek olyan hangulata van, mintha pár tini készítette volna, szar felvétel, szar díszlet/helyszín, stb..

(#22) Televan74 válasza LeventeV (#10) üzenetére


Televan74
nagyúr

Azzal rendelkezem. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#23) LeventeV válasza Televan74 (#22) üzenetére


LeventeV
senior tag

Akkor csak én vagyok ilyen őskövület a 7-essel :D

@doooo - Szerintem az ikonok ötlete jó volt, a körítés lett kicsit béna. Elég lett volna egy Forza Horizon szintű sztori... Itt van az 5 ikon, mindegyik elmondja két mondatban, hog mit kell teljesíts ahhoz, hogy kihívd, és miután legyőzted gratulál aztán kész.
Vagy a 2005-ös Most Wanted... ott is az elején megismered a gizdát akit lekell nyomni, a jócsajt aki segít neked, és azon túl pár SMS-el elvan intézve az egész.

[ Szerkesztve ]

(#24) doooo válasza LeventeV (#23) üzenetére


doooo
veterán

A Most Wanted-é nekem sokkal érdekesebb volt. Legalábbis a kivitelezése. Persze ez önmagában még nem húzza le a játékot.

(#25) LeventeV válasza doooo (#24) üzenetére


LeventeV
senior tag

Amúgy a színész aki játszotta Cross-t, benne volt a múltkori Arrow részbe. A Palmer tech igazgatótanácsának egyik tagját játszotta. :P

(#26) kiki22


kiki22
senior tag

Hali!ennek lesz olyan online resze mint a nfs world nek?

(#27) B.Gaboo


B.Gaboo
tag

'PC-s kiadás viszont csak 2016 folyamán válik elérhetővé' :Y Reméljük legalább a 30 fps cap elmarad.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#28) tailor74


tailor74
őstag

Várom a pc-s megjelenést. Remélem fixen hozza a 60 fps-t majd.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#29) bajzal


bajzal
őstag

Irányításról valaki tud valamit, hogy kb. milyen? Mert pl a 2012-es Most Wantedben elég lomha volt :D

(#30) front3r


front3r
őstag

Engem teljesen meggyőzött a BETA. Az Underground visszatér! :D
Első napos vétel, kész.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#31) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Majd meglátjuk milyen értékeléseket kap a konzolos kiadás, meg mit hoz úgy overall, aztán kiderül lesz-e PC-s vétel vagy sem. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#32) plejik válasza front3r (#30) üzenetére


plejik
addikt

Underground?? Az jobb volt... :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#33) Assimilator


Assimilator
őstag

En nem gondolnam, hogy az 51 db auto "boseges".
Foleg, hogy van tipus ami ugyanaz csak mas az evjarat.

(#34) front3r válasza plejik (#32) üzenetére


front3r
őstag

Nem 100% az játék, mert a sebességérzet annyira nem jön át, a tipikus elsuhanó hanghatások és effektek miatt, de az túlzás volt a valósághoz képest. Ez reálisabb, de ez is nagyon odaver, legalábbis én annyira bele tudtam magam élni, mint soha, semelyik más autós játékba. :)
Számomra tényleg ez lesz a legjobb autós játék, ami az utóbbi években megjelent, és kész.
A zenék 80%-as bejön, illik a játékhoz. A környezet nagyon szép lett, az esős/eső utáni tócsás éjszakai utakkal, ez telitalálat.

Nekem egyedül a neon hiányzik, de azt belerakhatják DLC-be szemrebbenés nélkül, viszont azt első nap meg fogom venni.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#35) zsiz válasza Assimilator (#33) üzenetére


zsiz
őstag

Forza... na abban bőséges az autó kínálat :D [link] azt az átok golfot mindig nyomatják, bezzeg egyik játékukba se raknak bele egy jó Vectra B-t vagy Calibrát :U

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#36) Tharkoul


Tharkoul
tag

Nem kell reménykedni abban, hogy a PC változat képes lesz-e a 60fps-re, ugyanis 99%-ban emiatt halasztották el. Amíg azt nem hozzák össze, nem jelenik meg a játék, és mivel egyáltalán nem így tervezték, 30fps-t akartak PC-re is, ugyanúgy jár, mint az Arkham Knight - inkább csúszik hónapokat, mert jóformán nulláról indulnak.

(#37) Raysen623 válasza Tharkoul (#36) üzenetére


Raysen623
addikt

Aha persze, mert arról híresek. Aztán a hw igény megint az egekben lesz ha szép grafikát is akarsz. Nekem csak egy követelményem van: ne essen 35 fps alá a játék és onnantól kezdve már jó.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#38) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Akira Nakai-al a címlapon engem már most megvett. Ez várós :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39) deakpeti


deakpeti
tag

nagyon jo:)mar varom kar hogy pc re csak tavasszal jon

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#40) Beri78


Beri78
őstag

nagyon jó lesz és már csak párat kell aludni :DDD

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#41) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Nagyon várom pc-re! Kár, hogy rendőrség lesz benne. :(

Értem a csíziót.

(#42) Vigilante


Vigilante
őstag

Nah erre a PC-s verzióra benevezek, hogy meddig ülnek rajta. Akkor már legalább legyen meg az a fix 60 FPS inputlag nélkül! :(((

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#43) deakpeti válasza Nuada herceg (#41) üzenetére


deakpeti
tag

rendőrség nélkul nincs nfs:)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#44) Tharkoul válasza Raysen623 (#37) üzenetére


Tharkoul
tag

Ha járnál redditre, tudnád, hogy a Ghost mennyire igyekszik.

(#45) Raysen623 válasza Tharkoul (#44) üzenetére


Raysen623
addikt

Én nem vagyok semminek az elrontója, szóval a próféta szóljon belőled. :R

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#46) boogie84 válasza front3r (#30) üzenetére


boogie84
veterán

Milyen az irányítás? Ugye az hogy kanyarban össze vissza mozog a kamera az csak a csicsás látványos videókban volt megcsinálva?
Esetleg van saját videód? Ebben nem tűnik rossznak: [link]

Mazda mx5 ND! :C

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#47) deakpeti válasza boogie84 (#46) üzenetére


deakpeti
tag

szerintem ez a kamera mozgolodas csak a drift jatekmodban lep fel de nem biztos csak egy tip:)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#48) Nuada herceg válasza deakpeti (#43) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Hát az underground 1-2 létezett rendőrség nélkül.
Ez pedig ha valami reboot lenne, akkor kár a rendőrökért. :((

Értem a csíziót.

(#49) deakpeti válasza Nuada herceg (#48) üzenetére


deakpeti
tag

persze ertem

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#50) Nuada herceg válasza deakpeti (#49) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Okés, részemről sem kötekedés volt. :)

Értem a csíziót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.