Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

Most már kivárom a PC -s kiadást,túl sokat költöttem a gépemre.Ilyen játékokhoz vettem a XboxOne kontrollert. :)

Jobb is hogy eltolták a PC -s megjelenést.Túl sok lenne nekem ez így karácsony előtt.És még félre van 15000-20000 Ft a steames karácsonyi leárazásokra.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) SybenX


SybenX
őstag

Szinte biztos,hogy 60 fps lesz pc-n,úgy hogy megéri kivárni.

(#3) szupermacs válasza Televan74 (#1) üzenetére


szupermacs
veterán

Mi a különbség az XO és X360 controller között? Nekem ugyan olyannak tűnt. Most akarok venni majd egy 360-ast, de a O-osat még nem próbáltam.

(#4) Viktor77


Viktor77
titán

"Aki kevesli az autókat, vagy hiányérzete támadna egy-egy típussal kapcsolatban, annak jó hír, hogy ezeket letölthető tartalom formájában még idővel megkaphatjuk, a kiadót ismerve azonban nem kizárt, hogy ezekért külön kell majd fizetnünk."

A többi hírben az van, hogy a DLC-k ingyenesek lesznek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#5) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Huszon x év alatt nem tanulták meg a rendőrök, hogy hogyha tényleg megakarják állítani őket, akkor nem hagyunk két autó között egy kamionnyi helyet? És rámpát főleg nem teszünk elé.
Ejnye-bejnye teremtette.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6) szentkuti11 válasza Viktor77 (#4) üzenetére


szentkuti11
addikt

Az első DLC megjelenésekor minden kiderül. :)

(#7) Televan74 válasza szupermacs (#3) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nem tudom, csak mikor vettem megkaptam akciósan 11.990 -ért és még a futár sem került pénzembe.Ezért esett rá a választásom.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8) szupermacs válasza Televan74 (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Az úgy megérte! :) Gondolom vezetékes.

(#9) Televan74 válasza szupermacs (#8) üzenetére


Televan74
nagyúr

460 forint volt hozzá a kábel, de ha kapható lesz hozzá a wireless usb -s vezérló,azt még majd veszek hozzá.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10) LeventeV válasza Televan74 (#9) üzenetére


LeventeV
senior tag

Ahhoz kell majd a Windows 10.

(#11) szupermacs válasza Televan74 (#9) üzenetére


szupermacs
veterán

Most néztem a vezeték nélküli 360-ast, de külön töltő kábel kell hozzá, meg minden. Kétszer annyi lenne kompletten, mint a sima vezetékes. :(

(#12) kpal


kpal
veterán

Hiányolom az Eclipse 2g ami minden régi NFS-be volt 10+ éve, de a 3g is ami újabb azt is hiányolom, + BMW M6 . Amúgy várom azért kíváncsi leszek .

(#13) LanyUs


LanyUs
senior tag

Underground 1 és 2 óta nem játszottam vele sokat. Most Wanted kormány laggja elvettem a a kedvem, viszont a Carbon hangulata átjött. Talán ez ...

(#14) plejik válasza LanyUs (#13) üzenetére


plejik
addikt

Hát én teszteltem a béta változatot XO-n..és sajnos nagyon nagy csalódás volt. Pedig nagyon vártam hátha majd ez üt megint, de nem így lett. Jobban mondva ütött, hogy tuti nem veszem meg. (sajnos az irányítás fizika pocsék..)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#15) Tsebacsi válasza plejik (#14) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Valószínű nulla fizika atom árkád feeling, amitől mindenki, aki vezetett már életében autót, elhányja magát. Kár...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#16) plejik válasza Tsebacsi (#15) üzenetére


plejik
addikt

Azzal , hogy árkád még nem is lenne gond, de attól lehetne valami normálisabb fizikája a kocsiknak. ( pl: Forza Horizon 2, az is inkább "árkád", de élvezet vele játszani..)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#17) LeventeV válasza plejik (#16) üzenetére


LeventeV
senior tag

Hát ízlések és pofonok. Én a Horizon 2 irányításától nem dobtam hátast.

Játékok esetében jobban preferálom az arcade-fél sim irányítást, mondva ezt úgy, hogy napi szinten vezetek autót. Játékban viszont hülyülni szeretek.

(#18) Viper26


Viper26
nagyúr

Ezeket a gagyinak is szar videóbetéteket miért erőltetik? :U

iPhone 14 | FR955

(#19) plejik válasza LeventeV (#17) üzenetére


plejik
addikt

Ízlések és pofonok. Mindenkinek más jön be. Akinek ez bejön az csapassa neki. ;)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#20) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Csinálnék egy Fifa For CoD nevű kombó játékot. Így nem elég lenne csak egy játékkal jönni évente. A sztori szerint egy EB döntő közben illegális utcai versenyző rontanak keresztül a pályán akiket az az amcsi hadsereg üldöz. Az előzeteséhez ezt tudom elképzelni.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#21) doooo válasza Viper26 (#18) üzenetére


doooo
veterán

Jó kérdés.. legalább jobb színészeket dobnának be.. Meg az egésznek olyan hangulata van, mintha pár tini készítette volna, szar felvétel, szar díszlet/helyszín, stb..

(#22) Televan74 válasza LeventeV (#10) üzenetére


Televan74
nagyúr

Azzal rendelkezem. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#23) LeventeV válasza Televan74 (#22) üzenetére


LeventeV
senior tag

Akkor csak én vagyok ilyen őskövület a 7-essel :D

@doooo - Szerintem az ikonok ötlete jó volt, a körítés lett kicsit béna. Elég lett volna egy Forza Horizon szintű sztori... Itt van az 5 ikon, mindegyik elmondja két mondatban, hog mit kell teljesíts ahhoz, hogy kihívd, és miután legyőzted gratulál aztán kész.
Vagy a 2005-ös Most Wanted... ott is az elején megismered a gizdát akit lekell nyomni, a jócsajt aki segít neked, és azon túl pár SMS-el elvan intézve az egész.

[ Szerkesztve ]

(#24) doooo válasza LeventeV (#23) üzenetére


doooo
veterán

A Most Wanted-é nekem sokkal érdekesebb volt. Legalábbis a kivitelezése. Persze ez önmagában még nem húzza le a játékot.

(#25) LeventeV válasza doooo (#24) üzenetére


LeventeV
senior tag

Amúgy a színész aki játszotta Cross-t, benne volt a múltkori Arrow részbe. A Palmer tech igazgatótanácsának egyik tagját játszotta. :P

(#26) kiki22


kiki22
senior tag

Hali!ennek lesz olyan online resze mint a nfs world nek?

(#27) B.Gaboo


B.Gaboo
tag

'PC-s kiadás viszont csak 2016 folyamán válik elérhetővé' :Y Reméljük legalább a 30 fps cap elmarad.

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

(#28) tailor74


tailor74
őstag

Várom a pc-s megjelenést. Remélem fixen hozza a 60 fps-t majd.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#29) bajzal


bajzal
őstag

Irányításról valaki tud valamit, hogy kb. milyen? Mert pl a 2012-es Most Wantedben elég lomha volt :D

(#30) front3r


front3r
őstag

Engem teljesen meggyőzött a BETA. Az Underground visszatér! :D
Első napos vétel, kész.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#31) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Majd meglátjuk milyen értékeléseket kap a konzolos kiadás, meg mit hoz úgy overall, aztán kiderül lesz-e PC-s vétel vagy sem. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#32) plejik válasza front3r (#30) üzenetére


plejik
addikt

Underground?? Az jobb volt... :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#33) Assimilator


Assimilator
őstag

En nem gondolnam, hogy az 51 db auto "boseges".
Foleg, hogy van tipus ami ugyanaz csak mas az evjarat.

(#34) front3r válasza plejik (#32) üzenetére


front3r
őstag

Nem 100% az játék, mert a sebességérzet annyira nem jön át, a tipikus elsuhanó hanghatások és effektek miatt, de az túlzás volt a valósághoz képest. Ez reálisabb, de ez is nagyon odaver, legalábbis én annyira bele tudtam magam élni, mint soha, semelyik más autós játékba. :)
Számomra tényleg ez lesz a legjobb autós játék, ami az utóbbi években megjelent, és kész.
A zenék 80%-as bejön, illik a játékhoz. A környezet nagyon szép lett, az esős/eső utáni tócsás éjszakai utakkal, ez telitalálat.

Nekem egyedül a neon hiányzik, de azt belerakhatják DLC-be szemrebbenés nélkül, viszont azt első nap meg fogom venni.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#35) zsiz válasza Assimilator (#33) üzenetére


zsiz
őstag

Forza... na abban bőséges az autó kínálat :D [link] azt az átok golfot mindig nyomatják, bezzeg egyik játékukba se raknak bele egy jó Vectra B-t vagy Calibrát :U

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#36) Tharkoul


Tharkoul
tag

Nem kell reménykedni abban, hogy a PC változat képes lesz-e a 60fps-re, ugyanis 99%-ban emiatt halasztották el. Amíg azt nem hozzák össze, nem jelenik meg a játék, és mivel egyáltalán nem így tervezték, 30fps-t akartak PC-re is, ugyanúgy jár, mint az Arkham Knight - inkább csúszik hónapokat, mert jóformán nulláról indulnak.

(#37) Raysen623 válasza Tharkoul (#36) üzenetére


Raysen623
addikt

Aha persze, mert arról híresek. Aztán a hw igény megint az egekben lesz ha szép grafikát is akarsz. Nekem csak egy követelményem van: ne essen 35 fps alá a játék és onnantól kezdve már jó.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#38) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Akira Nakai-al a címlapon engem már most megvett. Ez várós :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#39) deakpeti


deakpeti
tag

nagyon jo:)mar varom kar hogy pc re csak tavasszal jon

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#40) Beri78


Beri78
őstag

nagyon jó lesz és már csak párat kell aludni :DDD

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#41) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Nagyon várom pc-re! Kár, hogy rendőrség lesz benne. :(

Értem a csíziót.

(#42) Vigilante


Vigilante
őstag

Nah erre a PC-s verzióra benevezek, hogy meddig ülnek rajta. Akkor már legalább legyen meg az a fix 60 FPS inputlag nélkül! :(((

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#43) deakpeti válasza Nuada herceg (#41) üzenetére


deakpeti
tag

rendőrség nélkul nincs nfs:)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#44) Tharkoul válasza Raysen623 (#37) üzenetére


Tharkoul
tag

Ha járnál redditre, tudnád, hogy a Ghost mennyire igyekszik.

(#45) Raysen623 válasza Tharkoul (#44) üzenetére


Raysen623
addikt

Én nem vagyok semminek az elrontója, szóval a próféta szóljon belőled. :R

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#46) boogie84 válasza front3r (#30) üzenetére


boogie84
veterán

Milyen az irányítás? Ugye az hogy kanyarban össze vissza mozog a kamera az csak a csicsás látványos videókban volt megcsinálva?
Esetleg van saját videód? Ebben nem tűnik rossznak: [link]

Mazda mx5 ND! :C

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#47) deakpeti válasza boogie84 (#46) üzenetére


deakpeti
tag

szerintem ez a kamera mozgolodas csak a drift jatekmodban lep fel de nem biztos csak egy tip:)

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#48) Nuada herceg válasza deakpeti (#43) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Hát az underground 1-2 létezett rendőrség nélkül.
Ez pedig ha valami reboot lenne, akkor kár a rendőrökért. :((

Értem a csíziót.

(#49) deakpeti válasza Nuada herceg (#48) üzenetére


deakpeti
tag

persze ertem

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#50) Nuada herceg válasza deakpeti (#49) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Okés, részemről sem kötekedés volt. :)

Értem a csíziót.

(#51) SybenX


SybenX
őstag

Első magyar végigjátszás: [link]

(#52) laceszgamer válasza SybenX (#51) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát eddig ami a legjobban tetszett belőle azok a csajok. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#53) front3r válasza boogie84 (#46) üzenetére


front3r
őstag

Az irányítás alapvetően árkád, azon belül a kocsi irányítását lehet állítgatni - akár apránként is - hogy driftelni akarsz vele, vagy inkább egy stabil tartású vezetési élményt akarsz magadnak. Mindenképpen majd kell driftelős verda ezen felállás alapján, bár bármikor át tudod a kedvenc kocsidat irányítását is állítani. Teljesen jó, átjött az élmény benne, de természetesen senki se várjon szimulátort, ez nem az a játék.
A kamera kezelést meg te állítod be, ha akarod akkor az akció kamera lesz, amikor kicsúszik a kocsi segge, stb, vagy fix a kamera, meg tudod változtatni. Ezzel nincs gond.

Saját videóm nem lehet, mert akkor szép bant kaptam volna az EA-tól. :)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#54) boogie84 válasza front3r (#53) üzenetére


boogie84
veterán

Baromi jo olvasni amit irtal, elkepzelheto h a jovo ev autos jatekat fogom megvenni! Sajna csak marciusban jelenik meg...
Koszonom az infot!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#55) a.sebi


a.sebi
őstag

Ea accessbe jo lesz !

(#56) kiki22


kiki22
senior tag

Multipayer reszerol tud valaki valamit?

(#57) dhstyle


dhstyle
tag

oké , hogy egy éjszaka alatt játszódik az egész (persze egy éjszaka alatt több autót is építessz oké) de hogy a frostbite engine másképp nem képes "szép lenni" nevetséges.. amúgyis nevetségesnek ígérkezik az irányítás de , hogy ennyire vizes úton még irányítani is lehessen az autókat kész vicc.. és emiatt persze gumifüstöt sem kelett meganimálni mert a vizes aszfalton nincs.. így aztán élmény a drift füst nélkül.

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#58) defi


defi
tag

remek, már alcímet se adnak neki...

LOAD "*",8,1

(#59) Assimilator válasza Nuada herceg (#41) üzenetére


Assimilator
őstag

En sem szeretem oket. Foleg amikor a Honda Civic mezei rendorauto lenyomja az utrol a 911-es Porsche-mat......
Johetne egy rendorkikapcsolo DLC is. :DDD

(#60) szupermacs válasza Assimilator (#59) üzenetére


szupermacs
veterán

Most Wanted óta mindig beérnek a legnagyobb hulladék rendőrautók, azért 10 év alatt meg lehetett volna ezt szokni. ;]
Undercover óta nem próbálkoztam NFS-el, kipróbálnám szívesen.

(#61) Assimilator válasza szupermacs (#60) üzenetére


Assimilator
őstag

Most Wanted volt az utolso NFS amivel tobb, mint 1 orat jatszottam.
Amiota a kontar kreten Criterion az NFS-hez hozzanyult azota 1 oranal egy NFS sem tart tovabb nalam.

(#62) laceszgamer válasza Assimilator (#61) üzenetére


laceszgamer
addikt

Carbon sem volt rossz még szerintem, nem szólt akkorát mint az MW, de különösebb gond nem volt vele. a Pro Street már más tészta, azzal is el elhetett játszani, de azért ott nagyon érződött, hogy nem abba az irányba kéne menni.

Azóta jóformán csak a Hot Pursuit feldolgozás ami értékelhető volt.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#63) Assimilator válasza laceszgamer (#62) üzenetére


Assimilator
őstag

Nekem mar a Most Wanted se volt olyan jo, a rendorok miatt.
En tenyleg nem szeretem oket. :D
Akkor talan nem lenne gond, ha igazsagosabban mukodnenek.
De ez a Hondas pelda is, vagy amikor engem megprobal lekapcsolni 20 rendorauto, a tobbiek meg tokuresen autokaznak. Nem szeretem. :D

(#64) Duree


Duree
veterán

Az utóbbi néhány rész elég gyatrára sikeredett.

duree54

(#65) front3r válasza Assimilator (#63) üzenetére


front3r
őstag

A béta alatt nem sok gondom volt a rendőrökkel, egyszer volt talán hogy 6-7 percig üldöztek, de utána kiismertem őket, és mindig megléptem előlük. Szinte már szívattam őket. Ha így marad a véglegesben is, akkor elviselem őket, sőt egy picit feldobják a free roam-ot.

Én tényleg csak a játék rövidségétől félek.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#66) Assimilator válasza front3r (#65) üzenetére


Assimilator
őstag

Na majd meglatjuk. :)

(#67) mettek


mettek
addikt

Azért aki teheti próbálja ki az ea access-ben. 10 óra játékot kap mindenki. Nekem alapvetően nagyon tetszik de iszonyat csalódás hogy a legtöbb autón le van zárva a tuning elemek 80%-a. Az m3-as bmw-n pl tunongolhatsz első hátsó lökhárítót amiből van 1-1 meg alufelnit, illetve tehetsz rá böszme spoilert és ennyi. Ez igy szerintem vicces. Semmi oldalküszöb, komolyabb sárvédő szélesítés, esetleg tetőre roof scoop.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#68) szupermacs válasza Assimilator (#61) üzenetére


szupermacs
veterán

Én a régire gondoltam, de nekem az se volt már a kedvencem. A 3. és 4. részt imádtam nagyon, a Hot Pursuit csak évekkel később lett meg, nem volt rossz. A Porsche 2000 abszolút nem jött be, alig egy órát játszottam vele. Az Underground jó volt, de csak az első részt toltam végig. A második részében nem tetszett a meseszerű látványvilág és a történet. Criterion egyetlen játékával játszottam, ami a Burnout Paradise volt. Az nekem nagyon bejött. Utolsó autós játék volt, amit nagyon élveztem.

(#69) Assimilator válasza szupermacs (#68) üzenetére


Assimilator
őstag

Nekem spec. a Porsche 2000 nagy kedvencem. :)

(#70) szupermacs válasza Assimilator (#69) üzenetére


szupermacs
veterán

Ezért nem lesz soha olyan játék, ami mindenkinek tetszene. Mindenkinek más az igénye. Én mondjuk sose voltam oda a Porsche autókért. :DDD

(#71) Assimilator válasza szupermacs (#70) üzenetére


Assimilator
őstag

Nekem azok a kedvenceim. Hat kulonbozunk, na. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.