Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ezekiell


Ezekiell
veterán

"Ez teljesen értelmetlen, semmi köze a valósághoz, minek ide ez" kommentek 3..2..1.. :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#2) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Én nézni se bírom az ilyen videókat, de arra jók, hogy megmutassák a határait az eszközöknek.

Ha ilyen tabletem lenne, kábé páncélozott, bársonybélésű kofferben hordaná egy külön biztonsági őr. :DD

B.Cs.

(#3) Luck Dragon válasza bollokcs80 (#2) üzenetére

:DDD most elképzeltem. :C

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) Graphics


Graphics
Jómunkásember

"így alighanem kevesebbszer ül rá véletlenül,"

Hát szerintem az esély simán megvan rá, otthagyja a user a kanapén pl....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) bollokcs80 válasza Luck Dragon (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Érdekes látvány lenne... :) Vicccen kívül én nagyon vigyázok a cuccaimra, üvegfólia+tok menne erre is alapból.

Régebbi cuccaim, amiket használtan továbbadtam, mindig kifogástalan állapotúak voltak. Egyetlen egyszer egy másodlagos telóm kijelzőjét megzúztam, de azért nem volt kár.

B.Cs.

(#6) Schuler888


Schuler888
senior tag

azta. Ezen most meglepodtem. A Tab S4-emet egyszer-ketszer mergemben izombol feszitve probaltam kettetorni(persze h game miatt :DDD ), de csak mert tudtam hogy meg sem fog nyikkanni, es valoban, nemhogy nem torik el, meg sem hajlik, de feszultseglevezetesnek jo :D

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#7) andor80


andor80
senior tag

mobilra zsebenhordva ülönk rá.És ez a törésteszt is releváns .Hiszen kanapéra fotelba dobva és ottfelejtev gyerek nagyi én magam bármikor rászeggelhetek...

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#8) Noukoum


Noukoum
veterán

Ezzel az a baj hogy hordozni kb esélytelen, mert tuti meghajlik. (Vagyis kell rá kemény tok / bill)
Igazán kijavíthatták volna 2 év alatt, vagy lehetne picit vastagabb picit nagyobb akkumulátorral. Na meg jöhetnek megint a gyárilag elhajlott ipad pro-k.
Amúgy ügyelni kell rá és nem lesz baja, emiatt nem írnám le a tabletet.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#9) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Mindig jó nézni, ha egy kiharapott alma hajlik... :D :D :D

Viccet félretéve, 400k-ért már magasabb az ember elvárása, mint mondjuk 40k-ért... :D

(#10) aelod


aelod
veterán

Márpedig, amikor egy iPad Pro legutóbb Zack Nelsonnál járt györtrésteszten

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#11) L3zl13


L3zl13
nagyúr

A sas egész jól sikerült.

Aki hülye, haljon meg!

(#12) #65577472


#65577472
törölt tag

"Bezzeg, ha az ember spórol"

Tehát ha nincs szükségem a táblához billentyűzetre (tök mindegy, mennyibe kerül), akkor fillérbaszó vagyok. Oké.

"alighanem kevesebbszer ül rá véletlenül"

Aki egy telefont a farzsebében tart és ráül, az meg is érdemli. De egy táblára simán ráülhet véletlenül az ember, ha a kanapén, fotelben, vagy bárhol hagyja. Sőt, a 40 kilós kutyám is kárt tehet benne.

[ Szerkesztve ]

(#13) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Mikor megjelent ez az új Pro széria és az istyle-ban kérdeztem az eladót, hogy mennyire normális, mert az egész net erről beszél..
Erre annyi volt a reakció, hogy ez nem igaz, nem hajlik könnyen a készülék és hülyeséget beszélek stb.. azóta az az istyle bezárt.. :))
Pedig én mondtam, hogy hajlik.. ;]

Ami készüléket illeti : Mikor kiveszed a dobozból nagyon szép, de biztos nem használnám tok nélkül..

(#14) INGJOKE válasza Mustaros (#13) üzenetére


INGJOKE
veterán

Akkor miattad zárták be az a jó boltot? :Y :DDD

(#15) FattyDove válasza bollokcs80 (#5) üzenetére


FattyDove
őstag

Pedig ezek használati tárgyak, amik érted vannak és nem te vagy értük

(#16) aelod válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


aelod
veterán

Ha ilyen tabletem lenne nem lenne ;] :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#17) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Ez nem is olyan rossz 400.000-ért. Legalább könnyen megtudod felezni valamelyik családtagoddal és így spóroltál is 😆😆😆

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#18) Noukoum válasza FattyDove (#15) üzenetére


Noukoum
veterán

Azért nem baj az ha a figyelünk a dolgainkra.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#19) #24536576


#24536576
törölt tag

Apple lassan kiadhatna Zack Editiont minden sz*rjából, ami nem törik, mint a ropi. ;] A nagy Apple minőség.

(#20) _flamer


_flamer
aktív tag

Elég extrém felhasználás az ahol így néz ki egy iPad Pro :DDD

“Innovation distinguishes between a leader and a follower”

(#21) Lazika válasza #24536576 (#19) üzenetére


Lazika
senior tag

Nyílván más gyártó terméke nem így járna.... :C :W

(#22) #80439296


#80439296
törölt tag

(#23) hyperspace válasza Graphics (#4) üzenetére


hyperspace
őstag

+1. Tapasztalat :DDD

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#24) babosmiki válasza Lazika (#21) üzenetére


babosmiki
addikt

Hát azért nem mind ilyen fos.. :U 5:20-tól: [link]

[ Szerkesztve ]

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#25) bollokcs80 válasza FattyDove (#15) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

De ha vigyázol rá, sokkal tovább használhatod, vagy jobb áron adhatod tovább későn.

(#16) aelod: Így van - mint a falusi kocsmában a jó whisky. :DD
(#17) dilajoska1 +1 :)

B.Cs.

(#26) joey04 válasza Ezekiell (#1) üzenetére


joey04
titán

Ez apple, itt most kevesebb ilyen hsz lesz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) Ezekiell válasza joey04 (#26) üzenetére


Ezekiell
veterán

Ja, látom :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#28) moleculez


moleculez
veterán

Szerintem egy ultramobil eszköz esetében kulcsfontosságú, hogy ne törjön, mint a ropi. Többek közt ezért sem veszek iPad Prot, amíg ezt ki nem javítják. És itt most nem valami strapatablet jellegű készségeket várok el, de ez úgy hajlik, mintha alufólia lenne.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29) this is life


this is life
Ármester

Talán vágódeszkának még jó [Knallerfrauen Show ipad vágódeszka] lehet :DDD

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#30) thebear007 válasza moleculez (#28) üzenetére


thebear007
aktív tag

Volt már ilyen a kezedben? Gondolom nem. A minőségért és a gyorsaságért vesszük, nem hajtogatni, mint ez a majom, amúgy nem hajlik.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#31) FattyDove válasza thebear007 (#30) üzenetére


FattyDove
őstag

"mint ez a majom"

Ohh, ne.. bánccsák az apple-t.. :(

(#32) thebear007 válasza FattyDove (#31) üzenetére


thebear007
aktív tag

Nem erről szólt amit írtam. De aki így bánik egy eszközzel az egy majom.

Isten a saját képére teremtette meg az embert. Majd megadta a számára a választás szabadságáét, így mindannyian úgy csesszük el az életünket, ahogyan akarjuk.

(#33) FattyDove válasza thebear007 (#32) üzenetére


FattyDove
őstag

Nem tudod, hogy ki ez az ember es miert csinalja ezeket, de azert meg akarod mondani a tuti. Itt mas lesz a majom..

(#34) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nem sok ertelmet latom az ilyen teszteknek. Ennyi erovel minden auto, haztartasi gep, telefon, tablet, notebook keszuljon 10mm-es kazanlemezbol. Az autot is kezdjem el sniccerrel karistolni, meg vagjak baltat a motorhaztetobe es racsodalkozzak, hogy nem tankot kaptam szemelyauto araban?

Abban egyetertek, hogy az Apple mindent tulsagosan akar vekonyitani, konnyiteni. Ha adnal az Apple-nek egy kilos kalapacsot, visszaadna par het mulva fel kilos formaban es buszke lenne magara.

Nekem is van ilyen tabletem 11 inches meretben, es van regi iPad 2 is. Mikor kibontottam a Pro-t, az elso dolog az volt hogy ovatosan visszatettem nemi proba utan, majd elkezdtem keresni egy komolyabb tokot. Iszonyatosan vekony es konnyu...tul vekony, tul konnyu. Az iPad 2-t tok nelkul hasznaltam, ezt viszont nem szabad, ha nem vagy milliomos. Kerult ra egy tok, amitol sokkal nehezebb lett mint a sok sok generacioval korabbi iPad 2. Mi ertelme tervezni, kiadni olyan telefonokat, tableteket, amiket azonnal komoly tokba kell tenni. Inkabb terveznek ugy, hogy ne kelljen ra tok.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#35) gusthy válasza Tigerclaw (#34) üzenetére


gusthy
veterán

Bátorkodnék megjegyezni, hogy az autókat ennél sokkal de sokkal keményebb teszteknek vetik alá.
És a törésteszteken kívül a festést is igencsak karcolgatják, hogy mit bír és mit nem.

(#36) Tigerclaw válasza gusthy (#35) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ok, de ha meg tudod karcolni az auto festeset csavarhuzoval, vagy rugdosni az oldalat , senki sem fog videot gyartani arrol, hogy nezd mar milyen sz@r.

Ezek az oldalak a teszteloi vilag macskas videoi. Ertelme nincs, hogy telefonokat vagnak foldhoz, karcolgatjak a festeset, vagy kettetorik, ipari turmixgepbe raljak, de nagyon jo clickbait olyan vloggereknek akinek nincs tehetsege, tudasa hasznos tartalmak eloallitasara.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#37) FattyDove válasza Tigerclaw (#36) üzenetére


FattyDove
őstag

Mondjuk Jerry pont egyiket sem csinalja. Karcolni is azert karcolja, hogy kideruljon hazudik-e a gyarto. Lasd apple "sapphire" uvege... Vagy random gyarto "fem" haza..

Egyebkent meg nezd meg, hogy ez az ember milyen "tehetsegtelen". Van par videoja arrol, hogy miket csinal

[ Szerkesztve ]

(#38) Ezekiell válasza Tigerclaw (#36) üzenetére


Ezekiell
veterán

olyan vloggereknek akinek nincs tehetsege, tudasa hasznos tartalmak eloallitasara

Ahahahahhahahahahahhahaa hú pasztmek :D Ugyan nézd már meg, kit fikázol éppen. Ha csak a fele ennyire lennél "tehetségtelen és tudatlan", rohadt boldog lennél :)

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#39) Schuler888


Schuler888
senior tag

A mobilarena nevtelen senkijei lemajmozzak Zacket.. szegeny.. epp csak annyit keres a videókkal, amit a fikazo delikvensek tobb ev alatt lapatolnak ossze.. :D

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#40) Noukoum válasza Schuler888 (#39) üzenetére


Noukoum
veterán

Mondjuk akinél ez a mérce az sem jobb egy fokkal se.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#41) Ezekiell válasza Noukoum (#40) üzenetére


Ezekiell
veterán

A pénzt lehet a siker fokmérőjének tekinteni valahol - de nyilván nem ez alapján kell megítélni egy embert.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#42) Schuler888 válasza Noukoum (#40) üzenetére


Schuler888
senior tag

Amit o csinál, az egy vallalkozas. Amit altalaban anyagiakban mernek, meg ha teged meg is lep igy 2020 derekan :DDD de akkor nezzuk mashogy. Ezer oldalon lehozzak a videoit. Ha igy nezzuk, bevetelmentesen, de meg mindig a marha nagy sikeresseg oldalarol, kevesbe zavar? V erre is jon vmi okossag... :U

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#43) Noukoum válasza Schuler888 (#42) üzenetére


Noukoum
veterán

Engem a stílus zavar, meg az hogy azzal érvelsz mellette hogy ő mennyit keres. Ez maximum annyit árul el hogy a vállalkozása rendkívül jövedelmező, és hogy sikeres azon a területen.
Ha kiszedjük a pénzt sem változik semmi. Te az alapján nézed le az itteni fórumozókat (akikre vonatkozik), hogy mennyit keresnek mert az a csávó mennyivel többet keres így mennyivel jobb. Vagy hogy ő sikeresebb abban amit csinál (ez nagyon szubjektív), tehát mennyivel jobb már, nem? Nem.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#44) this is life válasza thebear007 (#32) üzenetére


this is life
Ármester

Nincs semmi baj azzal ahogy bánik az eszközökkel , lehet , sőt biztos erősebb behatás éri a tesztelt kütyüket mint amire jó eséllyel nagy átlagban esélyük lenne. de egy ilyen gyötrés, tönkretétel megmutatja a gyenge pontokat. Viszonyítási alapnak pedig ott vannak a hasonló eszközök .
Ami tönkremegy nem kell sajnálni , mert egy részt a teszt miatt lett véve , másrészt így napvilágra kerülnek a hiányosságok .
A konkrét esetet nézve , van pozitívum , az apple legyártotta a hajlítható ,összecsukható tabletet és ezzel a samsungot is megelőzi . :D

Tigerclaw
Éppenséggel az autókat se simogatják [Adac törésteszt] de nincs is ezzel baj , nem árt ismerni a határokat , akármilyen eszközről is van szó .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#45) CrAzY88 válasza this is life (#44) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Pontosan, ez a lényege, hogy megtudjuk mik a határai az adott eszköznek. Aki nem látja a lényegét ezeknek a videóknak, nagy valószínűséggel nem neki gyártották a tartalmat.

Például így már tudom hogy mit bír a telefonom, tabletem, és ennek megfelően vigyázok rá. Igaz, eddig is vigyáztam minden órámra, cipőmre, telefonomra, stb.... De attól függetlenül jó tudni, hogy mire számítsak.

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#46) this is life válasza CrAzY88 (#45) üzenetére


this is life
Ármester

Sajnos itt sokak szeme könnyes lesz egy egy készülék ,eszköz gyötrése esetén . Fátyolos tekintettel írják le negatív véleményüket . Miközben pont a tesztek alatt derül ki , hogy alapjába véve kire számíthatnak egy eszköztől tartosság terén .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#47) Noukoum válasza this is life (#46) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem önmagával a tesztel van a gond, hanem azzal hogy mennyire reális az. Értem én hogy így lehet objektív tesztet készíteni, de ki a franc fog kettétörni egy eszközt a kezével? Senki. Maximum csak iránymutatónak szolgál. És persze attól még hogy a tesztben jól szerepel, még simán elgörbülhet ha ráülsz mint ahogyan egy olyan eszköznek lehet semmi baja nem lenne amely a tesztben csúnyán elvérzett. Akkor lenne egy ilyen teszt reális ha olyan tevékenységekkel tesztelne az illető amelyek a való életben is megtörténhetnek. Így megtudjuk hogy az ő tesztelési módjával és az adott tesztkészülékkel milyen eredményt kapott, ennyi.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#48) this is life válasza Noukoum (#47) üzenetére


this is life
Ármester

Vsz teljesen objektív , technológiát használó tesztnek lenne értelme a hajlítás géppel eszközzel ami képes lenne számszerűsíteni a behatás mértékét . Csak jó eséllyel az kevésbé látványos ez által jó eséllyel kevesebb kattintást és nézőt vonna maga után . Amelyik eszköz a Zack féle teszten elbukik azért arra talán jobban vigyáz majd a tulajdonosa , nem feszegetve a határokat . Ha pedig valami átmegy gond nélkül a gyötrésen , az nem jelenti azt hogy , ne kellene vigyázni rá .

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#49) Noukoum válasza this is life (#48) üzenetére


Noukoum
veterán

Magyarul így is úgy is vigyázni kell rá :)

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.