Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szkorhetz


szkorhetz
őstag

A MyGM mód teljesen tönkre lett cseszve, pedig nekem messze a kedvenc módom.

(#2) d4nturk


d4nturk
csendes tag

Van értelme 2K19-ről váltani vagy inkább next time?

"Sose nyomjá' full kretént! Nem hiszed el? Kérdezd Sean Penn-t 2001, Nevem Sam. Rémlik? Full kretén volt. Oscar bácsi meg nem gyütt."

(#3) d4nturk válasza szkorhetz (#1) üzenetére


d4nturk
csendes tag

nekem is favorit, miben nyílvánul meg az " el lett cseszve" ?

[ Szerkesztve ]

"Sose nyomjá' full kretént! Nem hiszed el? Kérdezd Sean Penn-t 2001, Nevem Sam. Rémlik? Full kretén volt. Oscar bácsi meg nem gyütt."

(#4) szkorhetz válasza d4nturk (#3) üzenetére


szkorhetz
őstag

Pontjaid vannak, amiket hetente költhetsz (ezekből igazolhatsz, cserélhetsz), teljesen be lett lassítva a játékmenet, sokkal vontatottabb...

(#5) d4nturk válasza szkorhetz (#4) üzenetére


d4nturk
csendes tag

akkor a 2K is beállt a sorba, hogy évről évre gyatrább a régi sikerekre alapozó játékot dobnak ki. Kár érte.
Már a 19-ben is úgy éreztem, hogy elveszett a régi "varázs"..

"Sose nyomjá' full kretént! Nem hiszed el? Kérdezd Sean Penn-t 2001, Nevem Sam. Rémlik? Full kretén volt. Oscar bácsi meg nem gyütt."

(#6) Scrake^;DD


Scrake^;DD
aktív tag

Valaki játszik ezzel? Xbox one-ra keresek squadot, embereket akivel lehet parkozni.. pg, offensive threat

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#7) nmate91


nmate91
tag

22 órám van benne, elkezdtem online meccseket nyomni, de borzalmas a matchmaking, olyanokkal dob össze akik 300 órát raktak a játékba már. Nagyjából tartottam ellene ilyen 70-55-re kaptam csak ki, de full Pink Diamond csapattal Curry & Paul backcourttal szétdobnak, teljesen irreálisan élvezhetetlen lesz multiplayerben a játék, miközben nekem max diamond játékosok vannak.
Illetve baromi idegesítő a shotmeter, wide open, slightly late, diamond Jermaine O'neal midrange gyűrűről lefelé pattan, majd ő Curryvel dob egy triplát majdnem a logóról.

Viszont offline szerintem semmi baj.

(#8) Corleone33 válasza d4nturk (#2) üzenetére


Corleone33
aktív tag

bocsi ha nagyon utólag válaszolok

azzal majd számolj hogy 2k széria esetében olyan egy évig hagyják fenn a szervereket mielőtt lecsapják azt, szóval ha online akarsz 2k19-ben játszani akkor használd ki az időt.

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#9) jwauer válasza d4nturk (#5) üzenetére


jwauer
csendes tag

Idei ev volt az elso hogy elkezdtem jatszani 2k jatekkal, a 2k20-t sikerult jo aron beszereznem es adtam neki egy probat. Szerintem jopar sort megtoltene azon dolgok listaja amik nem jottek at benne, jatekmenet kiforratlansag, matchmaking, a merkozesek amikor a jatek donti el hogy " te most itt nem fogsz nyerni" es az hogy amikor megvettem egy 20 gigas fixxel inditottak es vilag osszes penzet elkolthettem volna arra hogy elore jussak es elvezzem a jatekot teljesen. Hozzateszem azert bennem is biztos van hiba, de az online reakciok is inkabb az en meggyozodesemet erositik meg. A beismeres viszonylag egyszeru, online komptetiven nem akarok jatszani :) De itt jon a 20 forintos kerdes amiben remelem valaki tud segiteni - leginkabb akik az elmult par evben jatszottak 2k-vel.

Melyik 2k szamithat ilyen szempontbol egy jo vetelnek ha offline akar az ember a legjobban ervenyesulni? 17, 18, 19? Nem akarok heti pontokkal uzerkedni csak azert hogy leulhessek normalis mygm-et, myleaguet jatszani.. :(

(#10) nmate91 válasza jwauer (#9) üzenetére


nmate91
tag

Szerintem offline fasza a játék, 16 volt talán a legjobb ebben, előtte meg a 13 és a 14 volt kultikus, de azokat már nem igazán ajánlom. 17, 18 kalap trágya elvileg, azokkal nem játszottam. Nem rossz ez a 20 offline, mindegyikben vannak ilyen apró idegesítő dolgok, egyik sem lesz tökéletes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.