Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vicze


vicze
félisten

Ez kimaradt a cikkből:
A rengeteg ""vírus"" és veszélyforrás miatt a G Data fokozottan ajánlja az Androidos vírusíró programját. :)

(#2) themebuilder válasza vicze (#1) üzenetére


themebuilder
senior tag

Mi értelme használni?

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#3) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Azt lehet tudni, hogy melyik OS verzióra mennyi jut, vagy más platformokhoz képest hogy áll biztonságban?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#4) vicze


vicze
félisten

Apple múlt héten eltávolította az összes "vírusírtó" sw-t, nehogy azt a látszatot keltse, hogy vannak vírusok az OS-re.

[ Szerkesztve ]

(#5) Penguin95


Penguin95
senior tag

Azért kíváncsi lennék arra, hogy mit kell elkövetni egy ilyen szépség benyeléséhez, mivel nekem eddig sosem sikerült.

(#6) vicze válasza themebuilder (#2) üzenetére


vicze
félisten

Nem olvastad el a cikket, minden sarkon ott állnak az Android ""vírusok"", jobban terjed mint a nátha. ;]

(#7) Narxis


Narxis
nagyúr

Én már csak úgy merem megnyitni a Play Store-t ha minimum 3 antivírus fut háttérben de ezen cikk hatására az egyik biztos a G Data lesz a jövőben.

Thanos was right.

(#8) farkzoli


farkzoli
tag

Tapasztalataim: minap rohadtul unatkoztam és perverz kiváncsiságból feltettem a Defy-re az Avastot, mit csinál az egyik öreg motorosnak számító fórumról származó apk fájlokkal. Semmit sem talált, de fogta a telefont, mint szar a gatyát. Gyalu, aztán az Eset-et néztem. Ez megtalált egy Play-ról frissen letöltött játékot (már legalább egy éve fenn van, sok letöltővel, tehát nem első órás csoda) és a MS hivatalos outlook.com alkalmazás telepítőjét is kártékonynak ítélte. Nyilván lehet poénkodni, hogy az Eset szerint az MS maga a kártékony összetevő, de talán jelzi a mobil vírusirtás "hatékonyságát".

(#9) Psych0


Psych0
őstag

Persze hogy terjednek a malvarek, ha a google okosan raszoktatta az embereket, hogy meg egy "Extreme Alarm Clock Super Ultra" kategoriaju program is mindenhez jogosultsagot kapjon. Nyilvan sert egy csomo uzleti erdeket, hogy egy progit akkoris telepiteni lehessen, ha nem akarjuk megadni neki, a vasarlas, poziciokvetes, stb jogokat. Nekem ez a no 1 problemam az androiddal.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.