Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

A L4D2-t nézegettem, de karácsonykor úgyis olcsóbb lesz. :D

(#2) karnokd


karnokd
tag

Én is bevásároltam, de nem egyszerre, hanem 7 részletben. Le is tiltottak potenciális kártyacsalás miatt :( De nincs gond, új accounttal és ajándéknak vásárolva ismét megy.

Cf550W + E6600 @ 2,4 + 4GB 800MHz Kingston 5-5-5-18 + Asus P5B Deluxe + 2 x 320GB + 1TB +SB Xtreme +Nec18x + GF250GTS 1 GB Twint Frozr

(#3) Neoteric


Neoteric
addikt

Minden napra jut egy favorit eddig, tegnap a GTA EfLC, ma meg a L4D2, kiváncsi leszek mi lesz a holnapi befutó :))

PSN: ne0teric_sAN

(#4) kovsol válasza D1Rect (#1) üzenetére


kovsol
titán

én is így vagyok vele, mivel az első rész megvan és azzal se játszok nap mint nap elég fölösleges beruházni azért a pár változásért a 2 re :N majd lesz ez még olcsóbb és akkor esetleg

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#5) BloodyEddie válasza kovsol (#4) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Mi már megvettük 4es pakkban egy ideje. Eleinte utáltam a gondolatot hogy fizessek érte, de egész megérte ^^

(#6) anulu


anulu
félisten

US-en $7 a SC2 :(

szerencsére webproxy + némi trükközés (kártyaadatoknál USA cím kell és US megjelölve mint ország, a többi adat a normál) és meg is véve :D
azt nem értem, h miért jó nekik Európában sokkal drágábban adni :( több a szállítási költség :DDD:P

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Nekem a Left4Dead 2 nem jött be, az első szerintem sokkal élvezhetőbb. A kettőben alig telik el némi idő 2 roham között, én meg szeretek szétnézni a pályákon. :DDD

Remélem nem volt még, és akciós lesz valamelyik STALKER.

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#8) Integra


Integra
titán

star wars meg supreme commander 2 megvéve:)
left4dead2-n agonizálok, hogy van e értelme..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9) hatred válasza anulu (#6) üzenetére


hatred
tag

feltetelezem nem StarCraft 2-rol beszelsz..

(#10) anulu válasza hatred (#9) üzenetére


anulu
félisten

valóban. supreme commander 2 :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#11) Blaise válasza anulu (#6) üzenetére


Blaise
veterán

Csak nehogy csalás miatt töröljék az account-odat :N

(#12) anulu válasza futo001 (#7) üzenetére


anulu
félisten

alap Stalker 10 ajró

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) anulu válasza Blaise (#11) üzenetére


anulu
félisten

hát akkor meg nettó *jukat és akkor végképp soha többet nem veszek játékot :(((

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Jól lement a force unleashed ára! :K

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15) Scholes9 válasza Neoteric (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Úgy értetted, h a ma esti, mivel minden este 7 órától van új ajánlatuk :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#16) BloodyEddie válasza futo001 (#7) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Én már unom az elsőt a 2 után... ;]

(#17) ProEvoFan válasza anulu (#6) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

én most nem lennék annyira boldog :(
itt most account tiltás veszélyének fennforgása igen nagy
bár kívánom h nem legyen semmi bajod

a Star Wars The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition jó vételnek tűnik
L4D2 meg anno elő volt rendelve :K

(#18) Blaise válasza ProEvoFan (#17) üzenetére


Blaise
veterán

Csalni is ésszel kéne...

Legalább csinált volna egy fake amerikai account-ot, és gift-ként átadta volna magának a cuccot. Bár a bankkártya miatt lehet, hogy úgy is bukovári.

(#19) Jander


Jander
senior tag

Van valaki aki esetleg beszállna egy 4-es L4D2-be? Már csak 1 ember kéne! (1650,-re jön ki kb. a játék úgy!!)

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#20) h-yle válasza anulu (#6) üzenetére


h-yle
addikt

20% áfa?

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#21) front3r válasza h-yle (#20) üzenetére


front3r
őstag

Ha jól tudom a Steamen a feltüntetett ár a végleges, és nem kell az ÁFÁt hozzárakni. Cáfoljon meg valaki...

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#22) kovsol válasza front3r (#21) üzenetére


kovsol
titán

ő szerintem arra célzott, hogy amcsi áraknál az áfa hiányzik azért olcsóbb

May the Force be with you!

(#23) anulu


anulu
félisten

majd kiderül. mindenesetre valid US IP-ről voltam. remélem nem lesz bajom belőle. mellesleg eléggé a szívbajt hozzátok rám. eddíg még nem írtak semmit. tudom, vasárnap van, de a nyári érdeklődés miatt tippre folyamatosan dolgoznak most is.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24) anulu válasza front3r (#21) üzenetére


anulu
félisten

EU steam-en tudtommal ami ki van írva, arra még rájön a local áfa pont azért mert kb minden EU országban más. a purchase oldalon látod a véglegeset.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#25) kovsol válasza anulu (#24) üzenetére


kovsol
titán

ha egy játék 5€ akkor 5€ lesz amit te fizetsz érte nem fog rájönni még áfa, végülis én már vagy 5x vettem játékot steamen és ez már az áfás ár volt amit kiírtak

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#26) anulu válasza kovsol (#25) üzenetére


anulu
félisten

amikor még EU store-ban lehetett $-ral fizetni, akkor a főoldalon volt kint x ár, és a purchase oldalon számolták rá az áfa-t. ez mondjuk nem tegnap volt, azóta EU-ban nem vettem játékot

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#27) kovsol válasza kovsol (#25) üzenetére


kovsol
titán

most direkt visszakerestem a vásárlásaim nyugtázását mailben és:

Counter-Strike: Source 3,12 EUR -t ír
de kiírva a főoldalra 3,75 volt
és a számla végén:
Total 3,74 EUR
vagy a másik példa:

STALKER: Shadow of Chernobyl 1,66 EUR (főoldalon 1,99volt írva)
Total 1,99 EUR

Left 4 Dead 4,79 EUR
Total 5,75 EUR

viszont a CoD4 emnél nem így volt

Call of Duty 4: Modern Warfare 12,49 EUR
Total 12,49 EUR

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#28) Neoteric válasza anulu (#26) üzenetére


Neoteric
addikt

Ami kinn van steamen árnak, annyit fizetsz érte, függetlenül attól hogy a te országodba épp mennyi az áfa.

Most vettem napokban 2 játékot és így volt legalábbis.. sőt fel is volt valahol tüntetve a szöveg, hogy ennyi az ára.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#29) anulu válasza kovsol (#27) üzenetére


anulu
félisten

mindegy, akkor valszeg rosszul emlékszem

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#30) kovsol válasza anulu (#29) üzenetére


kovsol
titán

láttam még amit írtál törlés elött
az is lehet, hogy akkor még mivel $ ban volt és nem € ban EU-n kívüli vásárlásnak számított azt valami vámot vagy egyéb dolog miatt számoltak fel tax -t

May the Force be with you!

(#31) anulu


anulu
félisten

utánakerestem, de nem találtam semmit, hogy ilyen miatt bannoltak volna akárkit is. mindegy. majd kiderül...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#32) Integra válasza kovsol (#27) üzenetére


Integra
titán

nekem ma teljesen normális árak jöttek, ami ki volt írva.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#33) Grifid válasza kovsol (#27) üzenetére


Grifid
aktív tag

Dolcsi volt az...ott ment rá 17,5% különadó.

(#34) thomboy


thomboy
tag

A legszebb, hogy direkt nem vettem meg a 66%-kal leárazott Witchert, mondom várok az akció végéig, erre ma nézem az összes többi Atari játék a hirdetettnek megfelelően 66%-kal olcsóbb, míg a Witcher ára duplája lett (33%-osra van árazva). :(((

Bárki bármit mond ez nem szép lépés. :(

(megy a panaszkodás a Steam fórumain rendesen...)

| Trance 4ever |

(#35) orkester válasza thomboy (#34) üzenetére


orkester
senior tag

Én is pont így jártam. :(

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#36) #65675776 válasza anulu (#29) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem emlékszel rosszul. Amíg $ alapon volt az egész, addig tréfa nélküli árak voltak kint. Amióta "megoldott a $ -> € "konverzió"", azóta van kint a mindenféle adókkal és egyebekkel terhelt ár.

Például akkoriban így írták a beszerzés visszaigazolását:

Product: Portal
Cost: $9.99
Tax: $2.00
Shipping: $0.00
--------
Total: $11.99

A Steam Store-ban $9.99 volt feltüntetve

Mostanság pedig:

Deus Ex: Invisible War: 2,50 EUR

--------
Total: 2,50 EUR

Steam Store-ban 2,50 € volt feltüntetve.

Az amerikaiaknál pedig valóban a tréfa nemléte miatt olcsóbb pl minden.

(#37) Grifid válasza thomboy (#34) üzenetére


Grifid
aktív tag

Frankón nem értem mi a problémátok.
24 órán keresztül volt az akción felül, kiemelt akcióban 5 eur a program. Ugye nem gondoltátok komolyan hogy még ennél is olcsóbb lesz? Nem tűnt fel az a rohadt nagy sárga számláló ami vissza számolt?

[ Szerkesztve ]

(#38) orkester válasza Grifid (#37) üzenetére


orkester
senior tag

"66% Off All Atari Games" - nem napi akció volt, hanem Július 4-ig kellett volna tartania.

[ Szerkesztve ]

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#39) thomboy válasza Grifid (#37) üzenetére


thomboy
tag

Már bocs, de te miről beszélsz? :DDD

Ez NEM napi akciós volt, már első nap a kívánságlistámba tettem, de ma hirtelen megváltozott az ára, mint írtam a MINDEN Atari termék 66%-os akciót kikerülve (mondjuk úgy a kivétel erősíti a szabályt ;] )

És de, feltűnt az a rohadt nagy sárga számláló, tök szép, meg minden. De remélem a következő napi akciókban feltűnik a régi-új áron a Witcher és akkor elnézem a Steamnek ezt a kis malőrt...

| Trance 4ever |

(#40) Integra


Integra
titán

de szíp ára van a modern warfare 2-nek, 60 euro... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#41) thomboy válasza Integra (#40) üzenetére


thomboy
tag

Utolsó napi eksön lesz 2,50 €-ért :DDD

| Trance 4ever |

(#42) Neoteric válasza thomboy (#41) üzenetére


Neoteric
addikt

Akkor még talán be is ruházok 1re.. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#43) kovsol


kovsol
titán

csak nálam van kint három játék is napi akcióba, de nincs is árcsökkentés rajt ? :F
mod: na most már oké, eve amúgy zsír game, több haverom is tolja, de én nem merem elkezdeni, mert nagyon sok időt elvinne, anno mikor X3 al játszottam is tök függő lettem :B

meg HL1 és max payne... ez is olyan két játék, hogy ezer éve megvan mindenkinek akit tényleg érdekelet

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#44) #65675776 válasza kovsol (#43) üzenetére


#65675776
törölt tag

Pár perc és megjelennek az akciózások a címlapon is. Ha rákattintasz az adott tételre, akkor a részleteknél már a pontos árat látod.

EVE Online: Tyrannis laza 90%-kal van leértékelve...

[ Szerkesztve ]

(#45) nepszter1 válasza kovsol (#43) üzenetére


nepszter1
addikt

pontosan nekem is ez van :((

ma nem veszek semmit , ez nem az én napom

[ Szerkesztve ]

(#46) Grifid válasza thomboy (#39) üzenetére


Grifid
aktív tag

Na minden jó megfigyelőnek!
25-én 19.00-tól volt napi akcióban 26-a 19.00-ig a packos akción felül 5 Eurós áron. Letelt a 24 óra vissza "emelték" a pack árára.
A resident evil 5-öt ugyan így volt napi akcióban. 9.50-ért vettem meg. Olvassatok vissza!
Olvass
Válasz
Attól hogy ennyien bégetitek a hülyeséget ahelyett hogy odafigyelnétek a kiírásokra még nem lesz olcsóbb. Sírjatok csak vagy tanuljatok meg olvasni/odafigyelni.

Update!
Végre nincs benne semmi amit megvennék. :D
Bár a Kane & Lynch nem rossz vétel 7.45-ért.
Ja ennek is felmegy az ára holnap este 7 után a pack árára.

[ Szerkesztve ]

(#47) orkester válasza Grifid (#46) üzenetére


orkester
senior tag

Ha megszakadok sem látok egyik nap sem 24 órás Witcher ajánlatot, úgyhogy nem hinném, hogy "bégetünk", de lényegtelen most drágább, reméljük visszatér még a -66%. :K
1.nap
2.nap
3.nap

PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

(#48) thomboy válasza Grifid (#46) üzenetére


thomboy
tag

"Sírjatok csak vagy tanuljatok meg olvasni/odafigyelni." :D

Béke van, de itt most te voltál figyelmetlen... Písz (No offense)

Fórum1
Fórum2

[ Szerkesztve ]

| Trance 4ever |

(#49) Grifid válasza thomboy (#48) üzenetére


Grifid
aktív tag

Én nem voltam figyelmetlen, mert láttam mennyiért van kint.
Az hogy még többek, veletek együtt figyelmetlenek az a ti bajotok. Mellesleg ha elolvastad volna amit belinkeltél ott is azt írták válaszul amit én nektek.
Erről most határozottan beugrott egy remek mondás:
"A föld intelligencia hányadosa állandó, csak a lakosok száma növekszik"

(#50) PowerBuldog válasza thomboy (#48) üzenetére


PowerBuldog
veterán

"66% Off All Atari games"
Ha pakkban vásárolod, akkor az egész ára 66%-al kevesebb. Attól függetlenül minden benne lévő játéknak olyan árat szabnak amilyet akarnak.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.