Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49) hallador válasza tha_answer (#47) üzenetére


hallador
addikt

kicsit sem vagy képmutató tag. Tehát téged nem érdekel a propaganda miközben azzal hozakodsz elő, hogy olyan ingyen tankönyveket osztogatnak, amiben van egy halom propaganda... Érdekes.
Ingyenes étkeztetés, tényleg, és mégis hol van ilyen a propaganda anyagokon kívül? Mert én is kisfaluból jövök, a falunk körül van még kb 10 kisfalu sehol nincs ilyen...
Mondjuk az is, hogy a neres haverok szidják kádárt, utoljára akkor volt ilyen... Nem fletóék alatt... Akkor meg tudták venni a tankönyveket... Na ez aztán az igazi határon túli összefogás...
Tehát szerinted azzal nincs probléma, hogy a haverok nem propaganda alapokon fizetgetnek az Erdélyi "szegény" elnyomott akkor magyaroknak, ha tudják lengetni a magyar állampolgárságot Londonban, úgy, hogy 1 Ft adót nem fizettek be a közösbe... Miközben Magyarországon a kórházak színvonala a soha nem volt ilyen alacsony az elmúlt 30 évben.. Az oktatás sem...

Ennek a bandának egy értelmes húzása volt eddig az külhoni magyarokkal kapcsolatban, méghozzá a Kárpátaljai magyarok betelepítése a háború elől. A többi csak népnyúzásról szólt eddig...

Miközben téged nem érdekel a propaganda, miközben a kb a ripost színvonalán lévő "kutatóintézet" "felmérését" lebegtetted... Ajjaj van baj...

(#48) bambano

Ajjaj össze ne zavard. Na pont ezt vettem észre én is. Egyik mondata üti a másikat, az orráig lát előre, a második lépést mát nem.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.