Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HKorn


HKorn
addikt

A "nagyot léphet előre" az a vezetékmentes töltés lesz akkor ezek szerint, mert az összes többit tudja a GT2 is?

Run&Ride

(#2) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Lehetne rajta wifi mert a GT2-re zenét másolni egy napba telik.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#3) freeapro


freeapro
senior tag

Ez nem egy nagy előrelépés. Semmi bajom sem volt a mostani töltésel.

(#4) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Remélem tartja majd ez is a 70k körüli árat mint az elődök,mert akkor veszem is.Főleg,hogy most fürödtem be egy 35k-s órával,GT meg már volt és tudom,hogy egy remek óra volt számomra.
+ pont a töltés módosítás miatt,így legalább tudom majd bármikor tölteni a telefonnal,ha a szükség úgy kívánja :D

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#5) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Nemrèg vettem egy DT. no96 nevezetű okosórát (èn watch gt2-t hasznàlok) de eszmèletlen, hogy az az óra tudàsilag mennyire nincs messze a majd 70k-s watch gt2-től. A szàmlap nem cserèlhető, a töltő gagyi ès az alkalmazàs sem olyan kiforrott, de hatod annyièrt..

A GT2-t pedig nem mondanàm okosórànak, nagyon messze van egy Galaxy Watch vagy egy Watch S3-hoz is.

(#6) Hzi


Hzi
aktív tag

Nekem az új változat jobban tetszik külsőre, mint a mostani.
Elegánsabb.
Asszem, elkezdek spórolni. :B

Hogy vagy te itt? Jóóóól!

(#7) StanDoFF


StanDoFF
tag

Lesznek rá igényes számlapok is, vagy ugyanolyan szégyen lesz, mint most a GT2-n? (Nem, nem szeretnék mókolni...) :(

(#8) Bennyboy válasza StanDoFF (#7) üzenetére


Bennyboy
őstag

Tippre ugyan azok lesznek, samsunghoz képest rettenet, ott mókolás nélkül végtelen számlap van és a többség sokkal igényesebb mint ennél. Elég nagy kihagyott ziccer, h képtelenek egy shop-ot összehozni egy "prémium" órának.

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#9) Gubu0101 válasza Bennyboy (#8) üzenetére


Gubu0101
veterán

Mert többen fejlesztenek,készítenek rá,itt is egy kicsit ezt a kört kellene bőviteni.

StanDoFF:Semmi mókolás,csak egy adott verziós Healt app kell hozzá.Van leírás kb 10 perces művelt volt a GT-t megcsinálni és volt is rengeteg számlap,asszem még szerkeszteni is lehet sajátot.

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#10) Ed_007


Ed_007
aktív tag

Nagyon vártam az új verziót, de nem ezt. Klassz a titán tok meg a vezetéknélküli töltés, de az óra tudása kb. ugyanaz, mint a jelenlegi verzióé. Az újban sem lesz vérnyomásmérés, EKG, vagy hőmérsékletmérés - szóval pont azok a jellemzők, amelyek miatt megérné EZT megvenni egy bármi más helyett.
Egy előnye lehet: a 40 pro és Pro+ tulajoknak nem megy fel "klasszikusa módon" a Fitbit kliens, ezért nekik ez lehet "AZ" okosóra, azaz lehetett volna, mert a mostani GT2 is kb. ugyanannyira használható, a csicsákat elfelejtve.

(#11) Mimus


Mimus
lelkes újonc

Jajj istenem remélem lesz női dizájn női mérettel.. :D :B Ugyan lesz-e.. :U Óh add hogy legyen.. :R

(#12) njnl


njnl
aktív tag

Egy újabb óra kinézetű okoskarkötő. Évek óta várom a csúcs Huawei okosórát de úgy néz ki ebben marad a Samsung vonal...

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#13) StanDoFF válasza Gubu0101 (#9) üzenetére


StanDoFF
tag

Tehát mégis mókolni kell... :)
Állítólag az ázsiai részen van több ezer kiváló számlap, amit a Health appból 1 kattintással le lehet tölteni az ott élő embereknek, plusz vannak fizetős számlapok is. Ide európába csak a gagyi, gyerekeknek való sz@rokat teszik fel, nincsen vásárlási lehetőség sem.
Az órával ezen kívül semmi problémám nincs, viszont ezt a felhasználó "barát" hozzáállást nem tudom elfogadni.
Itt szerintem a legtöbb GT2 felhasználónak nem a vezetéknélküli töltés (elvégre most is annak vehető :DD ), hanem a legális, normális számlapok hiányoznak. :)

(#14) Gubu0101 válasza StanDoFF (#13) üzenetére


Gubu0101
veterán

Jaja,az nekem is hiányzott, ezért dobtam föl a másik fajta app-ott.Föleg úgy,hogy előtte Samsungom volt,azon meg hetente cseréltem és vettem is,így szinte korlátlan és nem korlátozott darabszám van... :D Nem értem én se ezeket a régió megkülönböztetéseket :(

[ Szerkesztve ]

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#15) Skynet258


Skynet258
veterán

Pont ma írtak rám a Huawei-től, hogy küldjenek-e tesztre, kíváncsi leszek rá (főleg Samsung Active 2 használóként). :U

https://geekpulse.hu

(#16) FuRiONight válasza Skynet258 (#15) üzenetére


FuRiONight
őstag

Üzemidőre milyen az active 2?

(#17) Bennyboy válasza StanDoFF (#13) üzenetére


Bennyboy
őstag

+1

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#18) Skynet258 válasza FuRiONight (#16) üzenetére


Skynet258
veterán

Nagyon nehéz erre választ adni mert van aki sportol benne, alvást mér, telefonál rajta... én például csak napközben használom sima órának, értesítésekhez és például Spotify vezérléshez de ez utóbbi csak alkalomadtán (meg ez egyébként sem vesz le sokat az üzemidőből). Aztán még attól is függ milyen óralapot használsz mert van ugye jobban merít van ami kevesebbet. LTE/non LTE verziók között is erősen van diffi.
Az én használatommal szerintem lenne benne 2 nap, de minden este feldobom a töltőre így még ezt sem tudom kibírna-e biztosan 2 napot egyhuzamban...

Nálam ha reggeltől estig kibírja egy eszköz az már jó, és persze estére ne 3%-ra legyen kicentizve. :DDD Összességében amúgy a Watch 2 üzemideje teljesen jónak mondható. A Huawei órái ebből a szempontból jobbak, de ez a zárt rendszernek köszönhető leginkább... mérlegelni kell mi a fontosabb, nálam a sokkal bővebb tudás többet ér mintha alap dolgokat tud és azt 4 napon keresztül. De másnak meg pont fordítva. :K

https://geekpulse.hu

(#19) floatr válasza Skynet258 (#18) üzenetére


floatr
veterán

Ez mondjuk nekem elég riasztónak hat úgy, hogy általában fogalmam sincsen, mikor töltöttem utoljára a sima GT-t. Ez a Pro nagyon tetszik design-ra, de már szemeztem a samsungokkal is. Ha végül dönteni kéne, az üzemidő lenne a leginkább fontos, másodlagosan egy e-sim, mivel eljárok futni. Biztosan van olyan, akinek kellenének plusz alkalmazások rá, de nem érzem nélkülözhetetlennek.

(#20) Skynet258


Skynet258
veterán

Nagyon szép lett ez az óra gyerekek... :R 10-éig kussolnom kell de aznap délután már dobom is ki a tesztet (gondolom az itteni srácok is kaptak tesztelni, hogy aznap kint legyen).

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#21) floatr válasza Skynet258 (#20) üzenetére


floatr
veterán

Kb mikor dobják a boltokba?

(#22) Skynet258 válasza floatr (#21) üzenetére


Skynet258
veterán

Rákérdezek, bár gondolom 10-ig ezt sem szabad lelőnöm, de ha megtudom akkor beleírom majd a tesztbe mindenképp! :)

https://geekpulse.hu

(#23) FuRiONight válasza Skynet258 (#20) üzenetére


FuRiONight
őstag

A desing-al eddig sem volt baj, inkább tudàsilag gyenge. Ha az GT2 is 70k-ról indult, akkor a Pro lesz 100k körül? Ezèrt az àrèrt pedig egy nagyon szèp és elegáns de tudàsilag aktivitàsmèrő szint..?!

(#24) bajnokpityu


bajnokpityu
félisten

arra leszek kiváncsi, h ilyen finom működésű face-k lesznek-e végre kinai órán, mint ez:
[link] [link] valahogy az ugráló mp mutató nekem illúzióromboló...
illetve a giro-val összekötött face is elég menő:
[link]

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#25) floatr válasza Skynet258 (#22) üzenetére


floatr
veterán

Köszi :)

Kíváncsi leszek az árára. Lehet, hogy lecserélem a GT-t erre. Tényleg nagyon pofásnak és praktikusnak tűnik.

(#24) bajnokpityu
Ez nem kissé energiapazarló feature? :)

[ Szerkesztve ]

(#26) bajnokpityu válasza floatr (#25) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nem, nekem a gyáriakkal is, ezekkel is ugyanúgy 5 napot bir. sőt van olyan is, ahol finoman kattog a hangszóró. óriási lehetőségek vannak a samunál, várom, h fele annyit tudjon egy kinai is. ha már a felbontása jobb azoknak.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#27) Mimus válasza Skynet258 (#20) üzenetére


Mimus
lelkes újonc

Azt is tudod esetleg, hogy csak férfi méret és dizájn lesz? :)

(#28) Erdész85 válasza floatr (#21) üzenetére


Erdész85
csendes tag

Régóta tervezem, hogy veszek egy okos órát és most eljött a pillanat. Ma bementem a MM-ba és az eladó mondta, hogy ha nem sürgős várjam meg a pro verziót. Elmondása szerint zafír üveges lesz és e hónap 22.-től lehet előrendelni + vmi ajándékot is adnak hozzá. A várható árra 120e Ft-t mondott. Uh addig várok a vétellel.

[ Szerkesztve ]

(#29) FuRiONight válasza Erdész85 (#28) üzenetére


FuRiONight
őstag

:DD :D 120k egy design-os aktivitàsmèrőért! :D :DD

[ Szerkesztve ]

(#30) Skynet258 válasza FuRiONight (#29) üzenetére


Skynet258
veterán

Huhh az igen merész ár... :(

https://geekpulse.hu

(#31) Erdész85 válasza FuRiONight (#29) üzenetére


Erdész85
csendes tag

Ha tényleg zafír üveggel jön, akkor érthető a kis felár. Plusz számold bele, hogy megjelenési ár és ott az ajándék is. :D

(#32) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Senkinek sem szeretném elvenni a kedvét de viccnek tartom, h annyi lesz a különbség a Gt2-höz képest, h lehet vezeték nélkül tölteni meg "gyönyörűen" néz ki. Nekem is tetszik nem erről van szó de már ez a címadás is viccesnek hat számomra. Az már csak hab a tortán ha 100k fölött lesz :DDD A GT2 megjelenéskor volt 80k amiből levonok 10-et mert adtak hozzá ajándékot amit instant eladtam. Az igazán nagy lépést az jelentené, ha minőségi számlapokat lehetne hivatalos forrásból szerezni és lenne benne nfc, esetleg telepíthető appok ugyan ilyen üzemidővel.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#33) floatr válasza Skynet258 (#30) üzenetére


floatr
veterán

Kezd ez is elszállni, mint a telefonok árazása...

(#34) mrThomi válasza Bennyboy (#32) üzenetére


mrThomi
addikt

csak kivancsisagbol, ha ilyenkot eladod az ajandekot, hogy tudsz hozza garanciat adni ? sokan adjak el a samsung budsokat is de hol marad a jotallas ?

Nothing Phone (2a)

(#35) Bennyboy válasza mrThomi (#34) üzenetére


Bennyboy
őstag

Szerepelt a számlán is és lefénymásoltam meg külön rákérdeztem, h van e rá gari. Mondjuk én nagyon sokat szoptam a MM miatt. Többet nem fogok onnan venni semmit az biztos.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k, Táskarugós MATRAC, Epic bringa

(#36) mrThomi válasza Bennyboy (#35) üzenetére


mrThomi
addikt

én most vettem otthon egy telót MM-be , de mivel külfölfön elek kérdeztem h a németibe is tudom e garanciáztatni ha barmi lenne. és azt mondtak persze ők is vállalják a külföldieket. szoval velem rendesek voltak. de ez MM-től is függ meg az adott fönökségtől hogy buziznak e vagy sem

Nothing Phone (2a)

(#37) ginagina válasza Skynet258 (#22) üzenetére


ginagina
csendes tag

Hello, mi a helyzet a teszt vonatkozásában? Kíváncsi vagyok mert szemezgetek az órával.... :DD :DD :DD

(#38) Skynet258 válasza ginagina (#37) üzenetére


Skynet258
veterán

Szia,

hol van az már, bejelentés napján kiraktam (10-én). ;)

https://geekpulse.hu

(#39) ginagina


ginagina
csendes tag

Az eddigi leírások alapján kifejezetten jónak tűnik. Most jön ki az amazfit GTR 2, Tudásban nagyjából mindkettő ugyanazt tudja. Vélemény?? :) :) :)

(#40) ginagina


ginagina
csendes tag

Nos a kezemen már a kicsike. Valóban design-ben verhetetlen nagyon szép és ez azért valamit számít. Ez az üveg és a fémháy nagyon ütős. Tudásban sok változás nincs de a belső is letisztult és sokat javítottak rajta. Eddig csak pozitív.

(#41) ginagina


ginagina
csendes tag

Ay új software ami már folyamatosan méri a véroxigén szintet üzemidőben is radikálisan javult, ami azt jelenti eddig nekem 11 nap most 12-13 nap.

(#42) sony68


sony68
csendes tag


Sziasztok! Mi az oka, hogy nem látszódik minden ikon?

[ Szerkesztve ]

(#43) Macika66 válasza sony68 (#42) üzenetére


Macika66
addikt

Simítsd lejjebb, nem fér ki egy képernyőre, ennyi a tudomány ;)

(#44) Macika66


Macika66
addikt

Furcsa dolgot figyeltem meg.

KIKAPCSOLT bluetoothnál bejövő hívásnál jelez az óra, de csak a piros vonalbontó ikon jelenik meg.

Na, akkor gondolkozzunk, milyen kapcsolat van közöttük, ami átviszi a hívó nevét is????

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.