Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) b. válasza schawo (#100) üzenetére


b.
félisten

#99 ben leírtam erre a véleményem.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#102) Vadernagyúr


Vadernagyúr
senior tag

Nekem volt már nvidia meg ati kártyám is.. Amikor leváltottam az nvidia kártyámat,akkor jobb volt az ati.. Most viszont fordult a kocka szerintem.. Úgyhogy,megint visszaváltok :DD

PSN: joskovagyok199

(#103) s.bala31 válasza b. (#89) üzenetére


s.bala31
őstag

Bocsánat hogy lemertem írni a véleményemet a témáról :) Értem, te cégeknek drukkolsz én pl inkább egy focicsapatnak. :) Embere válogatja.

Az AMD-t már többször temették, mégis megvannak, sőt fejlesztenek is, igaz hogy nem olyan tempóban mint az Intel vagy az Nv, de azért nem tűnik ez olyan tragikusnak.

"PH-n nem vagytok hozzászokva ezekhez a cikkekhez sajnos,máshol pedig nem olyan divat ám az NV -Intel fika, sem az AMD ajnár. pedig ugye 5 ből 4 kártya NV és nem azért mert mókusok tekerik, hanem mert jók a termékeik évek óta'

Ezért írtam hogy az ilyen cikkekre ugranak a fanboyok ;)

(#104) b. válasza s.bala31 (#103) üzenetére


b.
félisten

Ez amit művelsz puszta trollkodás semmi más.Én nem szurkolok, max a másik oldalnak,hogy ennyi mankóval,amit ők kapnak ,lásd ,konzol hardverek,fejlesztők kiszolgálása,Intel bevállalja, hogy AMD IGP lesz a cuccaikban , megfelelően erős vásárló réteg,stb egyszerűen röhej,hogy nem tud profitot termelni.
Más cégek fele ennyi lehetőséggel is megélnek.

Nem a velemenyeddel van baj, hanem azzal,hogy azért minositesz valakit,mert örül valaminek ráadásul én nem minősítettem eddig az AMD-t a kommentjeimben, nem feszultem neki senkinek,mint írtad,ami állítólag a problemad.Egyébként ügyesen csinaltad ezt a burkolt, Én független vagyok, de azért képviselem a másik oldal dolgot.
Nem pezsgőt bontottam,hanem pusztán konstataltam a hírt pozitív irányban, hogy, jól csinálja az NV.amit csinál.
Nem értem ez miért fáj neked,meg ha téged nem érdekel a téma,akkor miért csinálsz ebből ügyet és trolltopikot.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#105) csongi válasza David75 (#91) üzenetére


csongi
veterán

Mert multiban az ultra eletbe vago?
60hz es monitoron mekkora feludules a140fps? Volt nekem is 1000fps, de a ki irt szam nagysagan kivul mas elvezet nem volt benne, ugyan ugy lelott akinek 60fps volt mint a sicc. Netes kapcsolat, szerver kiszolgalas, es ami hatterbe van, ezeken tobb mulik. Es olyan grafikai beallitasokrol beszelunk ami mar latvanyba akkora extrat nem ad, de legalabb jol leterheli a rendszert..... :) Konzolportolt a jatekok jelentos resze. :) Persze ettol fuggetlenul mindenki ugy ahogy akarja. :) Ez csak a sajat velemenyem. :)
NV is Intel is AMD is anno, megtette es meg is fogja tenni ezeket a lepeseket, ha van olyan termeke aminek eppen nincs konkurenciaja, jo dragan adja, megteheti mert megveszik Kivancsi lennek ra, mennyi lenne az ara, ha nem vasarolnak ilyen mertekben. Vagy milyen fejlesztesi irany lenne, ha optimalizalas lenne a fo szempont.
Mert az is egy fejlodes, csak nyilvan gazdasagilag nem erne meg. Ettol fuggetlenul, jo cucc lett amit csinaltak. Kivancsi leszek valos dx12 alatti eroviszonyokra, kb 8honap mulva. Sejtesem szerint, nem lesz ekkora az elteres, es addig csak jon mar valami az Ati oldalon is, ami normalizalja a helyzetet.
Elo pelda, hogy a kisebbik CPU ea GPU gyarto ceg mennyire fontos a piacon, a vasarloi arakara mekkora kihatasal lehet. Ha nem lenne, akkor 300k lenne egy 1060 keremszepen, es a tobbirol ne is beszeljunk.
Csak halasak lehetunk nekik, es oly sokan nyafognak meg biraljak, meg fosozzak le, hogy az bicskanyitogato. Ha meg nem lenne ilyen gyarto, akkor csak az ujsagba masztizna a brutal eros hardverek kepere. Az AMD teszi elerhetove szamukra, hogy meg tudjak venni.

[ Szerkesztve ]

(#106) b. válasza csongi (#105) üzenetére


b.
félisten

Szerintem ezt az online játék dolgot nem jól látod 60 Hz ide vagy oda,ha 120 FPS-t nem látod meg egy COD,CS,stb játék alatt,akkor ezt stílust nem neked találták ki.Kisimul a kep.

Ha nem vennék ennyien a hardvereket,még kevesebb PC játékos lenne,akkor ezek az árak magasabbak lennének ,mint most.Ez már régi félelme a PC játékos rétegnek,több cikk és hír foglalkozott már a PC. halálával és ennek következményeivel.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#107) cheatergs


cheatergs
senior tag

"Nagyon jól megy az NVIDIA"
És ki ül rajta? ;]

Mindig minden mindegy

(#108) velizare válasza schawo (#100) üzenetére


velizare
nagyúr

az amd bruttó marzsa nem 0 (lol), nem negatív (omfg), hanem 23-31%, attól függően, hogy gaap, vagy non-gaap adatot nézel. nyilvános az ő üzleti jelentésük is, tessék megnézni.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#109) Raysen623 válasza #06658560 (#47) üzenetére


Raysen623
addikt

Teljesyítménytöbblet? Neked nem tűnt fel miért is van ez? Évek óta az az ületpolitikája az NV-nek hogy mesterségesen generálja a hw igényeket. Erről szól az összes nv féle middleware féle baromság is. Ezért is kapjuk a szor szar félkész játékot, ami nincs kellően optimalizálva, de persze a negyedmilliós kártyán az is elfut kompromisszumok nélkül. Hát egyétek csak nyugodtan...

(#96) b.: 70k-nál többet nem vagyok hajlandó VGA-ra költeni és ez már így is egy emelt összeg részemről. 1060-at véletlenül sem akartam venni, főleg ami driver témában mostanság megy nv-nél. Nem tudom mi történt mert nyár előtt még tök jól ment minden, most hotfixelik a hotfixet is. Pascal-nál nincs vele baj, de korábbi gen kártyánál én belefutottam random fps droppokba.

[ Szerkesztve ]

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#110) arn válasza csongi (#90) üzenetére


arn
félisten

Nekem nem ugy tunik :) az emberek nagy reszet baromira nem erdekli, hogy mi a neve (most ne a hwforumokbol indulj ki). Altalaban megnezik ki a jobb aktualisan, es vesznek egy olyan nevut. Arrol egyedul az amd tehet, hogy egyik piacon sincs mar huzonevuk, hanem csak arral versenyeznek (de azzal se nagyon - bearazzak szepen kb a konkurencia szintjere).

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#111) arn válasza Raysen623 (#109) üzenetére


arn
félisten

Nahmert most a dx12vel aztan agyonoptimalizaltak oket... ez ketoldalu dolog. Mindegyik gyarto olyan megoldast valaszt, amivel eladhatobba valik a termeke. Az amd sem jobarati szeretetbol kezdte el nyomatni ezt a mantle/alacsonyszintu dolgot, hanem mert mas nem volt mar a kezukben az elorelepeshez. Az, hogy abuek ezt itt hogy kommunikaljak az mas kerdes.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#112) schawo válasza velizare (#108) üzenetére


schawo
titán

Az amd marzsról sehol sem írtam. De egyébként valóban, ez egy olyan iparág, ahol kell a relatíve magas bruttó marzs, a 10% nem volt jó ötlet, legyen inkább 40%. A mondandóm többi része marad.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#113) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Világos, hogy a sikert kulcsa

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#114) Raysen623 válasza arn (#111) üzenetére


Raysen623
addikt

Nahmert a jó öreg DX11 alatt aztán tényleg olyan jól volt optimalizálva minden ugye? Gondolok itt a Batman Arkham Knight fiaskóra, aminek még az eladásait is fel kellett függeszteni :U DX12-vel kapcsolatban pedig súlyosan el vagy tévedve ha azt hiszed attól lesznek jobban optimalizálva a játékok. NV nem véletlenül nem erőlteti ezt, mert neki ez a jó. Nyers erőből akar megoldani mindent, amit lehet de csak egy bizonyos szintig.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#115) csongi válasza b. (#106) üzenetére


csongi
veterán

Kisimul, ha van tuti neted, jo helyen van a szerver, a kiszolgalas az iranyodba tokeletes, csomagjaid prioritasa rendben van, es a program is sabilan fut, ha monitorod valaszideje tutira jo, es nem csak egy alap panelos kivitel. Az fps szam csak egy dolog. Akad par ezer oram a cod sorozatba, meg crt monitorral kezdtem. Szoval az fps magaban szaraz adat, egy szint felett semmi ertelme, de legalabb megnyugtato :), es lehet vele eladasokat generalni.
Talan nem veletlen kerult eloterbe a sincronizacio? De itt is erdek utkozesek vannak, es ismet bezarul a kor, optimalizalni, vagy kozos megoldast is lehetne alkalmazani, de az megint nem jo a gazdasagnak...
Igy lovagoljuk tovabb a sok sok fps-t mert ez gneral eladast. Nem azt mondom, hogy nem kell, de atesni a lo tuloldara......

A lenyeg, azert vesz valaki 1060-at mert a 1080 a legerosebb . Mert igy a 1060-al sokkal jobb kartyaja lesz mint egy 480 .
:) hyp es lelktani megnyugvas. Volt mindket kartyam.
80 ezres 6800Gt Nem most volt. Megtanultam, total felesleges volt. :). Megnzem az ar ertek aranyt, es minimalis elteres eseten siman megveszem a kisebbik gyarto ternekeit. Bestby vetel meg akkor letezik, ha van mihez viszonyitani. Kell a varseny , es ehhez kell az AMD nincs mese.

Amugy ez van, csak a velemenyem irtam le, megbantani senkit nem akarok.
Ha valaki ugy erzi szemelyes, mert azonosult a leirtakkal, az kerem szepen csak a veletlen muve volt. 😀

(#116) schawo válasza csongi (#115) üzenetére


schawo
titán

Rossz a szórend.

valaki azert vesz 1060-at mert a 1080 a legerosebb

így oké

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#117) David75 válasza csongi (#115) üzenetére


David75
őstag

Ezzel mi "nvidiások" is így vagyunk, főleg angol nyelvű fórumokat bújva azt látom, most a legtöbben az 1440p-re fókuszálnak és ahogy te is, mi is az ár/érték arányban legjobb kártyát keressük. Ez pedig sokunknak az 1070, nagyon sok embertől olvastam, hogy érdekelte nagyon a polaris, de inkább költött kicsit többet és 1070-et vett. Meg azt is, hogy 1080 nem ér plusz 200 fontot a 1070-hez képest. Azt megkell hagyni viszont, ha egy szintel lejjebb kéne kártyát vennem akkor inkább rx480-at vennék mint 1060-at. Amúgy hidd el ilyen gémerpistikén kivül nem sok embert érdekel a márka, azt leszámítva, hogy most akiknek drága g-sync monitoruk van, azok nem fognak nagyon amd-re váltani.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#118) #06658560 válasza Raysen623 (#109) üzenetére


#06658560
törölt tag

Az ezres szériával milyen igényt general mesterségesen? Milyen játékok nem bírnak cask azokon futni?

(#119) -Skylake- válasza Raysen623 (#114) üzenetére


-Skylake-
addikt

Mar bocsanat de mikor jutottunk oda ebbe a topikba, hogy az optimalizalatlan jatekokat vesszuk elo ? Meg amugy is, nv nyers erobol akarja megoldani..hm.. magic, megis mit kene csinalni ? Gyartson szar hw-t es optimalizaljon minden jatekot egyesevel ? Vagy hogy gondolod ezt ? Ha szar a kod akkor szar a kod, a hwgyarto egyetlen egy lehetosege, hogy megoldja nyers erobol.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#120) Scholes9 válasza David75 (#117) üzenetére


Scholes9
nagyúr

" hogy érdekelte nagyon a polaris, de inkább költött kicsit többet és 1070-et vett. Meg azt is, hogy 1080 nem ér plusz 200 fontot a 1070-hez képest. "

Pontosan így tettem én is, ahogy leírtad. 1440p-re jelenleg, összességében a 1070-nél nincs jobb alternatíva :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#121) bindike01 válasza schawo (#116) üzenetére


bindike01
aktív tag

Ennyi :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#122) Yutani válasza csongi (#115) üzenetére


Yutani
nagyúr

A lenyeg, azert vesz valaki 1060-at mert a 1080 a legerosebb . Mert igy a 1060-al sokkal jobb kartyaja lesz mint egy 480 .

Ez a halo product fogalom, amit az emberek nem ismernek, de pontosan ennek megfelelően viselkednek. Ha tudatos vásárlók lennének, és nem csak az orrukig látnának, akkor 1060 helyett 480-at vennének, de ez nem így történik.

Remélhetőleg az AMD is tud majd halo productokat prezentálni, és talán lesznek olyan vásárlók, akik a kék-zöld bűvkörből kitörnek és észreveszik, hogy van élet az i7-en és GTX-en túl is. ;)

#tarcsad

(#123) BReal válasza pantsuboy (#6) üzenetére


BReal
addikt

Akkor nem vagy tisztában azzal, hogy driveresen az AMD kártyák többet gyorsulnak a hasonló kategóriás NV-hez képest. Nézz utána.

(#124) arn válasza Raysen623 (#114) üzenetére


arn
félisten

mondok egy szamodra nem tul nyilvanvalo dolgot: minden gyarto olyan technologiat eroltet, amivel a legkevesebb befektetessel a legnagyobb profitot tudja elerni.

mivel az amd nem kepes a csucsot ostromolni, es van egy konzolos hattere, evidens, hogy olyan dolgot eroltet, ami szamara kedvezobb - az alacsonyabb szintu programozhatosagot. ezzel csak az a gond, hogy a fejlesztoknek ez plusz ido, masreszt nem fognak egy kisebbsegnek kedvezni, kedvezotlen helyzetbe hozni a masik felet. az a celjuk, hogy minel szelessebb kozonseghez juttassak el a programjukat a leheto legkevesebb befektetessel.

az nvnak olyan hwe van, ami a jelenlegi allapotoknal is a csucsot kepviseli, hulye lenne olyanba invesztalni, amivel kedvezotlenebb helyzetbe kerulne.

egyik szem szent es a masik sem ordog, csak eppen azt csinalja, amivel tobbet tud ertekesiteni. hogy te melyikkel szimpatizalsz, az mas kerdes.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#125) schawo válasza Yutani (#122) üzenetére


schawo
titán

Már bocs, de a 480 semmiben sem jobb ajánlat, mint a 1060. De legalább nem is rosszabb. Sőt, fél éve, amikor én vásároltam, egy tízessel olcsóbb volt a normális 1060, mint a normális 480. A mostani árviszonyokat nem ismerem, de akkoriban nagy amd fannak kellett lenni, hogy 480-at vegyen az ember.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#126) füles_ válasza schawo (#125) üzenetére


füles_
őstag

Árazásban mára már helyet cseréltek. Az egyik legjobb RX 480-as (MSI Gaming) már hazavihető 81-82e-től. A legolcsóbb, normális 2 ventillátoros hűtésű GTX 1060 (WF2) 88e-től kezdődik. Az MSI Gaming 1060 pedig 103e-től.
Egyébként szvsz. azon kívül, hogy a GTX kevesebbet fogyaszt és nagyobb a választék belőle semmi előnye nincs az RX-szel szemben.

(#127) Egon válasza füles_ (#126) üzenetére


Egon
nagyúr

Az RX-nek sincs különösebb kézzel fogható előnye a 1060-nal szemben (nem véletlen a szóhasználat), max. a jelenlegi árazás (ami vélhetőleg nem véletlen alakult így).
Ezzel együtt áll, amit fentebb írt valaki: ha azon a teljesítményszinten kerestem volna kártyát, akkor játszott volna a 480. Mivel 1440p-re vettem kártyát, csak a 1070 jöhetett szóba (mint értelmes alternatíva).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#128) schawo válasza füles_ (#126) üzenetére


schawo
titán

Mondjuk ez szívás, nyáron pont fordítva volt. Most biztos RX-et vennék. De hónapokon keresztül a GTX-nek volt árelőnye, nem csoda, hogy sokan vették, nem csak nvidia-buzik. De az AMD is fogyott valamennyire, vörös ködösökből is van egy nagy csomó.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#129) füles_ válasza Egon (#127) üzenetére


füles_
őstag

Azért az a +2GB VRAM még jól jöhet, meg a jövőben (aki netán hosszútávra tervez, pl: én) elhúzhat az RX a GCN architektúrának köszönhetően.
GTX 1070 jó kártya, akinek szüksége van akkora teljesítményre annak príma vétel 130e-ért.

(#130) TTomax válasza Raysen623 (#114) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ez a nyers erő duma nem igazán igaz.Ugyanis papíron pont az amd vgak hozzák a nyers erőt...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#131) Egon válasza füles_ (#129) üzenetére


Egon
nagyúr

A jövő képlékeny, arra azért nem mernék fogadni, hogy tutira elhúz majd (meglátjuk), még ha van is rá esély.
A vram vonatkozásában leginkább az a véleményem, hogy ahol kevés a 6 giga, ott már a gpu Kraftja is elfogy (pár szélsőséges esetet leszámítva). Ettől függetlenül persze jól sikerült kártya a 480 (ahogy a 1060 is).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#132) b. válasza Yutani (#122) üzenetére


b.
félisten

"Ha tudatos vásárlók lennének, és nem csak az orrukig látnának, akkor 1060 helyett 480-at vennének, de ez nem így történik."

Röhej ezt olvasni.Egy tudatos vásárló nem vesz azonos pénzért lassabb és/ vagy többet fogyasztó VGA-t ez a helyzet.. dx12 nek semmi előnye azon kívül, hogy jó pár játékban hiányoznak effektek a dx 11 módhoz képest. persze nektek annyi, hogy így már beéritek az Nv kártyákat .RX 480 előnye átlagban 6 % az 1060 kártyákhoz képest Dx 12 alatt, míg ugyan ennyire szenvednek hátrányt vagy többet dx 11 alatt.
Ahol nem elég dx 12 alatt az 1060 ott a 480 is kuka és dx 11 alatt ahova nem elég a 480 kártya oda az 1060 is kevés lesz.
Egy tudatos vásárló a saját igényeihez vesz kártyát és ahhoz milyen játékokkal szokott játszani. nettó baromság azt gondolni, hogy Ti vagytok a tudatos felhasználók és vásárlók, mert RX kártyát vesztek a többi tudatlan paraszt, aki bedőlt a reklámnak. komolyan mondom ez röhejes.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#133) füles_ válasza Egon (#131) üzenetére


füles_
őstag

Persze, csak az eddigi észrevételeim/tapasztalataim szerint gondolkodtam.
Abban egyetértek, hogy az RX 480 és a GTX 1060 is szuper kártya. Bizony nagyon sokan nem tudják eldönteni, hogy mégis melyik lenne számára a jobb vétel. Reméljük, hogy lassan a GTX 1070/1080 és a Vega párjaikkal is ugyanez lesz a helyzet.

(#134) Yutani válasza b. (#132) üzenetére


Yutani
nagyúr

Tudatos vásárló értsd olyan ember, aki tudja, hogy a két hasonló közül az AMD-t kell venni, mert neki van szüksége minden centre ahhoz, hogy az NV a jövőben ne duplázza meg a már most is drága kártyák árait. Az NV zsebét úgyis tapsikolva tömik a gémerek, mivel nincs AMD-s ellenfél az RX 480 felett.

#tarcsad

(#135) TTomax válasza Yutani (#134) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ez jó nagy hülyeség már ne haragudj...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#136) Yutani válasza TTomax (#135) üzenetére


Yutani
nagyúr

Mondod te, mert lesz*rod, hogy mi van az AMD-vel, de az NV kártyákat szeretnéd olcsóbban megvenni, igaz?

#tarcsad

(#137) Egon válasza Yutani (#134) üzenetére


Egon
nagyúr

Ez azért nem így van, mert ha te mint random Gipsz Jakab úgy döntesz, hogy ezen logika mentén gondolkodsz, azzal annyit érsz el, hogy pontosan 1 azaz egy fővel több fog AMD-t venni (hacsak nem folytatsz komoly hittérítő munkát, hogy más is így gondolkozzon - de még azzal sem érsz el sokat, mert a magyar piac a globálishoz képest elhanyagolható). Ergo az AMD helyzete semmit sem javul, ha viszont van értelmes oka annak, hogy miért az nV-t preferálják az emberek, akkor adott esetben max. magadat szívatod, nem az AMD-t hozod helyzetbe (direkt a feltételes mód, nem akarok flémet generálni). Szerintem.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#138) Yutani válasza Egon (#137) üzenetére


Yutani
nagyúr

Na pont ezért nem megyek el szavazni. Nem az én szavazatomon múlik. :DDD

Egyébként szeptemberben megvettem a GTX 1060-at, majd novemberben eladtam és vettem egy RX 470-et, mert csakazértis, ráadásul Gigabyte G1-et, ami a vonatkozó topikban nem volt az ajánlottak között, holott fingjuk nem volt róla, milyen is. (Vannak idióta AMD-sek is). Szóval én jót tettem mindkét oldallal, azaz részemről ott vagyok, ahol augusztusban. :DDD

#tarcsad

(#139) b. válasza Yutani (#134) üzenetére


b.
félisten

Ezt nem tudom elhinni, komolyan. :DDD Ne haragudj, hogy ezt írom, de erre szavakat sem találok,Ez az eddigi csúcs afanboyság tükrében, én egyébként az AMD helyében büszke lennék rád, csak tudod ő is pont annyira szarik erre mint az NV ezért a józan , tudatos vásárló azt veszi, ami NEKI személy szerint a legjobb.
Ez a legnagyobb ellentmondása annak amit úgy hívhatnánk, hogy " tudatos vásárló" amit most leírtál és az egészben az a legrosszabb, hogy te azt gondolod ez az.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#140) schawo válasza Yutani (#134) üzenetére


schawo
titán

Nekem is szükségem van pénzre, nekem mennyit küldesz?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#141) KAMELOT


KAMELOT
titán

Aki csak teheti az NV vesz. Sajnos a másik oldal lemaradt. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#142) schawo válasza KAMELOT (#141) üzenetére


schawo
titán

Tehát aki tehetetlen az vesz amd-t? :))

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#143) b. válasza KAMELOT (#141) üzenetére


b.
félisten

Jó a 480 is. Itt inkább azon volt a hangsúly, hogy szerinte aki nem tudatos vásárló és rövidlátó, az vesz 1060 kártyát. Szerintem mind2 kártya jó vétel.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#144) Yutani válasza b. (#139) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ez nem fanboiság. Ha az lenne, nem vettem volna NV-t és most nem Intel gépem lenne. Szóval a fanboiság nem ez, ebben tévedésben élsz. Ez csupán az underdognak "szurkolás". Ha az Intel/NV lenne ebben a helyzetben, nekik szurkolnék. Ahogy szurkoltam is a Fermi megjelenése előtt, mert itt már mindenki az NV csődbemenetelét vizionálta. Aztán tessék, még akkor is magasan verte az AMD-t. :D

(#140) schawo: Majd akkor, ha eldöntöttem, hogy venni akarok tőled egy Win10 serialt. Mert nem adok pénzt csak úgy, azért terméket várok. :P

Mindegy gyerekek, nem értitek a viccet. Szerintetek van olyan ember a világon, aki azért vesz AMD-t, hogy segítse az NV elleni csatájában?

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#145) schawo válasza Yutani (#144) üzenetére


schawo
titán

Kár, jöhetne csak úgy is. Hogy mennyire gondoltam? Bármennyi pénzt el tudok képzelni. :D Igazából csak Su nénit segíted, meg a részvényeseket ;) Akkor már inkább engem, én szebb, okosabb, ügyesebb, jobb és szerényebb vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#146) TTomax válasza Yutani (#136) üzenetére


TTomax
nagyúr

A tudatos vásárló azt veszi ami neki jó,nem 10év múlva hanem most,hidd el engem az se érdekel ha az nV csöndben megy,mert nincs részvényem,magyarul egy fillért sem rakták meg a zsebembe.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#147) Raysen623 válasza KAMELOT (#141) üzenetére


Raysen623
addikt

Szerinted... :DDD

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#148) Winner_hun válasza Yutani (#144) üzenetére


Winner_hun
félisten

Szerintetek van olyan ember a világon, aki azért vesz AMD-t, hogy segítse az NV elleni csatájában?

Van. Nem én vagyok de ismerek ilyen embert.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#149) KAMELOT válasza schawo (#142) üzenetére


KAMELOT
titán

Aki jót akar magának az vesz NV-t. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#150) Scholes9 válasza Winner_hun (#148) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az se semmi :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.