Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Es milyen apropobol kerte a leanyzo? Merthogy tanulsag van, de ugy erzem, csak azzal egyutt az igazi, ha megtudjuk, mi volt az indok pont egy ilyen jellegu mesere. :)

(#2) dekoninck


dekoninck
aktív tag

Hát ez a nagy kérdés, valóban, miért kell egy 16 éves lánynak egy ilyen mese?? :F Találkoztál vele személyesen is? Milyen volt az illata?

(#3) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

hihi... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4) DDC


DDC
csendes tag

Szia Egérke!

"Ismerjük" már annyira egymást, hogy ne beszéljek mellé: ezt nem értettem annyira... :F
Nagyon örülök a ténynek, hogy írsz, de ha nem tudom, hogy a Te írásod, magamtól sose gondolnám.
Béke! :C
:R

Én "Játékos" vagyok, csak kizártam magamat véletlenül...

(#5) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Hát ez kemény volt... :DDD

Én nagyon finnyás vagyok a szagokra (mondjuk itt nem emberi szagokra gondolok, hanem inkább olyan szagoktól vagyok rosszul, mint pl amikor apósom reggel melegíti a kutyakaját; vagy a romlott kaja szaga, ilyesmi), úgyhogy nálam nagyon lejött a sztori.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#6) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nem bírtad elvenni az étvágyamat, de majd, ha jön a "szagkártya" a gépbe....... :U
Amíg nem érzem, nem zavar. :D Volt már olyan munkatársam, hogy amíg benn volt a helyiségben nem lehetett enni, utána is csak alapos szellőztetés után..... :((

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#7) -NOKIA- válasza philoxenia (#6) üzenetére


-NOKIA-
Ármester

:D szagkártya :C

(#8) 7 válasza philoxenia (#6) üzenetére


7
addikt

Miert, kilopta a kajat a kezedbol? ;]

(#9) philoxenia válasza 7 (#8) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Nem , jobb lett volna mint Norbi és Alexandra együttvéve, garantált fogyás étkezés előtt pár perc és néhány szippantás...... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#10) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Egy már nem létező cseten butáskodtunk. Valahogy szóba került az ápolatlanság, meg a részegség. Na, ekkor szólt a kiskamasz, hogy írhatna a "mesemanus" olyan mesét, ahol a királylány ronda, a herceg meg részeg, de ájerje legyen ám a dolognak. Tehát egy csetes tracsi eredménye amit olvastatok.
Remélem kielégítő a válasz.

dekoninck: Igen, találkoztam vele pár csetbuliban. Ápolt illata volt.

DDC: "...ha nem tudom, hogy a Te írásod, magamtól sose gondolnám."
Egyszerű a megoldás, ebben nincs benne a szagom. ;)

Még egy kiegészítés.
Tudom, egy 16 éves lány már a kamaszkorból is kinövőben van, de ragaszkodott ahhoz, hogy ő bizony meg akar maradni kiskamasznak. Ám legyen, számomra az marad(t).

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) Vakegérke válasza DDC (#4) üzenetére


Vakegérke
veterán

Most nézem, problémád van. Lehet, hogy egy moderátor tud segíteni: [link]

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) dekoninck válasza Vakegérke (#10) üzenetére


dekoninck
aktív tag

Ja, az abszurd is egy műfaj, mint olyan. :)
És, jól nézett ki a csaj? Komolyan, csetbulikba is jársz? Milyen szokott lenni az első találkozás az addig csak elképzelhető emberekkel?

(#13) Kantorpe


Kantorpe
tag

Ha mar ez volt a tema, akkor a feneklyuk, a seggszor, es a paksi mogyoro vonalat erinthetted volna eroteljesebben :D

Egyebkent :C

Folytatast!! ;]

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#14) Vakegérke válasza dekoninck (#12) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megbocsáss, nem csaj, hanem lány. Csak megjegyeztem, ne ragozzuk.
Kiskamaszom karcsú, tehát nem az esetem. Nálam a husik a nyerők. Az arca szép, jól áll neki a szemüveg. Jól éreztük magunkat a buli(k)ban, passz.

Amíg az a cset élt, jártam a találkozókra is. Dicsekvés nélkül mondhatom, frontember voltam. Jöttek pusztán az én kedvemért -vagyis hogy velem találkozzanak- Szegedről, Debrecenből is, és még sorolhatnám. Jó bulik voltak, telve olyan emberkékkel, akik szeretik egymást.

Az első csetbuliba remegő térdekkel állítottam be. Más volt a cseten dumcsizni a társasággal, és más lejattolni, puszit váltani velük. Azonban pillanatok alatt feloldódtam az irányomba áradó jóindulatban, megkockáztatom szeretetben. Sikerült olyan társaság aktív tagjává válnom, ahol nem az volt a lényeg, hogy ki mennyire iskolázott, ki mennyit keres, melyik csajt lehet megdönteni, és így tovább. A későbbiekben már én is pátyolgattam az "első bálos" megjelenőket.
Nem a külső, és nem a beosztás volt a lényeg. Mennyit érsz, mint ember, ez számított. Szigorú rosta, de évek alatt csak páran estek ki. Érthető módon a legjobb szűrő maga a cset volt.

Remélem kielégítő a válasz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#15) Vakegérke válasza Kantorpe (#13) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt hiszem megtévesztett írásom.
Tudsz akár egyetlen szalonképtelen szót idézni tőlem?

Amire kérsz, arra képtelen vagyok. Nem mondom, volt már kérésednek megfelelő jellegű mesém, de szűk baráti körben. Némi ital hatására követelték, és én meséltem. Maradandó formában viszont soha nem alkottam ilyen jellegű "művet".
Nem az én stílusom.

Lesz még kicsit erőteljesebb mesém, de ennél jobban nem fogja sérteni a közizlést.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

No figyu, de most frankón.
Használd a fantáziád. Az alapokat megadtam, innen már dolgozzon a képzelő erőd. Éld bele magad a történetbe, és minden olyan részlet, amelyet kihagytam, megelevenedik előtted. A paksi mogyoró adott, mivel a királylány nem mosdik. Hogy mit alkotnak az ágyban, abba a fenéklyuk is belefér. És ugye ha már fenéklyuk, akkor a szőr is szerepet játszik. Ugye milyen egyszerű? Persze nem szabad elfeledkezni a bánatosan nyerítő csődörről sem az istállóban.
Nem merek jobban bele mélyedni a dologba. Hogy őszinte legyek, nem is akarok. Csak segíteni akartam, hogy közelebb kerülj mesémhez, és vágyaidhoz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#16) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Sosem értettem, a gusztustalan dolgok hogyan tudják elvenni valaki étvágyát. Hacsak nem azt a gusztustalan dolgot akarják velem megetetni, akkor nincs para. :D

(#17) Vakegérke válasza Crystalheart (#16) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azért gondolj bele.
Valaki látványos módon takarítja az orrát az étkező asztalnál, netán erőteljesen bűzlik a lába, esetleg szellent egy nagyot, méghozzá senkivel sem tőrődve.
Egyik sem zavar?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) Crystalheart válasza Vakegérke (#17) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Persze hogy zavarna, de attól még ugyanolyan jóízűen zabálnék tovább. :)

(#19) Vakegérke válasza Crystalheart (#18) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már nem csak írásaid miatt csodállak.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) Crystalheart válasza Vakegérke (#19) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát ha már középkorról írok, ahol bizony valóság volt az undorító mosdatlanság... :DDD

(#21) Kantorpe válasza Vakegérke (#15) üzenetére


Kantorpe
tag

Tuti ;)

Egyebkent Crystalheart kollegaval tudok egyeterteni.
Folosleges finnyaskodni, nyari melon a tragyadomb mellett ebedeltunk a pusztaban :DD festoi kornyezet de senkit nem erdekelt.

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#22) 7


7
addikt

En is azt vallom, hogy egy izletes etel megnyugtatja az esetlegesen ilyen dolgok miatt forgo gyomrot. Joizuen kell elfogyasztani, mit sem szamitanak ilyenkor az emberi gyarlosagok.
Persze az extrem eseteknel nem valik be ez a nezet, de amig csak a pruderia szabta hatarokat kocogtatja valami a kornyezetben, addig semmi gond nincs.

(#23) Játékos válasza Vakegérke (#11) üzenetére


Játékos
addikt

Megoldódodtt a probléma Panther segítségével, de hálás köszönet! :R

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

(#24) nap


nap
addikt

1. kerdes: Mi volt ebben a nagyon gusztustalan?
2. kerdes: Mi a mese vege?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#25) Protezis


Protezis
őstag

A mese vegere pont elfogyott a rantottam :)

(#26) Vakegérke válasza nap (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem vagyunk egyformák. Kareszovics például tényleg átérezte, Crystalheart-ot nem zavarta.

Igazából nincs vége. Inkább ezzel a trágyadombi jelenettel kezdődik igazából a történet. Marad a herceg? Ha marad, meddig bírja? Netán elszökik? Ugyan hova? Fantázia dolga.
Úgy mondanám, hogy bevezetőt írtam, és az olvasókra bízom a továbbiakat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) lúzer válasza Vakegérke (#26) üzenetére


lúzer
veterán

nagyon ügyes vagy! :R :R
igazi poéta, a nickneved is tetszik

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#28) Vakegérke válasza lúzer (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszi. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) Kantorpe


Kantorpe
tag

Egy a lenyeg gusztustalan mese 2. premier mikor lesz ? :DD

Minden élő megöregszik, minden tulajdon elenyészik...

(#30) Vakegérke válasza Kantorpe (#29) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem gondolkodtam folytatáson. Mint láthatod, nem túl nagy az érdeklődés. Ezzel együtt semmi sem gátol, hogy megírjam a folytatást.
Hogy őszinte legyek, nem az én stílusom.

Nem ígérhetem biztosra, de talán, tényleg csak talán lesz "gusztustalan mese 2". Hogy mikor, az rejtély. Ennél durvább stílusra, szóhasználatra ne számíts.
Szóval talán.

Köszönöm az érdeklődést.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#31) Pukkancs


Pukkancs
tag

Tudsz még ilyen meséket? De sokkal, hangsúlyozom sokkal gusztustalanabb kéne, de ilyen irányban maradjon gusztustalan.
Amúgy grat, teccett az írás, kiadhatnád őket könyvben :C .

(#32) 7 válasza Pukkancs (#31) üzenetére


7
addikt

Pont előtted írta, hogy nem az ő stílusa. :)

(#33) Pukkancs válasza 7 (#32) üzenetére


Pukkancs
tag

Fene egye meg, megyek Happy tree friendezni akkor :DDD

(#34) Vakegérke válasza 7 (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy kisegítettél.

Nem számítottam sikerre, és ezen gyanumat igazolva is látom. Arra viszont nem gondoltam, hogy akadna olyan olvasó, akit megfog a hangulat, a virtuális ájer, és még folytatást is szeretne.

Szeretem emlékeimet is bele szőni az írásaimba. Megemlékezem számomra kedves személyekről, állatokról, még tárgyakról is. Ha másként nem, hát lábjegyzetként.
Jelen esetben egy drága kiskamasznak dedikáltam (nem először) ezt a mesét. Megírhatnám neki emilben, hogy gyere, nézd, a Te kedvedért írtam, mutattam meg sokaknak, és képzeld, közel ezren olvasták már, és olvasgasd csak a hozzászólásokat, meg is emlékeztem rólad, és ha rád emlékszem, elmosolyodom...
Nem teszem. Hadd legyen a véletlen műve, ha véletlenül rátalál.

Ha nem is a gusztustalanság a lényege, lesz még hasonló hangulatú mese. Általában sterilek a történetek, a jó fehér, a gaz ellen fekete. Azonban a fehér is bekoszolhatja az alsógatyáját, és talán a fekete is mos fogat.

Nevelő apámtól tanultam meg másként látni a világot, mint ahogy mindenki láttatni akarta. Kiültünk a lakókocsi bakjára, néztük a csillagokat, és hatalmasakat dumáltunk. Ott lebegtek körülöttünk a tündérek, de még a gonosz manók is oda osontak, mert a nevelő apám megidézte őket. Akkor jöttem rá arra is, hogy butaság a farkast gonosznak hinni, hiszen Isten rendelte neki étekül a bárányt.
Minden mesélt körülöttem, mert nyitott voltam rá. Mesélt az öreg fa, a fűben a papsajt, a legelésző kecske, a lovunk Gyurka, Dingó kutyánk, minden, és mindenki.
Vénülök, süketülök.
Isten tudja honnan, egy szitakötő szállt le tavaly az erkélyem korlátjára. Gondolatban illendően köszöntöttem, és vártam, hogy megszólít. Biztos mondta a magáét, mert csavargatta a fejét, és éreztem, hogy rám szánja az idejét. Elszállt a gyerekkor, az ifjúság, és úgy látszik nem vagyok képes már arra, hogy meghalljam a nekem szánt csodálatos történeteket. Tova röppent a szitakötő, én pedig bánatos lettem.

Már megint sokat jár a szám, de remélem megbocsájtható.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#35) 7 válasza Vakegérke (#34) üzenetére


7
addikt

Egy fórumon az a jó, ha valaki bőségesen kifejti a véleményét. Minél bővebb, annál jobb, ne kérj érte bocsánatot. :)

Az igazat megvallva egyébként az öreg meséi sem a tisztaságukról híresek, sőt... Bár nem így mocskosak (legalábbis többnyire), azért a falvacskád lakói sem épp a legtisztább emberek. Ez egy extrém eset, de ennek ellenére van benne valami a paraszt történeteiből is. :)

[ Szerkesztve ]

(#36) Vakegérke válasza 7 (#35) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg, az érdeklődőket rá kellett volna uszítani öreg paraszt meséire.

:K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) 7 válasza Vakegérke (#36) üzenetére


7
addikt

Pont az imént történt meg. Viszont letámadlak egy ajánlattal priviben. :D

(#38) Vakegérke válasza 7 (#37) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, válaszoltam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) saja


saja
tag

Hogy őszinte legyek,
a királylány körül voltak őszinte legyek.
A szag képet öltött,
A szárnyas ízeltlábúak lelkei között.

A Bakter rémlett fel,
Mintha annak a rokonja bukkant volna fel.
Soraim azért hat,
és tizenhárom szótagosak, mert furcsán hat.

Köszönöm a mesét,
Épp narancsot, almát, banánt tömtem befelé.

(Nem lehet elvenni az étvágyamat)

keep calm and code erlang

(#40) Vakegérke válasza saja (#39) üzenetére


Vakegérke
veterán

Kitartó olvasóm vagy, köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.